e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 251224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katarina25

Odp: Restauracje Bydgoszcz
5 stycznia 2013, 18:16
Jesteśmy zmuszeni zmienić lokal na pół roku przed ślubem (o szczegółach napiszę może za jakiś czas...) i jesteśmy w kropce. Wolny termin mają restauracje 3V6 (Hotel City), Telimena i Hotel w Brzozie (namiot). Sala w hotelu City ponoć piękna, ale jedzenia strasznie mało ;/ Podobnie w Telimenie - ponoć porcje są bardzo małe. A namiot w Brzozie będzie z kolei za duży na 70-osobowe wesele... Echh...  :( Dziewczyny, macie jakieś opinie na temat tych lokali?

Zupełnie nie wiem skąd się wzięły te opinie o Hotelu City. Ja tez tym przestraszona przed naszym weselem. A to jest mocno krzywdząca i nieprawdziwa opinia i naprawdę chciałabym porozmawiać z osobą, która uważa że wyszła głodna z City. Do dziś moi teście mają jakieś dania pozamrażane u siebie. Nie mieliśmy poprawin bo jechaliśmy od razu po śłubie w podróż poślubną ale rodzice zorganizowali sobie imprezkę poprawinową u siebie z jedzeniem, które zostało z naszego wesela (nie przewidywaliśmy tego). Zostało dużo jedzenia. Jedzienie jest tam pyszne, w końcu to czterogwiazdkowy hotel a obsługa pierwsza klasa. Wszystkie ustalenia przed imprezą to czysta przyjemność. Tyle chciałam dodać.
Nie słyszałam też żeby w Telimenie ktoś był głodny ale machloje kierownictwa to zupełnie inna historia.

Offline nolska Kobieta

6 stycznia 2013, 18:51
fani1912 Ja rowniez planuje zorganizowac wesele w dworze Hulanka.  Zauroczyla mnie ta sala tylko ta cena. . .  No i troche szkoda, ze sale nie sa polaczone zupelnie ale z drugiej strony tez masz racje, przynajmniej mozna ciszej pogadac.  Bylam ja ogladac i porozmawiac z managerem.  Podsumowujac wszystkie koszty wychodzi ok 250zl/os to troche duzo co? Sama nie wiem co mam zrobic. . 

Poprosze rowniez o jakies relacje z tejze wlasnie sali :))

Offline fani1912 Kobieta

7 stycznia 2013, 01:10
nolska - ja również uważam, że to bardzo dużo ;/. . .  niestety ale coś za coś - też z nim gadałąm byłam jakoś w grudniu jak były tak jakby drzwi otwarte gdzie byly pokazne stoly itd.  ale tak strasznie mi sie podoba ze bedzie mi ciezko z niej zrezygnowac.  a ta cena, ktora Ci podał to na jaki termin - tzn jaki miesiąć i rok ?? ile planujesz mieć osób ??

Offline mberry91 Kobieta

7 stycznia 2013, 08:35
Ja chorowałam na Hulanke jeszcze dlugo , dlugo przed zareczynami. W koncu jak przyszedl dzien wybierania sali musiala byc koniecznie ta ! Jednak po obliczeniu kosztow sali (na stronie bylo podane 220 na rok 2013 i to styczen) i porownaniu ich z moim budzetem ... odrazu sie odkochalam. W dodatku trzeba zapewnic dojazd gosciom, a sala jest troche daleko. Trzeba przyznac sala jest przepiekna , ale wolalam znalesc sale piekna w nizszej cenie :)

Offline AlicjaEwa Kobieta

7 stycznia 2013, 09:48
mam pytanie o telimene:
jak to jest z kolorem przewodnim? jest wliczony w cene dowolny do wyboru, czy dopłata? jeśli tak to ile?   będę wdzięczna za odpowiedź. aaa  i wiecie może co z korkowym? bo musiałam na szybko szukać sali na pół roku przed ślubem i to była nasza jedyna alternatywa, więc o wszystko już tak kierowniczki nie pytałam- szczęśliwa że mam jakąkolwiek sale...

Offline Precelek Kobieta

7 stycznia 2013, 11:30
Ala nie pisz podwójnie postów ... bez sesnu takie dublowanie. Odpisałam Ci w tamtym wątku.

7 stycznia 2013, 12:23
ok, nie wiedziałam czy tam ktoś jeszcze zagląda, przepraszam Precious

Offline Precelek Kobieta

7 stycznia 2013, 13:07
Alu, Ci, którzy się udzielali wcześniej dostają powiadomienia, że jest nowe info.
Jeśli przez parę dni nikt Ci nie odpowie, to wted kombinuj, ale nie od razu :) szkoda, Twojego czasu i innych.

