e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 249289 razy)

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
20 września 2010, 18:16
Baby a w jaki dzień tygodnia miałaś wesele????bo mi jak dzwoniłam do Myślęcinka ,aby mieć wesele pod namiotem na ok 80 osób menager bardzo sympatycznie powiedział,że tak małe wesele nie jest dla niego żadnym zyskiem jeśli jest organizowane w sobotę,tak jak chciałam,zaproponował Nam zatem inny dzień tygodnia np. środę....Był bardzo miły ,wytłumaczył mi dlaczego ma takie a nie inne podejście i ja to zrozumiałam, to jest biznes i już......
Mam na myśli chociażby opłaty za każdą kawkę, dzbanek wody etc.
ja miałam wesele w Gazdówce, nie było nic takiego....dzbanki kawy i herbaty stały na stoliku specjalnie do tego przeznaczonym i nie było żadnych limitów, nie wiem jak z wodą,bo wodę zakupiliśmy sami,restauracja jedynie dorzuciła do dzbanków cytrynkę;-) a zresztą przecież na umowie jaką się podpisuje przed weselem jest kwota,w moim przypadku to było 12 tysiaków,bez podziału na osoby.....z tego co wiem,teraz jest większa.....

Offline Baby Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.08.2010
20 września 2010, 18:22
Daruda, ja miałam wesele w sobotę i tradycyjnie poprawiny w niedzielę. Jednak pragnę zaznaczyć, że miałam w Pałacu na sali a nie pod namiotem :)

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
20 września 2010, 18:24
tak tak ja wiem,ale z tego co ja dzwoniłam ponad rok przed moim weselem to był  jeden właściciel....i o Pałacu powiedział to samo;-) zaproponował wtedy bodajże Kummerówkę;-)

Offline Gaya Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30 kwiecień 2011
20 września 2010, 18:32
Napisałam tylko swoje spostrzeżenia.  W Myślęcinku tak nam właśnie powiedziano - w sobotę nie opłaca się im robić takiego wesela, chyba że chcielibyśmy inny dzień tygodnia.  W Gazdówce takie nam zasady przedstawili w zeszłym roku.  Może teraz się to zmieniło. 

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
20 września 2010, 18:40
ja miałam właśnie wesele w zeszłym roku i pisałam,jak było w zeszłym roku;-)

Offline Gaya Kobieta

• nowicjusz
20 września 2010, 18:42
Może przy większej ilości gości wliczali napoje w cenę.  Na naszą uroczystość (ok 30osób) chcieli dodatkowo pieniądze za napoje ciepłe i zimne  :)

Offline Soobieska Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28-08-2010
20 września 2010, 18:44
ja ze swojej storny chcialabym polecic city hotel- cena podobna do reszty- 180 zl (mozna negocjowac ilosc miejsc parkingowych, zmiany w menu, wystroj dodatkowy) z ciastem, owocami etc, apartament dla nowozencow, kwiaty na sali. wszystko przygotowane bosko, kelnerzy pelen profesjonalizm, jedzenie pyszne i zostalo go mnostwo, sa bardzo ugodowi bardzo chetni do wspolpracy, wszystkie przygotowania i samo wesele dzieki nim bylo kompletnie bezstresowe- wszystkie rzeczy, ktore gosci pozostawili na sali byly znalezione i przechowane. zrobili niespodzianke i dodatkowo powitali nas winem i kwiatami na sali, placi sie tylko mala czesc przed weselem reszte po...  rewelacja, goraco polecam!!

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
20 września 2010, 18:46
Może przy większej ilości gości wliczali napoje w cenę.
Jeśli chodzi o moje wesele,napoje kupowaliśmy sami;-)

Offline Gaya Kobieta

• nowicjusz
20 września 2010, 18:49
Zimne napoje też mogliśmy mieć swoje, ale kawa i herbata w ogóle nie były wliczone w cenę.  Większość restauracji proponuje nieograniczoną ilość ciepłych napojów :)

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
20 września 2010, 18:52
no nie wiem,może zasady się zmieniły;-) pewnie to kwestia dogadania z menagerem ;-))))

Offline Soobieska Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28-08-2010
20 września 2010, 18:52
aa co do napojow, to tez byly w cenie- gazowane w malych butelkach, zeby byly swieze, praktycznie kazdy napoj mozna zamowic w ramach ceny- bezalkoholowy...

