e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 251228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline serduszko

Odp: Restauracje Bydgoszcz
23 października 2012, 12:09
Bardzo, bardzo polecam Restaurację Uniwersytecką:)

Pełen profesjonalizm, wszytsko na bardzo wysokim poziomie.

Smaczne jedzenie i naprawdę można im w 100 % zaufać w każdej sprawie.

i może jeszcze dodam, że dobra cena i miłe niespodzianki przy ostatecznym rozliczeniu:)

8 listopada 2012, 22:14
Jednak polecam Uniwersytecką po kilku imprezach zmieniam zdanie Nad strygą jak i Telimena i inne podobne kryją sie do niej.  :)
:)

Offline Precelek Kobieta

8 listopada 2012, 22:17
DiLuna nie nabijaj niepotrzebnie postów.
Nie musisz podbijać wątku, jeśli ktoś będzie szukał informacji o restauracjach zapewne znajdzie co mu potrzeba.

Odnośnie Uniwersyteckiej też słyszałam same pochlebne opinie.

27 listopada 2012, 13:09
Zapraszam do kontaktu z naszym działem marketingu. Reklama kosztuje.
« Ostatnia zmiana: 12 sierpnia 2014, 16:52 wysłana przez Sylvi »

Offline nana555 Mężczyzna

27 listopada 2012, 17:36
Czy ktos moze podzielić się ze mną opinią o restauracji "Dworek nad Brda" na ul.  Fordońskiej?
Byłem ostatnio tam ale nie do końca jestem przekonany.

Offline mberry91 Kobieta

1 grudnia 2012, 12:19
No nic niedlugo bede w Bydgoszczy to pozwiedzam :) Troche jeszcze podochodzilo  bo mojemu Ł strasznie sie podoba hotel pan tadeusz w osielsku i hotel maraton :) Dzieki dziewczyny za opinie :) Mial ktos moze wesele w tadeuszu na 100 osob ?

Offline Mandinka Kobieta

28 grudnia 2012, 23:28
Jesteśmy zmuszeni zmienić lokal na pół roku przed ślubem (o szczegółach napiszę może za jakiś czas...) i jesteśmy w kropce. Wolny termin mają restauracje 3V6 (Hotel City), Telimena i Hotel w Brzozie (namiot). Sala w hotelu City ponoć piękna, ale jedzenia strasznie mało ;/ Podobnie w Telimenie - ponoć porcje są bardzo małe. A namiot w Brzozie będzie z kolei za duży na 70-osobowe wesele... Echh...  :( Dziewczyny, macie jakieś opinie na temat tych lokali?

Offline Precelek Kobieta

28 grudnia 2012, 23:46
Mandlinka, innych miejsc nie znam, ale jeśli chodzi o Telimenę my na ilości nie narzekaliśmy, ani na jakośc potraw.

Offline dogma23 Kobieta

29 grudnia 2012, 14:56
o Hotelu Brzoza jest osobny wątek, my możemy mówić o weselu tam w samych superlatywach :-)

Offline AlicjaEwa Kobieta

29 grudnia 2012, 20:36
z Mandinką mamy tą samą sytuację bo i sala ta sama. my podpisaliśmy dzisiaj umowe z Telimeną.
Mam mieszane uczucia , gdyż wlaścicielka kaze nam zapłacić za mycie szkła naszych barmanów jak za dodatkową osobę, w poprzedniej restauracji nie było takich problemów. no ale jej już nie ma. fuks że sie nasz termin zwolnił w telimenie ,była u nas na drugim miejscu

Offline Precelek Kobieta

31 grudnia 2012, 17:11
Wesela w Telimenie sie udają, tylko trzeba upierdliwie wszystko miec na piśmie, tysiąc razy usłyszycie, że się "dogadamy" a na końcu wychodzą hocki-klocki z umową i pieniążkami.
Jak dogracie szczegóły będzie git.
Sala jest piękna i jedzonko dobre, więc relax :)

31 grudnia 2012, 17:23
też już to zauważyłam, dziękuję za rade! :*

Offline kajkaaa Kobieta

1 stycznia 2013, 20:13
Cześć Dziewczyny :)

