e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 636603 razy)

madziq HELP!
Twoje muffinki z białą czekolada i zurowanią...ta żurawina ma byc suszona  ???
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

pomylilam watki >:(
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006

Offline ricardo Kobieta

Czy teraz znów ktoś staje w parze z Dukanem?

Ja zakończyłam karmienie, muszę opracować plan i zrobić listę zakupów i niedługo zacznę.

Offline Kasia* Kobieta

ja zaczelam 1.8. na razie 3,4 kg jutro powinnam zaczac warzywa ale dzis szefostwo zaprosilo nie na sniadanie i zgrzeszylam, dlatego  jutr nadal dzien bialkowy.
p.s fajnie ze odkopalas watek :)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Anjuschka Kobieta

Ja się poważnie zastanawiam po tym, jak stanęłam dzisiaj na wagę. Tylko jeszcze karmię, ale będę ograniczać.

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Ja chyba tez wracam do dukana i to w wiekszym stopniu niz za pierwszym razem (w sumie dietowalam 2 tygidnie i mi wystarczylo  ;) Teraz do zrzucenia jest wiecej (pozostalosci po zlym jedzeniu w czasie karmienia)  stad tez pewnie bedzie dluzej to trwalo . Dzis juz jem zgodnie z dukanem - w planach do zrzucenia ok. 6-8 kg.

Offline ricardo Kobieta

Ja mam w planach zrzucenie 20 kg. Więc mi to zajmie duuuuuuuuużo czasu. Ale do sylwestra mam nadzieję, że już będzie ok :)

Offline konefqa Kobieta

Ja też się poważnie zastanawiam, chciałabym zgubić 7 kg minimum... Ale z drugiej strony wiem, że będzie mi brakowało aktywności fizycznej ;)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ale przecież nie musisz z niej zrezygnować...

nie jest zabroniona na Dukanie, aczkolwiek niektórzy mają z nią problem

Offline pamela Kobieta

Ja sie jednak zdecydowalam na dukana od prawie miesiaca na razie -7kg a droga jeszcze dluuga.

Offline ricardo Kobieta

PAmela super wynik :)

Ja narazie jeszcze planuję planowanie diety ;)

a tymczasem wnoszę zdrówko warką radler za dietowiczki :) te obecne i planujące ;)

Offline konefqa Kobieta

Przygotowałam solidny plan, listę zakupów, co i kiedy można jeść, czego nie można. Przeczytałam jedną książkę. Nastawiłam się mentalnie. I nie wiem sama...

Czy aktywność fizyczna może być duża? Tzn. siłownia + fitness + aqua aerobic??

Offline pamela Kobieta

Za to moj malzonek leci z wagi jeszcze bardziej choc ma mniej do zgubienia, mezczyznom to latwiej idzie czy co? Chociaz on je warzywa codziennie i pare grzeszkow tez mial.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Czy aktywność fizyczna może być duża? Tzn. siłownia + fitness + aqua aerobic??
hmmmmmm ze względu na zakwaszenie ja bym wybrała najbardziej aerobowe ćwiczenia...
siłownię bym może wyeliminowała na początek
no i duuuużo piła przy aktywności fizycznej

Offline maggi-80 Kobieta

Konefqa - to nie jest dieta do zrzucenia 2-3 kg- szkoda zdrowia... zresztą sam Dukan nie poleca stosowania diety, żeby zrzucić niewiele. Nie obraź się, ale w Twoim przypadku ta dieta jest totalnie bez sensu. Wystarczą ćwiczenia...

Offline ricardo Kobieta

Pamela tak jest z chłopami. Jak wcześniej dietowaliśmy razem to przez 2 miesiące ja schudłam 10 kg a on 20 kg... i gdzie tu sprawiedliwość?  ;)

Offline Kasia* Kobieta

ja na dukanie od 1 sierpnia czyli tydzien i na minuisie mam - 3,8kgchce jeszcze 6-8 kg
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline pileczka22 Kobieta

A ja byłam na Dukanie przez trzy tygodnie i owszem ładnie mi zleciało, ale nie miałam zupełnie siły na ćwiczenia :(
Normalnie biegam około 5 km dziennie a na tej diecie po 1,5km już nie miałam siły...
Także teraz bieganie, zubma, brak chlebka, ziemniaków i słodyczy i mam nadzieję, że też schudnę :)

Offline konefqa Kobieta

Myślałam o utracie 5-10kg... ale sama nie wiem, może najpierw zacznę od racjonalnego odżywiania + treningi ;) Ale będe podczytywać i wspierać Dukanki!

Offline maggi-80 Kobieta

Konefqa - Ty chcesz zniknac? :P

A poza tym ta dieta sie redukuje nadwage. Jak BMI masz ok dla Twoich mozliwosci organizmu to i na Dukanie nie schudniesz

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Myślałam o utracie 5-10kg

masz rozrzut ;D

Offline konefqa Kobieta

Ojj Lila czepiasz się :P
Kiedyś tyle ważyłam`:P No nic, póki co wspieram! :)

Offline maggi-80 Kobieta

Kiedyś to ja ważyłam 53 kg przy 170cm... i to już nigdy nie wróci :D nie ma co sie oszukiwać. No i wyglądałam jak bym wyszła z Oświęcimia...

Offline Kasia* Kobieta

ja na dukanie dwa lata temu schudlam bardzo - 18 kg wazylam 69-70kg i czulam sie jak nie ja, jednym slowe zle. Przytyla 5 kg i bylo ok. Aby osiagnac ta wage musze jeszcze zwalic 7kg (4,2kg za mna)

Offline ricardo Kobieta

No i w końcu - dziś mój i R. pierwszy dzień na Dukanie.

Offline Kasia* Kobieta

u mnie -6.7kg :)

Offline Anjuschka Kobieta

Kasia, idziesz jak burza - super.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
wooow...nieźle...