e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jedna noc, jak jeden sen... historia ślubu K & R 03.07.2010  (Przeczytany 34266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Piękne zdjęcia!!!
Śliczna para!!!

Offline kiniadg Kobieta

• http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Dzisiaj na chwilę jestem… może uda się jeszcze wieczorkiem wejść na forum, ale nie obiecuję  :)

Cieszę się, ze podobają się wam fotki :) To był dla nas mega szczęśliwy dzień, i te zdjęcia moim zdaniem to oddają… Dlatego dużo nie piszę, tylko po prostu dodaję fotki :)

Kazanie było piękne :) Takie nasze…
Ksiądz najpierw ogólnie do nas… a później do Rafałka … „słyszałem , że bardzo lubisz tańczyć. Wszystkie partnerki chcą cię porwać na parkiet i jak tańczysz, to obracasz nimi tak , że im się w głowie kręci :)
Podszedł z mikrofonem i spytał czy to prawda :)
Rafałem troszkę się zmieszał i stwierdził… „skoro tak mówią… ;D
W kościele rozległ się śmiech ;D
Nie pamiętam jak dokładnie dalej było, ale utkwiło mi w głowie co ksiądz Tomasz powiedział do Rafała :) oczywiście z mega uśmiechem ;D
„teraz już musisz zapamiętać… Kto nie ma żony kręci się we wszystkie strony, a kto ma żonę , kręci się tylko w jedną stronę ;D

Z takiej odległości cały czas do nas mówił :) to było prawdziwie nasze kazanie i nasz ślub ;D
Dał nam to odczuć :)

No I nadszedł moment, którego jako jedynego się obawiałam… w głowie szumiało tylko “nie śmiej się, nie śmiej się”  hihihi :)  skup się ;D nie zacznij rechotać ;D To jest poważna msza, a nie urząd stanu cywilnego ;D  itd. ;D

Rafałek kolejny raz pięknie powiedział całą przysięgę ;D „Piorę Ciebie Krysiu za żonę”
Słodko :)

Ja podobno mówiłam cicho… Patrzyłam Rafałkowi w oczy … cały czas uśmiechnięta … I trzymałam  wybuch śmiechu za wyszczerzonymi zębami ;D  Z tego wszystkiego byłam pewna, ze powiedziałam biorę ciebie Rafałku za męża, ale okazało się, ze wyszło „biorę Ciebie Rafale za męża ”  nie chciałam tak… ale za bardzo się skupiłam, żeby się nie śmiać ;D
Tym bardziej, ze Rafał na początku próbował mnie rozśmieszyć :D A kątem oka widziałam moją siostrę jak głowę miała spuszczoną na dół… niby mega powaga… żeby tylko nie dac mi powodu do śmiania się ;D hahahah :) Właśnie to mnie rozśmieszało jeszcze bardziej, ale dałam radę :) dotrwałam do końca bez rechotu :)

Żono… przyjmij tą obrączkę ;D

mężu przyjmij tą obrączkę ;D

Na poczatku fajnie wchodziła, ale jak doszła do połowy palca, to się zatrzymała… musiałam pomóc sobie drugą ręką ;D zaprzeć się I wcisnąć ;D dało radę :) ale widac na zdjęciu, że musiałam użyć troszkę siły ;D

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Krysiu kolejny raz powtórzę,że jesteś piękną kobietą!!! Po zdjęciach widac,że to był WASZ dzień  ;D ;D ;D
a Twój uśmiech bije wszystko  ;D ;D ;D
A ksiądz to jakiś znajomy? Wiem,że pisałaś chyba że tak ale zastanowił mnie ten wywiad przeprowadzony przez niego i zwątpiłam  :D

