Autor Wątek: Nasz mały CUD- czyli 9 miesięcy Gosi( Jessiki) i jej Fasolci.  (Przeczytany 50863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline żonka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1779
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Nasz mały CUD- czyli 9 miesięcy Gosi( Jessiki) i jej Fasolci.
« Odpowiedź #270 dnia: 30 Grudnia 2010, 20:20 »
Jetem po prostu w szoku, że ktoś może wymyślać aż takie niestworzone historie, nabierać i drwić sobie z innych.  :o Masakra.

Dobrze, że moderatorzy czuwają. Szkoda tylko, że i tak niestety potrzeba dużo czasu żeby takie elementy wyłapać.  ::)

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nasz mały CUD- czyli 9 miesięcy Gosi( Jessiki) i jej Fasolci.
« Odpowiedź #271 dnia: 30 Grudnia 2010, 23:10 »
Tak , macie racje co do tych forumek ktore zmyslaja ... ale, jezeli chodzi o naszych znajomych , czesc z nas wypisuje w watkach rzeczy ktorymi chcieli bysmy tylko podzielic sie z forumkami , w koncu mozna sie przywiazac do forumek :D.Chcemy wyplakac sie ... a znajomi , albo osoby ktore nas znaja , a nie zycza nam dobrze moga to wykorzystac.Wiem ze na forum moze wejsc kazdy ... Jezeli bylo by cos takiego jak juz pisalam , zaproszenia - mysle ze chociaz znajomi czy rodzina nie bedzie podczytywac - juz pare takich przypadkow bylo ze dziewczyny pisaly ze mialy klopoty z takimi rzeczami ...
Ja bez forum nie moge zyc  :P,mysle ze nie tylko ja.
Chce sie dzielic moim szczesciem i moimi smutkami z forumkami ktore poznalam tutaj ,ale nie chce sie dzielic tym z kims innym.
Wiem ze moje wypociny moze kazdy przecztac , w koncu to jest forum , internet ... ale nie fajniej bylo by gdybysmy mogly decydowac kto moze nas podczytywac ??


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Odp: Nasz mały CUD- czyli 9 miesięcy Gosi( Jessiki) i jej Fasolci.
« Odpowiedź #272 dnia: 31 Grudnia 2010, 08:32 »
Agula to załóż BLOG i zaproś bliskie Ci forumki...

Offline ejotek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7247
  • Płeć: Kobieta
  • ONLY YOU
  • data ślubu: 03.10.2009
Odp: Nasz mały CUD- czyli 9 miesięcy Gosi( Jessiki) i jej Fasolci.
« Odpowiedź #273 dnia: 31 Grudnia 2010, 10:01 »
masakra to co tu przeczytałam....
trochę miałam problemów żeby zrozumieć co i jak....

madzia_n i w moich wątkach się udzielała, ja u niej, fotek miała zawsze dużo, więc jej bym w tą aferę nie mieszała
mimo młodego wieku jest człowiekiem o dobrym sercu i chyba dlatego dała się "złapać" trollowi
wiele z nią mailowałam i moim zdaniem to ofiara a nie złoczyńca

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: Nasz mały CUD- czyli 9 miesięcy Gosi( Jessiki) i jej Fasolci.
« Odpowiedź #274 dnia: 8 Stycznia 2011, 22:55 »
o matko jaka historia  :o czyli dobrze zrobiłam że zamknęłam swój wątek...
u Jessiki byłam w żonkowym wątku i szczerze współczułam jej utraconego dziecka... jak można tak kłamać???