Autor Wątek: zespół z zawiercia i okolic  (Przeczytany 4098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krispiter
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
zespół z zawiercia i okolic
« dnia: 19 Grudnia 2009, 21:42 »
Czy możecie polecic jakis fajny,dobry i sprawdzony zespół z Zawiercia lub okolic?   

Offline Nikratka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.07.2011
Odp: zespół z zawiercia i okolic
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudnia 2009, 10:48 »
Osobiście nie znam, ale nasz kamerzysta ich polecał: zespół KONKRET. 4 osoby (sami panowie) - cena naprawdę atrakcyjna na 2011 rok. Sami się nad nimi zastanawiamy, ale najpierw chcemy sprawdzić dwa inne zespoły, które mamy na oku.


Offline krispiter
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zespół z zawiercia i okolic
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudnia 2009, 16:56 »
Dzięki.  Skontaktuje się z zespołem Konkret.  Znalazłem namiar na nich,ale nie moge znalezć ich strony w internecie.  Może nie mają.  A możesz napisać jakie jeszcze dwa zespoły są godne uwagi.  Będe wdzięczny.  Pozdrawiam

Offline Nikratka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.07.2011
Odp: zespół z zawiercia i okolic
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudnia 2009, 17:01 »
Z tego co wiem to nie mają swojej strony internetowej. My jak byliśmy podpisać umowę z kamerzystą to chwilę oglądaliśmy ich na niezmontowanej jeszcze kasecie - ostatnio nasz kamerzysta był z nimi na jednym weselu i dzięki temu mogliśmy chociaż kawałek posłuchać jak grają. Z tego co opowiadał, to dobrze zabawiają gości, wychodzą z instrumentami między stoliki itd. Nasz kamerzysta mówił też, że jak się do nich zadzwoni to można się umówić na jakieś spotkanie albo poprosić o przesłanie dema.
Te dwa inne zespoły to: Evergreen z Częstochowy i The Best z Katowic (obydwa zespoły mają swoje strony internetowe to Ci prześlę na PW), ale jeszcze nie słyszeliśmy ich na żywo. Nie mogę też znaleźć żadnej opinii na ich temat. Ostatnio ktoś mi odpisał na innym forum o Evergreen polecając zespół...

Pozdrawiam,
Sylwia


Offline krispiter
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zespół z zawiercia i okolic
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudnia 2009, 21:12 »
Dzięki wielkie Nikratka.  Jeśli chodzi o te dwa zespoły to jakoś żaden mnie nie przekonał.  Czekam jeszcze na demo od zespołu Konkret.  A czy słyszał ktoś o zespole Muzyk Nocy z Zawiercia? Moja znajoma bardzo ich chwaliła i polecała.  Może ktoś wie coś więcej na ich temat,może ktoś widział,słyszał ich na żywo na imprezie? Na stronie internetowej wydaje się być ok.

Offline krispiter
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zespół z zawiercia i okolic
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Stycznia 2010, 13:11 »
czy ktos jeszcze  może polecic  jakis dobry zespół?

Offline Piatek83
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 09.10.2010
Odp: zespół z zawiercia i okolic
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Stycznia 2010, 21:36 »
Witam:) Polecam zespół Muzyk Nocy z pełnym przekonaniem,byli u mojej siostry na weselu, super grali i zabawiali gosci,nie było nudno ani przesadnie. Na Sylwestra tez było super,i mam nadzieje ze u mnie na weselu bedzie równiez wporządku bo oczywiscie oni też graja,ponadto dziewczyna Marta na skrzypcach gra i mozna nawet do kościoła ja zamówic:) pozdro