e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: No to ja też odliczam :)ponad 100 dni i w końcu będę żonką!! 14.08.2010..  (Przeczytany 14303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anka2oo4 Kobieta

Jutro są spodnie do odebrania :) a jak się nie zmieści to ląduje w piwnicy 3 dni przed slubem  ;D Ma teraz w sobotę kawalerski to juz taką zołzą nie będę pozwole mu pójść :)
No właśnie 16  dni :mdleje: już mnie ściska w żołądku.
A patrząc na ta pogode to się załamuję... zimno jak cholera. Oby tylko nie padało. We wtorek śmigam na próbna fryzurkę już nie moge się doczekać :) i dzisiaj musze się umówić z kosmetyczką na próbny makijaż, mam nadzieję, że tym razem bedzie bardziej udany niż ten pierwszy.
A piosenkę już mamy, znalazlam pare która tańczyła do tego samego utworu na YT i dziewczyna przesłała mi dłuższą wersje  :D
Wczoraj zamówiliśmy wazony i medale dla świadków, taki mały drobiazg, niech tez czują sie wyróżnieni :)

Offline anka2oo4 Kobieta

Agulec układ nie jest tak strasznie rozbudowany, ale chcielibysmy troszkę dłużej go potańczyć. Bo w tym 1:40 to praktycznie miesci się przywitanie (uklony itp) cały układ i tyle.
A tak przez ta dodatkową minutkę chociaż go powtorzymy 1 raz i będzie gitara  ;D nie za długo nie za krótko tak w sam raz

Offline Agulec_102 Kobieta

Aniu, bo mi się cały czas wydaje że to dziś jest piątek! Od rana się cieszę że weekend  ::)
Aaaa, oki, to fajnie że dziewczyna Ci przesłała dłuższą wersję  :)
Ciekawa jestem jak wyjdzie fryzurka  :)
16 dni to kupa czasu  ;D rzeczywiście czujesz już stresik?

Offline anka2oo4 Kobieta

Stres czuję, jak rozmawiam z kims o weselu typu mama <= o tak ona jest najwiekszym czynnikiem stresotwórczym, koleżanki z pracy itp. Bo tak jak gadamy z Pm to sie oboje niezmiernie cieszymy, że juz blisko, bez dodatkó w postaci stresu  ;D

Offline ciriness

ooo tak , mamy się denerwują okropnie :)

Offline anka2oo4 Kobieta

A ja byłam wczoraj na przymiarce ju z ostatniej  :p
wszystko juz jest ok z długością, dobrałyśmy długośc welonu i powiem wam, że az sama sie przetarszyłam przez moment jaki on będzie dłuuuugi  :D ale i piekny!! odebrałam tez krótki welon do próbnej fryzurki i halke, żebysmy poćwiczyli tańca w niej. Bo na boso i w dzinsach to sie fajnie tanczy  ::) Dzisiaj dzwonie do kamerzysty umówic się na spotkanko, bo wiem, że on zawsze robi jakis plenerek maly a po południu szykuje PMowi wałówke na jutrzejszy kawalerski, oczywiście jemu to by wystarczyły tylko kiełbaski z grilla i nic więcej ::)
Oczywiście dorobię mu jakąs sałatkę jarzynowa, sledzie no i jakąs zimna płyte, bo przecież sama wódka i te kiełbaski z grilla... oj nie widze tego  :D 

Ale ten PM ma z Tobą dobrze  ;D

Hola hola, a gdzie foty z przymiarki?!
No i miały być foty ubranek zrobionych przez Twoją mamę... :protestuje:

Jakbyś już miała się dziś nie pojawić, to życzę wspaniałej, zwariowanej, dojechanej i niezapomnianej zabawy!  ;D ;D ;D Róbcie dużo fot  ;D :D

