e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 621658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
dobra
zrobiona
jak robiłam za pierwszym razem,to nie wiedziałam,że to dalej przechodzi
i dziwiłam się gdzie te pytania są
cóz...
w każdym bądź razie ja schudnę do wymarzonej(w cudzysłowie )wagi 14.08.2010

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Kupiłam mleko w granulkach, będę robić nutellę i czekoladki :) Albo placki jeszcze sama nie wiem :)

W Poznaniu cała półka wymieciona z otrębami, chyba dużo osób zaczęło Dukana :P Najciężej znaleźć serek homogenizowany 0% więc znalazłam taki w mieszczących się wartościach.

Ania jadłospis super :)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
ja cielecine podduszam z warzywami :) wychodzi pyyyyszna :)
za to mam problemy z wolowina, macie moze jakies przepisy?

Offline ciriness

• Chuck Norris
Ja uwielbiam wołowinę z bambusami, najpierw podsmażasz troszkę na patelni obtoczone kawałki w mące (kuku ma się rozumieć), potem wrzucasz z wodą do duszenia, kostka rosołowa (light) dusi się do miękkości ok 2-3h, wiadomo wołowina, a potem dorzucasz bambusy, mój skarb uwielbia jeść ją z kluseczkami z mąki,jajka i wody ja jadłam ostatnio z chlebkiem dukanowskim. DLa mnie pychotka!

Czekoladki mrożą się w lodówce, super pycha wyszły!

Jutro chyba zrobię w końcu ciasteczka albo nie wiem, jakaś najedzona dzisiaj jestem....

Cielęciny w życiu nie jadłam, muszę kupić i spróbować w końcu.

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
Magda a jaka marynate robisz? bede wdzieczna za podpowiedz :)
jeju wlasnie dla tego nie lubie wolowiny - ciezko mi utrafic z duszeniem i czesto wychodzi ntwarda i gumowa wrrrr

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
też będę wdzięczna bo gotowanie wołowiny mnie przeraża  :(

Pytanie do wszystkich: czy w Polsce jest do kupienia łosoś w puszce  :?: :?: chodziło by mi o taki w zalewie jak tuńczyk  ::)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
Ja lodówke tez mam uzupelnioną!
co do łososia jest
NEPTUN łosoś w sosie wlasnym,ale chyba nie bardzo sie nadaje bo:/100g
Kalorie 101 kcal 
Białko 12 g 12.00%
Tłuszcze 5.4 g 5.40%
Węglowodany 1.2 g 1.20%

Anusia moje menu tez bardzo podobne na jutro ;D
sluchajcie to jakis szal jest bo te produkty które sie do dukanowania nadają -wymiatane sa doslownie z  marketów na pniu!
Ja w szoku bylam ,...np jogolino jogurtu 0% nie bylo w zadnym markecie w piatek a pątnicy serek lekki to doslownie ostatanie sztuki zostaly :P
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
dzięki tete  :)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Co do wołowiny my robimy dość często. Po prostu ładną polędwicę kroimy na 0,5cm plastry. "Rozbijamy" lekko palcami. Wrzucamy na mocno rozgrzaną patelnię, 15 sek. z jednej strony, 15 sek. z drugiej. Powtarzamy jeszcze raz i na talerz. Sypiemy solą i pieprzem. Do tego serek homo z wyciśniętym czosnkiem i ziołami prowans. Można polać lekko octem balsamicznym. Dla mnie pycha.

