e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 249458 razy)

Offline japcio Kobieta

Odp: Restauracje Bydgoszcz
28 lipca 2009, 22:21
Ja tylko piszę, co widzę. A jak żule wyczają, że jest wesele to pewnie się zjawią. Takie życie :( A goście na pewno będą chcieli wyjść na zewnątrz, a nie kisić się całą noc na sali. Nie bądź na nas zła :) skoro wybraliście ten a nie inny lokal, to coś musiało wami kierować.

Offline ada1988 Kobieta

28 lipca 2009, 22:25
ale ja nie jestem na nikogo zła :):):) dziękuje za waszą opinię :)
żule żulami ale ja chciałam wiedzieć tylko czy ktoś z Was wie jak wygląda takie wele czy ktoś słyszal o weselu tam :)
ja po prostu wierze że nie bedzie aż tak źle - a tak jak pisałam wieczorami z reguły nikogo tam nie ma i to nie ważne czy jest wesele czy nie ma  - przechodzę tamtedy  codziennie jak wracam z pracy około 21-22

Offline ada1988 Kobieta

29 lipca 2009, 16:08
tak w ogóle sobie myśle o tych "żulach" trudno się mówi ja wybrałam taki lokal ponieważ mi się on bardzo spodobał nie było drogo i wolny termin jak dzwoniłam w styczniu, dlatego się w sumie na niego zdecydowałam, mam też blisko do domu więc po zabawie jak zostanie nam jedzenie nie będę  miała daleko aby je zanieść. 
Żule mnie zniechęcają dla mnie będzie ważne żebym się dobrze bawiła i wszyscy moi goście.
Co do szukania w innych miejscach w podobnej cenie było niestety ciężko w większości żadali 150 zł za osobę itp a poza miastem nie chciałam bo ciężki djazd zawsze a ja szukałam nie za drogo ponieważ mi w większości wesele fundują rodzice niestety  :-[ :-[ :-[

Offline monisiazuziak Kobieta

29 lipca 2009, 21:55
Czy był ktoś osobiście na weselu w karczmie Kumerówka w Myślęcinku i może napisać swoje opinie?
Ja byłam zachwycona wyglądem sali, oraz ogródkiem na zewnątrz gdzie goście mogą się przewietrzyć, zapalić, a dzieci pobiegać.   :)  Jednak na tym forum jest bardzo mało na temat tej karczmy, a jeszcze mnie o niej dobrych opinii. 

Offline ewelina_m Kobieta

30 lipca 2009, 07:35
Witaj!
Już wcześniej pisałam o Kumerówce osobiście nie bawiłam się tam na weselu, ale też sie interesowałam tym miejscem dlatego gdzie mogłam zbierałam opinie...i mojej mamy koleżanki córka robiła tam wesele i były bardzo zadowolone i z obsługi i z ilości jedzenia i jakości, mówiła, że sporo jedzenia im jeszcze zostało, także jeżeli goście się Tobie pomieszczą nie zastanawiaj się.. :)

Offline ada1988 Kobieta

30 lipca 2009, 09:25
a mi się wydaje, że w większości restauracjach zostaje jedzenie :)
chyba że goście to jakieś "zarłoki" :P

Offline magdaf137 Kobieta

30 lipca 2009, 12:51
Czy może ktos napisac cos konkretnego o Restauracji Łuczniczka.  Mam tam zrezerwowana sale na 26. 06. 2010, Chciałam sie dowiedziec czegos konkretnego.  Jakie jest Jedzenie, obsługa, wystrój sali? Może ktos ma jakies zdjęcia

Offline monisiazuziak Kobieta

30 lipca 2009, 19:16
W Kumerówce robią wesela od 70 osób w sobotę, w piątek od 50.  Skoro mówią, że 70 jest minimum a ja mam 76 to myślę, że się tam zmieszczą.  W tej liczbie mam także dzieci, które i tak z pewnością będą więcej na dworze przebywały.  Ale dziękuję za informacje Ewelino
Urok tamtej sali mnie urzekł i stąd moje uparcie właśnie na ten lokal, jest w miarę blisko do miasta, więc goście jakoś dojadą, a jest oddalone od miejskiego zgiełku.  No i ważne są miejsca za restauracją, ławeczki na świeżym powietrzu dla dzieci, osób palących, oraz tych, którzy w ciepły wieczór chcą zaczerpnąć świeżego powietrza.