Offline Baby Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.08.2010
20 września 2010, 18:55
W hotelu Pałac też miałam napoje zimne (soki, cola, sprite  itp) oraz ciepłe (kawa, herbata) bez. :)

Offline Arleta i Tomek Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.09.2010
25 września 2010, 22:46
Witajcie,

My zdecydowanie możemy polecić Park Hotel w Bydgoszczy, jesteśmy świeżo co po weselu właśnie w tym hotelu i jedyne co możemy powiedzieć to rewelacja.. Sala pięknie przystrojona, cała masa pysznego jedzenia i napojów, no i obsługa na najwyższym poziomie. Tuż przed weselem mieliśmy wiele wątpliwości, ale teraz z czystym sumieniem możemy polecić właśnie ten hotel. Wielkie podziękowania na ręce Tomka, który nadzorował i przygotowywał nasze wesele, współpraca rewelacyjna, otwarty na wszystkie sugestie Pary Młodej, rozwiewał wszystkie nasze wątpliwości - po prostu rewelka! Polecamy w 100 % Każdy kto zdecyduje się na wesele właśnie tam na pewno nie będzie żałował. Nasz wielki dzień był wyjątkowy m.in. dzięki wspaniałej oprawie i obsłudze jaką zapewnia bydgoski Park Hotel.

Offline evcia-e1 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.09.2010
27 września 2010, 19:23
Witam. Ja jestem świeżo upieczoną żoną. Wesele mieliśmy w restauracji "Ogniem i Mieczem" w Bydgoszczy i szczerze mogę polecić tę restaurację. Jestem przede wszystkim zachwycona wystrojem. Jedzenie pyszne, świetnie podane. Na obsługę nie mogę narzekać. Jedyny minus to zbyt mała sala na większe wesela, ale na takie jak nasze w zupełności wystarczyła (mieliśmy 40 osób). Plusem było również to, że kierownik restauracji zajął się organizacją ciast i tortu weselnego, tzn zdecydowaliśmy się tylko na cukiernię, a on przedstawił nam katalogi z ciastami i tortami. Jedyne co do nas należało to wybór odpowiedniego  tortu i ciasta,nie musieliśmy martwić się oddawaniem blach. Szczerze polecam tę restaurację na małe wesela i przyjęcia weselne i dla osób, które cenią sobie taki mało nowoczesny wystrój.

Offline starapanna Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: -
3 października 2010, 16:46
Odstąpię termin 30. 04. 2011 w restauracji w Bydgoszczy (pod Bydgoszczą)

Offline Myszk@ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.09.2012
3 listopada 2010, 12:46
Hej,

My z moim P.  też powoli rozglądamy się za miejscem na wesele.  Po wstępnych orientacjach telefonicznych i podróżach w parę miejsc, wahamy się między Park Hotelem a Hotelem Maraton :) O ile o Park Hotelu mnóstwa rzeczy się dowiedziałam na tym forum (zresztą potwierdzających nasze odczucia po spotkaniu z panem Tomkiem), o tyle o Maratonie nie słychać prawie nic. .  miał tam ktoś może wesele albo może nam coś więcej na ten temat powiedzieć??

Heh. . .  do ślubu niby jeszcze tyle czasu, a w Olimpijczyku już nie ma naszego terminu :P

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
4 listopada 2010, 19:13
Myszk@ na 2012 rok ie ma terminu??? o jaaaa...
ZNIKAM!

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
4 listopada 2010, 19:37
Ja o hotelu maraton mam słabe zdanie po tym, jak byliśmy się orientować. Menu słabe jak na cenę, którą sobie życzyli, korkowe jakieś kosmiczne no i jak przyszło co do czego to nasze wesele było za małe i im się nie opłacało - dosłownie to usłyszeliśmy...
Ale to było prawie 2 lata temu, jak załatwialiśmy wszystko. Nie wiem jak inni i co się zmieniło.

Offline katepolak Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 11.06.11.
5 listopada 2010, 13:52
Ja nie mam żadnych osobistych doświadczeń, ale doszły mnie kiedyś słuchy, że w Maratonie liczą dosłownie za wszystko: za dekoracje itp...

