e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 617012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morgan

• Gość
Dzieki Pati... ano trwam dalej.. ;) a Ty tez duzo schudlas kochana, to tez szok :)
nawet moi rodzice juz mi zaopatrzyli lodówke w dukanowe produkty bo teraz lecimy do PL ;)
fotki napewno będą :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja tez w czasie dukania mialam mega suchą skore, az swedzialo ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
ja postanowiłam dzisiaj sobie, że do świąt dzielnie się trzymam i nie podjadam niczego niedozwolonego :D

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
a ja dzis znalazlam ..paroweczki:) B:28g, T4g, W:2g.
Niestety nie smakuja tak pysznie jak te tradycyjne.. :-[
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
a gdzie takie parówki można kupic ???

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ja znalazlam w niemieckim Netto
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
nie podrodze mi  >:(

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Ja wprawdzie nie na Dukanie, ale i tak na dietce i oczywiście dzisiaj zgrzeszyłam i mam straszne wyrzuty sumienia! To dopiero 9 dzień diety :(

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
u mnie dziś proto-czwartek i jak na razie się trzymam :D :D
jestem z siebie dumna, bo nie zgrzeszyłam od pon :D ale na pewno zgrzeszę w sobotę, bo już planuję upiec sobie niedietetyczny placuszek ;D

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
ja narazie zgrzeszyłam tak mało że jestem z siebie dumna :D
obawiam się tylko roczku mojego dziecka to napewno nie będzie istnie dukanowy dzień...

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
ja jak zwykle weekendowe szaleństwo :D

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
ja w weekend też grzeszyłam... Piwo, grill...
No mam nadzieję że waga mocno tego nie odczuje... robie sobie za karę 3 dni białkowe...

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
mi cos pomalu zapalu do tej diety brakuje, coraz gorzej z motywacja :-\ teskni mi sie juz za normalnym jedzeniem z jednej strony, a z drugiej chcialabym jeszcze te pare kilo, no ale nie wiem czy mi sie uda.

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Pamelko, zrób sobie mały odpust, przejdź na trochę na 3 fazę (2 posiłki w tygodniu królewskie :) ) i jak nabierzesz sił to jeszcze troszkę podietuj.
U mnie też w trzecim miesiącu diety wkradają się grzeszki... nawet się nie ważę... boje się... ale liczę, że nie idzie w górę... 7 maja kolejne ważenie i wtedy albo padnę na zawał, albo z radości :P hehe zobaczymy. Już nie jest najgorzej. Waga "ślubna" osiągnięta. Teraz pozostaje "wylaszczenie się" :)

• Chuck Norris
Z ciekawości sobie porównałam siebie sprzed 2 lat i z dzisiaj... na oko już widać różnicę ;) jeszcze dyszka i będzie git ;)

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
Dziubasku no jasne że widac róznice i to jaką!

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Woooo :o :o :o!!!
Dziubasku ile razem schudlas ??

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Dziubasku, fajne porównanie :) Widać różnicę.
A ile obecnie ważysz i przy jakim wzroście? Wg mnie wyglądasz super. Sexi młoda mama ;D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Dziubas super wyglądasz! To ile Ty już ważysz że chcesz jeszcze dyszkę? :)

• Chuck Norris
od czasu zaczęcia diety Dukana schudłam 11,5-12 kg. Teraz ważę 77, przy wzroście 176 cm. Teoretycznie Dukan wyliczył mi, że powinnam ważyć ok 72 kg, ale chciałabym zejść poniżej 70... zatem dieta ciągle trwa :) Mam dość "mocną" budowę, "grube kości", więc nigdy nie będę wazyć mało...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Super Ci idzie i w życiu bym nie powiedziała ze tyle ważysz. Wyglądasz na mniej.
Ja mam taką samą budowę jak Ty - dietowo chyba zeszłam ile się da, teraz już tylko pozostały ćwiczenia i jakoś teraz taka mnie faza ogarnęła że specyfikami ujędrniającymi czy też "wyszczupjającymi" smaruję się 2 razy dziennie, a wcześniej to tylko wieczorem i to też nie zawsze ;)

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
ja postanowilam, ze jezeli dzisiejszy spadek i rezultaty brata (zachecony moimi wynikami tez zaczal diete i juz po 3 tyg ma -8kg) nie zmotywuja mnie w tym tyg to daje sobie spokoj na jakis czas.

