e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 251223 razy)

Offline tymtyrymtym Kobieta

Odp: Restauracje Bydgoszcz
13 października 2013, 10:47
szczerze mowiac to wiekszosc DJ -ow z ktorymi rozmawialam mialo ceny okolo 2000 czasem nawet mniej, dlatego dziwi mnie, ze ie jeszcze na takiego nie nadzialas ;)

19 października 2013, 18:18
Chyba mam jakiegoś pecha jak widać, niestety niemogę nikogo spotkać co ma niższe ceny, skontaktuje sie z J. starskim ale miałam nadzieję jeszcze innych spotkać.

Offline parolka89 Kobieta

19 października 2013, 22:01
a czy ktoś ma zdanie o hotelu Maraton? Jak ceny, jedzenie, obsługa ? ;)

Offline gosiawhite Kobieta

22 października 2013, 21:49
Kissi sprobuj Polanskiego on bierze 2-2.5 tys. Czytalam tez o Marcin Rambo - nie jestem pewna czy tak sie pisze jego nazwisko I DJ Camilo, dwoch ostatnich ma mieszane opinie, ale najlepiej samemu ocenic po rozmowie

Offline Olka1983 Kobieta

23 października 2013, 12:21

No i kamerzysty mi brakuje, lecz nie chcę znów spotykać się z gościem który żąda 6 tysiecy .

Jeśli wiecie, znacie kogoś, piszcie proszę
(ale z cenami mniej wiecej)
ja coprawda slub bralam w 2009 roku... ale mialam kamerzyste Morfeusz... piekny film zrobil, bardzo szybko dostalam, a cena byla bardzo przystepna. mojej kuzxynce tez filmowal I tez film jest piekny ;) polecam

Offline didi88 Kobieta

1 stycznia 2014, 20:11
Cześć wszystkim :)
ja planuje ślub na koniec kwietnia 2014. . . a nie mam jeszcze nic. .  czy ktoś był na weselu w restauracji Kapitańskiej i może coś o niej powiedziec, nie ukrywam, że szukamy restauracji za cenę?osobę do 150zł, możecie coś jeszcze polecic (ale żeby w tym było przynajmniej 4 porcje mięsa na osobę? wesele na 75 osób

Offline doksik86

2 stycznia 2014, 15:06
didi, jakbyś zrobiła do północy to pewnie większość oferuje ceny do 150zł/os., na "normalne" wesele za tę cenę nie spodziewałabym się niczego super...:(

Offline Alis Kobieta

2 stycznia 2014, 15:48
Może wstąp do dawnej Korony na Wyzwolenia aktualnie to się chyba nazywa Dobry Smak, ja tam robię wesele, od grudnia zmienił się właściciel jest sympatyczny i można się z nim dogadać, ceny obniżył a sala bardzo ładna  ;)

Offline didi88 Kobieta

2 stycznia 2014, 16:23
żyje nadzieją , że znajdę coś w cenie 150zł, póki co Uniwersytecka mi po głowie chodzi, dzwoniłam 160zł chca, ale w tym mają napoje, więc źle nie jest, tyle że 3 porcje mięsa na osobę, nie wiem czy to nie za mało..  i kusi mnie Kapitańska.ale nie znalazłam opinii ..a tak w ciemno to się boję

Offline Alis Kobieta

2 stycznia 2014, 16:31
Tam gdzie ja robię w cenie jest tez ciasto i tort, tez mam cenę 160

W uniwersyteckiej nie byłam ale słyszałam wiele dobrych opinii, co do kapitańskiej nie wiem nie słyszałam nic na ich temat ???

Offline Vivka Kobieta

2 stycznia 2014, 18:48
Didi a czemu myślisz ze 3 porcje mięsa na osobę to jest mało?  ::)

nie wyobrażam sobie żeby ktoś zjadł więcej... przecież jeszcze jest zupa, przystawki, ciasto... spokojnie sie goscie najedzą ;) chyba że masz zamiar brać ślub przed południem ;)

Offline martazy Kobieta

2 stycznia 2014, 19:45
w hotelu BRDA jest cena 160zł a na wesele w pt jest 10% taniej (wychodzi 144zł) wiec moze tam spróbuj :)

Offline Alis Kobieta

3 stycznia 2014, 09:16
No właśnie ja tez mam 3 porcje mięsa na obiad, zapewniam Cie ze zostanie naprawdę dużo jedzenia

U mojej siostry zostało tyle ze spokojnie starczyło na poprawiny i liczę ze u nas tez tak będzie, poza tym masz jeszcze zupę przed obiadem i ciasto po obiedzie, potem kolacja (lub zakąski, jak zwał tak zwał), zupa po północy i w międzyczasie tort, także spokojnie - nikt głodny nie wyjdzie na pewno

Offline Anka88 Kobieta

3 stycznia 2014, 17:33
Jak chcesz didi to zobacz w Restauracji Uniwersyteckiej w Fordonie.  Masz tam poza tym głównym sezonem 160 zł od osoby w soboty i 150 zł w piątki. 

Offline Anka88 Kobieta

3 stycznia 2014, 17:37
c. d poprzedniej wiadomości:
W tym masz 3 porcje mięsa na osobę i z tego co mówił menager dużo jeszcze Ci zostanie.  Poza tym, jak robisz w piątki to zapytaj o dodatkowe gratisy.

Offline didi88 Kobieta

4 stycznia 2014, 10:08
tak, rozmawiałam już z managerem z Uniwersyteckiej, póki co to mysle własnie o tej rest i Kapitańskiej, mowił mi wlasnie te ceny, ze 160zł sobota i 150zł piatęk...ale wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która bierze ślub w sierpniu właśnie w Uniwersyteckiej będzie miała wesle i płaci tez 160zł (za mega sezon) i do tego dostała gratis stoł wędlin...

