e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Weekend w najlepszym towarzystwie (bo forumkowym ;D ) - wrzesień 2010!!!  (Przeczytany 30453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ueh, kurna, teraz i ja się zmartwiłam. Olucha, jak kogoś trzeba sprać to tylko cynk daj  :boks:  ;)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Rozmawiałam przed chwilą z tą kobietą od domku, umówiłam się na jutro na 17 na odebranie kluczy i wpłacenie reszty kasy, przy okazji dowiedziałam się że, papier toaletowy musimy mieć swój, kieliszki, szklanki talerze itp wszystko jest, nawet grzejnik elektryczny jest, jest 6 kołder więc albo 2 osoby będą spać pod jedną, albo jak ktoś ma to niech weźmie śpiwór na wszelki wypadek, grill jest, węgiel dokupię

A i jeszcze Pani troskliwie powiedziała żeby przygotować ciepłe pidżamy bo teraz nocki takie zimne  ;)

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
Ola - to ile za domek? 35 zł za dobę czy coś sie zmieniło?

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Właśnie Olu-chcesz kasę do łapki czy wolisz na konto? ;) ;) ;) ;)

Rozumiem, że w pt jesteś z nami i chociaż na "kolacji" zostaniesz? ::) ::) ::)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
Wychodzi 500 zł /7 to chyba 71 za dwie doby o ile się mylę, niech ktoś to sprawdzi bo ja liczyć nie umiem  ;)
A w niedzielę rozliczymy opłaty, to jakieś grosze wyjdą

Rozliczymy się jak przyjedziecie

Skłaniam się że chyba zostanę

Offline Agulek79 Kobieta

• Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
oczywiscie ze masz zostac... ::) Na smutki najlepsze -  koleżanki i odrobina wódki... ;) ;D

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
Olucha masz zostać i tyle! :) W końcu sama wszystko zorganizowałaś ::)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Dziewczyny, piękna pogoda jest...oby wyklarowała wszystko i pojechała z nami :)

Kieliszki sa - dobrze, bo miałam zamiar pakować jakieś swoje...ale ile ich jest - jak domek na 6 osób to i wszystkiego chyba też nie ?

Ola - no ja myślę, że zostaniesz.

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny ja jutro was na pewno powitam, no chyba że jutro już będziemy jechać do Białegostoku to wtedy jakoś inaczej to zakombinujemy, cały czas czekam na informację, ale wstępnie będę na was czekała z kluczami na miejscu
Dziewczyny a o której jutro wyjeżdżacie?

Właśnie mama mnie zapytała czy ugotować wam pomidorówkę  ;D

Offline Agulek79 Kobieta

• Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
ja bardzo lubię pomidorówkę...ale przecież nie będziemy wykorzystywac twojej mamy!! ::) ;D

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
My 3, czyli Agairish, Agulek i ja ruszymy pewnie ok 16 ode mnie z domku :)

Jeśli o mnei chodzi to mogę wciagnać pomidorówkę- ale dla mnie podwójna porcję proszę ;D ;D ;D ;D Jak sama zaproponowała to mogę z przyjemnościa zjeść :D

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
Moja Mama bardzo towarzyska jest, jeszcze wczoraj mnie pytała czy wpadniecie na jakąś kawkę i fajeczkę  :) Nie może przeżyć że ja nie jaram i nie ma z kim zapalić sobie i pogadać przy fajce  :) Ale od wczoraj zięć wrócił do nałogu więc będzie miała towarzystwo

Czyli po 18 będziecie, to ok

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
A reszta rusza jakieś 2 h później....załapiemy się jeszcze na pomidorową ? :D Niestety nie palę  :-\

Offline agairish Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
Dziewczyny!
Ja biorę lapa z dostępem do netu i dobrą muzą przygotowaną ;) Czy któraś ma może głośniki komputerowe co by nieco głośniej było (mam niby dobre głośniki wbudowane, ale zawsze lepiej z takimi zewnętrznymi).
Ja mogę na fajeczkę ;) a i pomidorówkę chętnie wciągnę  :P

Kupiłam też na wszelki wypadek jednorazowe kubeczki i talerze, co by za dużo nie zmywać ;)

Offline galaretka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
uwielbiam pomidorowke :D  :skacza:

mka i ja mamy spiworki spakowane a w aucie zawsze panoszy sie jakis koc.

mka obiecala :D zabrac tez korkociag ;) (pamietaj!) mam jakies 3 smieszne szklanki z Maca to je wezme ;) i jeszcze nie robilam zakupow na salatke, wiec przywiaze i papier toalet. (mko skontroluj mnie please ;) )

olucha: 3mam kciuki, zeby sie udalo zostac!
edit: dopiero teraz sie doczytalam. przepraszam.  :-[

Offline Agulek79 Kobieta

• Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
dziewczyny - ja juz siedzę w pracy z torba i wielką reklamówką z zakupami: kupiłam 3 paki chipsów, 2 paczki orzeszków solonych, dużą paczkę paluszków, wafelki, gorące kubki (barszczyk i rosołek - na kaca :P), paczkę kaszanki, paczkę kiełbaski na grilla, butelka wina, i reddy...no i fajeczki! ;) ;D
...wziełam kalosze...ale mam nadzieje nie będą potrzebne! ;D

