Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 297592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malwina555
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #480 dnia: 30 Marca 2010, 13:26 »
chodzilo mi o jedyne miejsce w Fordonie oczywiscie - tak dla sprostowania:)

Offline ziutka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • ty i tylko ty jesteś mi przeznaczony
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #481 dnia: 10 Maja 2010, 20:08 »
Nasz wybór padł na RESTAURACJĘ ''CO'' przy ul. Hetmańskiej w Bydgoszczy czy któraś z was była na weselu tam bąź miała tam wesele swoje??? Proszę o wszelkie informację z góry dzieki

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #482 dnia: 11 Maja 2010, 19:03 »
Nasz wybór padł na RESTAURACJĘ ''CO'' przy ul. Hetmańskiej w Bydgoszczy czy któraś z was była na weselu tam bąź miała tam wesele swoje??? Proszę o wszelkie informację z góry dzieki

moja mama zna babkę która prowadzi tą restauracje i nam bardzo polecala. my jednak nie zdecydowalismy się nawet tam pojechc bo za daleko nam od Kościola. jedeny minus jaki słyszałam to to że maja własną kapele którą bardzo polecają(na szczęście nie trzeba sie na nich decydować chociaż panie są podobno "upierdliwe" w tej kwestii) ;)
ZNIKAM!

Offline Grarem
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: wrzesień 2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #483 dnia: 12 Maja 2010, 18:06 »
Witam wszystkich serdecznie
jeżeli chodzi o Karczmę Tatrzańska to mam mieszane uczucia co do tego miejsca, powiem szczerze w zeszłym roku zorganizowałam z moim bratem rodzicom urodziny, nie była to pierwsza impreza rodzinna w tym lokalu, ale po raz pierwszy byłam rozczarowana. Głownie jeżeli chodzi o samo jedzenie nie tyle o smak ale o ilość i cenę o napojach nie wspomnę. Obiad kawa - przy czym ciasto oprócz tortu było nasze- i kolacja wyszlo około120 zl od osoby impreza rozpoczeła sie o godzinie 14: 30 do godziny 21. Sam obiad wyszedl oki, ciasta tez nie zabrakło, ale co do kolacji mam wiele zatrzeżen, za jedna małą pieczarkę z miesęm milelonym wyszlo około 6,50 - to była podobno porcja , do tego żurek w chlebie, nie powiem bardzo dobry i dwie deski wedlin, a raczej deseczki.Nie wiem jak to wygląda z weselem, ale na tego typu imprezy nie ma ustalonej kwoty od osoby, za wszystko płaci się za tzw. porcję. Dodam  jeszczem, że za każdy dzbanek wody mineralnej pani policzyła 6 zl. , a za dzbanek soku 7 zł. W pierwotnych założeniach brałam pod uwagę równiez Karczmę Tatrzańską przy wyborze sali na wesele, ale po tej imprezie stwierdziłam, ze niestety nie.
Sa to tylko moje doswiadczenia i odczucia, najlepiej wybrać się samemu i dobrze dotytac, a przede wszystkim zapytać co oznacza porcja, bo niestety to pojecie jest różnie rozumiane.
Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia

Offline ziutka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • ty i tylko ty jesteś mi przeznaczony
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #484 dnia: 13 Maja 2010, 16:44 »
W fordonie polecam Klub Heros byłam tam się dowiadywać ładna sala jeżeli jest dużo gości bądź para młoda sobie życzy to można dwie sale rozdzielić ze w jednym stoły a drugie do tańczenia (tylko z tego powodu się nie zdecydowaliśmy) bo mamy 80osób a nie chcemy w dwóch salach...ale miła kierowniczka piękne ustrojenia, kobieta profesjonalnie podchodzi do sprawy także warto się wybrać tam, drugą restauracją gdzie osobiście kiedyś byłam jest restauracja Lewiccy przy UTP tylko biorą chyba 170zł za osobę i trudno się dostać bo duże branie jest. Bardzo duża sala jedzenie smaczne. Mam nadzieję że pomogłam aaa jeśli chodzi o karczme to nie byłam tam ale wystrój mi się nie podoba i jest mało miejsca oglądałam też w internecie restaurację Malibu jest malutka wprost na małe weselicho . pozdrawiam

Offline kasiaijuz82

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #485 dnia: 8 Czerwca 2010, 00:51 »
czy ktos z Was byl na weselu w Tawernie (za Osielskiem w Żołędowie) przy trasie na Gdańsk??
dzwonilam dzis do nich, maja stala cene 170 zl za osobe.  Nie wyprawiaja poprawin, ale w naszym przypadku to nie ma znaczenia bo nie planujemy popawin.
Bylismy tam na obiedzie jest bardzo przytulnie i generalnie ładnie :) jedzene tez nam smakowalo ale na dobra sprawe tylko dwoch dan probowalismy ;)
obsluga bardzo mila, tylko dlugo czekalismy, no ale moze na weselu bedzie inaczej.
Jakie sa Wasze recenzje co do tego lokalu?