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
Ten ksiądz jeszcze w tamtym roku był u nas w parafii... Tak się złożyło, że dawał ślubu mojej siostrze w zeszłym roku :) Wszyscy byli zachwyceni :) Ale niestety odszedl z naszej parafii … :(
Okazało się, że mój tata ma znajomego, który ma syna i właśnie ten syn zna się z księdzem Tomaszem :) Dłuuuugo próbowali się z nim skontaktować :) w końcu jakoś niedługo przed weselem się udało :) Najpierw się zdzwaniali i rozmawiali o mnie i rafałe… Ksiądz chciał jak najwięcej wiedzieć, żeby mógł zrobić taki niezapomniany ślub dla nas ;D Później jak świadkowie poszli podpisać papiery, to jeszcze ich wypytywał ;D meeega :) na koniec mszy powiedział nam, ze wie o nas prawie wszystko, tylko nie zdążył wszystkiego powiedzieć podczas ślubu :)  Uwielbiam go :)

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
oby u Nas bylo tak pieknie jak u Was  :)
.. milo sie na Was patrzy ..tacy zakochani i szczesliwi  :)

Offline kinia8900 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.07.2010
Rewelacja!!!! Wy!! Zdjęcia!! opis!!  I dużo zdjęć to to co tygryski lubią najbardziej ;D

Offline m_lena Kobieta

• uzależniony
Krysiu wyglądałaś przepięknie, aż mi się łezki w oczach zakręciły  :Wzruszony:

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Piękne zdjęcia!
Jejku uśmiech to masz prześliczny!!!!
Ja chcę więcej zdjątek!!!!

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
Nie było mnie weekend a tu tyle zdjęć....Krysiu jesteś piękną kobietą i w tej sukni z makijażem to już wogóle jak anioł...ślub widać,że był bajkowy wy tacy zakochani miłość po prostu od was bije....cudownie  :)  zdjecia cudo!!

P.S.
Czy moge prosić namiary na fotografa?

Offline słodka_wanilia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.09.2011
Cudownie wyglądaliście  :Serduszka:

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
Mało która Para Młodych tak promienieje już w kosciele.... jednak zazwyczaj widać stres na twarzach... a u was... pełen luz i uśmiech od ucha do ucha...

Z łęzką w oku oglądam wasze zdjęcia

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
nie mogę się napatrzeć... pięknie  :)

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
Witajcie :)

Namiary na fotografa wysłałam na prv :)

Skoro tygryski tak lubią zdjęcia , to dodaję dalej przed snem :) teraz jeszcze mam na to czas… jak wrócę do domu, to już pewnie nie będzie takie proste :)

Po tych całych przysięgach byłam baardzo zadowolona, że mam to za sobą ;D

Mój niby biało - fioletowy bukiecik ;D

U nas jest taki zwyczaj, że zbiera się na ofiarę na ślubie ;D  Taca przeznaczona jest na mszę za nowożeńców :) Jest teraz w niedzielę :)  25.07.2010 :)

To był jedyny moment w którym nie miałam meeega uśmiechu na twarzy :) Po prostu zaczęła śpiewać dziewczyna załatwiona przez Jadzię i foremkę Karolkę jedną z moich ulubionych pieśni… zrobiła to tak pięknie, że w gardle miałam wielką kluchę i stado łez napłynęło mi do oczu ;( ohhh jak ona to ślicznie zaśpiewała !!! rewelacja… Rafałek spojrzał na mnie i się zdziwił, a ja zamiast wzruszyć się w jakimkolwiek momencie wcześniej (błogosławieństwo, przysięga itp.) to popłynęłam pod koniec mszy :) Trzymałam łezki szczęścia moooocno za powiekami, wlepiłam wzrok w jedno miejsce i starałam się nie rozbeczeć, żeby makijażu nie rozmazać ;D udało się ;D wyskoczyły tylko dwie łezki, ale szybciutko wytarłam :)
Boże jak ona ślicznie to zaśpiewała… jutro ide się spotkać z kamerzystą, mam nadzieję , że ją nagrał ;D

To już prawie koniec mszy :) a ksiądz nadal promienieje i zaraża uśmiechem ;D

Gul , gul :)

No i mega spragnionego Rafałka gul, gul :) przechylił ile się dało ;D hihih :)

Offline sophisticated Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 23.06.2012
Nie mam słów, żeby napisać jak bardzo mi się podobają te foty :) Tyle cudownych chwil uwiecznionych, to będzie dla Was wielka pamiątka :)
I jeszcze raz napiszę, że wyglądaliście bosko. Nikt nie wspomina o Panu Młodym, widać, że też nie był zbyt stremowany. Fajną jesteście parką :D a raczej małżeństwem!
Bukiet faktycznie baaaardzo fioletowy ;) ale i tak piękny! Były w nim frezje?

