e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dieta Dukana - forumowa grupa wsparcia  (Przeczytany 652893 razy)

Offline Kasia* Kobieta

czyli robię postępy  ;D
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline kivi_23 Kobieta

Wątek kopalnia wiedzy :) Nowe produkty, super przepisy nic tylko się odchudzać  ;D

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 2.06.2007
czy wszystkie macie patelnie np grilowe?
czy mozna smazyc bez tł.na zwyklej teflonówce tefala?

któras chyba zaczyna 1.03?-i ja chyba wtedy zaczne :P
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
Rewelacja ten watek!! ja tylko robię "kopiuj-wklej, kopiuj-wklej"... i bede po sklepach z kartkami chodzic!!co ja gadam - z całym zeszytem!! .. ;D

TETE - zaczynasz ze mna  :P ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline kaamila Kobieta

Madzia super, ze wklejasz produkty, łatwiej je potem znaleźć ;D
Ja właśnie skończyłam pałaszować tatara z wołowinki, własnej roboty ;D

Na śniadanie serek wiejski light
Na obiad tatar wołowy :D
na podwieczorek pierś z kurczaka na parze
na kolację twarożek z żółteczkiem i słodzikiem

A od jutra znów warzywka :skacza:

Kasia, pomysł z pomidorkiem, cebulką i jogurtem naturalnym ekstra ;D ;). Już wiem co jutro będę miała na śniadanie ;D 

Offline kaamila Kobieta

Zapomniałam dodać, że zakupiłam sobie taki koszyczek do gotowania na parze ;D Super sprawa, kosztował 16 zł, a w 15 minut mam gotowy obiadek ;D

Offline kaamila Kobieta

Zdjęcie koszyczka złożonego

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
anusiatoż będe miala extra towarzyszke niedoli ;D ;D ;D
a tak serio,niewiem czy zaczne...w zyciu diety zadnej nie stosowalam..ale chce móc z Majuchą w naszym Bałtyku sie wykąpac bez ryzyka ze greenpace wpadnie i bedzie mnie ratowac jako tego wieloryba  :P :P ;)

czyli wg Was najlepiej zaopatrzony market do dukanowania to...?(w sensie gdzie w jednym miejscu dostane najwiecej tych produktów)bo nie chce mi sie latac po kilku.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline kaamila Kobieta

Niestety nie mogę coś wkleić tego koszyczka, nie wiem dlaczego ??? >:(

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
tete i anusiaaa  - ja też od 1 marca! ;D..

tete ja tez nigdy nie bylam na diecie takiej co sie trza do czegos trzymac tak sztywno..ale teraz sie zawzielam.

jezuuu....szynke mozna z lidla....*cenzura*.....w czwartek zakupie i kocham Lidla  ;D

Agulek - w kupie razniej.

Offline Kasia* Kobieta

ja kupuje z lidla szynkę z piersi indyczej. Cieniutkie plasterki, 200gram 6.99

co do wędlin  to można polędwice sopocką?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline m_lena Kobieta

tete, Agulek79, anusiaaa zaczynam z Wami, w grupie raźniej :D

Offline tete Kobieta

• Chuck Norris
tete, Agulek79, anusiaaa zaczynam z Wami, w grupie raźniej :D
szczerze to sie boje troche,bardzo w zasadzie ...czy podolam...szczególnie ze gotowac będe mężowi i mojemu malemu shogunowi oddzienie...ale wygladam jak prosie wiec musze choc spróbowac.

Marta...wez sie nastaw pozytywnie  ;D Idz do watku Magdy, zaraz ci sie motywacja zwiekszy jak ja zobaczysz :o

Ja jestem napalona na ta diete jak szczerbaty na suchary i czuje, ze to jest to...ale tez sie boje, ze mi mąż bedzie pachnial pomaranczami i nie wytrzymie :P

Offline Kasia* Kobieta

Marta ja ogólnie do żadnej diety sie nie nadaje.
nawe w SB nie wytrzymałam 2 tyg.

a tu o dziwo nie ciągnie mnie do "zakazanych"rzeczy i jakoś daje radę.

chociaż dieta jest nudna to trzeba przyznać. Ja w sumie jem no stop to samo.

