e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: No to ja też odliczam :)ponad 100 dni i w końcu będę żonką!! 14.08.2010..  (Przeczytany 10961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
2 też mogłaby byc ale bez tych wypuszczonych po bokach, wiem, że będzie mnie to denerwowało. Juz nie raz miałam na rózne okoliczności takie powypuszczane z przodu to póxniej na fotkach było tylko widac jak robię głupia mine bo chciałam je "dmuchnąć". Na własnym slubie nie chce miec takich zdjęć  :D

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 04.09.2010
skopiowałam sobie 2, bo właśnie coś takiego chcę mieć  :tak_2: Tylko bez kwiatów... choć się jeszcze zastanawiam ;) A Ty z kwiatkami czy bez?

Gratuluję odzyskania kluczy!  :Najlepszy:

Offline Agulec_102 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.05.2010
A dla mnie nr 1 to  :szczeka: super! Jest śliczna, nr 3 to taki zbyt mocno potargany, wygląda jakby PM była już po weselu i poprawinach  :p :p
Nr 4 oki, tylko właśnie żeby było wyżej.

To świetnie że już wszystko dobrze, no i klucze masz... :brawo:

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Pozwole sobie umiescic pare fotek :

Mam nadzieje ze nie bedziesz zla na mnie  :-*.

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec

]agulla1919 pewnie, że się nie gniewam :) wklejaj proszę bardzo.
Stelek no to cieszę się, że wybrałaś coś dla siebie :)

A dla mnie nr 1 to  :szczeka: super! Jest śliczna, nr 3 to taki zbyt mocno potargany, wygląda jakby PM była już po weselu i poprawinach  :p :p
Nr 4 oki, tylko właśnie żeby było wyżej.
hihi dokładnie tak będe wyglądać w niedzielę jak potargana  :luzak: a 4 jak coś musi być koniecznie wyżej bo tak nisko to mi się kojarzy z takim "babcinym" koczkiem  :D
 Ja bym chciała z kwiatami tzn z jednym tylko takim samym jak w bukiecie, bukiecik planuje coś podobnego:

tylko bez tej białej gipsówki i bez takiej szpary pomiędzy tymi opadającymi cantadeskami a górą no i inny kolor róż, a i nie wiem czy nie zrezygnować z tych opadających wąsów.

zastanawiałam się też nad takim:

ale on jest troszkę za okrągły i chyba nie bardzo mi pasuje bo do wysokich i chudziutkich to nie należę  ::)Do tego pierwszego bukieciku chciałabym róże zielonkawe-seledynowe coś w takim kolorze, nasz kolor przewodni to właśnie zieleń

no ale też bardzo spodobały mi się te różowawe

i nie wiem czy będzie pasował taki delikatny róż jak cała dekoracja w kolorze zieleni  :-\

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Ja bym brała różowe. ;D Te zielone wyglądają jak niedojrzałe białe. Nie cierpię zielonych kwiatów, więc jestem trochę stronnicza ::) Ale myślę, że nikomu nawet przez głowę nie przejdzie, że bukiet nie pasuje Ci do koloru przewodniego... Chyba to nawet lepiej jakby była jakaś plama koloru, a nie wszystko zlewające się.

• Chuck Norris
A co myslisz o takim :

Ja bede miala taki ;).

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Dawno mnie tu nie było,.... możesz bić.... :biczowanie:

Pierwsza fryzurka piękna  :Serduszka: taką właśnie sobie upatrzyłam ;D
Bukiet podoba mi się ten który agulla wstawiła pierwszy  :D

