e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: No to ja też odliczam :)ponad 100 dni i w końcu będę żonką!! 14.08.2010..  (Przeczytany 11520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Widac po zdjęciu,że byłaś mega wzruszona  ;D ;D ;D Wynagrodził Ci Twoją cierpliwośc  ;D

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
A właśnie, że było romantycznie :-* I miejsce wyjątkowe. Jak spojrzałam na zdjęcie to myślałam, że to w Rzymie :D No i to wzruszenie na Waszych twarzach. Na pewno wzbudziliście zainteresowanie w bazylice :)

Offline m_lena Kobieta

• uzależniony
Bardzo romantycznie :) Takie zaręczyny z zaskoczenia są najlepsze :D
No i cudne zdjęcia, sympatyczna z Was parka :)

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
I ja też :hello:
Fajne zaręczyny i fajna z Was parka. :)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
I seie oplacalo tye nacierpiec , warto bylo  ;).

Sliczniusia z Was parka  ;).Widze po Twoim PM ze ma fajna karnacje , tak ja mój. :D

Offline AnekPiekarek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 04.09.2010
takie zaręczyny z zaskoczenia są najlepsze :brawo_2: :brawo_2:

hmmm a Wasze buźki skądś kojarzę tylko nie potrafię teraz skojarzyć skąd :hmmm: :hmmm:

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
alinka692, mkarolinka, nikmat    witam was kochane miło się zaskoczyłam, że Was tu troszkę się uzbierało
Jak spojrzałam na zdjęcie to myślałam, że to w Rzymie :D
w sumie to mogę mówić, że Rzym hihi no byliśmy tam atrakcją nie dość że w takich niecodzienych strojach to jeszcze jak M. ukląkł to było zaciekawienie ale zobavczyłam to dopiero jak emocje troszkę opadły bo tak wydawało mi się, że jesteśmy sami.
Dziękuję wszystkim za miłe słowa   :Daje_kwiatka:

hmmm a Wasze buźki skądś kojarzę tylko nie potrafię teraz skojarzyć skąd :hmmm: :hmmm:
może szkoła?jakbyś napisała z jakiej dzielnicy to może cos sie pokojarzy.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Jestem i ja!!! :D :hopsa:
Mogę prawda??

Podziwiam i gratuluję takiej wytrwałości, to jest dopiero miłość!!! W nim kiełkowała i sam o tym nie wiedział, a ty wiedziałaś i dałaś mu szansę, pięknie :)

Widzę na zdjęciu że śliczny masz pierścionek!!I fajni podróżnicy z was :)

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Ok koniec tych romantyczności już bo wątek zrobi się o zaręczynach zamiast o przygotowaniach  ;)
Na dzień dzisiejszy mamy:
-  Siebie  ( A&M )
- salę (Dom Działkowca )
- zespół  (Amaro)
- kamerzystę  (Video-clip)
- zaklepaną datę i godzinę w kościele (Parafia św. Floriana w S-u ,  godz. 16.00)
- alkohol (wódka Bols)
- fotografa (Foto Pstryk)
- wybrać świadków i poinformować o ich roli (Kasia i Łukasz)
-odbyć nauki przedmałżeńskie (odbyte)
-butki (zamówione i odebrane)
- spisać protokół przedślubny (spisany)
 zapowiedzi  u mnie i u Michała czyli 1 bo ten sam kościół (załatwione)
- rozdać zaproszenia (w trakcie rozdawania dopiero 6 )
- moją suknię (zamówiona, miara zdjęta - odbiór koniec czerwca)
- bielizna pod suknie (na razie stanik kupiony w czwartek jadę dokupić majteczki do kompletu)
- zawieszki na alkohol (kupione troszkę oryginalne chyba.. :drapanie:

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
witaj ciriness mam nadzieję, że to co wyrosło z tego kiełku utrzyma się na baaardzo długo:)
druga część listy, ta gorsza  :(
To ,co jeszcze musimy załatwić…
-obrączki
- dobrać welon i bolerko
-odbyć poradnie rodzinna
- jeszcze jedno spotkanie z księdzem dowieść akt chrztu PM
- spowiedź
- załatwić papiery z USC
- zapisac sie do szkoly tańca
- biżuteria dla mnie
- zakupić pończochy, podwiązka
- bielizna na noc poślubną :brewki:
- wybrać bukiet ( w sumie to chyba już mam wybrany :))
- umówić fryzjerkę na czesanie ślubne
- umówić się na makijaż
- odbyć próbna fryzurkę i makijaż ( makijaż jeden już był ale niestety nie podobał mi się)
- umówić dziewczynę na zrobienie paznokci
- garnitur dla PM
- dodatki dla PM ( koszula, kamizelka, musznik, buty, spinki do mankietów,  koszula na zmianę )
- winietki
- zamówić ciasta dla gości
- zakupić napoje
- zarezerwować motocykl (autko) do ślubu
- wybrać piosenkę na pierwszy taniec
- księga gości
- tablice rejestracyjne na  autko (motocykl)
- przybrania na autko (zapomniałam że już mam :) muszę przenieść na pierwszą listę)
- zarezerwować podróż poślubna
- zrobić ubranka na wódkę Pary Młodej ( w sumie nie wiem czy będę to robić)
-podziękowania dla rodziców
-kupić malinki do szampana, pomysł ściągnięty od jednej z forumek  ;)
-kupić cukierki
-kupić wina i piwo
-kupić kieliszki na szampana dla nas i ozdoby na nie
-kupić ozdoby na kieliszki na wódkę
- kupić balon detonacyjny
-załatwić koszyk na wódkę i jego przybranie
- zrobić ładne pudełko na koperty i wina
- kupić bańki mydlane dla dzieci
- zorganizować koszyczek  dla gości z potrzebnymi rzeczami (tabletki, pończochy, igła i nitka)
- obgadać dokładnie wieczór panieński ze świadkowi

:mdleje: trochę tego jest!! pewnie jeszcze dużo rzeczy o których zapomniałam   ale już sama nie wiem co.... :-\

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Wracając na momencik do zaręczyn jeszcze to pierścionek mój  :hopsa:

Dobra teraz już tylko o ślubie

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
stresujesz sie ze jeszcze tak duzo musicie pozalatwiac to pociesze Cie ze ja odhaczone na mojej liscie  mam dopiero polowe tego co Ty juz masz!!  >:(  ..to teraz ja sie zestresowalam ze jestem tak daleko w tyle z przygotowaniami  :-\
..a pierscionek przesliczny  ;D

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
Pierścionek bardzo ładny :)
a listę załatwionych spraw masz imponującą :)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Pierscionek bardzo ladny!

Jeju jak zobaczylam ta Twoja liste pomyslalam jeju jaka wielka ... a tu jak czytam , prawie to samo mam do zalatwienia!Tyle ze my mamy juz obraczki, zamówione ciasta i tort mamy , no i zaproszenia may juz wyslane i bukiet mam wybrany.

No duzo jest takich drobiazgÓw.

Trzeba brac sie do roboty,bo coraz mniej czasu mamy  :D.

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Można?? ;D

Ślubujemy w tym samym miesiącu  :skacza:

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Jasne, że można czigra
agulla1919, nikmat,  alinka692  dziękuję
My po obrączki jedziemy dopiero po 24 maja, dopiero wtedy oboje mamy urlop więc będziemy szukać. Model już mamy wybrany pozostaje kwestia tylko znalezienia odpowiedniej ceny. Bo jak orientowałam się to ceny tego samego modelu różnia się czasami po kilkaset zł :o

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec

Takie chcemy, proste, bez żadnych udziwnień.

Tyle ze my mamy juz obraczki, zamówione ciasta i tort mamy , no i zaproszenia may juz wyslane i bukiet mam wybrany.

My chyba zlecimy pieczenie torta tym kucharkom z sali, bo oferują 3 piętrowy chyba za 200zł. To chyba się opłaca.

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
a moze wkleisz nam fotke wybranego przez Was modelu obraczek? czy to z bialego..zoltego czy wielobarwnego złota??z diamencikami? itd itd ?? my dzisiaj znalezlismy fajnego jubilera,(w Szcz) ktory za cene producenta sprzeda wybrane przez nas obraczki  ;D wiec licze ze conajmniej 1000zl zaoszczedzimy  ;D buziam  :-*

• Chuck Norris
hehe ale ja slepol jestem  :glupek:  przepraszam  :Szczerbaty: ..obraczki proste ale bardzo ładne  ;D
 ..a 200 zl za 3pietrowy tort to chyba calkiem rozsadna cena..nei wiem, my mamy w cenie menu tort wiec nie interesowalam sie tym  :luzak:

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
a moze wkleisz nam fotke wybranego przez Was modelu obraczek? czy to z bialego..zoltego czy wielobarwnego złota??z diamencikami? itd itd ?? my dzisiaj znalezlismy fajnego jubilera,(w Szcz) ktory za cene producenta sprzeda wybrane przez nas obraczki  ;D wiec licze ze conajmniej 1000zl zaoszczedzimy  ;D buziam  :-*
Nie chcieliśmy dwukolorowych bo  nam się nie podobają takie mieszanki, jak ślubne to tylko złote <= słowa mojego PM  ::)
Na początku chcieliśmy z własnego złota zrobić, ale okazało się że w rodzinie mało kto posiada czyste złoto, a ograbiać babcię z jedynej pary złotych kolczyków to lekka przesada  :D więc będziemy szukać u jubilerów. Oczywiście Aparty, Kruki itp omijamy z daleka bo ceny tam powalają, a takie same wzory, też ze złota można znaleźć dużo taniej, wystarczy poszukać. Znalazłam na allegro jedenego Pana z Tychów ale niestety podczas tego urlopu możemy tylko pojechac. Bo o ile ja nie mam problemu z wolnym w pracy M. ma ciężko a na dodatek pracuje w takich godzinach jak wszystkie sklepy (10-18) no i  również w soboty  :||

• Chuck Norris
Obrączki bardzo mi się podobaja.Też chcemy coś w tym styly,ale mamy jeszcze troszke czasu...Wasze są bardzo ładne  ;D ;D ;D

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Obrączki bardzo mi się podobaja.Też chcemy coś w tym styly,ale mamy jeszcze troszke czasu...
Poczekaj poczekaj, ani się nie obejrzysz a to będzie już..
Jak sie zaręczyliśmy to było dokładnie 2 lata do ślubu i tylko marudziłam, że tak długo muszę czekać, że może szybciej :D a tu proszę już prawie 100 na liczniku!!

• Chuck Norris
Tak wiem,wiem czas leci nieubłaganie...My rezerwowaliśmy salę we wrześniu-wtedy były prawie dwa lata.
A tu co ?rok juz pozostał  ;D ;D ;D
Wydaje mi się że właśnie takie obraczki widziałam w Aparcie i kosztowały ok 2000  ;D

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
patrycja_4r wg mnie jak tylko coś jest z Apartu od razu cena musi być duuuzo większa, ale to takie moje skromne zdanie.
później wkleje zdjęcia sukni  :hopsa:, jeśli oczywiście chcecie ją zobaczyć

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Mały quiz  :grin: muszę się utwierdzić w przekonaniu, że dobrze wybrałam. Pomożecie?? która wg Was najbardziej :ok: 

1

2

3

4

5

Przesyłam :-* na dobranoc

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Nie chcę podpaść, ale ja stawiam na 1 lub 5.  ::)

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Mi sie najbardziej podoba 1, ale bardzo fajnie na Tobie leży 5, tylko to nie mój typ, dlatego obstawiam 1 ;D

• Chuck Norris
Ależ ryzykowny krok z Twojej strony  :D :D :D
Ja nie będę oryginalna i również powiem,że 1 i 5.
1(choc przodu dobrze nie widac)wydaje mi się,że jest taka hmmmm....z klasą  ::)
Natomiast 5 bardzo ładnie leży  ;D