e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. Odliczanko 05.06.2010 :)  (Przeczytany 12028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justys0101 Kobieta

Ty się już tak nie tłumacz tylko szybko wracaj i opowiadaj!  ;D ;)

Offline amika Kobieta

Offline patrycja_4r Kobieta

Offline madzia_n Kobieta

Oj Dziewczynki jestem załąmana :(:(:( Lekarz wykryl mi dzis guza na piersi ktory ma ponad 1 cm we wtorek mam szczegolowe badania tak bardzo sie boje :(:(

Offline wiśniowa Kobieta

:przytul: :przytul: :przytul: wiem, że łatwo mówić (pisać) ale staraj się nie denerwować póki nie ma szczegółowych badań  ::)

Madziu, uwierz mi, że dopiero badania stwierdzą co to jest i naprawdę może to być NIC GROŹNEGO!

Znam kilkanaście takich przypadków! Także naprawdę głowa do góry!  :-*

Takim najbardziej chyba strasznym to była moja teściowa... której lekarz nawet na biopsji nie mógł się wbić i mówił jej, że to może być złośliwy rak i bardzo rozwinięty... okazało się, że to było zapalenie gruczołu mlekowego!!!

Także Madziu, spróbuj się nie denerwować i trzymam kciuki za badania!  :przytul:

Postaram sie jak najmniej o tym myslec ale sam fakt ze cos takiego mam mnie dobija :(

Ale teraz troche o przygotowaniach :)
- sala wynajeta
- kucharki
- ustalona dekoracja z dekoratorkami(bialo-rozowo-zielona)
- zespol zalatwiony OSCAR z Tychow(w maju jedziemy ustalic szczegoly zabwa piosenek itp :)
- fotograf+kamerzysta Studio Cinema w Sosnowcu (tydzien przed jedziemy ustalic wszystkie szczegoly)
- Suknia zaprojektowana bedzie szyta w maju :)
- Kosciol zarezerwowany nauki w marcu :)
- Cukiernia wybrana "Maciuś" :)
- Bukiet bedzie robiony przez dekoratorki
- Bukiety dla rodzicow takze beda robione przez dekoratorki
- zaproszenia winetki zawieszki na wodke beda robione przez dekoratorki :)
- wodeczka zakupiona
- buty zamowione
- makijarz i pazurki beda robione przez moja kuzynke wizarzystke :)
- fryzjerka zarezerowana

hm... to chyba na tyle... nie wiem czy cos pominelam....a teraz zmykam poodwiedzac reszte watkow :)

Czyli jesteś gotowa do ślubu  ;)

Trzymam kciuki, żeby to był fałszywy alarm.
Póki nie ma wyników, staraj się nie nakręcać  :-* :-* :-*

Offline amika Kobieta

Przy zespole Oscar bawilismy sie teraz w Sylwestra  ;D ;D ;D  było super
Studio Cinema to te nasze studio -jestesmy baaaardzo zadowoleni ;D ;D
Cukiernia Maciuś-pysznosci  ;D

Offline amika Kobieta

No pewnie.
Zespołu nie znałam  i też na Sylwka szliśmy w ciemno jak będą grać i w ogóle.Okazało sie że gdyby nie oni to byłoby beznadziejnie bo tak chociaż przetańczylismy całą noc bo super grali.Bo żarcie i reszta osób przy stoliku(oprócz znajomych z którymi poszliśmy) na tym naszym sylwku było beznadziejne.
Studio Cinema -wszyscy goście pod wrażeniem fotek i filmu  jak również  profesjonalizmu (jak chcesz to pożyczę Ci płytkę z wesela)
A Maciuś to Maciuś znany od lat

Offline amika Kobieta

Offline JolaM85 Kobieta

Madziu.....już pisałyśmy więc nie będę i tu się rozpisywała jestem z Tobą całym  :serce:
A to i ja się chętnie przyłączę do filmu amiki  ;D bo też mamy studio Cinema więc Madziu jakby co to robimy babski comber przy płytce z wesela i przy winku  ;D

Jak tylko Anetka bedzie miala ochote na nasze towarzystwo to super :)

Offline amika Kobieta

jestem za  ;D ;D ;D
dajcie tylko znać kiedy  Wam pasuje to sie zgadamy na  :drinkuje: :drinkuje:

