e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: No to ja też odliczam :)ponad 100 dni i w końcu będę żonką!! 14.08.2010..  (Przeczytany 10954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 17.04.2010 godz.12.00
nadrobiłam cały wąteczek ;) Śliczna z Was para i świetne zaręczyny ;) Głosuję za suknią nr 1 ;D

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
ZDECYDOWANIE 1 LUB 5!!!!!!

Moim zdaniem jak szukasz sukienki , powinnas zwrocic uwage na dekold z serduszkiem , o wiele ladniej wtedy wygladasz.

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
 :mdleje: no i co, żadna nie trafiła w suknie którą wybrałam   :D ale nie przejmuje się, zdjęcia to nie to samo co w rzeczywistości
agulla1919 no właśnie to samo zdecydowałyśmy wszystkie jak przymierzałam poszczególne suknie no i taką też wybrałam (z dekoltem serduszko)
1(choc przodu dobrze nie widac)wydaje mi się,że jest taka hmmmm....z klasą  ::)
Natomiast 5 bardzo ładnie leży  ;D
Niestety wcale bie była z klasą, bynajmniej dla mnie czułam się w niej jakbym była świecą :Kwasny:

5 była w finale z moją suknią, ale niestety przegrała. Za to świadkowa powiedziała, że to jest jej wymarzona suknia!! teraz musimy tylko kawalera poszukać bo suknia już jest ;D

Moja suknia to nr 2 jakoś najlepiej się w niej czułam, ma ślicznie ozdobiony gorset czego jednak na zdjęciu nie widać i bardzo ładnie podkreśla moje "kobiece kształty"
no i jest już moja więć musi być ładna :hopsa:
Wiem, że każda forumka lubi zdjęcia towkleje kilka  może uda mi się oddać jej "piękno"

z trenem

gorsert

i tył

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
 :oops:  :razz: hehe zgadzam sie..zdjecia nie oddaja piekna Twojej sukni..ale jak wkleilas nam wiecej fotek i widac wiecej szczegolow to przyznam sie ze faktycznie jest bardzo bardzo ładna..a tren to juz  full wypas !!  :mrgreen:  :Szczerbaty:

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Dzisiaj wstałam o 5 rano  :???: bo pojechałyśmy na giełdę kwiatową do Tych. Kupiłam dzisiaj:
- tablice na auto: 1 - droga do raju, 2-młoda para
- ozdóbki do udekorowania kieliszków dla młodych do wódki i szampana
- "plakat" do korony z napisem "witamy gości weselnych"
- dokupiłam też róż sztucznych do strojenia na autko
- i zrobiłam zdjęcia róż które chce mieć w bukiecie bo nie mogę się zdecydować i teraz do sierpnia będe wybierać ;)

Po tym pojechałam do centrum S-C i zakupiłam pończoszki, zamówiłam majteczki do kompletu, a świadkowa kupiła mi podwiązkę, całą niebieską bo podobno im więcej niebieskiego tym lepiej, nawet nie słyszałam czegoś takiego. Ja chciałam białą z niebieską kokardką ,ale ona się uparła więc niech będzie :) ale dopiero mi ją wręczy na panieńskim.
Problem był z wielkością tej podwiązki, bo musiałam mieć troszkę większą, bo moje udko nie należy do bardzo szczupłych :D ale na szczęście rynek ślubny i na takie rzecy jest przygotowany, więc podwiązka na mojej nodze nie jest bardzo opięta i moja noga nie wygląda jak baleronik  :mrgreen: ale się rozpisałam o podwiązce...

• Chuck Norris
Ja podwiazke mam cala niebieska z biala kokardeczka  :D.

Faktycznie,teraz jak napisalas ze nr 2 to Twoja sukienka , to widac ze tak ---- bo masz tylko do tej sukienki welon i slicznie sie usmiechasz!!
Ladny ma dlugasny tren!!
On jest odpinany?

