e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. Odliczanko 05.06.2010 :)  (Przeczytany 11780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Hej Madziu jestem i ja  ;D Nadrobiłam cały wątek i tak: kwiaty śliczne ale faktycznie można byłoby je trochę skrócić, suknia piękna  ;D ;D No i pierścionek widziałam na żywo (zdjęcie tego nie oddaje ) jest śliczny  ;D ;D ;D
 Powiem ci że jak zobaczyłam Twoją metamorfozę to byłam w szoku !! Jestem pełna podziwu dla Ciebie że masz taką silna wolę !!!  :blagam: :blagam: :blagam:
A powiedz gdzie byłaś u dietetyka  ??? Bo też chciałam się wybrać do dietetyka  ::)

A co do sobotniej imprezki to było super  ;D i bardzo się cieszę że się spotkałyśmy  ;D ;D ;D

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Najważniejsze, że zabawa była udana :) Powodzenia w dietce ;)

Offline MadziaGrzes

• forumowicz
Heloooooo wkoncu tu dotarlam ...... niestety mialam awaryje kompa :/ ale juz chyba jest ok bo moj przy nim majstrowal caly dzien :)

Julenka bawilysmy sie w Farmaconie :)Polecam rewelka choc malo miejsca to jest jedyny minus....
Kasienka nooo super ze sie spotkalysmy :) Z ta silna wole to tak nie bardzo bo gdyby ona byla to juz dawno wazylabym 50 kg....no ale co zrobic kocham jesc......Dietke ulozyla mi trenerka z klubu gymnasion co jest w plejadzie:)

A propos diety wiec zaczelam od wczoraj i dzis wkoncu czuje sie pusta w brzuchu:D nie staje narazie na wadze az do poniedzialku :) no zobaczymy ile mi zleci ale mam nadzieje ze tak z 1.5 kg:)
dobra zmykam spac bo  o 8 trza wstac na silownie a moj Kochany juz sobie spi bo choroba go dopadla:( mam nadzieje ze mnie nie zarazi.....
Buziaki Kochane..
ps ;) nie mam czasu narazie na zrzucenie fotek podejrzewam ze  zrobie to w weekend mam nadzieje ze jestescie cierpliwe :) buziole :*

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
ps ;) nie mam czasu narazie na zrzucenie fotek podejrzewam ze  zrobie to w weekend mam nadzieje ze jestescie cierpliwe :) buziole :*[/b]

No ja tak nie bardzo :D :D :D

Zdrówka dla PMa..mojego też cos bierze...oj słabe te chłopiska ;) ;)  :-* :-* :-*

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
No ja też nie bardzo  ;) Chcemy zdjęcia!  ;D ;D ;D

• Chuck Norris
Gymnasion mówisz to dobrze wiedzieć chodzę tam na joge  ;D
W takim razie czekamy cierpliwie na foteczki  ;D ;D ;D

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
a czy mogę wiedziec ile płaciłaś za ułożenie diety ??  ;)

chciałabym wiedziec ile mogę zarobić  ;D

Offline MadziaGrzes

• forumowicz
Justys851  hehe 350 zl z tym ze to byly 2 diety 1 to oczyszczajaca tygodniowa a kolejana to juz cykliczna rozpisana na 3 zmiany bo tak pracuje :)

ojjj w tygodniu z tym czasem u mnie krucho :( w biegu zakupy silownia obiad :/ ehhh doba by mogla sie troche wydluzyc.... lece zrobic obiadek i do pracy... buziaki :*:*

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
oooo jak miło  ;D ;D ;D całkiem fajna sumka jesli chodzi o moją stronę  :P ;D

Offline MadziaGrzes

• forumowicz
Chcialam załaczyc wam zdjecia diademu ale nie chca sie....  >:( >:(

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
No jak sie nie chcą? :( Staraj się..staraj!! :D :D

Offline MadziaGrzes

• forumowicz
Jolenka zaraz je wrzuci:P mnie niestety caly czas informacja wyskakuje ze cosik tam jest pelne :/ :/ ehhh

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
Oto diadem który się tak podoba Madzi