Offline Justys851 Kobieta

Madziu nie przejmuj się a też miałam taką sytuacje  :przytul: :przytul: :przytul:
Płakałm 2 dni ze mam raka  :-\
wykryłam sobie guzek, lekarz potwierdził, dał mi skierowanie do poradni chorób sutka, tam miałam USG i nic nie wyszło poprostu jaieś zwłoknieina , dała mi kropelki mastodynon których nie wykupiłam i przeszło jak ręką odjął  :P

Teraz mam podobnie ze znamionami , mam na 2 stan zapalny i maści nie pomagają  :-\
Ide na komputerowe badanie ale to dopiero pod koniec lutego i cały czas mam stresa  :(

Offline elemelka Kobieta

Madzia nie przejmuj się dużo "guzków" to nieszkodliwe torbiele, ale zbadać nie zaszkodzi:)głowa do góry będzie dobrze, zobaczysz:)dobrze, że masz odpowiedzialnego lekarza, ja piersi miałam badane niedawno od x lat jak poszłam prywatnie go gina, tak to to  w ogóle niebyło tematu badania:(
Madzia  zróbmy u Ciebie listę kto się wybiera na targi ;D
ja się dopisuję ;)będzie nasze autko po renowacji:)
duuuzo już macie załatwione:)czy nie doczytałam, czy zamówiłaś już sukienkę ???

Dzieki dziewczynki za wsparcie.Mam nadzieje ze ten guzek to tylko jakis torbiel i wszystko bedzie ok...
    elemelka  sulnia zaprojektowana i zamowiona bedzie szyta w maju :) z tego wzgledu ze sie odchudzam i chcialabym jeszcze z jakies 10kg         schudnac :)A moze spotkamy sie przepadkiem gdzies na targach :) Wiec kto sie wybiera ŁAPKA W GÓRE :D:D:D
                                    A teraz zmykam na siłownie buzikai weekendowe :*:*:*:*

Offline amika Kobieta

Nie martw sie na zapas  kochana  :przytul:   
A gdzie szyjesz suknie?
Na targi chętnie bym się wybrała ale nie mam już takiej potrzeby  ;D ;D ;D

Offline kacha8609 Kobieta

Nie martw się Madziu napewno wszystko dobrze się skończy  :przytul: :przytul: W takim razie już wszystko macie  ???  ;D ;D czy jeszcze coś wam zostało do załatwienia ?  :-* :-*

Offline ciriness

Madzia a stosujesz jakąś dietę?

Mam nadzieje, że ten guzek to nic poważnego :)

No i dołączam się do relacyjki:)

Offline elemelka Kobieta

Madzia a powiedz mi ta dietetyczka w plejadzie to jakaś fajna, ona jest z wykształcenia dietetykiem?i ile kosztuje taka wizyta?
podziwiam Cię za determinację :brawo:
ja tylko się lenię i czytam o dietach :oops:

Offline madzia_n Kobieta

Na pewno wszystko będzie dobrze! Uszka do góry, poczekaj na konkretniejsze badania :)

Offline patrycja_4r Kobieta

My tu wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki  :-* :przytul:

Offline julenka Kobieta

Madziu.... :przytul: :przytul: :przytul:
Czekam na jak najlepsze wieści we wtorek!
A na razie postaraj się o tym nie myśleć, jutro Walentynki, targi w spodku:) Ja nie wybieram się na nie, ponieważ nie mam już potrzeby ale byłam 2 lata temu - było mnóstwo ludzi :D

Ehhh jakies literowki mi sie wkradaja w moje posty... mam nadzieje ze mi to wybaczycie :) Co do targow to niestety nie bedzie mnie na nich a to dlatego ze musze spakowac mojego i przyszykowac mu jedzonko bo o 12 zabieraja jego torby do Wroclawia by nie musial ich pociagiem jutro taszczyc...No i do tego dzis mamy pierwsza spowiedz przedslubna wiec sie nie wyrobimy a szkoda bo chcialam sobie popatrzyc na te rozne piekne rzeczy:(

Mi niestety też się nie uda wybrać na targi, ale pewnie dziewczyny wszystko opowiedzą  ;D

Offline Isus Kobieta

Tak tak trzymamy kciuki  :hopsa:
Zostawiam :-* :-* :-*