:-*  :-*

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
      mkarolinka agulla1919 Ciekawy ten Wasz bukiecik, ale czasami taki "obfity" bukiet przyćmi sukienkę a czasami i młodą. Ten co wkleiłaś 1 niestety nie w moim stylu, kojarzy mi się z polnymi kwiatami  ::)
Aneczq1987  bić nie będę :) nie jestem taka zła ale miło że zajrzałaś.
beaberry chyba ten róż będzie bardziej żywy niż ta zieleń no i jak dla mnie wyglądają one słodko  :)
znalazłam dzisiaj piękny makijaż muszę go pokazać mojej kosmetyczce.
Robiłam dzisiaj kolejny test i wyszedł negatywny. W przyszłym tygodniu jadę do lekarza bo już sie zaczynam niepokoić o co chodzi. Tak jak już pisałam od 24 maja oboje z M mamy tydzień urlopu i w tym czasie musimy załatwic:
 obrączki, garnitur i wszelkie dodatki do niego, papiery w USC, dowieść akt chrztu PM, poradnie rodzinną, znaleźć kurs tańca, i chyba tyle puki co. Oby starczyło tygodnia  :D
Lecę teraz moja kochane zapisać się do fryzjera na farbowanie bo już mam takie odrosty, że powinam chodzić w czapce bo wstyd :P odezwę się wieczorkiem  :-* :-*

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
mkarolinka agulla1919 ciekawy ten Wasz bukiecik, ale czasami taki "obfity" bukiet przyćmi sukienkę a czasami i młodą. Ten co wkleiłaś 1 niestety nie w moim stylu, kojarzy mi się z polnymi kwiatami  ::)

Mam nadzieję że nie ;) Ja się nie przyjrzałam dokładnie, mój nie będzie miał tych białych kwiatków i będzie z goździków ;)

A tak w ogóle agulla1919 to pytałaś się ile u Ciebie będzie kosztował bukiet ??? Bo u mnie to będzie koszt 200 - 250 złotych...

• Chuck Norris
mkarolinka:Juz sie pytalam.W jedej kwiaciarni chca 250 zl bez tego zielonego ,a w innej za caly bukiet 200zl.Wiec ide do tej tanszej kwiaciarni,ale tez ma dobra pinie.

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Witajcie po weekendzie, pogoda taka, że nic tylko spac można, niestety trzeba było wstac do pracy :-\
Mi wyliczyli bukiet na ok 120 zł z tym, że sama im dowiozę kwiaty bo chcę określony kolor tych róż. Idę jutro dziewczynki do ginka, bo juz mam dosyc tego stresu związanego z @, zrobi mi usg i wszystko będzie jasne

• Chuck Norris
Hm ... ciekaw dlaczego @ tak sie spóznia.Mam nadzieje ze wszytsko jest ok.
Ja tez jeszcze nie dostalam.
Czyli te 120 zl za zrobienie bukietu,ale kwiaty wszytskie ty kupujesz tak ?
A jak przygotowania do slubu?

• Chuck Norris
No to widzę, że mojego posta wcięło, cholera no!  :Maruda: To już kolejny  :nerwus:

Aniu, śliczny makijaż sobie znalazłaś. Dobrze że macie z PM urlopik, na załatwianie rzeczy, to b.pomocne, ja miałam jednej dzień przed i żałuję że nie wzięłam dwóch...ostatnie przygotowania odbyłyby się trochę spokojniej  ;D

To powodzenia u gina, mam nadzieję, że to tylko wynik stresu.

Co do bukietu, to doradzam biało-różowe zestawienie, ślicznie wygląda przy kolorze przewodnim (zieleń).

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
agulla1919 babka w kwiaciarni tak orientacyjnie mi powiedziała tą cenę, ale tak ja kupuję róże i cantadeski. W cenami to jest bardzo duża róznica, na giełdzie piekna duża róża kosztuje 2 zł/szt a w kwiaciarni min.7-8zł  :o marżę sobie niezłą naliczają no ale muszą z czegoś żyć. 
Agulec_102 bardzo mi przykro za tego posta  :-[ musieliśmy wziąc urlop bo mój PM pracuje codziennie od 10-18 i w soboty od 10-14, czyli jak wszystkie sklepy. I jak tu coś załatwić.
Właśnie poszukuje osób chętnych do kursu tańca, znalazłam atrakcyjna w miare cenę, ale nie maja chętnych osób, ten ośrodek jest mało znany, też w sumie o nim nie wiedziałam przez przypadek znalazłam go w necie.
 Róże jednak wybieram różowe są słodkie i takie romantyczne  :Serduszka:

Offline aneta.dg Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: cywliny 19.12.2009, Kościelny 23.10.2010
jak możesz to napisz  coś więcej o tym kursie tańca. Ja chce mojego PM namówić, tyl eże u niego słabo z czasem. Jest instruktorem nauki jazdy. Ale może uda mi się coś zdziałać :)

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
Różowe róże będą pięknie wyglądały w bukiecie :D
 Ja bym sobie najchętniej sama zrobiła bukiet, taki dosyć prosty, tylko nie mam pojęcia gdzie koło mnie jest jakaś giełda kwiatowa ??? Nie myślałam, że kwiaciarnie mają aż takie przebicie w cenach >:( Zwyczajne zdzierstwo.

• Chuck Norris
Beaberry, jeśli masz zdolności, to jak najbardziej zrób sama. Niekoniecznie musi być giełda, może po prostu spróbuj poszukać hurtowni kwiatów?

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
Jak potrafisz sama zrobić bukiecik to jak najbardziej możesz się o to pokusić. Ja też bym sama robiła, jakbym nie była takim beztalenciem  :glupek:  ;)

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
Mi się podoba coś takiego

Uploaded with ImageShack.us

Lub takiego

Uploaded with ImageShack.us

Nie jest to duża filozofia zrobić taki pęczek. Nawet gdzieś w internecie widziałam instrukcję jak to zrobić. A florystka by pewnie naliczyła 100 zł za samo ułożenie. Tylko problem jest taki, że w Grudziądzu nie ma giełdy, ani hurtowni kwiatów. Musiałabym jechać do Torunia, albo kupić kwiaty w kwiaciarni. W sumie to i tak byłoby taniej.

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
Anka, przepraszam, że Ci się wtarabaniłam do wątku z moimi sprawami. Wybaczysz mi? :-*

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
beaberry poszukaj hurtowni kwiatów w Twojej okolicy :)

(dołączam jeśli można ;) )

• Chuck Norris
Beaberry, śliczniusie Twoje wiązanki, uwielbiam takie kolorki. To kwiaciarnie zaopatrują się aż w Toruniu? Może popytaj, może jest coś bliżej?

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
Może zapytaj w którejś z kwiaciarni gdzie jest najbliższa hurtownia kwiatów. Bukieciki bardzo ładne... takie delikatne...  :)

• Chuck Norris
Aniu co u Ciebie ??  ::)
Jak u lekarza ??

• Chuck Norris
No właśnie, co gin powiedział?

• Chuck Norris
Hej Aniu , i jak , czekamy na Ciebie !!!

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Witam Was dziewczynki, przepraszam, że nie zagladałam ale dzisiaj z rana miałam jakieś problemy z logowanem a wczoraj jakos nie było czasu.
 aneta.dg cena tego kursu tańca 200zł  i to jest 10 spotkań w każdą środę od 19;30 także godzina nawet fajna, wyliczyłam sobie, że jakby sie udało zacząć w przyszłą środę to skończymy końcem lipca.  Tylko cos zainteresowania nie ma  ::)
beaberry nic nie szkodzi wklejaj bardzo prosze. To kwiaciarnie u Ciebie w mieście zaopatruja sie w Toruniu? musisz poszukac czegos bliżej albo spytać w którejś kwiaciarni. Pewnie, że zrób sama zaoszczedzisz troszkę. Bo wiesz jak tylko słyszą w kwiaciarni, że ślubny to od razu cena minimum 50% do góry  :-\ ten drugi bukiecik bardziej mi się podoba ale to przez to, że uwielbiam róże  :D
jolanga witam i Ciebie  :Daje_kwiatka:
Byłam wczoraj u ginka ale usg mi nie zrobił bo sie bardzo spieszył (wpadłam kilka minut przed jego końcem) ale powiedział, że skoro 2 testy sa negatywne to nie ma opcji, żebym była w ciąży bo one sa bardzo czułe na HCG. Przepisał mi luteine na wywołanie okresu. Dzisiaj dopiero idę wykupić i i bedę czekac dalej na @.