e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: o której godzinie najlepiej ślub ?  (Przeczytany 63129 razy)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
o której godzinie najlepiej ślub ?
12 lutego 2006, 12:31
to ja czytając wasze posty myśle że mam luzik
ślub o 16
sejsa po ślubie plenerek więc spoko
fryzurka i makijaż o 12 i to u mnie w domku
wiec wstane sobie o 10 :) wyśpie się i zero latania i stresu ehhehehe
a plenerek w poniedziłek więc już na luzie i bez nerwów

Offline Antalis

• Chuck Norris
12 lutego 2006, 12:33
Czytajac Wasze posty zaczynam się bać własnego ślubu ...

Offline sylwka

• bywalec
13 lutego 2006, 07:25
Agulkaaa, do 10 będziesz spała? Jakoś mi się w to nie chce wierzyć :wink:

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
13 lutego 2006, 10:53
Cytat: "agulkaaa"
heheheh ja to jestem straszny śpioch

Oj, agulkaaa, ja też :mrgreen: uwielbiam spac...ba! nawet podciągnęłabym to pod moje hobby :wink:  Wojtas odwrotnie...bez względu na wszystko wstaje o 6 albo jakoś tak....i łazi pod domu, jak taki truteń i mnie budzi, bo mu sie nudzi i chce pogadac, albo wypić kawe, albo milion innych rzeczy....a ja sie zawsze zastanawiam, czy aby nie zaryzykować 25 lat w pudle i go nie zabić :twisted:  :mrgreen:

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
13 lutego 2006, 10:56
a ja sie zawsze zastanawiam, czy aby nie zaryzykować 25 lat w pudle i go nie zabić  

:hahaha:

Offline sylwka

• bywalec
13 lutego 2006, 11:26
Nie no, ja też lubię pospać sobie, szczególnie w niedzielę :lol:  ale chodzi mi o spanie w dniu slubu - ja to chyba oka nie zmruże, a Aga chce spac do 10 :shock:

Offline groszek

• maniak
13 lutego 2006, 14:10
Ja sie obawiam, ze nie zmruże oka, a potem będę nie do zycia, z worami pod oczami .

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
13 lutego 2006, 16:27
Cytat: "agulkaaa"
ja to jestem straszny śpioch Smile

no to i ja dołączam do klubu śpiochów... :wink:

Offline Żabcia

• bywalec
28 lutego 2006, 17:09
My mamy ślub o 17, ale zaczynam mieć wątpliwości czy wyrobimy się ze wszystkim. W domu będziemy mieli jeszcze gości; ale trudno, to jest nasz dzień i nie będziemy mieli raczej czasu na zajmowanie się nimi.Ten jeden raz będą musieli radzić sobie sami :).

Offline azzurra

• maniak
28 lutego 2006, 17:27
My mamy ślub na 16:00. Ponieważ mam plan, żeby Szymuś mnie dopiero w kościele w sukni zobaczył, więc sesję mamy po ślubie, a po drodze króciutki plener na Ostrowie Tumskim. Goście muszą i tak dotrzeć do sali, to zawsze trwa, więc my w tym czasie zrobimy sobie zdjęcia  :wink:

A poza tym jak jestem zestresowna, to śpię, żeby to przeczekać. A poza tym jestem śpiochem. Też mam zamiar spać do 10!!

Offline Antalis

• Chuck Norris
28 lutego 2006, 17:38
Chcesz zeby Szymek zobaczył Cie dopiero w kosciele w sukni ?? A co z blogosławienstwem w domu Panny Mlodej przed slubem?? Nie bedziesz "wykupywana" ??

Offline azzurra

• maniak
28 lutego 2006, 17:52
U nas nie ma tradycji "wykupywania".

Błogosławieństwo owszem, jest dla mnie ważne, ale może być dzień przed ślubem, w gronie tylko najbliższych.

Poza tym ja właśnie w rodzinnym domu będę się przygotowywać, a to jest w Świdnicy, a ślub we Wrocławiu, więc trudno by było to wszystko logistycznie rozegrać...

To pewnie wszystko przez amerykańskie filmy, ale zawsze marzyłam, żeby ukochanego zobaczyć dopiero w kościele, żeby dopiero wtedy zobaczył moją suknię. No i oczywiście, żeby mój Tatuś mnie poprowadził do ołtarza.

No i wygląda na to, że tak właśnie będzie.