7 stycznia 2013, 13:22
Precius wysłałaś mnie do kąta :D
brzydka forumka ze mnie:D
buntowniczka , łamiąca zasady.
Ale obiecuję poprawe :*

Offline Precelek Kobieta

7 stycznia 2013, 13:46
oj tam, oj tam :)

a skoro jest wątek restauracyjny, a ja już nie w temacie najnowszych powstałych, to mam do Was pytanie .... widziałam, że powstało coś nowego na ulicy Pieknej, koło starego Fotonu. Nazywa sie Cztery pory roku czy jakoś tak, ktoś coś wie? Może jakieś info przydatne dla innych, chożby na chrzciny lub komumie :)
Z wierzchu wygląda ładnie i mnie zaintrygowało.

7 stycznia 2013, 13:54
śpiesze  z odpowiedzią, gdyż mieszkam na błoniu. miałam nie przyjemność mieć tam stype w maju. wygląd piękny, to fakt.
co do jedzenia- wg mnie i mojego PM jedzenie bez wyrazu, nie doprawione.
a potem miałam ostre sensacje żołądkowe, a że zaczęły się ledwie po powrocie to niestety winien ten lokal właśnie.

wystrój - tak
jedzenie - nie

nie polecam.

Offline centinka Kobieta

7 stycznia 2013, 14:00
Nie ukrywam, że u mnie nadrzędną rolę grały kasa i potencjalne menu.  Wybrałam restaurację U Hołosia.  Nawet rzeknę, że dałam sie namówić narzeczonemu :) On robił spory rekonesans sal w Bydgoszczy.  Ja w BDG ciągle bywam, a nie mieszkam, więc po dwóch wizytach tam dałam sie namówić właścicielom i Bartkowi.  I chyba mi z tym dobrze :)

Offline nolska Kobieta

7 stycznia 2013, 14:40
preciuous ja mialam okazje byc w czterech porach roku na tegorocznym sylwestrze.  nie zgodze sie z powyzsza ocena.  jedzenie bylo przepyszne i przede wszystkim bylo go duzo.  gral zespol marseb ktory tez spisal sie rewelacyjnie.  jakj dla mnie jedyny minus to to,ze sala jest na max 80osob.  przy 100 na sylwku bylo ciut za duzo:-) ponadto bardzo mily wlasciciel.  podobno 16lutego ma byc impreza karnawalowa wiec moze wybierz sie tam sama i ocen :-)

7 stycznia 2013, 14:50
nolska, może sie cos poprawiło, mnie 4 pory roku uraczyły mega sensacjami.

Offline nolska Kobieta

7 stycznia 2013, 14:55
Cytat: fani1912 link=topic=1887. msg1826493#msg1826493 date=1357517401
nolska - ja również uważam, że to bardzo dużo ;/.  .  .   niestety ale coś za coś - też z nim gadałąm byłam jakoś w grudniu jak były tak jakby drzwi otwarte gdzie byly pokazne stoly itd.   ale tak strasznie mi sie podoba ze bedzie mi ciezko z niej zrezygnowac.   a ta cena, ktora Ci podał to na jaki termin - tzn jaki miesiąć i rok ?? ile planujesz mieć osób ??

no powiem tobie ze bylam chyba w listpadzie rozmawiac z managerem.  koszty sa na 2014 na czerwiec.  ogolnie jest 230/os ale dochodzi 10zl/os za korkowe i 10zl/os za biale okrycia na krzesla.  wesele planuje na 130osob, a ty?:-) zastanawialam sie jeszcze nad park hotelem ale te zielone plytki mi sie strasznie nie podobaja. . 

poza tym nie uwazam zeby sala byla za daleko kazdy ma dzis samochod i u mnie nie trzeba organizowac nikomu transportu mimo,ze mieszkaja 30km poza bydgoszcza:-)  

Offline nolska Kobieta

7 stycznia 2013, 14:57
alicjaewa- byc moze :-) mi i 7pozostalym osobom na pewno nic nie bylo :-)

Offline fani1912 Kobieta

8 stycznia 2013, 00:29
nolska - my jeszcze nie jesteśmy w pełni przygotowań także narazie bylam ogladac i rozejrzec sie a te krzesla to tez wiem ze 10 zł, ale ze za mieso dodatkowo 10 tu juz nie wiedzialam:) mysle tak jak ty jeśli chodzi o dojazd, kazdy teraz ma praktycznie samochod, a nawet nie ma teraz takiej sali zeby wszyscy przyszli piesz o tez tak wracaja , zazwyczaj dzwonia po znajomych zeby ich odwieźli albo coś. . .
wlasnie ja tez na czerwiec chcialam ale prawdopodobnie bede wtedy bronic jakos mgr takze jeszcze nie mamy terminu :) ale mimo wszystko 230 zl tez drogo prawda:) a tak z innych sal to jeszcze art cafe w nakle jest ładnie i nawet tanio tylko nie pamietam dokladnie jak te koszty wygladaja :) musze jeszcze poogladac inne sale zeby miec pewno a pozatym rodzice tez bede ogladac i moi i jego bo to jednak oni beda fundowac cala impreze :)

