e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nie spięte włosy  (Przeczytany 36195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Nie spięte włosy
5 sierpnia 2008, 11:21

Offline Aimee Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 09.07.2009
8 października 2008, 00:50
Ja także chcę mieć włosy rozpuszczone ze względu na to, że upięte odsłaniają moją okrągła buzie  ::)
A tu jakieś przykłady na fryzurki:

Offline sssmakija Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 20.06.2009
14 października 2008, 13:46
To i ja coś dorzuce, może komuś się przyda

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
29 października 2008, 14:35
Ja także będę miała rozpuszczone włosy :)Mam długie włosy do pasa i tzw szopę czy też burzę tzn że są bardzo gęste, wydaję mi się ze lepiej wyglądają rozpuszczone niż upięte, także skręcę je tylko bardziej niż są i zostawię rozpuszczone :)albo zrobię takie połamane loki, że całe skręcone a końcówki totalnie proste :)próbowałam już w salonie grzebyk z welonem trzyma się idealnie, wręcz zginął w tym gąszczu moich włosów:)hihiihih

Offline Betti Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 2010
3 listopada 2008, 13:48
Hmm.. też zastanawiam się nad rozpuszczonymi włoskami.. Tylko, że ja mam grzywkę i nie mogę się jej pozbyć. Do tego moje włosy (i grzywka) się kręcą. Prostowanie nie wchodzi w grę (czasami "na co dzień" sobie prostuję czuprynkę, więc wiem, że jak się spocę (podczas tańczenia np.) to włosy na powrót zaczynają się kręcić).
To JA może się pokażę.
Jeśli ktoś miałby jakieś pomysły to chętnie zobaczę czy posłucham.. :)

Offline AlicjaW Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: w toku ustalania :)
12 listopada 2008, 19:11
tutaj macie bardzo fajną stronkę z fotaskami min Tipsów, Makijaży oraz Fryzur ślubnych i innych :) FRYZURKI ŚLUBNE I INNE
« Ostatnia zmiana: 18 kwietnia 2018, 21:09 wysłana przez zibi »

Offline pro_Malgorzata

• nowicjusz
  • Ślub w: Warszawa
13 kwietnia 2018, 12:54
Według mnie rozpuszczone włosy do welonu rzadko kiedy pasują. Teraz dziewczyny ubierają wianki i wtedy rozpuszczone włosy maja sens. Do welonu to chyba jednak lepiej upiąć, zwłaszcza że teraz jest sporo fajnych, delikatnych fryzur, które fajnie się sprawdzają podczas takich okazji.

Offline magdakor

• nowicjusz
18 kwietnia 2018, 09:29
Jabym zotawiła rozpuszczone, ale żeby upiąć welon, to można założyć wianek i do tego podpiąć welon.