Offline Antalis

• Chuck Norris
28 lutego 2006, 17:57
"co kraj to obyczaj" .... ze tak powiem. Wykupowanie jest fajne :). A co do błogosławieństwa "dzien przed" - dla mnie to nie to samo co w dniu ślubu.Bardziej uroczyste, rodzina moja i mojego narzeczonego, cała ta atmosferka, otoczka ... dla mnie własnie w tym tkwi urok tego "wydarzenia"- ale to moje osobiste zdanie.
Fajnie że wszystko układa się tak jak sobie to wymarzyłaś :D

Offline azzurra

• maniak
28 lutego 2006, 18:04
Może ja już zostałam wykupiona... kto tam wie, ile to wielbłądów Szymusia kosztowało? ;)

A błogosławieństwo... Będzie moja najbliższa rodzina i Szymona też, i tylko to się liczy. Nie musi być "otoczki" dnia ślubu, bo dla mnie ten cały czas jest wyjątkowy, od kiedy jesteśmy razem, a już szczególnie po zaręczynach. Dzień ślubu, to będzie tylko moment kulminacyjny.

Offline gulinek

• bywalec
6 sierpnia 2006, 20:18
My mamy o 17 ślub :D

Offline Aldoneczek

• użytkownik
6 sierpnia 2006, 21:54
My bedziemy miec slub o 13 - sami tak chcielismy - a moglismy wybrac dowolna godzine.

Chcielismy miec slub wczesniej bo:
a) mamy slub 21 pazdziernika i ok 16:30 jest juz ciemno
b) nie mamy wesela - sam obiad a poniewaz kilka osob jest przyjezdnych (mieszkaja ok 300 km stad - w tym moic Rodzice) wczesniejsza godzina bardziej nam pasuje na obiad

Wszystko zalezy w jakim miesiacu ma sie slub, czy ma sie wesele itd.

Offline Aniutek83 Kobieta

• maniak
9 sierpnia 2006, 10:27
my planujemy ślub na 15 lub 16 , a to dlatego ,ze po
1.W stronach mojego lubego ( to tak niedaleko a jednak inaczej- ok 70 km) to sluby sa w godzinach 11-12 a u nas raczej własnie w godzinach 16-17 ,wiec chyba zdecydiujemy sie posrodku godzina 15 lub 16
2.Chcemy zrobic plener i studio w ten sam dzień( u nas jest tak ze para młoda wyskakuje z wesela na 2 godzinki)  ,zeby jeszcze było w miare jasno i w ogóle
Pewnie gdzieś ok 16.30 lub 17.30 rozpoczniemy wesele!

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
10 sierpnia 2006, 13:34
ja mysle ze 17 jest taką optymlaną porą..nie za pózno nie za wcześnie :) I tak będę starała się to zroganizować:) oby sie udało!!

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
10 sierpnia 2006, 14:57
My slub mamy o 16. Chcielismy 17, ale byla juz zajeta (18 tez byla zajeta). Na poczatku uwazalam, ze to troche za wczesnie, ale teraz mysle, ze godzinka jest akurat (hehehe nie mielismy wyjscia-to chyba przeznaczenie) :D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
10 sierpnia 2006, 17:22
My mamy slub na 18. To czy będzie robic się ciemno nie ma dla nas znaczenia. Zresztą 16 i 17 były już zajęte. Zawsze chciałam na 17 ale widać inaczej było nam pisane. Plusem jest to że mamy 2 minutki drogi z Kościoła na salę i nie jedziemy już na zdjęcia tylko juz do końca będziemy z goścmi. Sesji nie będziemy mieć wcześniej bo nigdy tak nie chciałam. Mamy już zamówionego fotografa i jeszcze się musimy namyślić kiedy zrobi nam zdjęcia - czy jakoś w tygodniu po ślubie czy np. tydzien po ślubie w niedzielę nad morzem czy może w Ogrodzie Dendrologicznym lub parku Kasprowicza. Ale raczej pojedziemy nad morze. Suknię kupuję więc z tym nie będę problemu, a włoski będę miała albo rozpuszczone albo Kuby kuzynka mnie uczesze. Zobaczy się :)

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
12 sierpnia 2006, 19:52
Dziewczyny nei znikajcie z własnego wesela na sesję... to nieeleganckie i na prawdę mało przyjemne dla gości.Z azwyczaj gdy młodych nie ma goście nudzą się jak mopsy...  :|

Offline ewajasz Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15-09-2007
12 sierpnia 2006, 20:04
Cytat: "dziubasek"
Dziewczyny nei znikajcie z własnego wesela na sesję... to nieeleganckie i na prawdę mało przyjemne dla gości.Z azwyczaj gdy młodych nie ma goście nudzą się jak mopsy...  :|

Dziubasku masz rację....

