e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: No to ja też odliczam :)ponad 100 dni i w końcu będę żonką!! 14.08.2010..  (Przeczytany 11465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Tez bym nie chciala zewby w dzien mojego slubu bylo okolo 30 stopni ... katastrofa!
Jak by bylo z 25 bedzie w miare ok , ale nie 30  :D

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
W takie upały, to chyba mało kto by chciał mieć ślub!
Winietki bardzo fajne. :)

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
Dziewczynki, ale się spaliłam wczoraj nad wodą, mój PM śmieje się, żę wyglądam jak świnka, taka jestem czerwono-rózowa:) szczególnie szczypie pupa i łydki. NIe wiem czemu tylko mnie tak chyciło, było nas 7 osób a tylko ja wyglądam jak "burak"  ;D oby tylko skóra nie schodziła.
Nie wiem czy mnie przyjmą jutro do tego szpitala, bo zaczęłam dzisiaj troszkę plamić tzn po południu tylko i teraz nie, także nie wiem czy to okres, ale jak tak to mnie odeślą do domu, bo z tego co wiem to nie można mieć okresu podczas operacji. Kurczę a już tak się nastawiłam psychicznie na to  :-\ Jak jutro nic nie napisze tzn, że jednak mnie przyjęli.
A no i proszę o trzymanie kciuków w środe, przydzadzą się  :) 

• Chuck Norris
Jezeli nie jutro to kiedy indziej  :-*.

Bedziemy trzymac kciuki za Ciebie !!!

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 04.09.2010

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Jestem  :) tak jak myślałam, nie przyjęli mnie bo dostałam okresu, 3 miesiące czekałam i w najmniej oczekiwanym momencie przyszła  ::) Termin przesunięty na poniedziałek.

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
No tak zazwyczaj jest...
Ale w poniedziałek będzie już ok  :D

:-*  :-* Aniu

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Tym całym szpitalrm tak się przejęłam, że zapomniałam, że dzisiaj odbieramy obrączki  :skacza: obowiązkowo zdjęcia wyslę wieczorkiem.
Wymysliłam podziekowania dla gości,oprócz standardowo ciasta i buteleczki wódki, mały aniołeczek  :Swiety: uwielbiam aniołki i mam ich spora kolekcje w domu  ;D Tylko nie wiem które ładniejsze:
cała postać:

czy same główki, oczywiście tez zapakowane jak tamte
No i nic jeszcze nie wymyslilismy na podziękowanie dla rodziców ??? na all same te "statuetki" z grawerem ze szkła, które służa dodatkowo jako lampka  nocna lub zegarek  :D Mnie to się nie podoba jakies pomysły macie może? Co wy wymysliłyście może coś "zgapie"  :razz:

[color]

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Główki aniołków zdecydowanie ładniejsze ;D

ja swoim rodzicom chcę zafundować weekend w SPA, pakiet nazywa sie "podziękowanie dla rodziców", co dla teściowej to nie wiem jeszcze :-\ za wiele to ona nam nie pomaga ::) ale raczej elegancki album na Nasze ślubne zdjęcia ;)

• Chuck Norris
Mi sie podobaja te pierwsze aniolki  ;).

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Można jeszcze dołączyć ??

Bardzo ładną suknie wybrałaś - piękny ma gorset  ;)

postaram się być na bieżąco  ;D

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Jak dla mnie i jedne i drugie sa ładne aniołki.
A może jakas foto ksiazka ze zdjeciami od dziecinstwa do teraz dla rodziców.
Te statuetki na allegro beznadzieja popieram- tandetne.

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Justys851 witaj  :Daje_kwiatka: podczytywałam Twoją relacyjke i czasami wpadam do żonkowego:) ale tylko podczytuje bo tak jakoś głupio jak nic nie pisałam a teraz zacznę  :razz:
Aniołki wybieram same główki chyba, bo jakoś tak pierwsze wpadły mi w oko.
czigra a gdzie im to organizujesz bo szczerze mówiąc też myślałam o czymś takim, tylko bardziej chyba bym wzieła im dzień wcześniej jakiś relaks w takim spa, żeby troszkę odpoczęli. Jeszcze pomyślimy.
mikoala taki album dałam ostatnio mojej babci i w sumie wszyscy się zachwycali, nie wiem czy byłaby to niespodzianka. A album i tak planujemy im dać oczywiście ze ślubnymi zdjęciami. Ach sama już nie wiem  ???
A teraz finał wieczoru  ;D odebraliśmy obrączki, są piękne  :brawo_2: :brawo_2:  oczywiście z przygodami. Ja dzisiaj pracowałam do 17 mój M. do 17.30 więc umówiliśmy się już na miejscu. Jadąc sobie na centrum mój super" skuterek umarł  :pogrzeb:  za cholerę nie chciał odpalić, zostawiłam go na stacji i czekałam aż M. szybko podjedzie. Na szczęście był na motocyklu więc sprawnie dojechał, była godz 17:50 szybko na centrum do jubilera a tam owarte do 17   :cegly: oboje byliśmy przekonani, że do 18. Na szczęście zobaczyliśmy klucze w drzwiach więc zapukaliśmy, uff pan jeszcze robił sobie w pracowni więc nas wpuścił. Naprawdę super ten zakład, zaoszczędziliśmy w porównaniu z innymi minimum 200zł. W sumie powinny kosztować ok. 1050 tylko my sobie zażyczyliśmy tzw. soczewkę, to jest to, że w środku obrączka jest delikatnie wypukła i nie wbija się tak w palca. Pan wyczyścił mi jeszcze gratis mój zaręczynowy, jejku świeci się teraz jak nówka :) zapomniałam, że tak wyglądał  ;D
ok koniec gadania teraz gwóźdź programu  :)

U

Teraz tak jak przymierzaliśmy to wydają nam się troszkę za luźne, razem z M. machaliśmy ręką i sprawdzaliśmy czy spdną  :D no i po usilnym machaniu pospadały i teraz nie wiem czy je zmniejszyć o pół rozmiaru czy nie, ale w sumie jak za niedługo nam paluszki troszkę zgrubną to znowu poszerzać? niby mamy gratis takie poprawki ale wiadomo każda ingerencja w złoto troszkę je narusza, więc sami nie wiemy co robić....