Na samym początku wybraliśmy Dworek nad Brdą- koleżanka opowiadała, że jedzenie mają pyszne, ale po pierwszym spotkaniu stwierdziliśmy, że wystrój jest za surowy.  Wybraliśmy kolejne dwie restauracje: Korona w fordonie (ślub odbędzie się w kościele w fordonie, więc byłoby bardzo blisko) i Kresowianka.  Obydwie restauracje mają podobny wystrój.  Wzięliśmy więc pod uwagę menu i za 145 zł w Kresowiance wychodziło więcej jedzenia niż za 170 w Koronie.  Obydwie restauracje nie pobierają korkowego i opłaty za toaletę bo trochę poczytałam sobie w internecie, że takie rzeczy się zdarzają.  W każdym bądź razie wybraliśmy Kresowiankę, ale nie znamy nikogo kto by tam robił wesele.  Jeśli macie jakieś informacje podzielcie się  :) Aczkolwiek mam nadzieję, że wybraliśmy dobrze i będziemy zadowoleni  :D

1 stycznia 2013, 20:57
kajkaa a na ile osób wesele? bo oglądalam sale i wydała mi się nieco ponura i mała..

Offline Mandinka Kobieta

3 stycznia 2013, 14:37
Pisałam już w wątku 2013-stek, ale tutaj też mogę :) Dziś podpisaliśmy umowę z Hotelem Pan Tadeusz (nie mylić z Dworkiem Pan Tadeusz, choć właściciel ten sam ;) ) w Osielsku, dawne Millenium. To zdjęcia naszej sali (są tam dwie):

Ceny w restauracji to 170zł lub 190zł od osoby (w zależności która sala). W cenie są nielimitowane napoje (soki) i limitowane gazowane. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Ogólnie oferta ciekawa, jeśli ktoś szuka sali na ten lub przyszły rok, to polecam się wybrać :)

Offline japcio Kobieta

3 stycznia 2013, 16:52
Laski, a jak wygląda sprawa parkingu "Pod Papugami"? Czeka mnie tam impreza (nie wesele) i zastanawiam się, czy zaparkuję na ich terenie. W pobliżu chyba nie ma żadnego parkingu ???

Offline Precelek Kobieta

3 stycznia 2013, 17:30
jest parking na Sielance, za LO VI kawałek.

Offline Mandinka Kobieta

3 stycznia 2013, 18:53
Laski, a jak wygląda sprawa parkingu "Pod Papugami"? Czeka mnie tam impreza (nie wesele) i zastanawiam się, czy zaparkuję na ich terenie. W pobliżu chyba nie ma żadnego parkingu ???

Jak są większe imprezy to oni organizują parking pod Filharmonią.

Offline Natalusia Kobieta

• użytkownik
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Ślub w: Bydgoszcz
3 stycznia 2013, 21:02
(...) Podobnie w Telimenie - ponoć porcje są bardzo małe. (...)

"Ponoć"... ;) Też przed swoim weselem to parokrotnie słyszałam, tylko że nigdy nie od osób, które były w Telimenie na weselu lub miały tam swoje własne wesele, tylko te osoby słyszały, że "gdzieś o tych małych porcjach ponoć ktoś coś mówił" ...  :P
Mieliśmy w Telimenie wesele 15.06.12 i byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenia wystarczająco dużo i bardzo dobre, wszystko ładnie podane, świetna obsługa kelnerska, stoły i krzesła ładnie przystrojone. Uważam, że lepszej decyzji co do wyboru restauracji na nasze wesele nie mogliśmy podjąć ;)

Liczę, że kiedyś uda mi się więcej napisać  ;)

Offline Mandinka Kobieta

3 stycznia 2013, 21:18
Natalusia, wierzę, ale jednak trudno przejść obojętnie obok takich opinii ;) Być może coś się w tej kwestii zmieniło, a opinia została.
To co nas odstraszyło w Telimenie to koszty dodatkowe - szatnia, toaleta, ZAIKS i kto wie co jeszcze. Niby nie są to duże koszty, ale takie jakieś naciąganie na siłę nam się nie podoba.