Offline nolska Kobieta

8 stycznia 2013, 09:30
fani- oplata za wodke 10zl/os a nie za mieso :-)  ja juz jestem zdecydowana i mam rezerwacje ale zobaczymy bo moj troche kreci nosem na te ceny ;) moja mama juz ogladala i nie podoba jej sie tylko ze to 2 a nie jedna sala ;p

Offline fani1912 Kobieta

8 stycznia 2013, 15:52
sory źle doczytałam :) sala jest piekna i na pewno bedzie super :)

Offline chinkuje Kobieta

17 lutego 2013, 19:49
co myślicie o restauracji "ogniem i mieczem " mial ktos tam wesele??

Offline Mandinka Kobieta

17 lutego 2013, 20:15
Ja tam byłam na weselu w 2009 roku. Hmm... ja ogólnie nie lubię klimatów "myśliwskich" i moim zdaniem średnio nadają się na wesele, ale co kto lubi. Sala jest dosyć ciemna i mała, więc fotograf i kamerzysta nie będą mieli łatwo. Jedzenie bez szału, ale też bez lipy ;) Powiem Ci szczerze, że mimo, iż restauracja jest 3 minuty od Bazyliki i 10 minut od mojego mieszkania to w ogóle nie brałam jej pod uwagę...

Offline chinkuje Kobieta

17 lutego 2013, 21:27
DZIĘKI za odpowiedz.  my juz zdecydowalismy ze wlasnie tam bedziemy sie bawic, i mam nadzieje ze bedzie fajnie no i smacznie, pozdrawiam :)

Offline AnnaMaria87 Kobieta

8 marca 2013, 16:47
Dziewczyny czy któraś z was... była? słyszała? wyprawiała? wesele... w restauracji TOBIASZ>?????

9 marca 2013, 13:13
odradzam, siostra PM miała wesele tam . malo jedzenia. goscie wyszli głodni, wiecej podjedli na poprawinach w domu. odradzam

Offline nolska Kobieta

9 marca 2013, 22:10
Bylam na andrzejkach. Rzeczywiscie malo jedzenia ale dobre bylo ;) Nie zrobilabym tam wesela ;)

Offline Iwona17.08.2013 Kobieta

16 marca 2013, 09:29
Witajcie :)

Będę miała wesele w Restauracji Uniwerysteckiej, jak czytałam forum ma bardzo dobre opinie.  Chcialabym się dowiedzieć jednak pewnych szczegółów.  Jak oni patrzą na strojenie sali ?
Szczerze powiedziawszy moje kolory przewodnie to fiolet i seledyn i się zastanawiam czy mi ustroją salę w tych kolorach jakbym pogadała z dekoratorką :)
Jak coś wiecie prosze o informację:)

wiem, że nie wpuszczają firmy z zewnątrz do dekorowania. . .

Offline Olimpia87 Kobieta

16 marca 2013, 23:32
Chyba najlepiej bedzie,jak skierujesz takie zapytanie do menagera :)

Offline mberry91 Kobieta

18 marca 2013, 12:22
Moja kuzynka miała wesele w sierpniu w sali uniwersyteckiej i jej kolorami też był fiolet, także wychodzi na to , że jest taka możliwość. Sala była przepięknie ustrojona i do tego okrągłe stoły. Najlepiej z managerem pogadać, ale jestem pewna , że nie będzie z tym problemu !

Offline AnnaMaria87 Kobieta

27 marca 2013, 15:37
Dziewczyny piszecie że w Tobiaszu mało jedzenia jeśli porównując porcje to jest o jedną więcej niż w innych restauracjach to jak to jest? Np. w TObiaszu porcja ma 100gram a w innej 150? Stąd różnica? A co z "pod dębem" na fordońskiej

Offline mloda93 Kobieta

31 marca 2013, 15:07
Cześć :)

Ja wraz z moim narzeczonym planujemy wesele na ok 60 osób.
Interesuję mnie wasza opinia dot.  Restauracji ''Zatoka" .
Nie mieszkam w Polsce więc na tą chwilę mogę moją opinię oprzeć tylko na forach.  :)
Jak to wygląda (mniej, więcej) cenowo, organizacyjnie ?

Pomóżcie :) Ślub w czerwcu 2014R.