Acha na żywo wygladają 100 razy ładniej  :hopsa:
A skuter pozostawiony na stacji mój kochany M. na zmianę z moim ojcem przypchali do garażu, jestem im wdzięczna bo to kawał drogi było i jeszcze pod góre, ale za to ich lovciam  :serce:

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Prześliczne Wasze obrączki :D One są tak trapezowo ścinane? Mojemu M. się takie podobają. Ja bym chyba wolała całkiem proste, ale kto wie, kto wie... ::)
Gratuluję kolejnej załatwionej sprawy!
A jeżeli chodzi o rozmiar to poczekaj aż będzie upał, wtedy zawsze palce trochę puchną to może nie będzie trzeba zmniejszać.

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
My mamy tradycyjne obraczki, ale Twoje też bardzo ładnie wygladaja. Nie zmniejszaj ich teraz absolutnie, zobaczysz po ślubie, bo u nas było podobnie przed slubem wydawały sie byc troszke duze a potem jakos w sam raz, nie wspomne o tym, że jak zajdziesz w ciąze palce puchna i teraz to ja juz chyba od kwietnia bez obraczki chodze, tymbardziej bez pierscionka zareczynowego, który był malutki. No ale mam nadzieje ze niedługo wszystko wróci do normy.

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Nie zmniejszaj obrączek, podczas upałów paluszki potrafią "przytyć", ja mam akurat, nawet lekko za ciasne i będe je poszerzać ::)

Weekend w SPA organizuje im w Karpaczu. Wpisz sobie w Googlach "podziękowanie dla rodziców SPA" i wyskoczy Ci mnóstwo ofert ;)

aha, no i obrączki prześliczne, ja jestem jak sroka, wszystko co się świeci jest piękne ;D

• Chuck Norris
Ja bym nie zmniejszala , jak bedzie cieplo moga "przytyc"paluszki.

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Piękne obrączki,bardzo mi się podobają !  ;D ;D ;D ;D
Również bym nie zmniejszałam,ew. po ślubie ale nie teraz

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny mają rację - nie zmniejszaj.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
tak jak patrycja mówi, zmniejsz, ale dopiero po ślubie, po upałach. Bo chodzić caly czas z taką luźną i czekać aż się palce poszerzą to nie ma co, jeszcze zgubisz i doipero bedzie problem. To tak jak kupić za duże ciuchy i czekać aż się przytyje :P
A obrączka powinna leżeć idealnie, nie może fruwać na palcu :)

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
To tak jak kupić za duże ciuchy i czekać aż się przytyje :P
Dobre porównanie :) jednak macie rację nie będziemy ich zmniejszać, poczekamy do sierpnia wtedy upały (chyba) będą to paluchy "zgrubną".
Michał się śmiał, że musi troche "przypakować" palca to wtedy będzie ok  :hahahaha:  ten to ma pomysły. Ciekawa jestem co z moja suknią, bo szczerze mówiąc troszkę się za nią stęskniłam :) Jestem ciekawa jak bedzie leżała, bo wszystkie co przymierzałam to były za duże  :-\ Musze zadzwonić do salonu i sie podpytać.
czigra lecę szukać  :-* :-*

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
:luzak: Dziewczyny pomóżcie bo już sama nie wiem: sukienka z trenem czy bez? Tren w sumie odpinam tylko w kościele no i ewentualnie na plenerze, no bo jak bede mieć tren to nie mogę mieć długiego welonu, a zawsze chciałam go mieć,
 ale w sumie długi welon to też tylko w kościele widać bo później troszkę przeszkadza, chyba, że podpięty tren w kościle i długi welon a na plener oczywiście bez welonu za to odpięty tren... ciężko wybrać... dla przypomnienia fotki:

a tak z podpiętym, mało to widać ale niestety innego nie mam z ładnie podpiętym trenem:

]

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
oo wow Twoja suknia z dlugim trenem wyglada swietnie!!  :brawo_2:  :ok:

• Chuck Norris
Sicznie wygladaszw sukni z trenem !!!Ja bym brala z trenem !!!CUDNIE !!!

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Ja uważam,że odpięty tren powinnaś miec w kościele a później ktoś może Ci go ładnie podpiąc.
Wiesz co,moja koleżanka będzie miała suknię z długim trenem i...długi welon.Wiem,że jak to to nie tamto ale muszę przyznac ze w jej przypadku naprawdę ślicznie to wygląda

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Ja też mam suknie z trenem i mierzyłam do niej długi welon i pięknie to wygląda, ja będę miała trzywarstwowy welon, najdłuższa część zostanie odpięta po kościele a przypięta na sesję, tren również będzie podpinany i tylko w kościele i na plenerze będę odpinać :)
Może to też jest opcja dla Ciebie?

Offline m_lena Kobieta

• uzależniony
suknia jak najbardziej lepiej z terenm ;)
aniołki mi się nie podobają, nie lubię takich zbieraczy kurzy ;)

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 04.09.2010
Jestem za wersją z trenem- ślicznie wygląda. A welon musiałabyś przymierzyć, bo może akurat będzie pasował taki jaki sobie wymarzyłaś  :)

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris