Autor Wątek: No to ja też odliczam :)ponad 100 dni i w końcu będę żonką!! 14.08.2010..  (Przeczytany 27364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Lecę nadrobić inne wątki, bo mam teraz chwilkę czasu w pracy  ;)

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Hm...ja to bym chyba nie wytrzymała i nalegała na usg... ;D

Offline Aneczq1987
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3210
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Nie lubie tego posmaku luteiny  :-\ ja miałam jakies tabletki, ale nie pamietam jakie.

Ceny za bukiety sa naprawde ogromne.... a czasami niektóre "urodzinowo-imieninowe" sa rózniez piekne i kosztyja  ile mniej...

 :-*  :-*

Offline Zoya

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6348
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010 r.
Z reguły jak cos ma w nazwie "ślubne" od razu kosztuje dwa razy tyle... tak samo jest z wypozyczanymi autami... Zwykle autko 200, slubne 600  :-\



Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Dlatego trzeba troszkę oszukiwać kwiaciarki...powiedzieć że się idzie na imprezę jako gość i tyle, że sobie np. PM zażyczyła by bukiety były w określonych kolorach i z danych kwiatów  :P Już forumki robiły takie przekręty, gdybym nie znalazła w miarę taniej babeczki, też tak bym zrobiła  ;D

Offline Zoya

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6348
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010 r.
Ja wlasnie tak robie z autkiem, zamiast pozyczac slubne, pozycze z wypozyczalni aut jako turystka :D



Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Jak nie w ciazy to dlaczego tyle az sie spoznia okres... Moze jednak mialas jakies stresy?
Trzymam za Twoja @  ;).
Ja tez nadal nie mam @ , i dzisiaj rano robilam test , pare sekund pokazywalo leciutenka 2 kreske , ale póniej zniknel.Juz sie ucieszylam ze jestesm w ciazy,Mój Pm tak sie cieszyl , ale jak znikla , znikly nam usmiechy z twarzy  :-[.Przed chwilka robilam drugi test bo mysle sobie: a moze tamten byl jakis zepsuty ... no , ale wyszlo ze nie jestem w ciazy.
Moze nastepnym razem sie uda  :D.
Hm ... tylko pytanie dlaczego tak sie spoznia okres...

Racja , jak ktos slyszy "slubny"to cenia 50% wiecej ... tylko zarabiaja na nas  :P.

My tez myslimy zeby wynajac autko z wyporzyczalni,a nie te slubne , ceny sa dwa razy wieksze ... katastrofa!


Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Agulla, to w takim razie życzę Wam fasolki  :przytul: :przytul: nie wiedziałam że chcecie, oj mam sporo nadrabiania w Twoim wąteczku, zaraz tam lecę  :)

Offline nikmat
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1089
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010
Może masz jakieś nerwy i dlatego spóźnia Ci się @?
Wszystko co ślubne, to jest dużo droższe - dobry pomysł z bajerowaniem kwiaciarek itp. ;D
Nasz synek:




Offline czigra

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5591
  • Płeć: Kobieta
  • Ewa i Maciek
  • data ślubu: [i
Mam nadzieje ze dostaniesz okres, takie jazdy hormonalne nie są zdrowe ::)

Trzymam kciuki :przytul:


Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
czigra wiem, że niezdrowo tak, ale cóz poradzic jak ta cholera nie chce przyjść  :D
agulla1919 ja też liczyłam, że może pojawi sie ta druga kreseczka niestety nawet nie było jej cienia  ;) zrób jeszcze raz za 2-3 dni z samego rana test to się okaże.
Dzisiaj dostałam zaproszenie na panieński do mojej dawnej "psiapsiółki' z liceum (3lata w jednej ławce, potem sie przesiadłam  :D ) Dzwoniła jej siostra, że robi jej niespodziankę więc chciałaby zebym przyszła. Oczywiście się zgodziłam tylko musze teraz prezent wymyslić  :drapanie: macie jakieś pomysły?
 no i troszke  :pijaki: i  :cancan: jak za starych dobrych czasów liceum  :)
wczoraj rozwozilismy kolejna partię zaproszeń po znajomych, jeszcze zostały nam 2 koleżanki no i wstyd sie przyznać ale nie dałam jeszcze 2 braciom  :neutral: wczoraj mój "szanowny" chrzestny napisał mi na NK, że właśnie otrzymał zaproszenie od nas ale niestety nie przyjedzie ponieważ jak rozmawiał z moja mamą na jakimś pogrzebie to ona mu powiedziała, że ślub w lipcu - więc on urlop sobie zaplanował od 10 sierpnia i juz wpłacił zaliczkę za wczasy.   :bredzisz: coś mi sie nie chce wierzyć, że moja mama pomyliła sobie lipiec z sierpniem, no ale trudno nie było go na mojej komunii więc na ślub też nie musi przyjeżdzać. Jakby na chrzcinach nie musiał być to pewnie też by nie przyjechał. Moja ciotka też powiedziała,że chyba nie przyjedzie bo ona juz nie tańczy to po co ma siedzieć, takiie głupie gadania ludzi. Nawet nie sądziłam, że tak przykro mi będzie jak ludzie będą mi odmawiać  :-\

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Wlasnie to jest najabrdziej przykre jak goscie odmawiaja !!!Jeszcze jak glupoty wygaduja ze nie moga przyjechac bo cos tam...
Od PM pare osób juz odmowilo przybycie,bardzo mi bylo przykro ... ale pózniej stwierdzilam ze lepiej zeby byly te osoby które chca byc , niz te co beda siedziec naburmuszone na slubie i weselu.
Wy jestescie w tym dniu dla siebie , nic innego nie istniej od was , i to wasz dzien.Nie przejmuj sie juz tym!
Szkoda smutku na to ...  :-*


Offline nikmat
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1089
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010
Oj przykre, ja to już się boję tego odmawiania przez rodzinkę, bo wiem że będą głupie wymówki u ciotek!!!
Ale mam listę rezerwową i doproszę pewnie znajomych, bądź dalszą rodzinę. :)
Nasz synek:




Offline m_lena

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
My też się boimy właśnie odmów, tym bardziej, że mamy małe wesele, więc brak każdej zaproszonej osoby będzie tym dotkliwszy. Na razie oficjalnie nikt nie odmówił...
...zrani Cię tylko ten, kogo kochasz...

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Ale fajnie, że idziesz na wieczór panieński  :D :brawo: hmm, ciężko tak coś doradzić, są typowe sklepy z takimi gadżetami, może tam coś Ci wpadnie w oko? Tyle tego jest, bielizna, różnorakie żartobliwe akcesoria oraz takie bardziej praktyczne  ;) :D Nie wiem na ile sobie możesz pozwolić (czasem trafiają się b.poważne PM... ::))
No chrzestny to się nie popisał, kurcze, na komunię nie przyjechał? ??? To już słabo, ale nie to nie, nie ma się co przejmować takimi ludźmi, oni po prostu nie zasługują na to, by się nimi martwić. Ja rozumiem jak jest naprawdę poważny powód, ale takie "pitolenie o szopenie" to dla mnie przesada, tacy ludzie moim zdaniem nie szanują innych, przecież to jest najważniejszy dzień w Waszym życiu i takie wykręcanie się głupotami tylko świadczy o ich braku taktu i szacunku. Wiem, że to przykre, też to przeżyłam, ale łaski bzy, w ich miejsce możecie zaprosić znajomych, albo będziecie mieli po prostu węższe, ale najfajniejsze grono ludzi przy sobie w tym dniu.

M-lena my też mieliśmy małe przyjęcie, ale po prostu w miejsce paru osób, które odmówiły, zaprosiliśmy ludzi z listy rezerwowej, na których nawet bardziej nam zależało  :D, a których nie mogliśmy zaprosić od razu, właśnie ze względu na ograniczone możliwości...

Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
 :przytul: dzięki dziewczynki za slowa otuchy. Już się tym przestałam przejmować, powiedziałam mamie, że jak coś to będzie to wesele dla znajomych jak rodzina nie chce  :D Moja lista rezerwowych juz uruchomiona, zaprosilismy właśnie kolege którego chcielismy ale niestety brak kasy nas zmusił do usunięcia go a teraz wskoczył na miejsce chrzestnego  ;D i bardziej cieszę się z tego.
Wczoraj zwolnili mojego PM'a z pracy  :mdleje: powodem było to, że kilka dni temu miał wysoką gorączke i był 3 dni na L4 normalnie tak sie wkurzyłam :nerwus: fakt faktem nie była to praca, z która wiązał jakieś dalsze plany bo taka tylko na przeczekanie tego zasranego kryzysu, ale zawsze to jedna wypłata więcej. A tu jeszce tyle wydatków przed nami, bedziemy jakos kombinować  :hmmm: A jak znajdzie teraz prace to nici z naszego wyjazdu, który zmienił się z Chorwacji na nasze piekne Tatry  ;D
Dzisiaj ostatni dzien w pracy jestem przed urlopikiem  :skacza: odpoczne sobie od pracy troszke, ale już narzekają, że firma padnie bo jak mnie nie ma to nikt nic nie wie

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
No to ładnie Twojego PM'a załatwili...skoro robota na przeczekanie, to już nie ma co z nimi walczyć, już prędzej pewnie znajdzie nową, ale sam fakt... :ckm: :ckm: :ckm:

No i tak trzymaj, my zrobiliśmy to samo i właśnie wyszło, że na naszym ślubie były osoby, na których bardziej nam zależało, tak więc nie ma tego złego...

Ooo, to sobie odpoczniesz, chociaż będziecie załatwiać, ale najważniejsze że z dala od pracy  :P To miłego weekendu życzę!  :D

Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Dzięki Agnieszka, jutro jeszcze do szkoły muszę iść, juz tak mi sie nie chce studiować, że masakra. Kończe bo szefuncio przyjechał  ;)

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
I ja doppiero teraz odnalazłam odlicznko wstyd! No ale dobra przeczytałam od pierwszej strony do ostatniego posta.
Eh zawirowania miłosne mieliscie na początku, zreszta, troche podobne do nas. Ale jak widać wszystko dobrze sie kończy.
Butki eleganckie takie w moim typie :) fryzurki z loczków - koczków - uwielbiam. To chyba najważniejsze co miałam napisać, jak mi sie przypomni to dopisze.

Offline nikmat
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1089
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010
Nie fajnie z tą pracą Twojego PM. No ale może znajdzie się coś lepszego, trzeba być dobrej myśli. :D
Nasz synek:




Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
No mój miś ma dzisiaj strasznego doła ale staram się go pocieszać, że wszystko się ułoży. Bo się ułoży na pewno  :)
Na pocieszenie zarezerwowaliśmy podróż poślubną w Zakopanem, oto fotki pokoiku, który nas zauroczył, PM stwierdził przed chwilą, że nie potrzebujemy luksusów, ważne żeby łózko było wygodne bo trzeba spłodzić dzidzię  :brewki:
Oj będzie się działo  :skacza:
to pokoik na poddaszu
a to cały pensjonat

cena bardzo promocyjna, bo w środku sezonu - sierpień- wyjeżdzamy już w poniedziałek płacimy 45zł/os łącznie ze śniadaniem, to nie jest źle


Offline nikmat
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1089
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010
Oj to będzie się działo. :)
Pokoik fajny i pensjonacik również. :)
Nasz synek:




Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Właśnie szukam księgi gości i spójrzcie jaką znalazłam, jak dla mnie teochę za droga ale jest słodka  ;D
 http://moda.allegro.pl/item1036134719_ksiega_wpisow_gosci_z_misiami_pluszowa.html

Offline nikmat
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1089
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010
Fajna księga, dodałam sobie do obserwowanych aukcji. :D
Nasz synek:




Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Ładnie zapowiada sie podróż poślubna :)
Księga może i ładna już ja kiedys oglądałam ale cena stanowczoa zabójcza!

Offline czigra

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5591
  • Płeć: Kobieta
  • Ewa i Maciek
  • data ślubu: [i
Ja bym proponowała pokój w piwnicy!!!! jak będziecie tak baraszkować co cały pensjonat będzie się trząsł :brewki: :brewki: :brewki: lampy z sufitów pospadają :P


Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
POPIERAM CZIGRE!!! :D :D :D


Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
  czigra patrycja_4r     łobuzy z Was  ;D  my będziemy baraszkować w dzień jak wszyscy będą w górach :hopsa:
NO i zaczęliśmy po mału załatwiać sprawy. Wczoraj zakupiliśmy obrączki zostaliśmy przy naszych ulubionych:

grawer w środku u mnie Michał 14.08.2010 u niego Ania 14.08.2010, może i pospolite ale nam nie potrzebne żadne wyznania miłosne na obrączkach  :D
 Odbiór 15 czerwca. Obeszliśmy chyba wszystkich jubilerów i złotników w sosnowcu i rozpiętość cen dochodzi do 1000zł  :mdleje: 
Dzisiaj jedziemy do Tych po akt urodzenia M. po garnitur dla niego, do poradni umówić się, i zapisać się na kurs tańca... Troszkę jest, oby wszystko się udało załątwić. Uciekam bo zaraz wychodzimy. Odezwe się później.  :-*

Offline Stelek

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
śliczne obrączki- też chcemy właśnie takie proste, klasyczne, piękne... :)
Załatwić się wszystko uda, więc bądź spokojna! :ok:



Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Piękne te obrączki !!!  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:
To ile w sumie zapłaciliście  za te cuda?