My dopiero za rok ślubujemy,ale godzinę ślubu mam już zapisaną od jakiś dwóch miesięcy.Nasz ślub będzie o 17,zawsze tak chciałam,i gdy tylko się dowiedziałam,że można zapisać godzinkę to to zrobiłam,a plener mamy o 14.

Offline ilka2 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.07 kościelny
12 sierpnia 2006, 20:13
My jeszcze nie mamy zaklepanej godziny w kościele ale jeśli się uda to planujemy ślub na 13-14. Z tego co widze to piszecie wszystkie że wasze śluby będą w godzinach popołudniowych. U nas śluby są bardzo wcześnie więc tak póżne godziny wcale nie wchodzą w gre, a obawiam się że i moja propozycja godziny za zaślubin nie spodoba sie na parafii

Offline Kasia-Wrocław Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 16.06.2007
30 sierpnia 2006, 16:53
Lilkuś Nie tylko Ty jesteś panikara :) Moje wesele za 9 miesięcy, a też już o tym wszystkim myślę. U nas nie będzie problemu z plenerem, ponieważ okolice naszego domu weselnego są prześliczne, przed wejściem fontanna, zieloniutka trawka, drzewa i w ogóle :) Także zdjęcia plenerowe będą zrobione w trakcie wesela, może nawet jacyś goście się zaplączą :)

Offline Lilkuś

• uzależniony
6 września 2006, 12:25
no to mój plan lekko legł w gruzach... ślubujemy godzine wczesniej o 16.00i musze pomysleć jak w o godzine krótszym czasie pomieścić:

fryzura i makijaż
ubieranie
przybycie młodego
błogosławieństwo
plener i studio
16.00 ślub

:arrow:  :| ehhh.... i znów wszystko ma mojej głowie

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
6 września 2006, 12:32
Cytat: "ilka2"
U nas śluby są bardzo wcześnie

Ja podobnie jak ilka pochodze ze slaska i doskonale ja rozumiem...ja mam zaklepana godzine na 14,00 a i tak proboszcz ladnie nas prosil zeby moze na 12 przelozyc..ale powiedzialam zdecydowanie NIE.
Mysle ze 14 jest w porzadku godzina ani za pozno ani za wczesnie. Wesele zacznie sie o 15 a od 16 pewno po obiadku zabawa no i spokojnie mozna jechac na plener bo nie ebdzie ciemnej nocy :) aczkolwiek teraz tak sobie mysle ze juz wiem skad dziewczyny maja pomysly na sesje w inne dni, po jak zrobic sesje w plenerze kiedy slub zaczyna sie o 18, potem juz za ciemno.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
6 września 2006, 12:34
Cytat: "dziubasek"
Dziewczyny nei znikajcie z własnego wesela na sesję... to nieeleganckie i na prawdę mało przyjemne dla gości.Z azwyczaj gdy młodych nie ma goście nudzą się jak mopsy..

aaa i jeszcze chcialam dodac ze na slasku jest tradycja ze zdjecia sa robione w czasie wesela i nikt sie nie obraza i wcale nie wydaje mi sie to nieeleganckie, ja chce miec zdjecia slubne a nie poslubne czy przedslubne :D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Lilkuś

• uzależniony
6 września 2006, 12:50
Cytat: "anusiaaa"
jak zrobic sesje w plenerze kiedy slub zaczyna sie o 18, potem juz za ciemno

no i w tym problem...  :roll: dlatego my chcemy plener przed ślubem tak jak studio :) w sumie M przebakuje, ze studio to nam niepotrzebne, ze dodatkowy koszt a ja sadzie, ze studio jest bardzo potrzebne - to juz inny rodzaj zdjęć!
macie moze jakieś super pomysły jak przekonać faceta, ze dodatkowe kilka zdjec jest NIEZBEDNE !

Offline moni-2

• nowicjusz
doradzcie ... :)
10 września 2006, 16:00
Witam :)

Nasz slub udalo nam sie zarezerwowac na 18ta tak jak to sobie wymarzylismy. Po mszy z kosciola na sale mamy do przejechania 12km. Nie wiem na ktora godz "ustawic" fotografa.

Przypuszczam ze na sali bedziemy ok 20ej. U nas w regionie oczepiny sa okolo polnocy. warto byloby na nie zdazyc :D  do fotografa mamy kilka minut drogi autkiem dlatego chcialam umowic nas na 22 moze 22.30. Doradzcie czy to doby pomysl... ile trwaja srednio sesje? zaznacze ze nie chcemy wielu poz - klika tak na pamiatke :)

licze na Wasza podpowiedz i wszelkie wskazowki. z gory dziekuje :)