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
Ja będę na pewno przyjadę z Marcinem zrobić wam powitanie, posiedzę z wami troszkę a później w nocy zabierze mnie siostra i jedziemy do Białegostoku bo jutro mamy ten pogrzeb

Tak czy inaczej cieszę się że chociaż na "chwilę" się zobaczymy  ;)

Offline Agulek79 Kobieta

• Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
Kurczę Ola...przeczytałam co napisałas i mam bardzo mieszane uczucia bo bardzo się cieszę że ciebie zobaczę i troszkę spędzimy czas  :D...a z drugiej strony jak sobie pomysle ze na drugi dzien jedziesz żegnac kuzyna....to az mnie serce boli... :-\
Fajnie że będzies z z Marcinem...  :)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
Ja już nie chcę o tym myśleć  >:(

Widzimy się wieczorem, cieszę się łajzy że was zobaczę

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Oj strasznie mi przykro Olu...

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
Olu bo już mi słów brakuje to tylko  :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul:

Agulek ale masz zakupy... :ok: :ok: :ok:
Znając życie połowa tego co przywieziemy to zostanie ;) ;) Ale lepiej więcej niż mniej ;D ;D

Kochane mam dobry sklep mięsny pod nosem- macie jakieś życzenia? ;D Spełniam je do 15.30 więc pisać mi tu :D :D :D

Może wędzone pałki ;D kurczaka albo coś? Nie wiem co lubicie? ::) ::) ::)

No i pyszną kiełbaskę na grilla będę mieć ;) ;)

Świeże jajka kupić może? ;D
« Ostatnia zmiana: 24 września 2010, 09:56 wysłana przez Anjuschka »

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Mój mąż powiedział mi dziś, ze mam brać wsiowe dresy i antygwałtki... ;D ;D ;D I pyta czy może jechać z nami ;) Chyba facet mi trochę zazdrosny się zrobił ::)

Co do zakupów ja nakupowałam wędlin (pakowanych morliny, drobimex i krakusa- przepraszam że pakowane ale stweirdziłam że jak nie zjemy to sie nei zmarnuje i nie zepsuje szybko jak zostanie), parówek, żółtych serów, mam sałatę, ogórki, chleba sporo jakiś serek do smarowania, fromage, pomidorki. Wezmę słoik miodu duuuży, herbaty. Aha i mam też makaron i pesto, to można szybki obiad bezmięsny zrobić, jak ktoś będzie chciał :)

Mka, może jakieś pałki na grilla weźmiesz? :)

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Życzenie ciężarnej  :dzidzia: jest dla mnie rozkazem ;) ;) ;) :D :D

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
Jakbyście miały jakieś pytania a propos trasy to dzwońcie i tak pewnie na końcu skręcicie nie tam gdzie trzeba i będę was pewnie musiała pokierować, tak czy inaczej ja jestem pod telefonem. O 17 odbiorę klucz od tej babeczki, pojadę do domu się spakować i na 18 powinnam być znowu
I jeszcze tutaj dziękuję za wszystkie słowa  :-*

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
O matko, ależ macie zakupów, chyba muszę skoczyć jeszcze do sklepu  ::)

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Kupiłam pałki jak wrócę do domu to szybko je doprawię ;D ;D
Mam kiełbaskę pyszną na grill, parę skrzydełek wędzonych dla mięsożerców, paróweczki cielęce i 10-tkę jajek ;) ;) ;)

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Aaaa i pyszne świeże nie dmuchane bułeczki na dzisiejszą kolację ;) ;) ;)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Coś mi siezdaje że nawet połowy tego co przywieziemy to nei zjemy :P

Offline galaretka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
hyhy wariatki zwariowane, jak mam poki co pare paczek slodkosci 3 czerwone portugalskie wina i prosecco  :skacza:
szykujemy sie jak na "ealternatywne wesele" albo poprawiny co najmniej  :D

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Hej dziewczyny!
Już pisałam do Oli i wiem że mnie nie liczyłyście, nie dam rady , o 4 wrociliśmy z Egiptu, prawie nie spałam, 4h samolotem, potem 4h pociągiem do Poznania, w domu mi wszystko lata i biega, tona prania z 3tygodni jeszcze przed ślubem i dzisiaj musimy jechać po królika i rzeczy ze ślubu do domku do Wałcza, a misiek właśnie pojechał zarejestrować się na bezrobociu więc szaleństwo.
Już myślałam żeby tak jak od początku chociaż jutro na noc dojechać no ale ja samochodu nie mam i nie da rady tam inaczej dojechać :(
Jedyna rada spotkać się z wami jak będę do Szczecina przyjeżdżać albo na następny taki wypad, myślałam że czas około ślubny i podróżowy jest mniej zwariowany i spokojniejszy no ale przeliczyłam.
I jeszcze jak wiecie ten zaległy egzamin mi wisi a wrzesień zaraz się kończy!

Szkoda że Oli się też zepsuło wszystko!

Mam nadzieje że będziecie cudownie się bawić i wszystko nam nie mogącym dojechać dokumentować :)