Offline sophisticated Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 23.06.2012
Wybaczcie, że tak piszę post pod postem ale jeszcze chciałam zapytać czy w kościele nie było problemu z tym konfetti? Pytaliście wcześniej czy możecie?

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
Szczerze... nie pytaliśmy ;D   przecież tak na prawdę nie musieliśmy o tym wiedzieć ;D poprostu goście przyszli,  wystrzelili.... no cóż ;D ;D ;D
Mlody może troszenkę bardziej był stremowany, ale to na prawdę troszeńkę :) też prawie cały czas się uśmiechał ;D Bał się tylko jak mnie wniesie na schody na sali ;D Do Maxima jest sporo stopni na górę ;D
Co do mojego fioletowego bukietu.... sama nie pamiętam jakie w nim były kwiaty ;D pokazywałam które chce , ale nie pamiętam jak się nazywają ;D  BUziaki

Offline m_lena Kobieta

• uzależniony
Faktycznie ciężko dojżeć fiolecik w Twoim bukiecie  ::) kwiaciarka przesadziła  ;D
No i widać kochana, ze się wzruszyłąś w tamtym momecie :) Twarz skupiona, szklanki w oczkach... i chwilowy brak przepięknego uśmiechu :)

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Jesteś tak filigranową kobietą, że na pewno nie miał problemu, żeby Cię wnieść  :D ;)

Offline KaroLLA K.J K.G Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28.08.2010
Witaj Kochana :) problem z netem i tysiąc spraw do załatwienia sprawiły że dotarłam tutaj dopiero teraz ale za to całość nadrobiłam z zapartym tchem. :):) wiem, że powtarzałam już to kilka razy :) ale strasznie się ciesze, że śpiew Ani Ci się spodobał tak bardzo wszyscy chcieliśmy żeby to wypaliło.

Zdjęcia są prześliczne i doskonale oddają Twoją urodę oraz całą magię tego dnia, aż mi się przypomniały wszystkie emocje które towarzyszyły mi tamtego dnia kiedy zobaczyłam Was w kościele. :) aż mi łezki się zakręciły w oczach i przezywałam to wszystko jakby to był ślub bardzo bliskiej mi osoby :) he he nawet piosenki lubimy te same :):)

A tak swoja drogą to muszę Ci powiedzieć, że nie mogę Ci podarować, że więzisz takie ładne włosy w kucyku :):D
fryzurka i makijaż prześliczny a bukiecik gdzie zamawiałaś bo wolę uniknąć takiej sytuacji, że nie dostosuje się kwiaciarka do moich zaleceń, to takie niefajne jest mimo, że sam bukiecik bardzo fajny jest.

A jeszcze zapytam o dzieciaczki. Czy ta zupka i lody wystarczyły i czy rodzicom to nie przeszkadzało, że dzieciaki mają tylko tyle do jedzonka? Bo ja tez tak właśnie planuję no bo wiadomo, że dzieci żadnych drugich kolacji jeść nie będą a jak coś to skubną od rodziców, no ale nie wiem czy to wystarczy? więc skorzystam z Twojej rady i doświadczenia:)

A co do toaletowych niezbędników rozumiem, że one w tych koszyczkach w toaletach leżały.

buziaki Kochana czekam na więcej :):) :*

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
Karolko :) Nie tylko mi się straszliwie podobała twoja Ania :) wszystkim… nawet mój świadek miał łezki w oczach ;D Ania dodała czarów do naszego ślubu :) jestem jej i wam meeega wdzięczna ;D

Co do dzieciaków, to spokojnie wystarczyło… na głównych stołach na półmiskach było bardzo dużo jedzenia :) dla każdego w menu były przewidziane dwa kawałki mięsa…. Różego mięsa ;D Więc jeśli by dzieciaczki chciały, to miały pełne nakrycia przy stoliku (stolik był zaraz przy rodzicach ustawiony) , i nie byłoby problemu , żeby im nałożyć co by tam chcialy ;D z resztą , to były małe dzieciaczki :) cztery „sztuki” po 4 latka i jedna dziewczynka 8 lat :) no i trójka dzieciaczków po 2.5 roczku, ale one były na kolanach u rodziców… Wcześniej z tymi rodzicami rozmawiałam i doszliśmy do wniosku, ze nie ma sensu płacić , bo takie maluchy nie będą chciały jeść za bardzo ;D

O kwiatkach napiszę CI na prv, bo nie wiem czy to nie jest traktowane jako jakaś tam reklama, czy antyreklama ;D

Ja chyba z racji uprawianego zawodu chodzę wiecznie w warkoczyku ;D Faktycznie, muszę wreszcie czasem dać odpoczynek włoskom :) Teraz będę miała 2 tygodnie wolnego ;D ;D ;D Może wreszcie dam im luzu ;D

Myślałam że padnę spać po dzisiejszym dniu, ale głowa mnie przestała boleć i przed nocką dodam kolejną turę ;D

Kochany bliźniak

Dostaliśmy od mojej chrzestnej obraz, który poświęcił nam ksiądz Tomasz I podarował z dedykacją od Cioci na koniec mszy ;D

Cmok ;D

I jak tradycja naszego kościółka nakazuje… najpierw my, a potem wszyscy goście przechodzą dookoła ołtarza :)

Z drugiej strony :)

I tradycyjnie przyklękliśmy przed ołtarzem I zaczekaliśmy , aż wszyscy goście przejdą dookoła ;D

Dobranoc kochane :) Jutro mężulek przyjeżdża w odwiedzinki I w przerwie skoczymy do kamerzysty do Bielska :) Z obozu w szczyrku mam rzut beretem :) już się nie mogę doczekac kiedy zobaczę płytkę, bo mam wrażenie, że wiele rzeczy z wesela mnie ominęło :) tak strasznie mi czas zleciał ;D

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
Świetna kościelna tradycja...

A bliźniak - równie urocza jak ty  ;D

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Jestem pod cholernie dużym wrażeniem Waszego ślubu :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Jak widać nie trzeba złota i diamentów w krześle :D :D :D  żeby to wszystko pięknie wyglądało! ;D ;D ;D
Jest to jedna z moich ulubionych relacji :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa:
Zdjęcia bardzo mi się podobają i będziecie mieć cudowną pamiątkę oddającą radość tej chwili! ;D ;D ;D

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
zdjęcia oddają wszystko, aż się łezka w oku kręci:)  :Wzruszony:
a co to za Ania tak pięknie śpiewająca? chyba nie w temacie jestem:( to jest coś pięknego... też bym tak chciała:):)
ksiądz - rewelacja:):) tylko pozazdrościć
... i powtórzę kolejny raz po chyba wszystkich forumkach... ŚLICZNA z Ciebie kobietka:)

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
Pięknie............. wszystko jest tak pięknie,że aż nie wiem co napisać  ;D

Offline kiniadg Kobieta

• entuzjasta
Ania to jest koleżanka forumki Karolki :) śpiewała u nas na ślubie ... dokładnie takim, delikatnym dziewczęcym glosikiem , jak uwielbiam :) to była rewelacyjna niespodzianka  ;D

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 31.07.2010
Ślicznie wyglądałaś :) Bajkowy ślub :) Zdjęcia super :)

Tak czytam relacyjkę i zastanowiło mnie to że mężulek przyjeżdża w odwiedzinki ;) Nie mieszkacie razem?

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Skoro Krysi nie ma to pozwolę sobie odpowiedzieć w jej imieniu  ;)
Krysia jest siatkarką w związku z czym często wyjeżdża na obozy, mecze itd.  ;D
Stąd jej nieobecność w domu  :)

Offline Agulec_102 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.05.2010
Ach...brak słów by wyrazić jacy Wy śliczni...to szczęście, miłość bijące od Was... :-* :-* :-* dlatego nawet nie będę próbować, tylko czekać na kolejne foty...

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Piękna para młoda, urody tylko pozazdrościc:)
Natalka 4.11.2012