e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 617869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Odp: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia
31 października 2011, 15:02
Moja szwagierka schudła na dukanie 15 kg. chyba i nic nie tyje, a je słodycze itd. Wydaje mi się, że wyeliminowanie słodyczy, tłuszczy i pieczywa daje dużo samo w sobie

Offline gosiaczek72 Kobieta

• nowicjusz
ja nie jestem na diecie.... ograniczylam tylko slodycze i zaczelam 3 razy w tygodniu cwiczyc i schudlam 15 kilo :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
Ja tez teraz stawiam na ograniczenie w jedzeniu niektórych rzeczy i ćwiczenia. Póki co siłownia 3 razy w tygodniu.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Karolina a Ty to z czego chcesz schudnąć ? Z tego co Cię widziałam, to trzymasz wagę z diety ? :D Weź mnie nie załamuj :D

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Niby trzymam, ale ostatnio 2 kg do przodu. Jednak wychodzę z założenia, ze zimą trzeba się ruszać,bo sadło się odkłada :). No i mobilizacja, zeby wyjść do ludzi ;)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Najgorsze to, że nie ma jeszcze zimy  :D

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Najgorsze to, że nie ma jeszcze zimy  :D
No właśnie, o zgrozo! Ale karnet na 12 miesiecy wykupiony, więc nie ma odwrotu :D

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Tak tak dobry pomysł z tym karnetem, ja też idę taki wykupić  ;D

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Biegnę Wam donieść, ze siłownia to jakiś cud :). Ja chodzę, od 3 tygodni i widzę znaaaczną poprawę. Tylko wykupiłam sobie 2 godziny z trenerem i już wiem wszystko co i jak. Fakt, że na początku trochę się ze mnie śmiał, bo wyszło że mam niedowagę ;), ale wytłumaczyłam mu, że zrzucić chcę góra 2 kg i wyrobić sobie sylwetkę. Fakt, ze lekko nie jest, ale warto. Naprawdę. Chodzę 2 razy w tygodniu i to mi wystarcza. No i o wiele lepiej się czuję, nie jestem taka senna i przybita. Także WARTO!

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
i co, zaczynamy kolejną walkę z nadmiarem kg?
ja od dziś na pseudodukanie - napewno nie odmówię sobie warzyw i oleju (ostanio jestem fanką oleju lnianego budwigowego)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja mam postanowienie od przyszłego roku, nawet męża namowilam. Teraz nieustanie chodze na fitness i cwicze w domu, a od nowego roku nawet mąż idzie na siłkę wiec w kupie raźniej.
Ale dukana nie zaczynam, zostawioam sobie jak bede w wieszej potrzebie ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Ja też mam postanowienie noworoczne :) Od nowego roku siłownia i dietetyk. Póki co notuje co i ile jem żeby później mieć podstawę do jakieś analizy. Mam zamiar do natur house uderzyć. Problem w tym że jem mało ale biorę hormony, tarczyca mi wpada w niedoczynność i gówno wychodzi z mojego samodzielnego odchudzania, potrzebuję specjalisty i bata nad sobą bo mimo wszystko nawyki żywieniowe mam paskudne  ::)
Dukana nigdy w życiu.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline ciriness

• Chuck Norris
Ja też Dukana nigdy w życiu, ale jakieś z niego zajawki czemu nie :)
Jem racjonalnie i ćwiczę, jak wyjdę z problemów kręgosłupa dokładam siłownię :)

Ale postanowienie noworoczne musi być - biorę się za siebie i tego dotrzymuje ;)

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Tak Ania  ;) Wczoraj byłam na ćwiczeniach - 2 h zajęć pod rząd... byłam cała mokra a dzisiaj.... ledwo chodzę hehe ...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
U mnie waga po Dukanie się trzymała jako tako, no - przyznam że było plus 3 -4 kg (różnie się wachało) a teraz w ciąży to jak wcześniej był ciemny chleb i np kasza to teraz białe bułki rządzą a do tego oczywiście ziemniaki... Na rzeczy dukanowe czy chociażby zdrowsze jak twaróg czy ciemny chleb nie mogę patrzeć... A waga pędzi do góry... pędzi... Ale po ciąży i karmieniu mam zamiar drugi raz stanąć do walki z kg :) oczywiście z Dukanem :)

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Nie boicie się o siebie na Dukanie?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Jak robisz to z głowa to czego się bać.....

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
Wiesz, w sumie to się nasłuchałam o tym że nerki siadają od Dukana.

U mnie parę osób schudło na Dukanie, bez odbicia tego na zdrowiu ...
Ale ja jednak wole po swojemu

Offline suprynka Kobieta

• maniak
To zanim zabierzesz się za odchudzanie, przeczytaj książkę o Dukanie. Tam się dowiesz dlaczego nerki siadają.

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
Ja się odchudzam :D Mam już obecnie radosne 13 kg na minusie :D LALALLALALALALA

Ale wole się dopytać korzystających z Dukana osobiście. W książkach różne rzeczy piszą

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Wow to gratulacje!!! To po co Ci Dukan ;). Wiesz co ponoć ta dieta nie jest dla wszystkich. Dla mnie była ok, pozbywają się ok 7 kg a przyszły 3 kg po tych świętach. Przez ponad rok było ok. Co do nerek, to padają jąkanie pijesz 1,5 l płynów.

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
mhmm... no jak pisałam, ja nie chce stosować Dukana ( choć zdarza mi się czasem stosować dukanowe przepisy) poprostu chciałam się dowiedzieć czegoś o tej diecie od tych co je stosują

Offline suprynka Kobieta

• maniak
A co Cię interesuje?

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
Ogólnie, co i jak z tą dietą. Ale troche już poczytałam, i nadal jakoś mam wątpliwości do nerek

Offline ciriness

• Chuck Norris
Ja na Dukanie miałam problemy z nerkami niestety, mimo iż ja piję min. 3l a maks. 5 l płynów dziennie ;)

Przy małych zrzutach lepiej korzystać z Dukana niż na nim być, takie jest moje zdanie.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
ja po Dukanie wylądowałam w szpitalu, właśnie z nerkami. Wprawdzie byłam tam tylko jeden dzień, a później 10 dni na antybiotyku, ale za tę dietę podziękuję, już na zawsze... :-\ Choć efekty były świetne ::)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
A mnie sie nic nie działo, swietnie się czułam, co więcej miałam masę energii....jak mi się zdaży 2 ciąża, na bank bedę dukanować 2-raz ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
U mnie i męża też nic nie była - dieta zadziałała rewelacyjnie. Po ciąży i karmieniu mam nadzieję, że będzie mi się chciało wrócić na ścisłego Dukana jeszcze raz :)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
dla mnie to też jest wymarzona dieta :D

Offline kitki82 Kobieta

• uzależniony
ja też nic nie mam z nerkami i jest to rewelacyjna dieta ale jak już schudłam ile chciałam to nie mogę patrzeć na serki ten jeden dzień w tygodniu to dla mnie katorga