Offline anka2oo4 Kobieta

Agulec to PM miał kawalerski :) ja w ta sobotę. Ja tylko zawiozłam towarzystwo i przyjechałam po nich wczoraj wieczorem, poimprezowali "troszke", szczególnie czuć bylo opary w autku  :D Zadnych "niespodzianek" w postaci panienek nie miał  ;D także i dobrze, a chlopaki wyszaleli się we własnym gronie, swiadczą o tym fotki, gdzie na jednym  mój Pm z golłym tyłkiem biegał  ;D nie wiem co to mial za zadanie, jeszcze nie dopytałam bo wczoraj jakoś ledwo żywy byl. Z tego powodu nie miałam laptopa przez weekend więc nic się nie odzywałam. Dzisiaj wam wysle fotki tych winietek, ufff nareszcie je skonczyłam, no i tych ubranek a z przymiarki nie mam  :) bo wsystko było tak jak ostatnio jedynie welon ale jego to juz zobaczycie w relacyjce  ;D
A jutro próbna fryzurka więc troszke fotek tez podeśle.
W środę wycieczka po napoje.
W czwartek płacic za jedzonko do kuchary i musze pomierzyc troche ta sale pod te dekoracje za mlodymi do których jeszcze się nie zabralam  :P Ciekawe czy teściówka pojedzie z nami  ::)
W międzyczasie do Kościoła uregulowac wszystko.
Dzwoniłam do kamerzysty i ten plener raczej sobie zrobimy po ślubie, bo teraz to jakoś nie ma kiedy a i pogoda kaprysna. 

Aaaa, myślałam, że PM w piątek a Ty w sobotę...
A to ciekawe czemu PM z gołym tyłkiem biegał  :D

Moim zdaniem to lepiej zrobić plener po ślubie, na spokojnie, wtedy kiedy pogoda dopisze...

FoOty, foty!  :D

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 06.08.2010
haha z golym dupskiem biegal ?? hehe   faceci to jednak gupole sa  :hahaha:
czekamy na foteczki  :czeka: :czeka:

Offline anka2oo4 Kobieta

Dokładnie pomysły to mieli  ::) wpadłam tylko na chwilkę bo jestem padnięta, 11 godzin w pracy... wcześniej miałam jakieś problemy z forum nie mogłam wejść i dopiero teraz się dopchałam, żeby wam foteczki podesłać.
W czwartek mamy konfrontacje moi rodzice kontra teściowa, idziemy wszyscy płacić kucharce i wiem, że nie będzie miło i wesoło  :-\ znowu robi problemy, nie mam już sił naprawdę, odechciewa mi się całego tego ślubu przez jej głupie gadanie, wiem że po będzie wypominania do konca życia i tego się boję  :-[ ehhh
Ok koniec smutków wpadłąm wkleić foteczki a nie przynudzać  ;)
oto winietki, które zmieniły swój pierwotny wzór, personalizacja miała być doklejana jednak wymyśliłam takie "wkładanie"

to ubranka:
a to medale, które dzisiaj przyszły dla świadków
uciekam bo zasypiam, jutro do pracy na 7 a jeszcze muszę wstać rano i umyć włoski do fryzjera. Buzka  :-*

Offline czigra Kobieta

bardzo łądne winietki i pomysł z medalami dla świadków, ale te ubranka :mdleje: :mdleje: przepraszam, ale Nie Nie Nie i jeszcze raz nie :P

No i fajnie wymyśliłaś z tym wkładaniem imion, ja bym tylko chyba skróciła trochę wąsy wstążeczkom  :)

Twoja mama sama takie ubranka zrobiła? zdolniacha  :D

Offline anka2oo4 Kobieta

Ciężko jest powiedzieć mamie, jak się starała, że coś brzydko wygląda. Ale nikt nie poiwedział, że one opuszczą mieszkanko i będą na stole  :D.
Właśnie wróciłam z próbnej fryzurki i chyba jestem zadowolona, jest kilka niedociągnięć ale wiadomo na gotowo będzie inaczej. No i ten mój fatalny odrost  :P ale w piątek idę na farbowanie, później  na henne a w sobotę rano na próbny makijaż, który będe już mieć w sumie na panieński  :)
co do fryzury nie podoba mi się tylko przód bo trochę za wysoko i czuje się w tym jak hrabianka jakaś. Ale nie wiem czy to przez efekt mojego odrostu tak się rzuca w oczy, czy faktycznie tak bardzo wysoko to jest. Uczesała mnie w godzinę a mogłabym w tym spokojnie na jakieś weselicho teraz pójść  :D

No i ogólnie chce żeby te kosmyki były tak na gładko a nie tak jak teraz widać, że natapirowane. No i powtórze jeszcze raz odrost psuje efekt  ::)