• Chuck Norris
Choć ja nie lubię diademów, to muszę przyznać, że śliczny  ;D

• Chuck Norris
Ładny jest ale totalnie nie w moim guście ja nie będę miała diademu... jeśli już by mnie coś na diadem wzięło to byłby malutki i skromniutki...
ale jeśli Ty będziesz się dobrze w takim czuła to ok  :D W końcu to Twój dzień....  ;D ;D ;D

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Mhmm...no kacha8609 wyjęłaś mi te słowa spod klawiatury :D :D :D

• Chuck Norris
Mhmm...no kacha8609 wyjęłaś mi te słowa spod klawiatury :D :D :D

:hahahaha: :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Nie jestem zwolenniczką diademów aczkolwiek ten jest ładniutki  :D

A nie bierzesz pod uwagę welonu?

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
A mnie się to wcale nie podoba... To ślub czy wybór jakiejś księżniczki czy miss... Jak wesele to welon, no ale to tylko moje skromne zdanie...

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Przeczytałam jeszcze raz i widzę, że niejasno wyraziłam się  ;D ;D

ale jeśli Ty będziesz się dobrze w takim czuła to ok  :D W końcu to Twój dzień....  ;D ;D ;D

O! to mi Kacha wyjęła spod klawiatury ;) :D ;D

Offline osika_ Kobieta

• "Do miłości potrzebne są dwie osoby, nie jedna, i nie trzy"
  • bywalec
  • data ślubu: 24.04.2010r
Ładny diadem, trochę nie w moim guście - wolę tak jak kacha8609 skromniejszy. Sama zastanawiam się nad diademem bo welon chcę mieć na 100% a nie wiem czy diadem będzie wtedy pasował.
Zdrówka dla PM ,  :-* dla Ciebie żeby nie było, że PM podcałowuje :P

Offline MadziaGrzes

• forumowicz
Hej dziewczynki :) Dzieki za szczere opinie :) Co do diademu to tak chce miec bo lubie takie swiecidelka:) a i welon tez bedzie:) Jak narazie ogladam sie za diademami i ten jest pierwszy co mi sie spodobal ale jeszcze musze sie skontaktowac z moja fryzjerka:)

Teraz z innej beczki...... Dziewczynki jakie plany na dzien kobiet bo mam propozycje :):) Baski comber w Dorjanie :):)

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Ale dałas czadu  :skacza: :hahahaha: ja nie wiem co jutro będę robiła  ;D

Ogólnie uważam,że fajna sprawa kiedy kobitki spotykają się z kobitkami w taki dzień  ;D Szkoda,że jak dla mnie odpada-z wiadomych

przyczyn  ;)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Plany na Dzień Kobiet? Ooo to ja jeszcze stanowczo nie wiem  ;D

A co do didemu to mi się wydaje, że jest za duży chyba  :drapanie:  (ile taki diadem kosztuje? można spytać? :) )

• Chuck Norris
Ja jak już wspomniałam nie lubię diademów... ale ten jakby był skromniejszy i ciut mniejszy to byłby całkiem fajny ;)
Najważniejsze Madziu, żeby Tobie się podobał :)

Ponawiam pytanie Mysi - ile kosztuje taka ozdóbka?

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
o rany ale daleko wybiegasz w przyszłość... nie mam pojęcia co będę robiła :)

co do diademu to mi się diademy nie podobają... ważne żeby Tobie się podobało i żebyś dobrze się w nim czuła :)

Offline Iza464 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 05.06.2010
witam :) nadrobiłam zaległości, super bardzo ładna zmiana wyglądu  ;D

za diademem osobiście również nie przepadam, ale ten co Ci się podoba jest bardzo ładny jak dla księżniczki  :)
pozdrawiam gorąco

• Chuck Norris
O jej Madziu nie mam pojęcia co będę robiła 8 marca  ;)

• Chuck Norris
Faktycznie jeszcze sporo czasu...
Przypomnij Madziu bliżej marca, wtedy już mniej więcej każdy będzie wiedział jak dysponuje czasem  ;D ;)