e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: No to ja też odliczam :)ponad 100 dni i w końcu będę żonką!! 14.08.2010..  (Przeczytany 12070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
oo tak ..i jak On to mowi: ..gorycz herbaty sprawia ze ma sie mniejszego kaca  :bredzisz: ..a czy to prawda? nie wiem nie probowalam..ale sadzac po samopoczuciu Tatuska nastepnego dnia to chyba jednak bzdura  :P  ..aale zeby nie bylo ze On tak czesto pije  :P hehe na szczescie nie  ;D

Offline Agulec_102 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.05.2010
Mogę się dołączyć? Skoro jestem już po, będę miała więcej czasu, to mogę ruszyć na podbój innych wątków  :D

Śliczny pierścionek zaręczynowy, choć nie mój typ  :P to Cię PM zaskoczył! Fajnie że szanuje Twoją wiarę, a czy on też wierzący i praktykujący?
Ależ się zmieniłaś! Szok! Ale tak milusia parka z Was. Ej, no to koniecznie musicie mieć figurkę motocykla na torcie  :D

No no, już zaplanowane wszystko (chodzi mi o  :dzidzia: ). Kurcze coś jeszcze miałam napisać, no i zapomniałam  :drapanie: No i mam nadzieje że z PM coraz lepiej  :-* Chyba każda para kłóci się przed ślubem, wydaje mi się, że faceci nie pokazują na zewnątrz, jak bardzo się tym dniem stresują, my chodzimy pobudzone, bo zazwyczaj na naszych głowach jest najwięcej, no i wystarczy skra... i  :klotnia: gotowa, oby Wasze godzenie było jak najsłodsze... :-*  :brewki:  tylko się nie zapędźcie, bo ta @ przez kolejne 9 mies. nie przyjdzie  :P :P :P

A @ się nie przejmuj, ja też miałam dłuuuugi cykl przez te przygotowania  ;)

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
Agulec_102 święta prawda z tymi iskarami i stresem, przecież mężczyzna (przyszła głowa rodziny) nie może pokazać obawy i lęku jak to ON :) dlatego później wybuchają takie awantury. Mam tylko taką nadzieję, że to nasza ostatnia.
Mój PM chodzi do kościoła 5 razy w roku  :P tak przy protokole powiwedział :)n czyli raczej nie praktykujący ale troszkę go ciągnę na swoją stronę.
a tak a propo to miło mi cię powitać  :hello:

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Strasznie duzo 200zl za wizyte.
Ja rok temu bylam u gonka na badaniach kontrolnych , zbadal mnie , zrobil usg i zaplacilam 100zl.

Heheh no 30 testów  ;D no prosze , laska sie zaopatrzyla  ;).

Po ile sa w ogóle testy w pl ?

Offline aneta.dg Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: cywliny 19.12.2009, Kościelny 23.10.2010
mogę i ja dołączyć do odliczanka ??

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Jasne Anetko zapraszam :Daje_kwiatka:

przez to wszystko odbiegliśmy od tematu, a wiec nagrodzę was fotkami  :D

moje butki "na żywo"

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
kurde ale mam tu spuchnięte nogi, nawet nie wiedziałam dopiero na zdjęciu :P

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
i staniczek, majteczek od kompletu jeszcze nie mam, są zamówione bo nie było rozmiaru

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Buty fajne, tylko przeraża mnie ten cienki obcas ;)

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Ja uwielbiam szpileczki :) nawet chyba nie umiem chodzić w butach z takimi grubszymi obcasami  :P

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Co myslicie o takich proporcjach:

pepsi 20 litrów
Mirinda 20 litrów
7Up 10 litrów
Mineralna gazowana 10 litrów
mineralna niegazowana 5 litrów
Soki 120 litrów
Lipton 20 litrów

wychodzi łącznie 205 litrów : ok 75 osób = ok 2,7 litra na głowę
do tego łącznie 10 butelek róznych alkoholi (wino, whisky, likier, piwko (ale nie duzo) )
no a na poprawiny beczke piwa  :drapanie:  chyba starczy

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 04.09.2010
ładne buciki i staniczek też  :ok:

Napoji powinno wystarczyć- moim zdaniem, tym bardziej, że będą też inne alkohole, których nie trzeba popijać.

• Chuck Norris
A widzisz, miałam napisać że Twoje buciki mi się strasznie podobają!  :D Są piękne, absolutnie mój gust  :brawo: Ja niestety takich nie mogłam mieć, bo mam dość szeroką stopę i bym miała ściśnięte paluszki zbyt długo jak na mnie, zalecam byś miała na wszelki wypadek jakieś na zmianę, jeśli nóżki Ci puchną.

