e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 655929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maggi-80 Kobieta

To, że jest stagnacja to normalne. Ja tez mialam tak - 6 kg od razu, 2 tygodnie cisza.. teraz jest 11 kg

Offline wiśniowa Kobieta

ale się watek rozwinął... super  ;D ;D ;D

mam pytanie do tych co już są na drugiej fazie... jaki stosujecie rytm? 5+5 czy 1+1... w pierwszej książce Dukan poleca ten pierwszy ale w drugiej już 1+1 i sama nie wiem... ten drugi chyba łatwiej jest utrzymać, co?

a polędwicę sopocką można? na wędlinach niestety rzadko jest coś sensownego napisane więc nawet nie kupowałam  ::)

u mnie póki co waga lata we wszystkie strony  ::)

Offline wiśniowa Kobieta

sucha krakowska z pilosa to chyba z lidla, tak?  ::) a rasta mam w kortowie... najwyżej tam podjadę :)

Offline Kasia* Kobieta

Magda ja czekam na fotki przed i po diecie.

i teraz kolejne pytanie:
mam w lodówce sznycel wieprzowy z szynki.  Skład :szynka wiepszowa bez kości.
miesko wyglada mi na chude. Ale nie ma wieprzowiny w I fazie. Jest chyba wołowina.
nie wiem czy można czy nie? chyba lepeij odpuścić co?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Kasia* Kobieta

to ja sobie ja zostawie jak juz bede miała dość kurczaka :)
lece oblookać fotki
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline kivi_23 Kobieta

Z tym śmierdzeniem to byłam przerażona, że zęby mi się psują  ;D

PS czy ja również mogłabym prosić pdfki na kivi_200@wp.pl z góry dziękuje :)

Ja dziś pierwszy dzień w II jaka ja byłam szczęśliwa jak zobaczyłam brokuły  :hahahaha: także na śniadanko zjadłam tuńczyka z pomodorem i cebulą, na obiad brokuły i pieczoną pierś z kurczka w sosie białym, a na kolację sałatkę alla grecką bez fety, a z kurczakiem z sosem śmiatanowo jogurtowym  :D

A przepisy się bardzo przydadzą zwłaszcza w kolejnych 5 dniach męczarni :/ z proteinkami czystmi.. spróbuje upie ten chlebek.. bo tego to mi najbardziej brakuje  :-\

Offline maggi-80 Kobieta

Ja robię 5/5. Wędlin nie jem w ogóle - w Polsce wszystko tłuste i z chemią, wolę nie ryzykować utraty efektu

Offline KaroLLA K.J K.G Kobieta

Wisienko ta druga książka jest nowsza i teoretycznie udoskonalona o kolejne doświadczenia pacjentów, pisze tam, że według obserwacji doktora obie wersje 5/5 i 1/1 przynoszą takie same efekty. Ja wybrałam 1/1 bo łatwiej do utrzymania. Jutro zakoszę mamie wagę to po jutrze rano będę widzieć jak mi idzie chudnięcie przy tym trybie. Po tym co pisze Magda odnośnie etapu z warzywami zaczynam się zastanawiać czy nie przejść na tę drugą wersję. No nic zobaczymy po jutrze jak będzie z wagą.

Z wersją 1/1 jest o tyle lepiej że jak ktoś ma czas i tyle samozaparcia to może ćwiczyć co drugi dzień, ja jak jestem na samych proteinach to szybko się męczę więc nie wiem czy np w te dni będzie wchodził basen w grę ale jak jestem na warzywkach i proteinach to już spokojnie mogę się wysilać.

Co do szynki w tej drugiej książce pisze że gotowana może być. Moja mama kupuje taka w kawałku w biedronce, mnie smakuje i "wygląda" na chudą.

Offline KaroLLA K.J K.G Kobieta

Dziewczyny a mięso mielone?? Jecie w ogóle ? Jeśli tak to same robicie czy kupujecie gotowe??

Offline anulla_p Kobieta

i faza druga 1x1 i robi się coraz ciekawiej nawet jak ma to dłużej potrwać  ::)
przy 5 tygodniach jak np u loony jest minus 6kg co daje nam około kilograma na tydzień; kiedyś rozmawiałam z lekarzem na temat diet i wspomniał o tym, że prawidłowe chudnięcie przy stosowaniu diety jest właśnie 1 kg na tydzień bo w innym przypadku jest zbyt szybko, organizm sobie nie radzi i później prosta droga do efektu jo-jo
bardzo mnie to cieszy, że w przypadku tej właśnie diety nie zniszczę sobie zdrowia  ;D

same robicie czy kupujecie gotowe??
jeśli mogę się wypowiedzieć to ja od dawien dawna, nawet nie myśląc o diecie NIGDY nie kupowałam mięsa mielonego, nie mam naprawdę ochoty jeść krowy mielonej z kopytami i łańcuchem, przepraszam bardzo, ale wolę sama kupić kawał czystego, nietłustego mięsa i sobie zmielić

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline gosiaczekk Kobieta

Czy ja równiez mogłabym prosić tę książęczkę na meila?

gosiak.76@wp.pl

Z góry dziękuję :)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 2.06.2007
Jesli moge:
w drugiej Dukan nie "poleca" 1/1 tylko mówi ze więkoszosci osób wlasnie go zaleca...bo jest to łatwiejszy system do utrzymania.,..ale jest jak pisze Magda-5/5 bankowo jest cieższy ale jesli ktos ma do zrzucenia wiecej -to chyba lepiej na nim jechac..
fajnie ze wątek jest!
Ja sie chyba zabiore po wekendzie(mam wyjazd do Wawy-nie bedzie mi sie chcialo kombinowac :P)
Nie ukrywam ze działacie namnie motywująco! ;D ;D ;D ;D
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
Magda!! REWELACJA!!! ale mnie zmotywowałaś!! wyglądasz teraz suuuuuuuuuuuuuuuper!! woowww!! zupełnie dwie różne kobiety na zdjęciach!! ;D ;D ;D ;D

..gratuluję!!! i ..zazdroszcze!! ;D

Offline maggi-80 Kobieta

Magda mam też problem z przemęczeniem - biorę witaminy, staram się więcej spać i dalej to samo...

