e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 664043 razy)

Offline pamela Kobieta

U mnie dzis -8.6kg ;D

Offline asia Kobieta

Kasia, niezła jesteś  :) Ja mam -14kg ale w przeciągu 7 miesięcy.. a Ty prawie - 7kg w tak krótkim czasie  :)

Offline Kasia* Kobieta

asiu tez w szuku jestem ale pd dwoch dni waga stoi, a poza ty ja kilka godzin na nogach jestem i w pracy zrobie tyle m co ze Szczecina do Polic wiec to tez swoje robi, no i nie jem po 17(bo po obiedzie im nie dobrze  ::)tak mam od 3 dnia diety)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ricardo Kobieta

Kasia super wynik! Taki spadek wagi bardzo motywuje :)

Ja mam po 1 dni -1,5kg. W szoku byłam, ale się cieszę. Co prawda to woda i później już takich spadków nie będzie ale to zawsze mniej na wadze ;)

Offline ricardo Kobieta

Dziewczyny kiedyś był taki wątek z przepisami dukanowymi a teraz nie mogę go znaleźć. Może którejś z was się poszczęści w poszukiwaniu tego wątku.

Offline Anjuschka Kobieta

Nika, taki wątek jest: Przepisy

Patrycja, wygląda na to, że już tego wątku nie ma... nie wiem, czemu został usunięty.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
mówicie?.....hmmmm....
poszukam w wolnej chwili....

Offline ricardo Kobieta

No właśnie pamiętam że on był nawet "przypięty" do góry.

Offline Kasia* Kobieta

nie a te watek zakladala *Magda* ale jej konta juz nie ma(postow tez nie) wiec pewnie dlatego jej watki zniknely
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ricardo Kobieta

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś tak było że jak ktoś założył wątek a potem usunął konto to wątek normalnie zostawał. Chyba że teraz coś się zmieniło.

Offline ricardo Kobieta

Po pierwszym tygodniu -2,1kg. Nienajgorzej.

Niestety nie obyło się bez grzeszków weekendowych ale cóż zrobić... upał...

Offline pamela Kobieta

Hehe szybko zaczelas grzeszyc

Offline ricardo Kobieta

Pamela no tak bywa ;)

Ale wiecie jaka jest niesprawiedliwość? Ja schudłam niecałe 3 kg a R. już 5!

Heheh tak zwany standard w odchudzaniu damsko-męskim. W drugą stronę też jest niesprawiedliwość - ja szybciej i więcej tyję niż Ł.  ::)

Offline Nika

No i ja znowu wróciłam do Dukana, tym samym melduję się i tutaj. Wczoraj miałam ostatni dzień I fazy, dzisiaj warzywka no i serniczek na budyniu z lidla. Póki co 1,400 na minusie. Zobaczymy jak pójdzie dalej.

ja dolacze tutaj pewnie jak skoncze karmic... albo wczesniej  ;D ale nie omieszkam sobie go odswiezyc  ;D

Offline Nika

kurde a u mnie po pierwszym dniu warzywnym wzrost wagi o 200, co za demotywacja!!Ale trwam nadal, dzisiaj upiekłam czekoladowe ciasto z otrębami, pół mogę zjeść ;)!!

Offline ricardo Kobieta

Nika ja też mam dziś więcej po wczorajszych warzywach ale nie zrażam się :) jutro już proteinki to znów poleci.

Offline Nika

Ja też staram sie nie zrażać, chociaż idzie wolniej niż zakładałam. Kiedy pierwszy raz byłam na dukanie, z niewiedzy popełniałam błędy a waga i tak lciała.Teraz trzymam się zaleceń a jest dużo gorzej. A jak to jest z tą mazeiną, można codziennie łyżkę czy tylko na warzywach lub na proteinach?

Offline ada1988 Kobieta

ja też wróćiłam na Dukana ;)
i mam już -4,3 a dzisiaj dopiero 5 dzień białkowy... jakoś szybko mi się wydaję że leci mam jeszcze jeden dzien białkowy to dojdzie chyba do 5... może to że ruszam się spowodowało większy wzrost :) no ale żeby nie było ciesz się strasznie :)

Offline pamela Kobieta

Ja juz dobilam do -10kg dzis

Offline Nika

Ale Wam zazdroszczę, ja dzisiaj -1,5, przez 5 dni, wynik mega marny, zobaczymy co będzie dalej.

Offline ada1988 Kobieta

faktycznie słabiutko... ale trzymam kciuki aby teraz kg leciały jak szalone!

Offline Nika

Sama nie wiem o co chodzi?ja nie chcę chudnąć jakoś bardzo dużo, jeszcze 4 kg i będę zadowolona, ale jak pójdzie w takim tempie to się załamię, zwłaszcze, że 1 kg spadł mi drugiego dni I fazy. Po pierwszym dniu warzyw miałam wzrost. Masakra.

Offline ada1988 Kobieta

a to może dlatego że masz tak mało d stracenia kg a warto dla tych 5 kg bylo zaczynać dukana...

Offline Nika

Chyba warto bo ja na żadnej innej diecie się nie trzymam.

Offline ricardo Kobieta

Mi też tym razem jakoś wolno spada, ale się nie zrażam. Trudno, jakoś trzeba spiąć pośladki i trwać w diecie dalej  ;D

Offline ricardo Kobieta

W końcu po długim zastoju waga ruszyła w dół. I dobrze, bo już doła łapałam.

Offline Zaneta_81 Kobieta

Zbliża aię wielkimi krokami i moje dukanie  ;)
Tworzę właśnie listę zakupów, prosze podpowiedzcie co nalezy jescze kupić

póki co mam na liście
- drób - kurak, udka wędzone wędzony, pierś z indyka,
- wędliny: szynka gotowana z piersi kurczaka i indyka ( z Lidla), szynka konserwowa i szynka w obsypce gyros z serii kraina wędlin firmy Sokołów, Polędwica wędzona z kurczaka Konspol z Biedronki
- jaja
- ryby, w tym wędzone też, tuńczyk w sosie własnym, łosoś w sosie własnym
- serki odtłuszczone, jogurty naturalne, serek homogenizowany naturalny: gł z Pilosa
- mleko 0,5%
- otręby owsiane, pszenne Sante
- słodzik (Kaufland)
- skrobia kukurydziana ( można chyba najszybciej dostać w sklepach ze zdrową żywnością tak?)
- Musztarda Dijon
- Kakao naturalne
- cola Zero z Kauflanda

Musztarda Dijon jest nie do zjedzenia, ma-sa-kra  ;D
W Lidlu czasem jest ketchup bez cukru, możesz spróbować upolować.