Offline kajkaaa Kobieta

4 stycznia 2013, 16:08
AlicjaEwa wesele ma być na ok 60 osób.  A co do wystroju to nam się właśnie podobało wcale nie jest ponuro, czasami na obiad tam chodziliśmy i raczej wygląda właśnie na klimatyczne miejsce:) Zresztą najważniejsze żeby jedzenie było dobre i go nie zabrakło i żeby ludzie się bawili dobrze.  Tylko, że ani w internecie ani wśród znajomych nie słyszałam żeby ktoś robił tam wesele i myślałam, że któraś z Was może się podzielić jakimiś informacjami :)

Offline Precelek Kobieta

4 stycznia 2013, 16:30
Madlinka, ja się zgodzę z Natalusią, byliśmy drugim weselem organizowanym w Telimenie i od początku porcje byly dobre.... więc to opinie raczej osób z bankietów pracowych lub dni nauczyciela, na weselu na pewno jedzenia nie braknie, jeszcze na poprawiny zostaje.

Dziwne koszta i niedomówienia to inna sprawa, ale można to załatwić, Natalce się udało ;)

Offline Precelek Kobieta

4 stycznia 2013, 16:31
Natalka miała wesele rok po nas i nadal porcje były ok, więc raczej to powinno dać do myślenia.
A ja nie z tych, którzy za wszelką cenę Telimenę będą chwalić, ale do jedzenia się czepiać nie ma co ;)

Sorry za dwa posty, za szybko wysłałam.

4 stycznia 2013, 16:44
kajkaaa każdy ma swoje zdanie, oglądałam sale i mi wydała się ponura, mała i bardziej na stype. poza tym nie bardzo wiem gdzie tam miejsce do tańca;) ale każdy ma swoje zdanie:)

Offline kajkaaa Kobieta

5 stycznia 2013, 15:24
Cytat: AlicjaEwa link=topic=1887. msg1825010#msg1825010 date=1357314278
kajkaaa każdy ma swoje zdanie, oglądałam sale i mi wydała się ponura, mała i bardziej na stype.  poza tym nie bardzo wiem gdzie tam miejsce do tańca;) ale każdy ma swoje zdanie:)

no pewnie ;) mówisz, że widziałaś na zdjęciach ja widziałam na żywo :) zresztą wydaje mi się, że to podobny wystrój jak w jacku, starej babci czy też w kredensie i taki mi odpowiadam a tam jest kilka sal nie wiem, którą widziałaś a i miejsc do tańczenia też jest.  W każdym bądź razie cały czas szukam informacji od osób, które robiły tam wesele lub były na weselu.

Offline Precelek Kobieta

5 stycznia 2013, 16:33
wystrój Jack'a, Starej Babci czy Kredensu jest fajny i klimatyczny, ale średnio weselny :)

Offline fani1912 Kobieta

5 stycznia 2013, 16:43
a macie jakieś info na temat dworu hulanka ?? sala za rzymem ?? . . . prosze o opinie

5 stycznia 2013, 17:10
kajkaa widziałam na żywo tę salę.

Offline Olimpia87 Kobieta

5 stycznia 2013, 17:24
fani1912 byłam we wrześniu na weselu w dworze hulanka - szczerze to mam mieszane uczucia. Na plus jest wystrój - ma swój urok oraz atrakcje dla dzieci -na zewnątrz jest plac zabaw dla dzieci i stoliki z krzesłami dla chcących się dotlenić :) Wrażenie również robi sposób w jaki witani są goście i oczywiście Para Młoda. Na minus: niezbyt smakowało mi jedzenie oraz fakt, że są dwie sale - jedna do tańczenia i jedna do siedzenia - nie wszyscy goście widzą jak się bawią pozostali.

Offline fani1912 Kobieta

5 stycznia 2013, 17:27
właśnie w grudniu byłam ją oglądać - zrobiła na mnie niesamowite wrażenie :) ale wiaodmo chciałbym poznać opinię ludzi, którzy bawili sie na weselach tam :) a to prawda z tymi salami tak na pol mi sie podoba to ze jest oddzilnie sala ale z drugije strony jest ciszej muzyka gra ale nie trezba do siebie krzyczec na sali jadalnej i cos tam widac moze nie cala sale ale spora czesc :) mimo wszytsko dzieki za pierwsza opinie :D