Offline Kasia* Kobieta

Magda rewelacja

kurcze jak sobie licze z tymi fazami to mi chyba bedzie łatwiej 1/1. Bo akurta jak bede miala duzo spraw do załatwiania w wawie to nie nie bardzo mam jak 5 dni proteinowych zdziałać.
szkoda że nie ma opcji 3/3 byloby rewelacyjnie.
muszę jeszcze podumać...

Maga  a ile chudłać na II fazie?

a i menu moje na dzisiejszy dzień:
snidanie I : 3 jajka  (ale bez zółtka) plus 2 plastry szunki
sniadanie II: serek wiejski grani (ten piątnicy , chudy)
obiad: ryba - dwa kawałki
podwieczorek :plaster twarogu chudego
kolacja: dwa filety z kurczaka (grilowane)

aaa i koeljne pytanie:
 mam w domu herbate czerowna i zieloną. Niby ok, ale... obie są o smaku cytryny. Odpada nie?

Offline Kasia* Kobieta

ok dzięki Magda!

Kurcze nie moge doczekac sie 1 marca, bo wtedy zaczynam...teraz jeszcze moje urodzinki wiec chcę sobie totra wciąc  ;D

Ja mam do zrzucenia 9 kg...4 kg po ciązy mi zostaly i 5 dla mojego dobrego samopoczucia.

Magda, zaje****motywacja.

Mam teraz jeszcze pytanie: w II fazie mamy 5 dni samych protei i 5 dni warzywa + proteiny, dobrze kumam?
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline agulkaaa Kobieta

WOW Magda rewelacyjna przemiana

super wyglądasz

Madga a czy ja dobrze rozumiem że ty przez cały okres odchudzania nie miałaś ani razu owocka w buzi?????

no i czy pieczarki mogę jeść na I fazie czy dopiero w II

mój jadłospis na dziś
2 jajka na twardo i kawa z mlekiem 0,5% i słodzikiem
obiad grillowany indyk z wczoraj )
jogurt z otrębami
kolacja serek wiejski light
i pewnie jeszcze indyka zjem

Offline Kasia* Kobieta

ale owoce  (jedna porcja ) jest w III fazie , chyba

kurcze to z II fazą zrobie 4/4  ::)

Offline Kasia* Kobieta

wie wiem, nic juz nie bede potem zmieniać. Muszę jeszcze to tylko z kalendarzem i planami zrać :)

ja juz po 1 dniu czuję sie szczuplejsza ;D

Offline agulkaaa Kobieta

boże Magda jak ja bym chciała wiedzieć tyle co ty

Offline asia Kobieta

Magda - widać kochana różnicę, widać. Super wyglądasz  :brawo_2:

Ja też zabieram się za tą dietkę ale dopiero po powrocie z gór - czyli od 1 marca  :D Teraz jestem na diecie 1000 kalorii.

Pozdrawiam wszystkie odchudzające się, trzymam za Was kciuki!!! I niedługo do Was dołączę  :D

Offline agulkaaa Kobieta

Kasia ja też bez kitu po jednym dniu czuję sie szczuplejsza hehehe

Kasia ile chcesz zgubić????
ja marze o spadku 6-8 kg

Offline anulla_p Kobieta

zdjęcia zrobiły na mnie piorunujące wrażenie  ;D rewelacja
dla mnie najbardziej uciążliwe jest wymienianie garderoby w momencie kiedy przybiera się kilogramy bo znowu coś tam na nas nie pasuje, doprowadza mnie to rozpaczy a przecież sam sobie człowiek winny  >:(

Magda Ty moje GURU  ;) 3x3

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

No Madzia, bo ty mialas jednak troche kg do zgubienia wiec pewno ciezko jest jak sie waga po takim spadku zatrzymuje.

Ja mam nadzieje, ze dojde do wagi zalozonej max 3 miesiace...wiecej bez owocow nie wytrzymam, tym bardziej cie podziwiam.

Offline asia Kobieta

Ok Madziu, będę pamiętać i postaram się nie denerwować tym, że kg wolno spadają  ;)
Narazie zgubiłam 4kg a powinnam... jeszcze ok. 20kg... ale wierzę, że dam radę!

Ja niby BMI mam dobre, nie mam nadwagi ale jednak nie podobam się sobie ::) i strasznie mnie to wkurza.

Boje się, ze mnie ten brak owocow przerosnie.

Magda, gratulacje! Na pewno kosztowało Cię to dużo pracy, ale efekt jest piorunujący! Faktycznie dwie różne osoby na fotkach!
Buźka zupełnie inna!  :o

Brawo!  :brawo_2:

A ile masz wzrostu?

Offline Mariolka Kobieta

to i ja się dołączam
jestem na tej diecie od 4 stycznia
na razie 7 kg na minusie
początkowo super spadało,teraz jest zastój
ale się nie poddaję

Kolejny motywator Mariolka  ;D