Offline Myszk@ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.09.2012
6 listopada 2010, 07:50
Asiula_hh. . .  no właśnie nie ma, też nas to zdziwiło, ale cóż zrobić :P

A co do maratonu. . .  byliśmy i powiem Wam, że wrażenia nienajlepsze.  Manager w ogóle  nie zainteresowany tym co do niego mówiliśmy, obiecał że przyśle nam na maila menu, czego póki co nie zrobił. . .  generalnie czuliśmy się tam jak jacyś intruzi :P

Decyzja co prawda jeszcze nie podjęta, ale w tym momencie na 80% będzie Park Hotel :)

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
6 listopada 2010, 22:45
my mamy hotel city już dawno zarezerwowany :) i kolega mojego PMa miał tam niedawno wesele i był zachwycony i 2 ty mój kuzyn był tam na weselu i powiedział tylko jedno słowo: PIęKNIE!! jestem spokojna i przeszczęśliwa :):):)
ZNIKAM!

Offline pawciur Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 03.07.2010
7 stycznia 2011, 15:12
Na nieduże wesele polecamy gorąco restauracje w której zrobiliśmy nasze wesele w lipcu  a mianowicie ZATOKA na Floriana. Zarowno my jak i goscie zachwyceni byliśmy klimatyczna sala w stylu pałacykowym, piekna dekoracja i pysznym jedzeniem. Wszystko bylo dopięte na ostatni guzik.
Panie, które stroja sale wkladaja cale serce w to co robią a przy tym sa otwarte na sugestie i prośby pary młodej a do tego NIESPODZIANKA która było przepłyniecie łodzią do opery i z powrotem( super )     goraco polecamy.!!!

Offline Isabel Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.09.2011
10 stycznia 2011, 16:53
Zatoka też mi się bardzo podobała, ale dla nas za mała, ciekawym rozwiązaniem jest to, że zespół gra na "balkonie", my mamy wesele w brzozie, a co do innych sal, to ogromne wrażenie zrobiła na mnie restauracja mazur na ul. Staszica :)

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
11 stycznia 2011, 12:54
Byłam jako gośc na weselu na Staszica, kiedyś to się nazywało Pod Papugami, nie wiem czy jeszcze jest pod taką nazwą.
Było dużo miejsca do tańczenia, na podwyższeniu miejsce na zespołu, naprawdę fajnie. Jeśli chodzi o minusy to (15 roku temu) słaba klimatyzacja, strasznie gorąco było w sierpniu na sali i mały ogródek, wielkości większego balkonu, więc za bardzo nie ma gdzie wyjść.

Offline Isabel Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.09.2011
11 stycznia 2011, 13:44
Teraz pod papugami- to restauracja mazur  ;)

Offline aska25 Kobieta

• to my
  • użytkownik
  • data ślubu: 4 WRZESIEŃ 2010
11 stycznia 2011, 15:03
a czy ktoś sprawdzał restauracje ostromecka pod bydgoszcza 2 sale jednajadalna druga taneczna ogród tezdosc spory i obsługa pierwsza klasa a Michał menager nic dodac nic ując super współpraca ja polecam bardzo gorąco.My mieliśmy wesele we wrzesniu i jak jestesmyw kraju to zawsze tam na obiad jedziemy POLECAM!!!!!

Offline natboi Kobieta

• nowicjusz
15 stycznia 2011, 01:53
Witam serdecznie,

dużo się naczytałam o ParkHotelu w Tryszczynie, ze zdjęć na swojej stronie internetowej też prezentuje się ciekawie.  Czy orientuje się ktoś z was co do ceny za osobę w tym lub 2012 roku???

Offline teiwaz Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 13 lip 2012
17 stycznia 2011, 19:10
Witam wszystkich, mam takie pytanie. . .   Do wesela mamy jeszcze trochę czasu ale już rozglądamy się za miejscem, które by nam odpowiadało.  Hotel pałac, kummerówka znamy i wiemy jak jest bo bywaliśmy, ale prócz tych miejsc mamy do wyboru Dworek nad Brdą przy ul Fordońskiej, oraz Gościniec nad strugą przy Nakielskiej.  Był ktoś tam może? Albo słyszał coś o tych miejscach?

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
17 stycznia 2011, 19:15
a co mozesz powiedziec na temat hotelu palac?

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
17 stycznia 2011, 19:21
Ja o hotelu pałac mogę powiedzieć wiele dobrego... chyba nawet już coś tu pisałam.
Mieliśmy wesele na 48 osób dokładnie ;)