Offline czigra Kobieta

Bardzo podoba mi sie fryzurka. Masz piękny kolor włosów ;D

Bardzo fajna fryzurka... ciutkę przodu się dopatrzyłam w lustrze i fajnie, że jest wyżej. Ja właśnie nie chcę lizusa  ;D

Śliiiicznie! :)

Offline mikoala

swietna fryzura bez zastrzerzen

Offline Justys851 Kobieta

Bardzo fajna fryzurka  ;)
a może masz zdjęcie z przodu ?? ::)

Offline anka2oo4 Kobieta

No to fajnie,ze wam sie podoba bo mi też  :skacza:
Dzisiaj znowu jestem nieprzytomna w pracy poszłam znowu spać przed 1 a o 6 pobudka  :ziew:
Mam pytanie odnośnie panieńskiego, jak się umawiałyście co do kwestii finansowej? chodzi mi o to, czy  wy pokrywalyscie koszt wszystkiego, czy dzieliłyscie to ze swiadkową, czy ona wam fundowała? :drapanie:

Offline Stelek Kobieta

Bardzo fajna fryzurka. Przód się trochę w lustrze odbija i możliwe, że to wrażenie złego przodu to właśnie przez odrosty. Ale nie martw się, w TEN dzień będzie wszystko ładnie, pięknie, bez zastrzeżeń :tak_2:

Offline patrycja_4r Kobieta

Szkoda,że nam więcej przodu nie pokazałaś ale i tak jest dobrze!  ;D
Co do panieńskiego to chyba powinnyście się jakoś dogadac z organizatorką-tak mi się wydaje.Fajnie jakbyś Ty coś postawiła,ale też nie wszystko

Offline czigra Kobieta

Jak ja organizowałam panieński, to składałam sie z dziewczynami i Panna Młoda nie musiała za nic płacić. Tak powinno z resztą być ;)

Śliczna fryzurka, tylko szkoda że nie pokazałaś przodu, bo nie wiem czy powinnaś mieć wątpliwości czy nie  :)

Co do panieńskiego, myślę że powinnaś dogadać się ze świadkową, żeby jakoś podzielić koszta.

Offline ciriness

No właśnie ja też się zastanawiam jak z panieńskim zrobić, bardzo chcę się dołożyć żeby dziewczyny nie musiały :)
Fryzurka podoba mi się :)

Offline Zoya Kobieta

Mi sie fryzura podoba bardzo! Co do panienskiego - ja stawialam wodeczke, za reszte placily dziewczyny.

Offline anka2oo4 Kobieta

Witajcie Kochane
Ksiądz załatwiony, poszło nawet sprawnie, mieliśmy drugą częśc protokołu do spisania. Na wszystkie pytania oczywiście się zgodziłam oprócz jednego: pytanie dotyczyło czy zgadzam się jak bede siedzieć w domu wykonywac wszelkiego rodzaju obowiązki Pani Domu, odpowiedziałam, że nie => jest podział obowiązków przecież  :D ale za chwilę się zgodziłam tylko smiałam się, żeby ksiądz napisał w tym protokole, że nigdy nie bede kurą domową ;)  
Później pojechaliśmy po te napoje. I to mnie wykończyło :mdleje: atmosfera z teściowa była na początku nie fajna, czuć było, że coś wisi w powietrzu, mało co do niej mówiłam. Dopiero po jakims czasie zaczęłam się dzywac do niej, bo sobie pomyślałam, że przeciez jest jaka  jest i jakoś musimy sie porozumiewac  :P tym bardziej, że juz za niedługo ślub i po co nam niemiła atmosfera w tym dniu.
I powiem Wam, że jedna mama trująca nad uchem to kłopot a dwie to już masakra  :D Na szczęście wszystko zakupione, łącznie z kolorowymi alkoholami, winami no i szampany.
Dzisiaj spotkanie z kucharą i kończę wystrój za młodymi.
Wycięłam ze steropianu dwa serca obłoże je zielona organzą a na ich krawędziach dam białe róże, zobaczymy jaki efekt bedzie.
Przyszła też księga gości i wazony dla rodziców.
Co do panieńskiego jeszcze nie wiem jak się dzielimy, puki co impreza zaczyna się o 19 u PM w domu (oczywiście bez niego) obalimy flaszeczke z martini + wybywamy z domku  :cancan: