Autor Wątek: No to ja też odliczam :)ponad 100 dni i w końcu będę żonką!! 14.08.2010..  (Przeczytany 27381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Mi się też bardziej ta kremowa podoba :)

PM super wygląda :)




Offline Aneczq1987
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3210
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Ta kremowa bardziej wizytowo i weselnie wygląda :)
a PM.... no no no super !!  ;D

Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Dzięki dziewczynki za opinie, kremową oddałam już do krawcowej skróci mi ja za 15 zł, więć nie jest źle  :)
Dziękuje w imieniu Pma za miłe komplementy  ;D wg mnie też wygląda zabójczo, tylko martwi go jaka będzie pogoda bo jak takie upały to chyba mi zemdleje w kościele  ;D a na pewno będzie się z  niego lało.
Byłam pytać o moją suknię - będzie do przymiarki za jakiś tydzień i już nie mogę się doczekać  :skacza:
W ciągu dwóch dni moja przyszła teściowa tak wyprowadziła wszystkich z rownowagi, że mam ją ochotę  :ckm: :ckm: :Kill: :Kill: Nagle miesiąc praktycznie przed ślubem zaczęła się interesowac wszystkim, a najbardziej pieniędzmi... Dla niej 10 tys za ślub to jest za dużo, bo jej siostra wydawała córke w jakiejs pipidówie i zapłaciła o wiele mniej. Nie wspomniala tylko, że to wesele było tak daremne, że o 1 w nocy  została tylko garstka ludzi. Kolejen punkty z jej wywiedzi to:
po co kamerzysta i fotograf? przeież i tak sie płytę tylko raz ogląda a późńiej leży gdzieś głęboko w szafce,
po co PM zaprasza kolegów przecież mlodzi to i tak "dużo" nie przynoszą w kopercie i ona prawdopodobnie nie będzie za nich płacić Pm sam sobie za nich zapłaci,
jak już jest ten kamerzysta, fotograf no i orkiestra to dlaczego oni mają jeść??  :o przecież są w pracy... :szczeka:
i wiele wiele innych pretensji, gdzie ręce opadają. Wczoraj jak bylismy u niej spokojnie porozmawiać o kosztach to wyszło na to, że chcemy ja oszukać na pieniądzach i tak mnie wkurzła, że wybiegłam z płaczem od niej z domu. Nie wspomnę, że w  niedzielę, też nas tak wkurzyła i też się popłakałam to wczoraj zadzwoniła z przeprosinami i zaprosiła na wieczór do niej, ale dzisiaj jak zadzwoni nawet nie odbieram telefonu...
To jest do cholery nasz dzień nie jej, a jak ma tyle pretensji to mogła powiedzieć, że nie będzie pokrywac takich kosztów, ale mogła to powiedzieć zaraz jak się zaręczyliśmy 2 lata temu a nie miesiąć przed!!!!!!!!
Ogólnie jesteśmy załamani jej postepowaniem, po naszej rozmowie dzwoniła do mojej mamy i zaczęłą temat, że młodzi to nic ne wiedzą  a ona chce się paru rzeczy dowiedzieć. OOO a najlepsze co palnęła to to, żebysmy zapytali fotografa, kamerzystę, żeby nam odliczyli z ceny usługi to 140 zł dla nich na jedzenie   :glowa_w_mur: , no chyba bym się spaliła ze wstydu jakbym takie cos miała powiedzieć tym ludziom... ogólnie rzecz ujmująć nie uzywając brzydkich słów ale porobiło jej się coś w główce  i to konkretnie...

Offline m_lena

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
Ehhhh mnie czeka "starcie tytanów" (czyt. rodzice kontra teściowie) w niedzielę  8) czuję, ze dojdzie do rozlewu krwi  ::)
...zrani Cię tylko ten, kogo kochasz...

Offline Stelek

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
No to faktycznie teściówce coś się poprzestwiało w główce... Może to przez te upały... Musicie być dzielni i jakoś dojść z Nią do porozumienia. Wytłumaczcie, że to Wasz dzień i skoro zgodziła się na to, żeby Wam pomóc finansowo, to nie powinna miesiąc przed ślubem odstawiać takich teatrzyków  ;) I tak dobrze, że Cię przeprosiła i że chce się z Wami spotkać, żeby się pogodzić.



Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
A Twoja mama co na to ?
Oj ... szkoda ze taka tesciowa sie Tobie trafila  :-[ , ale nie dajcie sie zwariowac przez nia!


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
o rany co za kobieta  :-\
współczuję.......



Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Eeeee powiem Ci,że chyba mamy tę samą teściową  ::)


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Normalnie :Kill: :Kill: :Kill:

Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Moi rodzice też się wkurzyli, bo mysleli, że mają do czynienia z dorosłą i poważną osobą a jednak stało się inaczej. Za obsługę zapłaci moja strona, nie będa się wygłupiać żeby fotograf i kamerzysta przychodzili z kanapkami w torbie i termosem  ::)  Pati jeśli masz taką samą to wspólczuję.
Stelek ona się godziła ze mną wczoraj rano przez telefon a potem po południu odstawiła ten sam numer. Także teraz nie zamierzam dobierać telefonu skoro ona uważa, że chcemy ją oszukać.
m_lena życze powodzenia :) może u was będzie troche łatwiej  ;)

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Moja jeszcze nic nie mówiła bo ja jej od października  na oczy nie widziałam  :Najlepszy: :Najlepszy: :Najlepszy: Mój Pm płaci sam za wszystko,więc niech tylko spróbuje coś powiedziec  :ckm: :ckm: :ckm: :ckm: ale to są jej texty !

Kiedyś jak szukała fryzjera to jej poleciłam takiego do którego wtedy ja chodziłam.On za ścięcie brał 40 zł,a ona chciała dzwonic żeby zapytac się dlaczego tak drogo i za co właściwie ma zapłacic tyle pieniędzy  ::)


Offline Aneczq1987
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3210
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Ło żesz kur... na  ;D
I po co komu teściowa?? Ale zauwazyłam że teściowe dla zięciów są OK zazwczaj, aw  drugą stronę.....

Dasz jej rade, nie zepsuje Wam tego dnia  :D Zołza jedna

 :-*  :-*

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
O matko, te kawały nie biorą się jednak znikąd...Szczerze współczuję, bo tylko szkoda Twoich nerwów...Co za babsztyl jeden, grunt to nie dać się zwariować...po prostu przy następnym ataku, spokojnie powiedzieć, ze to Wasz dzień, zaproponowała Wam pomoc fin., ale to nie znaczy że macie ten dzień spędzić wg czyjegoś pomysłu, macie taką,a nie inną wizję, i jeśli jej tak to przeszkadza, to że mogła Wam powiedzieć wcześniej, to byście wzięli kredyt...może jak usłyszy że wolelibyście pożyczyć kasę z banku, to się opanuje..Podziwiam Cię, bo ja to bym wybuchła i po prostu powiedziała, że po weselu jej oddamy kasę i mamy gdzieś taką pomoc...


Offline m_lena

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
Aniu tak się łudzę, ale u nas będzie starcie Ojciec-Teść, bo ten drugi obiecał kasę na wesele, a grosza nawet nie dał, ślub za 1,5 m-ca, a do niczego się nie ruszyli, w niczym nie pomogli, o nic nie pytali, nic ich nie interesowało ;/
...zrani Cię tylko ten, kogo kochasz...

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Ou lena, to na innych wątkach się dowiadujemy co u Ciebie się dzieje?  ;) ;D tzn. o starciu tytanów wiem, ale nie pisałaś o co kaman  :P

Offline mkarolinka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10103
  • Płeć: Kobieta
Naprawdę współczuję Ci "teściowej"...

Offline m_lena

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
Agulec kochana, bo wiesz... mój wątek różne osoby mogą czytać, a całego forum nie przelecą ;) to długa i męcząca historia i wposimnałam półsłówkami o tym u siebie :D
...zrani Cię tylko ten, kogo kochasz...

Offline Zoya

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6348
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010 r.
Matko świeta jozefie czy my tez bedziemy takimi tesciowymi? statystyki na to wskazuja... kiedy nadejdzie ten moment kiedy nam w glowach sie az tak namiesza do granic mozliwosci jak naszym tesciowkom? Przeraza mnie to, ja mysle, ze my normalen jestesmy przeciez... one tez tak myslaly? czy to wina "innych czasów"  ??? ??? przeraza mnie to, bo moja tesciowa dzis doprowadzila mnie do upojenia alkoholowego - w niczym innym ulgi nie znalazlam...  :urwanie_glowy:



Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Biedactwo ! :przytul: Co ty musisz przeżywać! Dobrze że macie siebie i swoje decyzję, a teściową...trzeba jednym uchem wpuścić a drugim wypuścić ;)




Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Jolu, też zawsze nad się zastanawiam, czy te niedobre teściówki czuły kiedyś to samo i się zarzekały, że nigdy takie nie będą?...myślę, że tak...niestety...moja teściowa kiedyś opowiadała, jak ją olewała jej własna teściowa, np. jak przyszła z mężem w odwiedziny, to tamta pytała "synku a chcesz to, a może tamto, a co u Ciebie słychać...?"  ;D ;D więc postanowiła sobie, że absolutnie nigdy sama się tak zachowywać nie będzie...A mi się śmiać chciało, bo jej też czasami się to zdarza (nieświadomie), np. mojego męża pyta, czy mu dołożyć jeszcze, albo czy smakuje, po czym szybko się reflektuje i poprawia, Wam...wiem, że nie robi tego specjalnie, więc traktuję to z przymrużeniem oka  ;D ;D ;D Po prostu miłość do ukochanego syneczka jest tak silna  :D

Offline m_lena

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
jolanga kochana tylko w nałóg nie popadnij ;)
Agulec moja na pewno tak miała, bo nawet opowiadała, a teraz .... ;/ zapomniał wól, jak cielęciem był!
...zrani Cię tylko ten, kogo kochasz...

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Bossszz, i kto nas będzie pilnował jak będziemy matkami dorosłych dzieci? Żebyśmy nie były zołzami? No chyba że wytrwamy na forum i jedna drugą będzie upominać  :P

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Moja tesciowa jest fajna  :D.Ale ... ma swoje minusy ...

Za to moja mama jaka ma tesciowa !!!
Czyli mojego taty mama ... Jak moja mama z tata probowali zajsc w ciaze to mama dwa razy poronila ...no i jak to sie stalo , oczywiscie mama rozpaczala i plakala , a ta "tesciowa" do mojej mamy z tekstem : opanuj sie , lepiej wez sie za robote i zrob mi cos do jedzenia , a nie odstawiasz cyrki nie wiadomo z czego ! :o

Ehhh ... mam nadzieje ze moja teciowa nie bedzie taka ...


Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
jak już jest ten kamerzysta, fotograf no i orkiestra to dlaczego oni mają jeść??  :o przecież są w pracy... :szczeka:
:mdleje: :mdleje: :mdleje:


Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Jakoś tak lżej na sercu jak okazuje się, że nie tylko ja mam taki horror. TYlko ja myślałam, że ona jest ok, że się nie wtrąca nie dopytuje bo tak dotychczas było a tu masz babo placek takie szopki  :P
jolanga musimy koniecznie zmienić te statystyki, żeby tym naszym synowym w przyszłości oszczędzić tego. A z tym upojeniem alkoholowym to ja nastęnym razem tak postąpię  ;)
m_lena u nas jest to samo, kasy na razie żadnej nie dała, a najwięcej ma do powiedzenia, i jeszcze palnęła nam tekstem, że ona przecież nie będzie latała za tym wszystkim i sobie głowę zawracała... no coments
agulla1919 moja do niedzieli też była fajna  ::)
Agulec_102 to ten syndrom zatroskanej mamusi o syneczka  :D wiem bo widzę to po swojej mamie jak się zachowuje do mojego brata, ale on na razie nie ma żonki więc może sobie pozwolić  ;)
Wczoraj dzwoniła do M. i jak gdyby nigdy nic zapraszała go na obiad i dodała, że nic nie będzie rozmawiać o ślubie, oczywiście się nie zgodził. Jedyne co dobre w tym wszystkim, że M. jest całkowicie po mojej stronie i jeszcze bardziej nas to zbliżyło do siebie, choć myślałam, że jeszcze bardziej się nie da  8)
Juz zaczynam mieć sny "przedślubne"  :P dzisiaj śniło mi się, że o godz 15 ( o 16 ślub) nie mam jeszcze fryzuty i makijażu, to już było bardzo stresujące a potem jak tata prowadził mnie do ołtarza zobaczyłam, że na nogach mam czarne balerinki  :Blee: straszne to było a takie krótkie :boje_sie:
 Jutro jak będziecie grzeczne wysle fotki z...... mojej pierwszej przymiarki  :skacza:  dzisiaj pani z salonu zadzwoniła i powiedziala, że kiecuchna jest gotowa do mierzenia  ;D chyba ten sen był jakoś taki proroczy. A dzisiaj miałam odebrqać poprawioną sukienke tą ecri na poprawiny niestety spozniłam się 5 minut i było już zamkniętę, więc jutro foty obydwóch. Ok uciekam bojade do kumpeli pożyczyć biżuterii na jutro może coś mi spasuje  :-*

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
nie mogę się doczekać fotek  ;D ;D ;D ;D



Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Oczywiście że będziemy grzeczne  :skacza:

Sny sny...ja już ich miałam tyle że szok  :o




Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
O teściowych długo by można gadać, ale coś w tym chyba jest teściowe dla synowych sa czesciej wredne niż teściowe dla zienciów. Czekamy czekamy na sukienkę

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
A jak tam plany motocyklowe co do ślubu?

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
To czekamy na foty!

Kochana, po ślubie będziecie jeszcze bliżsi sobie... ;D ;D ;D