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007

Ponawiam moja prośbę o książkę na maila  zaneta_s81@wp.pl
dziewczyny, które ja mają: PLIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
a właśnie wracając do mojego pytania o łososia to przeraziła mnie ostatni w sklepie zawartość tych puszek, co inny producent to inne wartości różniące się czasem astronomicznie
zauważyłam też, że największy problem jest nie z zawartością tłuszczu w produkcie a węglowodanów, są w takich ilościach, że czasem mnie etykieta na produkcie poraża  :o  kurcze człowiek całe życie się uczy  ::)  :)

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Anulka - najważniejsze nie dać się zwariować. Ja całą dietę jem kefir 0% owocowy, a owocowego nie można i schudłam 12 kg. Dziś zjadłam pierwsze jabłuszko. Dostałam od PMa:

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Zaneta_81 zaraz Ci prześlę :)

...poszło :)
Ja od jutra też wskakuję na dietę ale czy na dukana  to musze jesczę pomyśleć  ::)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
Elu dziękuje baaaaardzo   :-*

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
też Ci puściłam

Offline malavi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3.06.2010
Dzisiaj zaczęliśmy, jesteśmy po twarożku chudym, jajku na miękko i 2 plasterkach szynki odtłuszczonej na śniadanko i pieczonym pstrągu w ziołach, jajku na twardo i szklance kefiru 0% na obiadek.

Tak się zastanawiam nad otrębami, kupiliśmy wczoraj i pszenne i owsiane, ale one maja jakoś dużo węglowodanów. Mimo to je jeść? I od któej fazy? Będę wdzięczna za info.

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Dziewczyny umieściłam Wam Dukana na rapidshare , możecie sobie go ściągać :)

Pierre Dukan 350 przepisów cz 1 -  klik

Pierre Dukan 350 przepisów cz 2 - klik

Pierre Dukan 350 przepisów cz 3 - klik

Pierre Dukan 350 przepisów cz 4 - klik

Pierre Dukan "Nie potrafię schudnąć" cz 1 -klik

Pierre Dukan "Nie potrafię schudnąć" cz 2 - klik

To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
sluchajcie to jakis szal jest bo te produkty które sie do dukanowania nadają -wymiatane sa doslownie z  marketów na pniu!
Ja w szoku bylam ,...np jogolino jogurtu 0% nie bylo w zadnym markecie w piatek a pątnicy serek lekki to doslownie ostatanie sztuki zostaly :P
dzis przezylam to samo...dobrze ze miałam swoje zapasy serka wiejskiego 3%  :D :D :D

dziewczyny gdzie w szcz moge kupic nat serek homo ??? oczywiscie zeby byl dukanowy  :D :D :D

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Paolka serek homo jest 3 % w Lidlu, ale trzeba polować, bo nie zawsze. Ja ostatnio upolowałam to wzięłam 12 kupełków po 500g :D

Offline kaamila Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 10.07.2010
Ja dzisiaj zjadłam rosołek, mięsko z rosołku, kefir, makrelkę wędzoną, colę zero  ;D

Mam pytanie do dziewczyn bardziej doswiadczonych ;) :D

Czy można zupę jarzynową w proszku knorr, jak mieści się w normie? Tzn. ma poniżej 5 g wegli i ponizej 5 g tłuszczu?
No i czy można udko wędzone? Oczywiście bez skóry ma się rozumieć ;) :D

A ja szukałam dwa dni słodzika w proszku i w aptekach, i w supermarketach i nigdzie nie ma, normalnie się wkurzyłam jak nie wiem, bo jakieś ciasteczka za mną chodzą...ratujcie dziewczyny, gdzie mam kupić taki słodzik i jaki?

Pozdrawiam

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Ja trafiłam na ten - Sweet Top

Tylko tak jak pisała wcześniej Magda, nie wolno używać go do pieczenia. Jedynie do posypywania lub do napojów.

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Co do zupki Knorra to jeszcze ważny jest skład - osobiście bym nie ryzykowała.

