e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 638442 razy)

Offline channel Kobieta

Dietę zaczęłam równo rok temu. Byłam już wprawdzie na 1000 kcal i sporo schudłam, ale musiałam szybko zrzucić 4 kg. Na III fazę przeszłam 9 maja, wg wyliczeń do października miałam być na III fazie ale już praktycznie od 2 połowy sierpnia jadłam wszystko. Jak na razie waga w miarę stała +/- 1 1/2 kg ( w zależności od dnia cyklu). Na III fazę przechodziłam  wagą 57 kg a dzisiaj ważę 55, więc waga w miarę stała. Przestrzegam jedzenia otrąb oraz proteinowego dnia. Staram się codziennie "trochę" pochodzić-spacer.

Podejrzewam że u mnie dużo jednak dają zmienione nawyki żywieniowe- ograniczam potrawy smażone - choć jak mam ochotę to pochłaniam schabowego- dużo gotuję na parze, jem 5 posiłków dziennie, dużo warzyw, trochę owoców, no i lody!

Życzę wszystkim wytrwałości, w utrzymywaniu wagi bo da się!

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
a ja się do tej diety nie nadaję...
już na trzecią dobę wyindukowała mi jelito drażliwe....bolało mnie ze 3 tygodnie...
koszmar ...jak sobie przypomnę...
Musiałam się ostro poleczyć...leki żarłam olejne dwa tygodnie...w końcu przeszło...
Teraz jadę sobie na zbilansowanej niskokalorycznej diecie...
efekty póki co jedynie wizualne ( i tylko ja je widzę  ;D)

Offline demka Kobieta

Lila ja mi też niestety nie służy...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline dziubasek Kobieta

U mnie wczoraj minęło 2 miesiące i mam -10,5 kg :) Jestem bardzo zadowolona z efektów i z tej diety ogólnie! Jedyny efekt uboczny jaki widze u siebie to sucha skóra... dłonie mam na maksa przesuszone....
Chciałabym schudnąć jeszcze 10, ale za 7 kg uznam, że dopiełam swego :)

Offline agulkaaa Kobieta

po tej diecie starsznie się psuje cera
widzę to po sobie , nigdy nie miałam z tym problemów a teraz....

jest to dieta która starsznie zakwasza organizm,
niesty wszystko wychodzi jak juz się dietkę skończy

Offline ricardo Kobieta

Ja nie zauważyłam różnicy - jaka cera była taka jest. Na IV fazie jestem od ok 2 miesięcy. Chyba że ten okres psucia zaczyna się później.

Offline martulka Kobieta

Mnie na szczęście się cera nie popsuła, skóra nie jest przesuszona. A kg dalej lecą w dół, a już nie powinny. Dzisiaj rano ujrzałam 50,8, a miałam stabilizować 53 kg. Ogólnie to się cieszę, że mam lekki zapas bo przecież święta się zbliżają.

Offline agulkaaa Kobieta

ja dietę skończyłam w sierpniu tamtego roku
poza tym dzieki diecie nabawiłam się kamieni żółciowych ( 1 z czynników ich powstania była dieta)

ja wiem że dieta działa
i jest cudowna

ale niestety ma swoje skutki uboczne

Offline martulka Kobieta

Mam nadzieję, że ja żadnych skutków ubocznych mieć nie będę, tylko chciałabym aby waga mi już stanęła.

Mój wynik

Offline ada1988 Kobieta

ja jestem ciekawa ile ja mam mniej... ale do wiem się dopiero w niedziele :D
napewno jest lepiej niż ostatnio (a ostatnio było -16 kg) bo wczoraj weszłam w moje ukochane dresy o rozmiarze 38/40

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
jak w życiu jednemu posłuży drugiemu nie...

jedyne co, to można sobie zaadoptować kilka fajnych rzeczy z tej diety

dla mnie ma zdecydowanie za mało błonnika...
dopiero jak zastosowałam Dukana to zorientowałam się ile ja faktycznie tego błonnika pochłaniam

Offline toscansun Kobieta

U mnie w zeszłym tygodniu się okazało, że mam kamienia w nerce.
Wyczytałam gdzieś, że przyczyną może być dieta wysokobiałkowa. Stosowałam Dukana po pierwszej ciąży przez około 4 miesiące. Sądzicie, że może to być skutek diety? Może za mało piłam? ???
Chciałabym po ciąży wrócić do Dukana, ale teraz mam obawy :-\

Offline baska98 Kobieta

Jedyny efekt uboczny jaki widze u siebie to sucha skóra... dłonie mam na maksa przesuszone....
ja mam ten sam problem...
skóra na rękach zaczyna mi już pękać :( a wszystko zaczęło się wraz z dietą...

Offline pamela Kobieta

ja mam 3 miesiace za soba i 17kg poszlooooo w kibel. cera jaka byla taka jest, rece tez, choc nawilzam je przymusowo pare razy dziennie nawilzajac mojego syna ;)

Morgan

• Gość
u mnie minus 21kg :)

Offline maggi-80 Kobieta

Efekty laski macie oszalamiajace. Serdeczne gratulacje.

Wczoraj oglądałam swoje zdjęcia sprzed diety. Masakra jak wygladalam. Teraz mimo, ze przytylam w ciąży to i tak jest niebo lepiej. Na Dukanie poszło 14 kg.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
o to samo miałam poprosić...
fotę dawaj...

Morgan

• Gość
Fotka bedzie jak schudne jeszcze 19 kg , ktore mi zostalo zrzucic... bo jak wiecie duzo mialam do zrzucenia. Zostalo 19kg.
Wtedy wszystko opisze i napisze, a mam co pisac :)

Offline malgosiask Kobieta

Tak Magda, udało Ci się zmobilizować sporo dziewczyn. Nawet mnie :) Jak patrzę na fotę z maja zeszłego roku, to aż mnie skręca - taka byłam wychudzona, a zrzuciłam jakieś 8kg :D
Ładne wyniki dziewczyny osiągnęły. Szkoda, że Wiśniowa milczy, bo ciekawa jestem jak jej waga. Alinka, jak tam?

Morgan

• Gość
Nie namowisz mnie :)
Jak schudne ile mam schudnac wtedy pokaze :) i gały Ci wyjda hihihi ;))) jest super! :)) chociaz wciaz nie wygladam chudo... 8 z przodu... :)
Madzia zreszta Ty jestes moją motywacja :) i dobrze o tym wiesz :P:P:P

Offline martulka Kobieta

Wow ale macie wyniki dziewczyny  :o Gratuluję :)

Offline maggi-80 Kobieta

Magda nie przesadzaj :) wygladasz Bosko. Za chude tez nie możesz być, bo to nie ładnie :D

Offline ada1988 Kobieta

-18 kg mniej :skacza: :skacza:

Offline baska98 Kobieta

ale spadki :o :o :o :o gratuluję dziewczny :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

mi ostatnio brakuje silnej woli :(

Offline Kasia* Kobieta

to tak jak mi ::)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

U mnie za tydzien beda 2 miesiace od kiedy jestem na diecie ;).
Dzisiaj na wadze zobaczylam -9.5kg ;).

Offline agulkaaa Kobieta

Magda a ty czemu znowu chcesz schudnąć????

Offline martulka Kobieta

Magda dla 3 kg nie warto dukana zaczynać

Offline ada1988 Kobieta

też tak myślę

Offline ricardo Kobieta

Dziewczyny świetnie Wam idzie!

Reniu normalnie szok! Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze kg no i nie mogę doczekać się zdjęć bo pewnie Cię nie poznamy!