Offline nikmat Kobieta

Agulek79, Tete i Anusiaaa - ja też zaczynam 01.03 - i mam nadzieję że wytrwam, tak jak *Magda* i Maggi-80. :)

Offline nikmat Kobieta

Mając takie wsparcie i przykłady, to chyba musimy. :D

Offline kaamila Kobieta

No ja mam nadzieję, że też dotrwam :D
 Madzia i Maggi prawdziwą kopalnią wiedzy na temat dietki dukanowej, to prawda ;D

Offline kivi_23 Kobieta

Magda to ja się skusze dziś na ten budyń  ;)

Offline m_lena Kobieta

Tete też się obawiam tego, ale ... damy radę ;) trzeba wierzyć

Offline Kasia* Kobieta

a ja dzis na wadze zobaczyłam ....+0,5 kg ???

no ale nic pewnie woda sie zatrzymała w organizmie  ::)

dzis drugi dzien warzywno proteinowy

Offline Mariolka Kobieta

ja dzisiaj robię na obiad udka z kurczaka w papilotach z przepisu z książki Dukana ze str. 45
pachnie ładnie
ciekawe czy mi wyjdzie w moim durnym piekarniku
do tego mini marcheweczki gotowane na parze

Offline ciriness

hej dziewczynom i nowym i "starym" :D

Jak to miło w końcu na wadze widzieć nawet w ubraniu 67kg najwiecej (a nie 75 :P) , szok ja też myślałam że nie dam rady, ale naprawdę jest ok, nie ciągnie mnie do słodkiego, a teściu przyszły mnie pożałował że nic jeść nie mogę :)

Za to spada mi mój piękny biust E :( ale przezyję...

Muszę zrobić nutellkę z przepisu magdy, wygląda super! Tylko te składniki...jej jak czasem ciężko jest mi je dostać, muszę się w takim razie do carrefoura wybrać :)

na obiad wołowinka  z plasterkiem chlebka dukanowskiego, pierwszy raz zrobiłam w mikrofali i szok, wyszedł!

Offline Kasia* Kobieta

ja pieke cistaka, placki czy jak zwał tak zwał.

daje chyba z 10 łyżek otrębów owsianych , 5 pszennych , dwa jajka , twaróg, troche mleka, i z 8-10 rozgniecionych tabletek słodziku. Z tego wychodzi mi ok 20 sztuk costek- placków.
do kawy albo na miasto jako przekąska super.
jem ich max 3 sztuki dziennie.

na obiad dzis zrobilam kawałki sznycla cielęcego z ogórkiem, pomidorem , cebulą, rzodkiewką i koprem , do tego jedna łyżka jog naturalnego. pYYYYcha.

na podwieczorek mam brokuły z serkiem wiejskim. ale jestem jeszcze pełna po obiedzie.

na kolację mialam mieć pieczonego łososia ale chyba juz nie wcisnę.

Offline Mariolka Kobieta

Kasia jestem pełna podziwu
a skąd bierzesz pomysły?
i gdzie kupiłaś sznycla cielęcego
??

Offline Kasia* Kobieta

dzis w realu kupiłam.
i powiem ci że jest tanszy niż pierś z kurczaka. Bo kg kosztuje ok 9zł. Pakowany jest na tackach po 5 porcji. Jak dla mnie super.

Offline Mariolka Kobieta

dziewczyny przeglądam przepisy Dukana i napiszcie mi co to są serki petit suisse?

Offline Kasia* Kobieta

na moje oko mało słodkie (petit znaczy mało, a suisee kojarzy mi sie ze słodkim)