e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 616944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
madziq HELP!
Twoje muffinki z białą czekolada i zurowanią...ta żurawina ma byc suszona  ???
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
pomylilam watki >:(
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Czy teraz znów ktoś staje w parze z Dukanem?

Ja zakończyłam karmienie, muszę opracować plan i zrobić listę zakupów i niedługo zacznę.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ja zaczelam 1.8. na razie 3,4 kg jutro powinnam zaczac warzywa ale dzis szefostwo zaprosilo nie na sniadanie i zgrzeszylam, dlatego  jutr nadal dzien bialkowy.
p.s fajnie ze odkopalas watek :)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Ja się poważnie zastanawiam po tym, jak stanęłam dzisiaj na wagę. Tylko jeszcze karmię, ale będę ograniczać.

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Ja chyba tez wracam do dukana i to w wiekszym stopniu niz za pierwszym razem (w sumie dietowalam 2 tygidnie i mi wystarczylo  ;) Teraz do zrzucenia jest wiecej (pozostalosci po zlym jedzeniu w czasie karmienia)  stad tez pewnie bedzie dluzej to trwalo . Dzis juz jem zgodnie z dukanem - w planach do zrzucenia ok. 6-8 kg.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Ja mam w planach zrzucenie 20 kg. Więc mi to zajmie duuuuuuuuużo czasu. Ale do sylwestra mam nadzieję, że już będzie ok :)

Offline konefqa Kobieta

• Chuck Norris
Ja też się poważnie zastanawiam, chciałabym zgubić 7 kg minimum... Ale z drugiej strony wiem, że będzie mi brakowało aktywności fizycznej ;)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ale przecież nie musisz z niej zrezygnować...

nie jest zabroniona na Dukanie, aczkolwiek niektórzy mają z nią problem

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
Ja sie jednak zdecydowalam na dukana od prawie miesiaca na razie -7kg a droga jeszcze dluuga.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
PAmela super wynik :)

Ja narazie jeszcze planuję planowanie diety ;)

a tymczasem wnoszę zdrówko warką radler za dietowiczki :) te obecne i planujące ;)

Offline konefqa Kobieta

• Chuck Norris
Przygotowałam solidny plan, listę zakupów, co i kiedy można jeść, czego nie można. Przeczytałam jedną książkę. Nastawiłam się mentalnie. I nie wiem sama...

Czy aktywność fizyczna może być duża? Tzn. siłownia + fitness + aqua aerobic??

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
Za to moj malzonek leci z wagi jeszcze bardziej choc ma mniej do zgubienia, mezczyznom to latwiej idzie czy co? Chociaz on je warzywa codziennie i pare grzeszkow tez mial.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Czy aktywność fizyczna może być duża? Tzn. siłownia + fitness + aqua aerobic??
hmmmmmm ze względu na zakwaszenie ja bym wybrała najbardziej aerobowe ćwiczenia...
siłownię bym może wyeliminowała na początek
no i duuuużo piła przy aktywności fizycznej

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Konefqa - to nie jest dieta do zrzucenia 2-3 kg- szkoda zdrowia... zresztą sam Dukan nie poleca stosowania diety, żeby zrzucić niewiele. Nie obraź się, ale w Twoim przypadku ta dieta jest totalnie bez sensu. Wystarczą ćwiczenia...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Pamela tak jest z chłopami. Jak wcześniej dietowaliśmy razem to przez 2 miesiące ja schudłam 10 kg a on 20 kg... i gdzie tu sprawiedliwość?  ;)

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ja na dukanie od 1 sierpnia czyli tydzien i na minuisie mam - 3,8kgchce jeszcze 6-8 kg
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline pileczka22 Kobieta

• Aga
  • Chuck Norris
A ja byłam na Dukanie przez trzy tygodnie i owszem ładnie mi zleciało, ale nie miałam zupełnie siły na ćwiczenia :(
Normalnie biegam około 5 km dziennie a na tej diecie po 1,5km już nie miałam siły...
Także teraz bieganie, zubma, brak chlebka, ziemniaków i słodyczy i mam nadzieję, że też schudnę :)

Offline konefqa Kobieta

• Chuck Norris
Myślałam o utracie 5-10kg... ale sama nie wiem, może najpierw zacznę od racjonalnego odżywiania + treningi ;) Ale będe podczytywać i wspierać Dukanki!

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Konefqa - Ty chcesz zniknac? :P

A poza tym ta dieta sie redukuje nadwage. Jak BMI masz ok dla Twoich mozliwosci organizmu to i na Dukanie nie schudniesz

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Myślałam o utracie 5-10kg

masz rozrzut ;D

Offline konefqa Kobieta

• Chuck Norris
Ojj Lila czepiasz się :P
Kiedyś tyle ważyłam`:P No nic, póki co wspieram! :)

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Kiedyś to ja ważyłam 53 kg przy 170cm... i to już nigdy nie wróci :D nie ma co sie oszukiwać. No i wyglądałam jak bym wyszła z Oświęcimia...

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ja na dukanie dwa lata temu schudlam bardzo - 18 kg wazylam 69-70kg i czulam sie jak nie ja, jednym slowe zle. Przytyla 5 kg i bylo ok. Aby osiagnac ta wage musze jeszcze zwalic 7kg (4,2kg za mna)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No i w końcu - dziś mój i R. pierwszy dzień na Dukanie.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
u mnie -6.7kg :)

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Kasia, idziesz jak burza - super.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
wooow...nieźle...