e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 14-08-2010 magiczna data Madzi i Bartoszka:) odliczanie czas zaczac:)  (Przeczytany 2909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Narobiłaś nam ochoty a teraz co  ??? :drapanie: :los: :los:

Offline szmegan Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 14/08/2010
 Dawno, dawno temu mniej wiecej 6 i pol roku temu byl czerwiec:) Ja wlasnie wrocilam z praktyk na promie( jako owczesna studentka turystyki) i zadzwonil telefon, to byl moj szef jako ze w czasie studiow pracowalam w agencji reklamowej, z propozycja na wakacje,poltora miesiaca nad morzem przeprowadzasz promocje dla dzieci, duzo czasu wolnego, nocleg zapewniony, mysle super , ekstra, ale ze nie bylam singielka to chcialam spytac czy to ok, bo w koncu wakacje moze bysmy gdzies wyjechali on na to jedz, w takim razie spakowalam walize i czekam na naszego kierowce( ktory mial byc kierowca przez caly wyjazd), wychodze z domu i widze samochod a przed nim wysoki blondyn w spodniach dresowych, pierwsza mysl: co ten moj szef sobie myslal, ze mi tu dresiarza jakiegos przyslal:) wsiadlam do samochodu w sumie lekko rozczarowana, podjechalismy po druga dziewczyne i w droge do wladyslawowa... w czasie jazdy okazalo sie ze nie jest taki zly, dowcipny nawet ;) i w ogole calkiem fajnie sie z nim gada, pomyslalam chyba nie bedzie tak zle...
Dojechalismy na miejsce, ja z druga dziewczyna mialysmy pokoj na dole , a on na gorze.
 Pogoda byla srednia i jakos tak nudno bylo, chcialam juz wracac do szczecina po kilku dniach, dzwonie do owczesnego chlopaka , a on taki jakis dziwny, jakby mu nie zalezalo zebym wracala i , okeeej. Dzwonie do kumpeli bo razem byli na wyjezdzie z naszej uczelnii, ona mi opowiedziala jak to na imprezach sie bawil. Wiec do niego zadzwonilam i zakonczylam rozmowe i nasza znajomosc. Wiec singlem zostalam, opowiedzialam moim wspolmieszkancom o calej sprawie i On na to ze w takim razie idziemy na impreze :pijaki: pamietam ze kolezanka poszla szybciej do domu spac , amy jeszcze zostalismy, dlugo gadalismy, chcial dac buzi ale ja jakos obrocilam to w zart czy cos, w kazdym razie tej nocy sie nie pocalowalismy.....
musze pzryznac ze pzryjemnie sie pisze, ta fala wspomnien, ahahhh ;D

• Chuck Norris
ekhm  :Serduszka:

A kiedy byl ten pierwszy buziak?  :los:

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
ach, a właśnie kiedy ten buziak był? ;D

Offline szmegan Kobieta

• użytkownik
.... na drugi dzien bylo Ok, bez dziwnosci itd. Przyjechal po odwiezieniu tamtej drugiej dziewczyny do mnie ( czyli moj promocyjny stand) i gadalismy caly dzien, nasmialismy sie i . I tak sobie czas mijal a my sie poznawalismy, minal tydzien a druga dziewczyna powiedziala ze chce sie zamienic z inna laska, ze miec blizej do Sz-na bo chlopak czesciej bedzie mogl ja odwiedzac. Spoko, wiec przyjechala D* w zamian i od razu zapytala czy jej facet moze przyjechac , my mowimy okej, nie ma problemu, i tak jakos wyszlo ze postanowilismy dac jej pokoj na gorze zeby mogla byc ze swoim chlopakiem a B przeprowadzil sie do mnie:) Zebyscie sobie nie myslaly, zbudowalismy wal na lozku i on biedny spal tylko pod przescieradlem. W kazdym razie wal byl i tyle. Dni sobie mijaly, wakacje na dobre sie rozkrecily i bylo super, chlopak D* wyjechal, ale w zamian przyjechala G* juz do pracy i co najlepsze od razu bardzo spodobal sie jej B, grrr..  Wiec jak tylko to zauwazylam od razu B stal sie 100 razy bardziej boski i stwierdzilam napewno G* jego nie dostanie...

Offline szmegan Kobieta

• użytkownik
...W sumie G* uswiadomila mi ze bardzo lubie B, wiec musialam sprawdzic czy on tez, mala gierka na wzbudzenie zazdrosci, sukces 8) po moim tajnym planie juz bylam spokojna byl wiec buziak, a nawet wal sie troszke rozwalil;)
 I tak mijalo lato bawilismy sie , ale nie bylo zadnych deklaracji. Chociaz ja juz wiedzialam:) on pewnie zreszta tez.... :)

Wrocilismy do Szczecina, wtedy oficjalnie stalismy sie para...... :serce:

• Chuck Norris
Ale mu dałaś na wstrzymanie  ;D

A ta G to jakaś Twoja koleżanka?I jak ona na fakt,że Ty z B?  ;D ;D

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Przetrzymałaś go i to nieźle :):)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Oj ze wytrzymalas tak Go przetrzymac  ;).Ja chyba bym nie dala rady  :D :D :D.

Offline szmegan Kobieta

• użytkownik
heheh, nie G to nie byla moja kolezanjavascript:void(0);ka:) hmm, to nie tak ze go specjalnie wsztrzymywalam , po prostu chcialam przedluzyc takie podchodzy, flirty i takie tam, bo to jeden przyjemniejszych okresow, czyz nie??:)

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
Że on wytrzymał!? :)
Ale fakt najfajniejszy okres flirtu i takie tam. :D

Offline Isus Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 26.06.2010

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Też uwielbiam wspominać nasze początki! :)

Offline galaretka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
hihi, fajnie Ci sie udalo przetrzymac :) i flirt nie zakonczyl sie z wakacjami :) :) czekamy na cd :D

Offline szmegan Kobieta

• użytkownik
hehhe, no taki wlasnie flirt i wakacyjne zauroczenie przerodzilo sie w big love :serce:
  W poprawiny czyli 15 sierpnia bedziemy mieli 7 rocznice :)

Jesli chodzi o zareczyny , to kiedys B zapytal sie, czy jest jakies romantyczne miejsce do ktorego chcialabym jechac, odpowiedzialam ze do Wenecji... :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
A w walentynki zawsze "półrocznice" będziemy obchodzić  :skacza:

• Chuck Norris
No tak !Nawet nie przyszlo mi to do glowy!Ale super!!! :Najlepszy: :skacza:

Offline szmegan Kobieta

• użytkownik
oja rzecywiscie, ja tez o tym nie pomyslalam :skacza:

• Chuck Norris
No to my z 14 sierpnia mamy fajnie  ::) polrocznica na walentynki.Ma sie fajna date do uczczenia slubu  :D

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris

• Chuck Norris
No właśnie co z tą Wenecja?Bo dziewczynki troszkę tu zmieniły temat  :D

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r
Można jeszcze dołączyć?
Bardzo fajna z was para :)
A suknia śliczna  ;D

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Co z tą Wenecją bo zapowiada się cudownie?  ;D ;D ;D ;D ;D

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Z najlepszymi życzeniami- Marta ;D ;D ;D ;D

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris

Offline Paula___ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.06.2011r

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 17.04.2010 godz.12.00