Udko wędzone szamałam namiętnie - można :D

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 4 czerwca 2010 - 16:00
Nadrobiłam kilka stronek :) Coraz więcej nas na dukanowej diecie  ;D Działa i to najważeniejsze! Ja dziś na śniadanko serek wiejski (wykupiłam wszystkie w carrefoure :D   ) i 2 plastry chelbka dukanowego oczywiście, a na obiadek smażona bez tłuszczu pierś z kurzczaka brokuły i sos pieczarkowy  :) pycha! A teraz deserek nutelka :hahahaha:

Bałam się tej diety ale daje rade! Bałam się, że nie dam rade, że ziemniaczki i wogóle ;)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
No i stalo sie, dzis I dzien mojej dietki.

Na razie jestem mega zapracowana wiec glod mi nie doskiwera, zjadam na sniadanie roladki z szynki z jajkiem i szczypiorkiem, teraz wcielam jogurt naturalny i popilam szklanką coli light.

A te otreby tylko w fazie II??w uderzeniowej nie wolno ???
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ciriness

• Chuck Norris
Kivi ja mam podobne odczucia, też jestem w szoku ale nie brakuje mi ziemniaków etc.

Witam wszystkie zaczynające od dzisiaj :) Moja waga pokazała 65kg, ale radocha :)

Jeśli ktoś jest na facebooku i chce dołączyć to zrobiłam polską grupę
http://www.facebook.com/topic.php?topic=14537&uid=338008548959#!/group.php?gid=338008548959

Ja kupiłam inny słodzik i go gniotę łyżeczką, wyszła pyszna nutella, a teraz poproszę mame żeby mi poszukała w kauflandzie tego co Magda poleca, będzie do ciastek. Codziennie się zbieram żeby je zrobić, widocznie aż tak bardzo mi się nie chce :P

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
Pol dnia zlecialo-teraz sie spinam bo Majucha bedzie jadla ziemniaki zapiekane,sos+kurczaka+salate- :P :P a ja mam 2 cycki male z kurczaka zapiekane w folii polane jogurtem nat.+pietruszka+czosnek-ale dam rade ją nakarmic :P
Troszke kreci mi sie we łbie-ale nie jest to nic czego nie przezyje..
sniadanie:2 bialka (nie lubie zoltek)+2plastry szynki indyczej+kawa ze slodzikiem
IIkefir jogolino 0%
teraz te cycki na obiad
a potem moze jogurt natz otrebami
i na kolacje nie wiem co :P
No i pije wode na potege ;D

Jak tam reszta sie ma?
Ania-mozna otręby owsiane.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
ufffff czesc dnia za mna ale najgorsze przede mna... wieczor! ja zawsze wieczorem mam ochote na cos dobrego mhmm
laski, co jecie wieczorami?

dzis juz za mna:
Sniadanie: omlet z paryka ostroa (w proszku :) )+ kawałki piersi z kurczaka :)
II sniadanie: actimel 0,1%
pozniej kefir + 2 lyzki otrab owsianych + słodzilk
zaraz wciagne sałatke z tunczyka i jajek + 2 malutkie korniszkonki, troche cebulki i zioła prowansalskie
obiad: dorsz pieczony w folii

a kolacja????? jedna wielka niewiadoma

Offline kaamila Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 10.07.2010
To w takim razie jutro zasuwam do kauflanda ;D

paooolka
Ja na wieczór, jak mam ochotę na słodkie, jem ser twarogowy, żółtko i słodzik, wszystko razem ucieram. PYCHA, jak dla mnie. Tak jak robiło się serek do naleśników. ;D

Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie, bo trzeba jeść dużo, ale jak ja nie mogę, to mam się zmuszać? Mój organizm nie chce więcej, jak jem żeby się zmusić, to aż mi niedobrze.  :P :P No i zastrzegam że nie chodzę głodna.  ???

Madzia ale fajnie, że jeszcze tylko 1 miesiąc, a maggi zazdroszczę naprawdę, gratuluję jeszcze raz z całego serca, już nie mogę się doczekać aż ja zapracuję sobie na takie jabłuszko ;D

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Na dieta.pl panuje opinia, że aktimelki w ogóle są zabronione. Ja nie jadłam