Offline Anka88 Kobieta

4 stycznia 2014, 17:20
Tylko, że jest tak, że prawdopodobnie będzie 170 zł za sobotę w sezonie.  Bo na umowie, którą podpisałam jest napisane, że cena za osobę to przedział między 160 a 170 zł a menager mowil, że w sezonie to będzie raczej 170.  Poza tym, mają mega dobre jedzenie.  Od                                                                       

Offline didi88 Kobieta

14 stycznia 2014, 09:40
wrociłam :) mam opinie na temat rest. Kapitańskiej-niestety, wszyscy- 8 osób odradza, wiec ide dziś do Uniwersyteckiej i mam nadzieje,  ż się z nimi dogadam :)

Offline sycia88 Kobieta

17 stycznia 2014, 09:50
Anka88 a gdzie masz wesele ? ;-)

Offline Anka88 Kobieta

20 stycznia 2014, 19:57
sycia88 ja mam w Uniwersyteckiej, a ty masz już coś zaplanowane??

Offline Anka88 Kobieta

20 stycznia 2014, 19:58
tzn przy UTP:)

Offline mberry91 Kobieta

23 stycznia 2014, 09:26
Co d restauracji kapitanskiej mam mieszane uczucia. Mialam tam bal gimnazjalny, bylo to dawno dlatego nie moge sie rzetelnie wypowiedziec. Jednak jedzenie mi i paru kolezankom nie smakowalo no i ten wystroj. Uniwersytecka bije ja na glowe. Bylam tam w 2012 na weselu kuzynki. Ogolem bylo mega, jedzenie dobre mimo dwóch porcji warzyw (fasolka i kalafior) ktore byly twarde... kucharz mogl przeoczyc. No i schody do toalety. Trzeba biegac, Ale powiem tak. Podczas wesela o tym sie nie mysli. dekoracje byly super, robilo wrazenie. Manager swietnie wszystko zaprezentowal gosciom i powital pare mloda. Jedzenie bylo smaczne. Jedynie radzilabym aby przy podpisywaniu umowy zaznaczyc zeby te takie marzyny do dozowania napoji gazowanych (sprite, cola i fanta) byly przez obsluge co jakis czas sprawdzane. Bo okolo 12 zabraklo syropow z ktorymi jest soda rozcienczana i wlasnie leciala tylko soda. Napomniane bylo obsludze ale nie wymienila. Nie wiem czy przez to , ze tylko jedna porcje para mloda miala wykupiona ?
Radzilabym sie o to dopytac. Tak dla wlasnego swietego spokoju. Chyba, ze decydujecie sie na butelki.

Offline adpiat Mężczyzna

8 lutego 2014, 22:14
 co do kapitanskiej mam tam wesele w czerwcu i co mogę powiedzieć wiele zmian ci co piszą to piszą odnosnie roku chyba 2010 i 2012 teraz super menager zmiany i ogolnie na plus sala fajna oswietlenie itp.  wystrój jak chcemy, korkowego brak niema że jak w innych lokalach za wystrój krzesła 5 zł to przesada i to ogromna ale z takimi się spotkaliśmy nie będe mówić nazwy lokalu (wszystko opiszę po weselu) opinie mamy pozbierane dobre 140zł od osoby ful wypas Napiszę po weselu szczerą opinię byście wiedzieli

Offline uzcak Kobieta

23 lutego 2014, 17:30
Witam Was!
Planujemy ślub na sierpień 2015 i szukamy sali blisko Zielonki (parafia Ciele)

Co sądzicie o Ikarze, sala Dedal

Offline didi88 Kobieta

6 maja 2014, 14:21
ja już jestem po (2 maja)

szukałam restauracji, gdzie cena będzie 150zł na osobę i jak sie okazało, można znaleźć i to nie byle co-Uniwersytecka
jesteśmy bardzo zadowoleni, jedzenia dużo zostało-faktycznie, gratis, jakiś żurek i stół staropolski, obsługa miła, kumata, wystrój super, także polecam

8 maja 2014, 21:27
Miałem okazję grać  uroczystości  w restauracji Dedal   jedzenie bardzo smaczne , obsługa  doskonała , tylko nie wiem  jak cenowo :) Życzę  szczęśliwych  wyborów  i wspaniałych uroczystości weselnych .   

Offline itka Kobieta

9 maja 2014, 09:27
Dodi88 Nie miałaś żadnych problemów z menagerem? Szło się dogadać? Pytam, bo byłam zainteresowana tą restauracją, bo słyszałam dobre opinie, ale podobno z menagerem nie da się dogadać. Nawet jak dzwoniliśmy z narzeczonym to menager nie był skory do jakichkolwiek zmian czyt. naszych propozycji...

Offline Anka88 Kobieta

9 maja 2014, 23:37
Ja też będę miała w Uniwersyteckiej i nie uważam, żeby ciężko się było dogadać z menagerem.  Ja przynajmniej nie miałam żadnych problemów.  Pan Krzysztof odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Offline itka Kobieta

10 maja 2014, 09:03
Ja np chciałam aby pierwsze danie podali normalnie dla każdego a reszta na platerach to był problem bo oni podają na platerach tylko... o bardziej organizacyjne rzeczy będę pytała się dzisiaj, bo jadę obejrzeć salę, chociaż samo podejście mnie zniechęciło ;)

Offline gika Kobieta

14 maja 2014, 07:47
Hej!
Planujemy ślub na 2015 i zastanawiamy się nad Salą Biesiadną w Białych Błotach.
Może miał ktoś tam wesele, albo był u kogoś?