e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Weekend w najlepszym towarzystwie (bo forumkowym ;D ) - wrzesień 2010!!!  (Przeczytany 30917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fasolek Kobieta

Hehehe, dziewczyny, jak tak dalej pójdzie, to będziemy same w czwórkę :P :P :P Jedziemy jednym autem? ;D To będzie radosny pojazd ze Szczecina :D :D :D

Offline Olucha Kobieta

Wszystkie patrole policyjne wasze  :P A ja już będę czekała na was z otwartymi ramionami i schłodzoną wódeczką  ;)

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
Ja to i tak własnie miałam sie do jednej lub drugiej wpraszac do auta - która mnie weźmie? Czy może rzeczywiscie jedziemy jednym...(matko..co to będzie za podróż!!) ;D

Offline Fasolek Kobieta

Jednym autem taniej :) Po co mamy jechać w trójkęna 2 auta, skoro zmieścimy się w jednym :D Może faktycznie jakiś patrol za nami podąży i rozbuja imprezę :P

Offline agairish Kobieta

Fasolek, będziemy losować, którym pojedziemy  ??? :brewki:

A tak btw, to co z założycielką tego wątku  ???

Offline malgosiask Kobieta

Ostatni weekend września? Piszę się. I na pewno się wykąpię, w jeziorze rzecz jasna  ;D :P

Zatem podsumowując:
Olucha
Fasolek
Agulek
agairish
i ja.

To co, jeden domek już jest?

Offline ciriness

nieśmiało się wtrącę że i ja przecież się piszę ....

Offline agairish Kobieta

Ciri, Ty jedziesz z Poznania, prawda?
A 4 laski ze Szczecina do jednego auta też się zmieszczą ;)

Morgan

• Gość
gdybym wiedzial wczesniej inaczej bym pobyt w pl zaplanowala, niestety w tym czasie mam inne p[lany juz   :)

Offline galaretka Kobieta

gdzie to bym musiala leciec zeby sie zmiescic w wknd.. do poznania, nie?
nie pasuja zadne loty  :'(

Offline Adiana Kobieta

Dziewczyny a czy można jeszcze dołączyć ???

Offline Olucha Kobieta

Można a nawet trzeba  ;) Dziewczyny przypominam o zamknięciu listy z dniem 31 sierpnia!!!

Offline Adiana Kobieta

W takim razie nieśmiało proszę o wpisanie mnie na listę  8)

Offline Olucha Kobieta

Olucha
Fasolek
Agulek
agairish
małgosiask
ciriness
Adiana

Czekamy na resztę ???

dopisuje sie.
aaale proponuje nadal zostac przy jednym domku. zrobimy dostawke ;)

Offline Olucha Kobieta

Czy chcecie jakieś foty jeziorka i ośrodka? W weekend z pewnością tam będziemy więc mogę coś pstryknąć żebyście wiedziały mniej więcej.
 W środę zaklepuję domek/ki więc popędzam niezdecydowane  ;)

Offline agairish Kobieta

Jak tam będziesz to fotki obowiązkowe ;)

Offline Olucha Kobieta

Dziewczyny czy ta lista jest aktualna i czy ktoś jeszcze się dopisuje?

Olucha
Fasolek
Agulek
agairish
małgosiask
ciriness
Adiana
galaretka

Mnie mąż zapytał "i co teraz z Twoim forumkowym wypadem?". Chyba nie chce mnie puścić ;)
Zastanawiam się co ja tam będę robić - zero alko ::) Chyba aparat wezmę i będę Wam śmieszne foty robić ;D

Offline Adiana Kobieta

Ja potwierdzam :) I proszę o fotki :D

Offline ciriness

Malgosiu ja niestety nie bardzo mogę pić więc będę dotrzymywać Ci towarzystwa ;)

O ile słonka uda mi się przyjechać, zależy jak z tym durnym egzaminem wyjdzie :(

ja jestem za :D
jak sie zdarzy mega cud i mnie ktos nagle zatrudni, to odpadne, ale wtedy to mi na bank wybaczycie.
ale sie nie szykuje, wiec juz mysle, ktore kalesony zabrac  ;D

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009

Offline Adiana Kobieta

A jak się organizujemy  8)

Z tego co widzę, jest nas 5 ze Sz-na (nie wiem skąd jest galaretka). Ola będzie na miejscu a ciriness jedzie z Poznania.
Więc chyba jednym autem możemy się zgrać...
Ola, jak tam domek - jeden z dostawkami czy dwa? Napisz też czego nie musimy na pewno targać :)

Offline Adiana Kobieta

Oo i listę tego co mamy zabrać, jakieś zrzutki rozumiem :D

galaretke mmozna tez liczyc jako ze szczecina
mobilna i zaprasza albo sie wprasza jak tam ustalicie :) w moim aucie wygodnie maja 2 osoby, ale mieszcza sie i dozwolone sa 4:)
tez czekam na instrukcje

mka co z Toba!? praca praca, ale my mowimy o wkndzie

Offline Olucha Kobieta

Myślę że najsensowniej będzie wynająć 1 domek 6 osobowy, koszt wynajęcia domku na cały weekend to 500 zł + media, mediów za cały weekend standardowo wychodzi ok 20-40 zł, można zrobić dostawkę dla 1 osoby, tzn może spać większa ilość osób, tylko to już w naszej gestii jak się ulokujemy, w tym domku są 4 pojedyncze łóżka, plus jedno duże niby 2 osobowe, plus ta ewentualna dostawka dla jednej osoby, myślę że jeśli rzeczywiście będzie nas 8 to wtedy pokombinujemy, no chyba że wam to nie odpowiada? Pościel jest, naczynia są, grill jest, trzeba wpłacić zaliczkę, którą wpłacę jutro a my rozliczymy się jak przyjedziecie. Pasuje?

Co do transportu to nie pomogę, co do reszty to myślę że jakąś zrzutę zrobimy na soczek, herbatkę i takie tam  :)

Offline agairish Kobieta

A tam jest gdzie zakuoy zrobić? Bo może po prostu każda weźmie co uzna? (Chyba, że szczecinianki umówią się na jakiś shopping ;) )

Co do transportu to przy 5 najwygodniej byloby pojechać na 2 auta, chyba... Ja mogę jechać :) Która zabiera się ze mną??
A tak w zasadzie to dokąd dokładnie jedziemy? bo ja się już pogubiłam...

Offline Agulec_102 Kobieta

Olucha, ja niestety się nie mogę dopisać, będziemy z mężem na urlopie.