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #486 dnia: 8 Czerwca 2010, 13:31 »
kasiaijuz82 Nie byłam tam na weselu, ale lubię ich jedzonko. Nigdy nie słyszałam złej opinii o jakimkolwiek daniu.

Offline kasiaijuz82

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #487 dnia: 8 Czerwca 2010, 14:28 »
wlasnie objechalam wszystkie restauracje w osielsku po Taverne wlasnie
kurcze, w tej Tavernie sa jakies roboty budowlane, wychodzisz z budynku a tu parawan i wystajace zza niego gole sciany.
no brzydko to wyglada, watpie by w dwa miesiace sie z tym uporali ;/

sposrod zajazdow ktore dzis odwiedzilam bylam rowniez w Panu Tadeuszu - bardzo ladnie wizualnie sie prezentuje, jeszcze nie znam szczegolow co do organizacji i cen przede wszystkim, bo akurat nie bylo osoby kompetentnej, ale chcialam sie Was zapytac o jedzenie w Panu Tadeuszu,
dobre maja jedzonko? i w ogole byliscie tam na weselu?
o ile ceny nas nie wystrasza to musimy sie wybrac tam na obiad :D

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #488 dnia: 8 Czerwca 2010, 16:36 »
kasiaijuz82 ja dobrze widzę że Wy macie ślub za dwa miesiące i jeszcze nie macie restauracji ??? jak tak to wow podziwiam!



Offline Jahu55
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #489 dnia: 8 Czerwca 2010, 18:15 »
Cytat: kasiaijuz82 link=topic=1887. msg1280453#msg1280453 date=1276000113
wlasnie objechalam wszystkie restauracje w osielsku po Taverne wlasnie
kurcze, w tej Tavernie sa jakies roboty budowlane, wychodzisz z budynku a tu parawan i wystajace zza niego gole sciany. 
no brzydko to wyglada, watpie by w dwa miesiace sie z tym uporali ;/

sposrod zajazdow ktore dzis odwiedzilam bylam rowniez w Panu Tadeuszu - bardzo ladnie wizualnie sie prezentuje, jeszcze nie znam szczegolow co do organizacji i cen przede wszystkim, bo akurat nie bylo osoby kompetentnej, ale chcialam sie Was zapytac o jedzenie w Panu Tadeuszu,
dobre maja jedzonko? i w ogole byliscie tam na weselu?
o ile ceny nas nie wystrasza to musimy sie wybrac tam na obiad :D

Pan Tadeusz ma bardzo i to bardzo średnie jedzenie według mojego gustu.  Nie przepadam.  jedyny plus to żurek i tatar.

Co do tawerny to budują drugą salę i hotel.  Wszystko ma być oddane do końca roku. 

Offline kasiaijuz82

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #490 dnia: 8 Czerwca 2010, 19:18 »
Cytat: ada1988 link=topic=1887. msg1280597#msg1280597 date=1276007785
kasiaijuz82 ja dobrze widzę że Wy macie ślub za dwa miesiące i jeszcze nie macie restauracji ??? jak tak to wow podziwiam!
ano, nasze wesele bedzie niewielkie 30-40 osob, do tego z dzidziusiem, wiec nie bedzie dyskoteki ;) sale sie znajda, tylko jakie;) Pan tadeusz jest super, ale po ostatnim poscie zastanawia mnie kwestia jedzenia. .  po prostu musimy sie wybrac na przeszpiegi ;)

troche pozno wiem, ale gdy zaszlam w ciaze rok temu, nie chcialam na szybko brac slubu.  Mala przyszla na swiat, pierwsze dwa miesiace nas pochlonela w 100% (w pozytywnym tego slowa znaczeniu;)) pozniej chrzest no i teraz przyszedl czas na organizacje slubu dopiero.  mial byc pozniej (w tym roku) ale swiadek nam ucieka za granice ;)

generalnie jestem optymistka ::)

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #491 dnia: 8 Czerwca 2010, 19:20 »
no to gratuluję dzidziusia :)
ale i tak jestem pełna podziwu! No i powodzenia w szukaniu tej wymarzonej sali!



Offline Moniskaa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #492 dnia: 10 Czerwca 2010, 09:43 »
Ja z całą odpowiedzialnością mogę polecić Hotel Amelia. Z zewnątrz może super się nie prezentuje ale w środku piękna sala. Obsługa świetna, panie szybko się uwijały, jedzonko bardzo smaczne i bardzo kontaktowa Pani Manager. My jesteśmy bardzo zadowoleni po naszym weselu.

Offline 0celot
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #493 dnia: 20 Czerwca 2010, 12:48 »
Siema.
Czy ktoś, słyszał lub był na weselu w Dworku nad Brdą (koło giełdy samochodowej).  Wstępnie mam ustalony termin, jednak mam obawy czy tam się pomieści 80 osób? Czy ktoś wie jak tam wyglądają wesela, ile osób się mieści, jak z oprawą, jedzeniem.

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #494 dnia: 12 Lipca 2010, 23:15 »
hej, hej mam pytanko planujemy ślub na przyszły rok, nie znamy bydgoszczy, a juz zupełnie restauracji możeci polecić sale tak na 140 osób,  zgóry dzięki i pozdrawiam

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #495 dnia: 13 Lipca 2010, 00:29 »
ja tez mialam taki problem z sala, bo w bydgoszczy malo jest restauracji na taka liczbe ludzi;p
my wybralismy hotel palac w myslecinku sale pod namiotem, mnie osobiscie sie najbardziej podobala:) ale do wyboru masz jeszcze:
palacyk w ostromecku - tyle ze tutaj jest duzy problem z podpisaniem umowy, dziewczyny skarzyly sie, ze potrafia zmianiac ceny i umowione wczesniej sparwy, na taka liczbe ludzi to impreza nakilku salach musi sie odbywac, bo sa one nieduze, a tak poza tym to jest tam naprawde pieknie:);
hotel brzoza za bydgoszcza - calkiem ladna sala, tez pod namiotem,pieknie sa stoly przystrajane - okragle, wszyscy jedzonko zachwalaja i jest miejsce zeby sie odprezyc troszke, ladne widoki - lasek w poblizu;
motel jermir w strzyzawie tuz przed mostem fordonskim - mnie osobiscie sie nie podoba, niby jest sala zaszklona z widokiem na ogrod ale jakos mnie to nie przekonuje;
sale w atr - sama nie ogladalam ale dziewczyny na forum tez ja zachwalaja;
miedzy toruniem a bydgoszcza jest jeszcze karczma pod golebiem w zlejwsi wielkiej - ladna chatka z drewna pod strzecha, jedzonko dobre bo sama probowalam, jest rowniez miejsce na odpoczynek na dworze, minusem jest brak hotelu;
hotel pod orlem w samym centrum - mialam tam polowinki i powiem tyle, miejsce ladne, jedzonko dobre tylko jak dla mnie duzym minusem jest sala do tanca daleko;
o ile pamietam to chyba w hotelu city tez sie zmiesci tyle ludzi;p
tyle mi do glowy przychodzi na chwile obecna, jak cos sie przypomni to dam znac jeszcze;) mam nadzieje, ze pomoglam...


Offline aska25

  • to my
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • ;))))
  • data ślubu: 4 WRZESIEŃ 2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #496 dnia: 13 Lipca 2010, 00:35 »
ja bym jeszcze poleciła restauracje ostromecka pod bydgoszczą miejscowość ostromecko tam maciedo swojej dyspozycji 2 sale jadalna i taneczną.Ja akurata mam wesele na 70 osób i jeszczejest dużo miejsca.A jedzenie po prostu super.Kuchnia staropolska;)))))

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #497 dnia: 13 Lipca 2010, 16:20 »
dzięki Wam bardzo, dobrze jest poznać zdanie innych ludzi:-)dziś jedziemy do Brzozy i będzie trzeba coś wybrać, kurcze podobało mi się w Park Hotel tylko, że mało klimatyczne jest to miejsce, to wchodzenie po schodach hmm może nie ma znaczenia ale jakoś mi się nie spodobało jednak mojemu W.  bardzo:-)Zaba mam do Ciebie pytanko jak tańczyło sie w Myślęcinku bo mnie podłoga zaskoczyła, możesz mi powiedzieć dlaczego nie wybraliście Brzozy?

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #498 dnia: 13 Lipca 2010, 18:07 »
faktycznie w myslecinku ta podloga zaskakuje;p jest tam parkiet do tanczenia - mysle, ze wystarczy - ale na wszelki wypadek ja swoich gosci powiadamiam zeby nie ubierali zbyt waskich szpilek, zeby w razie czego miedzy kostke brukowa nie wchodzily obcasy;p...
dlaczego brzozy nie wybralismy hmm... wiem ze wiele ludzi ja zachwala ale nam sie zdecydowanie bardziej ten namiocik w myslecinku spodobal, na tarasie, zaraz obok altanki w kwiatach, duzo miejsca...do dyspoazycji jest takze praktycznie caly parter hotelu, wiec jak komus sie zrobi za glosno na sali to jest gdzie odpoczac i na papieroska wyjsc...ponadto calkiem fajnie dzwiek sie rozchodzi, mnie sie podoba jeszcze fontanna i to ze wszystko jest ladnie podswietlane od dolu...poprostu miejsce mi sie podoba, daleko od zgielku wsrod zieleni:)...mnie sie w brzozie sam namiot nie podoba i to miejsce dla mlodych na srodku ale to rzecz gustu...uwazam, ze oba mniejsca sa godne rozwazenia i nie bede nikogo namawiac, grunt zeby sie Wam podobalo i zebyscie czuli sie swobodnie na wlasnym weselu:)...


Offline Grarem
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: wrzesień 2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #499 dnia: 15 Lipca 2010, 17:33 »
Pałac w Myślęcinku polecam, byłam osobiście na Komuni i weselu pod namiotem, jedzenie pyszne obsługa oki. sama brałam ten lokal pod uwage, ale okazalo się, że pod namiotem organizuja tylko duże wesele, powyżej 100 osób, mniejsza ilość nie wchodziła w grę. Na miejsze wesela proponują sale w samym Pałacu, ale to juz nie to samo, co namiot i ta atmosfera. W końcu zdecydowalismy sie na Pałac w Ostromecku. Nie wiem czy to był dobry wybór, okaże się po całej uroczystości.
Pozdrawiam wszystkich i życze samych przyjemności w przygotowywaniu uroczystości.
 

Offline kapeluszek80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25CZERWIEC2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #500 dnia: 19 Sierpnia 2010, 21:16 »
Zgadzam się z Tobą.  Byłam na weselu w Hotelu Amelia i wielkie odkrycie.  Kuzynka płaciła 170zł w cenie miała napoje, szampan, apartament, żywe kwiaty na stołach i dekoracje na czasie.  Jedzenia dużo i dobre.  Sama byłam zdziwiona tym miejscem.  My też mamy rezerwację na przyszły rok w Amelii.  A fajna sprawa to klimatyzacja, przydała się.  Dają też zniżkę na pokoje dla Gości, ja też mam trochę osób na hotel więc przyda się.  
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2010, 14:19 wysłana przez Maja »

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #501 dnia: 23 Sierpnia 2010, 14:00 »
musze sie z Wami podzielic nowo nabytymi informacjami...
chcialabym wszystkich przestrzec przed zespolem palacowym w runowie krajenskim! znajomi mieli tam wesele niedawno...kasy placi sie  nie malo za osobe a na dodatek obsluga kradnie alkohol i owoce...po jakichs 2h trwania wesela obsluga podeszla do mlodych i powiedziala, ze nie ma juz wina i sie koncza owoce, a na podano tego malo -  zadko kto pil wino...mlodzi zestresowani, musieli patrzec obsludze na rece i wyliczac wszystko co jest podawane na stoly bo przeciez nikt im nie udowodni, ze goscie nie wypili tyle czy tyle butelek alkoholu...
fakt miejsce jest piekne ale czy to jest warte tych wszystkich nerwow...


Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #502 dnia: 23 Sierpnia 2010, 14:11 »
To jeszcze dwa słowa na temat Park Hotelu :) Ponownie przekonaliśmy się, że nasz wybór miejsca wesela był strzałem w dziesiątkę! Wczoraj obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu i zgodnie z zapowiedzią sprzed roku, zostaliśmy zaproszeni na obiad do restauracji hotelowej. Jedzonko jak zwykle przepyszne, obsługa bardzo sympatyczna. Na koniec uczty otrzymaliśmy "rachunek", czyli życzenia z okazji rocznicy :) Zrobiło nam się bardzo miło :) Były i pozdrowienia dla rodziców. Takie podejście do klientów to ja rozumiem! Za kilka tygodni "robimy" tam chrzciny :)

Offline monika84
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #503 dnia: 7 Września 2010, 20:23 »
japcio miło wiedzieć :)
My mieliśmy wesele tam w kwietniu tego roku na małej sali. Jesteśmy bardzo zadowolenia :)
Dobrze wiedzieć, że kolacja na rocznicę to nie tylko czcze gadanie ;)

Offline aska25

  • to my
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • ;))))
  • data ślubu: 4 WRZESIEŃ 2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #504 dnia: 8 Września 2010, 12:57 »
polecam goraco restauracje ostromecka super jedzenie obsluga swietn i przednia zabawa do samego rana michal  poprostu dawal rade pozdrawiam wszystkich

Offline Gaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 kwiecień 2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #505 dnia: 20 Września 2010, 13:16 »
Witam!
Jestem nową użytkowniczką forum.  Może ktoś wypowiedziałby się na temat wesela w restauracji Pan Tadeusz?
Opowiem o moich wrażeniach dotyczących kilku miejsc w Bydgoszczy.
Ostromecko piękne! Niestety nie mieli już terminów.  Gazdówka tak sobie - tzn.  miejsce bardzo urokliwe, ale odrzucające są pewne niuanse.  Mam na myśli chociażby opłaty za każdą kawkę, dzbanek wody etc.  Najczęściej restauracje zapewniają nieograniczoną ilość napojów ciepłych i zimnych.  Kumerówka też bardzo ładnie, tylko ta obsługa jakaś taka dziwna - stoją pod ścianą i tak patrzą jak ludzie jedzą, jakby pilnowali czy czasami nie zwinę szklanki czy coś.  Bylismy jeszcze w Pałacu w Myślęcinku.  To prawda, że jak usłyszą, że chce się zrobić małe wesele na 30-40 osób, to są mniej uprzejmi.  Bardziej im się opłaca zrobić duże wesele.  Zaś samo otoczenie restauracji. . .  trochę nie współgra z wnętrzem.  Betonowe schody jak za gierka, jakaś dziwna wycieraczka, coś tam z liter rdza zacieka.  Polecam także restauracje na Zawiszy.
Czekam na opinie o Panu Tadeuszu, bo najbardziej nam odpowiada, jak na razie:)
pozdrawiam

Offline mimi2612

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • "...nas dwoje, nas-troje..."
  • data ślubu: 03.IX.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #506 dnia: 20 Września 2010, 14:13 »

Gaya-opinie o Panu Tadeuszu sa w odrebnych watkach(rowniez i moja, gdyz tam mialam niedawno swoje wesele :)):

https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=16166.0
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=18853.0
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=13334.0

Pozdrawiam :)
mimi2612:-)

Offline Gaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 kwiecień 2011
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #507 dnia: 20 Września 2010, 15:20 »
Dziękuję za podpowiedź :)

Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #508 dnia: 20 Września 2010, 15:40 »
czy ktos z Was byl na weselu w Tawernie (za Osielskiem w Żołędowie) przy trasie na Gdańsk??
dzwonilam dzis do nich, maja stala cene 170 zl za osobe.  Nie wyprawiaja poprawin, ale w naszym przypadku to nie ma znaczenia bo nie planujemy popawin.
Bylismy tam na obiedzie jest bardzo przytulnie i generalnie ładnie :) jedzene tez nam smakowalo ale na dobra sprawe tylko dwoch dan probowalismy ;)
obsluga bardzo mila, tylko dlugo czekalismy, no ale moze na weselu bedzie inaczej.
Jakie sa Wasze recenzje co do tego lokalu?

Osobiście nie byłam, ale słyszałam bardzo pochlebne opinie na temat tego miejsca, podobno jedzenie wyśmienite w ilości - nie do zjedzenia :D


Offline Baby

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #509 dnia: 20 Września 2010, 18:01 »
(...) Bylismy jeszcze w Pałacu w Myślęcinku.  To prawda, że jak usłyszą, że chce się zrobić małe wesele na 30-40 osób, to są mniej uprzejmi.  Bardziej im się opłaca zrobić duże wesele.(...)

I tu się z Tobą nie zgodzę! Ja miałam wesele w Pałacu w Myślęcinku. I przy wstępnych (w celu rozeznania) rozmowach z panią manager zadeklarowaliśmy 30 osób. Mówiliśmy, że chcemy małe wesele po czym pani powiedziała: "że nie ma wesel dużych czy małych - do każdego podchodzą profesjonalnie". Koniec końców wyszło, że mieliśmy 41 gości. Tak więc z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nikt nie był mniej uprzejmy!! Wręcz przeciwnie, nawet przedłużyli nam dobę hotelową i apartament jaki dostaliśmy w prezencie od hotelu, mogliśmy spokojnie opuścić pokój po zakończonych poprawinach, czyli po 22.  :)

A zdarzyło się, że restauracji "Ogniem & Mieczem " jak pan usłyszał liczbę gości to chamsko zamknął kalendarz i powiedział, że im się nie opłaca "takiego wesela" organizować.  ??? I mówił, że jak już zorganizuje na te 30-40 osób to bez poprawin, bo on z "niedzielnego klienta" ma więcej zysku niż z poprawin...Bez komentarza.