• Chuck Norris
Napoi powinno w zupełności wystarczyć.

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Zobaczymy jak mi wyliczy te napoje w jakich cenach, bo koleżanka mi załatwiła bezpośrednio od przedstawiciela a potem porównam ze sklepem np. z makro.
Co do butów no właśnie chyba jakies musze dokupic na zmianę, od 24 maja mam urlop więc bede szaleć :)

• Chuck Norris
Mysle ze powinno starczyc napoi.
A po co jeszce inne buty??Pewnie na zmiane , jak zaczna bolec stopy,tak??

I jak dostalas @?
Ja dzisiaj robilam test ... wyszedl negatywny  :-[,no i nadal nie mam @.Hm ... o co chodzi ...

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
agulla1919 widzę, że my obie mamy ten sam problem z @  :-\ to chyba przez ta wspólna date slubu  ;)
buciki na zmiane tak myślę, chociaż te co mam to szpileczka ma tylko 6,5 cm. Normalnie na slubach smigam w 8cm ewentualnie po oczepinach zmieniam na 6cm. To może na swoim wytrzymam w tych 6,5. Troche szkoda mi pieniążków na kolejne białe buty w których i tak późńiej nie bede chodzić  :P
Moja świadkowa jak była ostatnio na weselu to młoda po oczepinach założyła czarne balerinki  ::)
już mogła zakupić kremowe  :)

• Chuck Norris
Czarne?O matko ... przesada!
A moze pochodz po rynku,lub gieldzie , oze znajdziesz jakies tanie balerinki biale?W koncu bede pewnie tansze niz szpilki biale, i mozesz po slubie w nich brykac  :D.

Ja tez zainwestuje w dodatkowe buciki,ale napewno beda to balerinki.Moje buciki maja 5 cm,ale ja zawsze chodze w balerinkach,moje stopy nie sa przyzwyczajone do szpilek juz , kiedys w pl tylko w szpileczkach smigalam  ;).

• Chuck Norris
Aniu, Agula, to trzymam kciuki za Waszą @  ;D

Kurcze, czarne buty to przesada...To fajnie masz, że będziesz miała wolne na spokojne przygotowania, przyda się. Balerinki pewnie że wygodne, tylko czy Ci suknia nie będzie się ciągać po ziemi jak z 6,5 cm zejdziesz na 1cm?

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Ja nie chce balerinek :) wcześniej tak tylko wspomniałam bo mi się przypomniały te czarne buty młodej  :D suknia by się kompletnie zniszczyła jakbym ją tak "ciorała" po ziemi, a pewnie nie raz ktoś by na nią nadepnął  ::)

a teraz fryzurki, chciałabym coś takiego jak nr 1 i 4 takie poplecione ale wyżej upiętę niz na 4, i żeby był lekki nieład jak na 2 i 3 wtedy te włosy takie lekkie i delikatne się wydają ale nie wiem jaki efekt będzie z tego. Po 24 maja idę na próbną.
1

2

3

4

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Aż skopiowałam 3 tak mi się spodobała ;)

Nie potrafię załapać Twojej koncepcji ;)

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Też skopiowałam 3 ;D Wygląda tak naturalnie.

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
a ja jestem za klasycznymi kokami  :D :D :D

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
bardzo fajne fryzurki  :ok: mniej wiecej zrozumialam Twoja koncepcje  :P na pewno wyjdzie ladnie..a kwiatka we wlosach tez chcesz?

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
Dzieqwczynki faktycznie jak czytam sama ten opis mój to mało go rozUmiem :P  :brawo_2: dla alinki za częściowe zrozumienie. Mnie najbardziej właśnie 3 i 4 zobaczę jeszcze.
Właśnie sobie przypomniałam, że miałam dzisiaj iść nas umówić do poradni  :glupek: teraz muszę czekać do wtorku bo tylko w te dni jest otwarta.

A mój M. znowu chory  :popija: wrócił z pracy i miał 39 gorączki, nie zdążyłam mu nawet podać polopirynki bo od razu usnął.

Między nami już znowu  :Serduszka: :Serduszka:... no i odzyskałam klucze  :Najlepszy:

• Chuck Norris
No widzisz , wiedzialam ze wszytsko bedzie dobrze !
Mi sie podoba nr 1 , jest cudna!

Ehhh wczesniej wyslalam komentarzyka do Ciebie ze zdjeciami fryzurek i teraz patrze ... nie zapisalo mi oj  :-\.

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
Butki bardzo fajne. :)
A fryzurka mi się podoba 1 i 2. :)

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Bardzo podoba mi się 2 i 3, a najbardziej te kwiaty w 2, właśnie coś takiego chciałabym mieć :D