Aniu swietnie wygladasz, cale ci nie potrzeba 10kg zrzucac.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
ahh ja to się wykręcałam , że w no produktów nie (choć to prawda , że nie ma aż tak łatwo jak w PL), ale chyba od jutra zacznę jak czytam o Waszych wynikach :)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
ja zaprzepaściłam całą swoją dietę w święta i w sumie wciąż nie mogę się opanować jesli chodzi o jedzenie...
Waga prawie taka sama jak zaczynałam dietę...
jakoś brak mi sił...

Offline martulka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18-06-2005
A u mnie waga nadal spada. Dzisiaj rano miałam 50,2 kg. Jeszcze trochę a będę ważyła tyle co w dniu ślubu :) Do końca czerwca utrwalanie :)
Dzisiaj zaszalałam i pojadłam kiełbasę z grilla i białe pieczywo i czekoladkę. Taka wielka uczta :)

Offline adusiaxxx Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 12.04.2008
Witam wszystkie Dukanki po dłuższej nieobecności :)))))))))))))))) U mnie minęło 6 miesięcy dietowania i ubyło mnie.....21 KG  :skacza: :skacza: :skacza: właściwie obyło się bez grzeszków :) przy dzkiecku czasu brak na wszystko, więc nie było też za bardzo czasu na myślenie o jedzeniu :) Dumna jestem z siebie, w piątek zaczynam III fazę :)
 Witaj normalniejsze jedzenie  :los: :skacza:

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
wooow wytrzymalas 6 miesiecy ??? u mnie po 3 mega kryzys motywacyjny, ale jeszcze jakos jakos dawalamn rade teraz po4 juz totalna nuda i zniechecenie do tego zarcia, ale ciagne bo do celu jeszcze troche.
moze jakies porownanie nam wrzucisz?

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
ja niestety zaprzepaściłam swoje starania...
jeszcze nie wróciłam do wagi sprzed diety ale niewiele mi brakuje :(
a to wszystko przez święta...

Offline adusiaxxx Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 12.04.2008
TRZEBA BYC TWARDYM A NIE MIĘTKIM   ;D ;D ;D

A tak poważnie to ta dieta to dla mnie REWELACJA, od początku idę systemem 3/3 i wcale nie czuje że jestem na diecie :) U mnie pół rodziny dietuje, więc przez to też mi było lżej, maż mnie wspierał i z początku też dużo mi gotował ( bo ja noga ) ale teraz już jestem mistrzynią i to głównie od deserów dukanowych :) od samego początku bardzo urozmaicałam dietę, przez to nie była monotonna i dałam rade. Wiele osób pyta jak tak długo wytrzymałaś?? ale to naprawdę nie jest jakaś wielka sztuka mając taki wybór jedzenia, trzeba tylko CALKOWICIE przestawic sie na dukanowe jedzenie i polubic je  ;)
Dodam jeszcze, ze zawsze miałam problem ze zrzuceniem chocby 2 kg, także tym bardziej doceniam mój spadek  :D teraz przede mną utrwalanie, mam nadzieję że i tutaj nie polegnę, ale mobilizuje mnie moje odbicie w lustrze, także jestem pełna nadzieji że DAM RADĘ  8)

Poszukam jakiś fot i wrzucę porównanie :)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
silnej woli do świat miałam aż nadto...
ogólnie trzymałam się przez całą dietę choć III faza była dla mnie najgorsza. Niby można jeść już prawie wszystko, a jednak nie można - próba silnej woli...
a teraz to już szkoda gadać :( jestem zła na siebie ale jakoś nie potrafię już z tym nic zrobić...
miałam idealnie płaski brzuch (jak nigdy w życiu), a teraz mam okropny :(