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Rzeczywiście poprzednie zdjęcie nie oddawało piękna Twojej sukni. Wyglądasz w niej cudnie ;D z resztą jesteś jedną z nielicznych, której pasują rożne kroje sukien. Ja tylko w jednym typie wyglądałam fajnie, bo w reszcie :mdleje:

miłego dnia :-*

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Witam was piątkowo!! jutro już weekend pobyczymy się troszkę:) oby tylko  :okularnik: była ładna

agulla1919  :D no właśnie myślałam, że od razu to zobaczycie, że mam tylko do niej welon, tren jest podpinany, nie da się go odczepić. Planuje jeszcze miec do tego dłuuuugi welon ten taki z odpinka, na sale sobie odepnę i zostanie tylko krótsza wersja.

z resztą jesteś jedną z nielicznych, której pasują rożne kroje sukien.
miłego dnia :-*
no właśnie w wiekszości salonach mówili mi, że w każdym kroju mi ładnie  :-\ myslałam, że to taki chwyt marketingowy bo przeciez mam normalna budowę ciala hihihi ale jakby ktoś mi zaproponował odpłatnie mierzenie sukien to chętnie bys sie zgodziła, bo to była suuuper sprawa  ;D Ale z drugiej strony to było strasznie ciężko coś wybrac bo co wychodziłam z przymierzalni to bylo "tak w tej wyglądasz ślicznie" idzie się  :nerwus:
Teraz jestem w pracy ale po południu wysle wam jeszcze kilka fotek tego co już mam.
Zostawiam  :-* :-* :-*

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Planuje jeszcze mieć do tego dłuuuugi welon ten taki z odpinką na sale sobie odepnę i zostanie tylko krótsza wersja.

Wydaje mi się, że skoro masz tern, to długi welon nie będzie pasował. Ale to tylko moje zdanie ;)

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r
Można jeszcze??
Fajna z was parka :) Pierścionek zaręczynowy cudowny :) Obrączki za bardzo mi się nie podobają...
Ja też obstawiałabym 1 lub 5, ewentualnie 4. Ale rzeczywiście w tej wyglądasz też ślicznie ;)
A co do welonu, to tak jak mkarolinka napisała, do długiego trenu jakoś mi nie pasuje długi welon..

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
Suknia nr 2 jest również piękna :) zazdroszczę, że możesz sobie pozwolić na serduszko, ja niestety nie, a pięknie to biust podkreśla...

Miłego weekendu  :-* :-* :-*

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Paula___   jasne, że można  :hello:
Właśnie z tym welonem to jeszcze nie wiem jak to będzie  :-\ bo wiem,  ze jak tren to nie długi welon, chociaż kurde zawsze chciałam mieć taki długaśny welon  ;D zobaczymy jak już sukienka bedzie uszyta i wtedy będę przymierzać. Na pewno musi być "cięty" tak to się mówi? bez żadnych lamówek, koronek itp rzeczy, a już na pewno nie założyłabym hiszpańskiego jakoś w ogóle te welony mi się nie podobają.
No i zastanawiam się nad bolerkiem, bo w tym salonie co kupuje suknie jest możliwość wypożyczenia. No bo tak się zastanawiam, przecież nie wykorzystam już takiego bolerka raczej nigdzie  :drapanie:

Suknia nr 2 jest również piękna :) zazdroszczę, że możesz sobie pozwolić na serduszko, ja niestety nie, a pięknie to biust podkreśla...
Miłego weekendu  :-* :-* :-*
mogę zapytać dlaczego?

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
Bo mam za mały biust i wygląda to mega śmiesznie...

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec

A to moje butki:

już je mam w domku, są bardzo wygodne jak tak w nich sobie chodzę troszkę, ale kumpela miała je na swoim weselu i śmiało je poleca, że bez problemu przetańczyła całą noc.
Bo mam za mały biust i wygląda to mega śmiesznie...

Ja też nie mam wielkiego  :D ale jakie cuda potrafią zdziałać biustonosze :brewki:

Miłej nocki życzę  :-* :-*

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
Nie lubię biustonoszy typu push-up... Wolę takie modelujące albo bez tzw. gąbek :P

Dobranoc  :-* :-* :-*

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
mozna jeszcze sie przylaczyc? :D

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Ale dzisiaj smętna pogoda  :-\ na weekend nigdzie nie wyjeżdzamy bo chcemy pojeździć troszkę po znajomych i rozdać  zaproszenia. Kurcze jakoś tak dzisiaj strasznie mnie żoładek ściska chyba już z nerwów  :( co dopiero będzie jak zostanie miesiąc...
Nasze zaproszenia:

zamawialiśmy na allegro, oczywiście ta przepaska jest w kolorze zielonym, bo to nasz kolor przewodni  ;D Nie chemy kwiatów więc w zaproszeniu mamy taki wierszyk:
Goście nasi ukochani!
By nie pisać długich książek, wprost prosimy o pieniążek.
Chcemy Państwa także prosić, By nam kwiatów nie przynosić.
Stąd wiadomość ku publice: Chcemy z winem mieć piwnicę!!
Niekoniecznie z winnic sławnych, za to pełną win wytrawnych,
półwytrawnych i półsłodkich i w kolorach różnorodnych.
Wina włoskie czy też z Chile, umilą nam wspólne chwile.

