e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jedna noc, jak jeden sen... historia ślubu K & R 03.07.2010  (Przeczytany 34306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Przepięknie,i te skrzypce  :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony:

Offline kiniadg Kobieta

• http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
To była niespodzinka , więc nie mam namiarów :) jeśli chodzi o Anię, to to jest koleżanka Karolki z forum , a ode mnie , moja siostra się z nią zgadywała... (z forum jako naily)
natomiast skrzypce i ksiądz, to niespodzianka od rodziców :)
poproszę ich o namiary :) to wam porozsyłam :)
wideo tez nie oddaje do koniaca tego w jaki sposób Ania ze skrzypaczką zaczarowały wszystkich :) nie jedna osoba się popłakała po komuni na tej pieśni :)
Macie rację :) to jest Szcześniaka piosenka :) ale w tej wersji zdecydowanie lepiej brzmi. Jeszcze ze skrzypcami  :o :o :o :o :o  rodzice wiedzieli, że to jest mój ulubiony instrument ;D

zaraz też na dwa dni dodam jeszcze jedną niespodzinkę :) wyjście z kościoła przy confetti :)

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
Tak jak obiecałam :) w piątek przed wyjazdem na wakacje skasuję, żeby jakoś się nie rozpowszechnił ten filmik ;D to tak tylko dla was forumek ;D

Tylko jak by coś, to przypominam, że tutaj wszędzie kamerzysta biego, bo film jest nieobrobiony :)
Za miesiąc pokażę wam już gotowe fragmenty wesela, no i pleneru ;D
A jak wrócę i dostanę z powrotem komputer, to dokończę relacyjkę ;D

buziaki kochane ;D

aha dzisiaj poszłam z moją suknią do salonu, bo miałam ją oddać tam na miejscu do komisu. poszłam, żeby się upewnić czy jest sens ją w ogóle prać, bo trochę (a nawet więcej niż trochę) się potargała ;D. No i okazało się, że trzeba by około 300 zł najpierw zapłacić, żeby ją doprowadzić do stanu używalności.... o ile w ogóle by się sprała po naszych plenerach ;D  nie żałowaliśmy sobie... jak już mówiłam wróciliśmy caaaali w błocie ;D Na głowie to aż mi się od błotka włosy pokleiły ;D ;D ale za to wypad będziemy pamiętać do końca życia ;D
Stanęło na tym, że kieca zostaje w domu ;D na pamiątkę ;D moja najdrosza pamiątka ;D
aha i przez przypadek spotkałam Karolkę jak mierzyła swoją suknię.... pewnie doda zdjęcia, jak da radę wejść na kompa, ale zdradzę wam, że wyglądała przeeeecudnie !!!!  booosko :) jak księżniczka ;D

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
EXTRA TE KONFETTI ;D ;D ;D tez sie dzis rozgladalam za nimi na allegro i moj PM jest jak najbardziej za, by byly po wyjsciu z kosciola,super to wyglada ;D ;D

Offline AnekPiekarek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 04.09.2010
Kinia nie będę się rozpisywać  ;) ;) jestem pod ogromnym wrażeniem - WAS, śpiewaczki, i ... ogółem wszystkiego ;D ;D - jednym słowem

ŚLUB JAK Z BAJKI

:brawo: :brawo: :brawo:

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
cudownie, wszystko cudownie  :Wzruszony: :Wzruszony:

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
Konfetti bombowo wyglądało:)
na ile osób było Wasze wesele? bo sądząc po ilości ludzi na placu to spoooro :)

• Chuck Norris
Teraz sama zaczęłam się zastanawiac na konfetti  ;D Koszt chyba nie duży a efekt świetny  ;D

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
Swietnie wyszedl ten spiew wraz ze skrzypcami  :Serduszka:
Krysiu, w takim razie jak juz bedziesz miala namiary na skrzypaczke - prosze wyslij mi rowniez  :)

Offline KaroLLA K.J K.G Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28.08.2010
he he Krysiu Karola nie wrzuci zdjęcia bo jest ofiara losu - taka ze mnie gapa że nie wzięłam aparatu ;/ normalnie tylko ja jestem taka zdolna  :mdleje: :mdleje: :mdleje:

aż się nie mogę doczekać tych zdjęć z poligonu :):) fajnie że się mogłyśmy spotkać :) aha no i przepraszam, że tu tak u Ciebie ale nie wszyscy którzy podczytują Twój watek zaglądają tez do mnie więc wspomnę o Ani tutaj :)

buziaki, a jak będziecie mieć czas po powrocie to się odezwijcie to jakoś się zgadamy :) udanego wypadu :)

Jeśli ktoś chce namiary do Ani, która śpiewała na ślubie Krysi piszcie na priv :) pozdrawiam

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Efektowne to konfetii :D Jestem bardzo ciekawa, czy musieliście uzyskać zgodę od księdza na jego rozsypywanie czy zrobiliście to "nielegalnie"? ;)

A ten Wasz kamerzysta coś się ociąga z montażem :P Pogońcie go trochę ;) Ja już 2 tygodnie po ślubie dostałam zmontowany film (tylko skonwertować go porządnie nie mogę :-\). Właśnie, a Ty jakoś obrabiasz film przed zamieszczeniem w sieci, czy tylko wycinasz fragmenty i wrzucasz tak jak dostałaś? ???

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
witajcie :)
confetti wyszło super... nie mieliśmy na niego zgody ;D ale przecież tak na prawdę nie musieliśmy o tym wiedzieć ;D mogło być tak, że goście bez naszej wiedzy to wystrzelili ;D hihihi ;D

Nemezis : jest pare osób do montażu filmów... czekamy w kolejce, bo mają kilka wesel w tygodniu i kiedyś to trzeba obrobić... a my też dwa tygodnie przeciągnęliśmy z plenerem ,bo mnienie było ;/
Trudno... jeszcze poczekamy (tak samo jak na zdjęcia) ale jestem pewna, że warto :)
co do obrabiania, to ja wycinam kawałek i zmniejszam na dowolną rozdzielczość i rozszerzenie... robię to w programie Ulead video studio :) polecam ten programik, do wszelkiego montowania zdjęć i filmów ;D

anka2004  na weselu było 110 osób + około 20 które przyszły na sam ślub ;D

zaraz wam dodam zdjęcie jak wyglądaliśmy zaraz po sesji ;D hihiihi ;D

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
Confetti na prawdę nie było drogie  :) 8 zł za sztukę ;D ja zakupiłam 4 sztuki :) na dodatek u tego samego sprzedawcy tablice rejestracyjne, bańki mydlane, organzy i sztuczne , dekoracyjne kwiatki na koronę ;D więc za przesyłkę płaciłam raz ;D

ok :) jutro w nocy wyjeżdżam, więc dodam jeszcze nas po sesji z kamerzystą... to był ostatni raz mojej sukni :) tak jak juz mówiłam ani ona, ani buty już nie nadają się nawet na czyszczenie (dowiadywałam się u specjalistów ;D).
Na zdjęciach tego tak nie widać, bo jakoś biel się odbija, ale dołem moja suknia jest czarna, a górną, na całej powierzchni tak pochlapana jak Rafała garnitur ;D poprostu ta wierzchnia warstwa wchłonęła błotko i nie widać tak bardzo ;D

Z moim bliźniakiem ;D strasznie się świecę po całym dniu, bo musiałam wytrzeć błotko z twarzy jakoś ;D

tak  po weselu i plenerach wygląda moja kreacja ;D ;D

;D

Offline netka0003 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02 lipca 2011
hehe niezły efekt dają te brudne buty  ;D ;D ;D

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Świetne to ostatnie zdjęcie :D :D :D ;)
Daliście "ognia"  ;D ;D ;D
Już nie mogę się doczekać zdjęć!

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
Z tego co widzę butki miałaś atłasowe, to pewnie dlatego nie da się tego doczyścić. Ja właśnie z tego względu chcę buty skórzane  ;D
Ale z drugiej strony to teraz do końca życia będziecie wspominać że ślub i wesele były tak udane, że buty tego nie przetrwały  :hopsa:

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Świetne filmiki mimo ze surówki :D
No to poszaleliście z plenerkiem :P

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
ale czad... najbardziej widać po butach no i po Mężulku ;D

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Zdjęcia zapowiadają się bardzo ciekawie....  ;D ;D ;D ;D

• Chuck Norris
hehehe no faktycznie Twoja suknia wygląda na prawie idealnie czystą  :D :D :D
świetnie,że poddaliście się chwili podczas zdjęc nie martwiąc się o kreację!!!  :ok: :ok: :ok:

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
super,no to czekamy na foteczki z pleneru ;D ;D ;D

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
Można poszaleć z blotkiem, a co... i tak juz jej nigdy nie założysz :) więc przynajmniej super fotki bedą

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
no ja tez zaszalalam jak pamietacie moze niektore to najpierw kompalam sie w morzu a potem obklejalam sie piaskiem na plazy :) ale moja suknia czysciutka wyszla z prania chemicznego no i juz 10 lipca kolejna panna mloda sie cieszyla

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
o ja cieee - faktycznie na butach widac ten caly maras  ;D
ale na pewno bylo warto :)

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Krysiu ja też poproszę o namiary  :D

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Krysiu dzięki Tobie i ja będę mieć tą piosenkę na ślub, nasza Pani śpiewająca obiecała się nauczyć co chcemy wiec jej podeślę bo jest piękna!!!

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
moja suknia tylko sprawia wrażenie czystej na zdjęciu :) jakoś ta lampa ją rozświetliła :) powiedziano mi, że możliwe, że się spierze, ale nie dają gwarancji... ale tak czy inaczej to mnie nie ratuje, bo musiałabym sporo dopłacić, żeby w ogóle ją poszyć i wymienić potargane materiały... :/ ;D nie opłaca się, bo przecież dużo za nią i tak bym nie wzieła :D

ciriness  -  strasznie się cieszę, że nasz ślub cię pod tym względem zinspirował ;D piosenka jest czarująco (jak dla mnie, ale nie w wykonaniu szcześniaka ;D )

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
    • odliczam :)
  • data ślubu: 03.10.2009
oj, buty trochę się odbijają na tle sukni, nawet jeśli lampa ją rozświetla.... ważne że dobrze się bawiliście i macie co wspominać - czekam na cdn

Offline naily Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 15.08.2013r. Szczyrk HOTEL ALPIN
hehe to dopiero było zaskoczenie jak do domku weszła sobie para młoda w zabłoconych ciuszkach :D A Rafałek chyba musiał Cię dobrez osłaniać, bo faktycznie na zdjęciu nie widać, że suknia była z Wami na poligonie wojskowym :D
bawcie się doooooobrze.......... :D:D:D