Dla znajomych wierszyk zaczyna się od :"Wiadomość ku publice....."
no bo jakoś tak głupio żeby przyjaciół prosić o pieniążki  ::) A kilka rzeczy jeszcze do domku by się przydało dlatego planuje  zrobić taką małą listę prezentów właśnie dla znajomych. Co o tym myślicie??

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Zaproszenia bardzo ładne ;) podoba mi sie zielony pasek ;D

Co do butków to takie ze szpicem podobają mi sie najbardziej, ale niestety nie moge sobie na nie pozwolić. Ja strasznie zahaczam takim szpicem o suknie, praktycznie o wszystko i zaraz bym leżała na ziemi :mdleje: dlatego będe mieć odkryte palce ;)

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
Można się dołączyć?  :D
Suknia którą wybrałaś też jest bardzo ładna, ale moja faworytka to 5  ;D

:-*  :-*

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Ale jaja żadna z nas nie trafiła  ;D ale faktycznie zdjęcia nie oddają całego piękna...
Bardzo ładne zaproszenia,a wierszyk sobie skopiuję-tezmyślałam o winie ale nie miałam pojęcia jak to ładnie ubrać w slowa  ;D ;D ;D :-*

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
Widzę że niejedna z nas wierszyk będzie kopiować  ;D  ;D
Ja też się przyznaję już spisałam do zeszyciku  ;D :P

:-* i miłego dzionka

• Chuck Norris
Ja bolerka nie bede miala ... stwierdzilam ze jak juz to tylko w kosciele bym miala ... a w sierpniu jest cieplutko wiec po co?

Hmm welon bym radzila taki za lopatki jak juz , bo jak taki z 3 m to nie bedzie pasowal jak masz tren.

Buciki bardzo sliczne !A masz je dopasowane czy idealne?Ja mam swoje leciutko za ciasne , ale mi w salonie powiedzieli zebym w nich pochodzia przed slubem to bede idealne , bo ja wzielam rozmiar wieksze to byly za duze,ja mam taka dziwna stope, strasznie chuda ... jak na moja figure.

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Aneczq1987 jasne że można, zapraszam.
czigra ja jeszcze nie wiem czy będe zahaczać bo nie mam sukni gotowej ale oby nie ::)
Aneczq1987 , patrycja_4r , Anjuszka zgapiajcie zgapiajcie nie ma nic przeciwko, sama przecież go nie wymyśliłam  ;D
Paula___ dziękuję
agulla1919 sierpień no tak ciepły, a jak będzie deszcz padał?? ja też tylko do Kościoła planuje bo jakoś tak głupio z takimi odkrytymi ramionami i dekoltem na mszy. A co do butków to są idealne, zamawiałam je z katalogu (tzn przymierzałam rozmiary ale nie tego modelu) i troszkę mnie zdziwiło bo przeważnie kupuje buty 38, 39 a te co zamówiłam to 37!! troszkę się obawiałam że nie będą dobre, ale są w SAM RAZ:D muszę tylko do czubków napchać troszkę waty bo się lekko czubeczki mogą zaginać.

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Witam wtorkowo!!! :)
jak dziewczynki po długim weekendzie? My planowaliśmy rozwieśc troszke zaproszeń, ale niestety mój PM sie rozchorował no i trzeba było dbać o niego. Moja mama zawsze mi powtarza, że "chłop chory gorszy niż małe dziecko"  :D i wiecie co troszke prawdy w tym jest, tzn nie mam jeszcze dziecka ale tego "chłopka" to juz tak  :razz: i jak jest chory to jest po prostu masakra. Temperatura 37,9 a on się już czuje jakby miał co najmniej 40!!! :) Nie wiem czy Wasi tez tacy czy tylko ja mam takiego  ;)
Zaplanowaliśmy tez podróż poślubną, tzn z tego względu, że on ma tylko urlop od piątku (13 sierpnia <= o kurde piątek i to 13!!!!  :urwanie_glowy: mam nadzieję, że będzie szczęśliwy) do 22 sierpnia, postanowilismy wsiąśc w nasze autko i pojechac do Chorwacji na własną ręke.
No i uzgodniliśmy sprawę dotycząca  :dzidzia:   ;D
owocny weekend w pogaduchy.