Offline ada1988 Kobieta

30 lipca 2009, 21:03
a właśnie powiedzcie mi kochane dziewczyny jak to jest z dzieciakami, one są wliczane do liczby gości czy nie?

Offline Daruda Kobieta

30 lipca 2009, 21:24
to zależy od restauracji i od wieku dzieci.u mnie troje dzieci do lat 14 stu było liczone jako jedno,oczywiście 3-4 latki miały swoje krzesło i talerzyk noi porcja też była wliczona.ale w różnych restauracjach wygląda to różnie;-)))pozdrawiam

Offline ada1988 Kobieta

30 lipca 2009, 21:31
no bo ja mam własnie jedno dziecko w wieku 1,5 roku ;D ja ją podawałam do liczby gości ale zapomniałam policzyć wrazie co delegacje z pracy i nie wiem czy się ona liczy czy też nie

Offline Daruda Kobieta

30 lipca 2009, 21:34
moim zdaniem takie 1,5 roczne nie powinno się liczyć.przeceiż będzie siedziało na kolanach rodziców i raczej kotleta nie wciągnie;-)))

Offline ada1988 Kobieta

30 lipca 2009, 21:40
ja to Ci nawet powiem że kotleta to może i nie wciagnie a u mamy na kolanach nie będzie siedzieć ;D
będzie rozchwytywana przez wszystkich okaże się że bedzie ta mała większą gwiazdą na moim weselu niż ja sama ;D

Offline Daruda Kobieta

30 lipca 2009, 21:46
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline ada1988 Kobieta

30 lipca 2009, 21:50
myślę że sama jak byś ją zobaczyła to byś się w niej zakochała ;D

Offline Daruda Kobieta

30 lipca 2009, 21:55
ojjjjj nie wiem,bo ja to już jestem zakochana w moim chrześniaku;-))))

Offline ada1988 Kobieta

30 lipca 2009, 21:57
ja na początku za nim się ona urodziła tez myślałam że jej nie pokocham a tu proszę za tym dzieciakem świata nie widze ;D
pewnie dlatego że sama nie mam swojego chrześniaka ani swojego dzieciaka ;D

Offline Maxi Mężczyzna

GAzdowka w Osielsku pod Bydgoszcza
18 sierpnia 2009, 13:06
Gdzie zorganizowac wesele?
Czy ktos mial wesele lub zna karczme goralska Gazdowke w Osielsku pod Bydgoszcza? Czy jest to dobre miejsce? Czy lepiej w jakiejs restauracji hotelowej np.  w City Hotel w Bydgoszczy?   :)

Offline Daruda Kobieta

19 sierpnia 2009, 23:14
maxi zapraszam do mojej relacji i pozwolę sobie zaprosić Cie także do relacji nataliixp tam opisujemy nasze wrażenia świeżo po swoim wielkim dniu i weselu w Gazdówce;-)

Offline nataliaxp

19 sierpnia 2009, 23:41
Tak tak zapraszam i pozwole sobie jeszcze dodac ze jesli chcesz ucieszyc gosci nietypowym lokalem i zupelnie innym jedzinkiem to wybralabym Gazdowke - zarownie cieszy oko a juz tym bardziej podniebienie :)

Offline ska Kobieta

25 sierpnia 2009, 09:47
Byłam na weselu w Villi Calvados. Pyszne jedzenie, piękna sala, dobra obsługa. Świetnie, że można wyjść i odpocząć na zewnątrz. Ale jest jeden minus-2 sale nie są klimatyzowane, jak jest gorąco, to nie potańczy się dłużej niż 3 tańce. i sale do tańczenia stosunkowo mała. Więc na małe wesela do 40os. polecam.

27 sierpnia 2009, 22:25
no właśnie co z tą gazdówką?? świetna knajpa, fajnie położona i niedaleko bydgoszczy ale jak to wogóle wygląda w trakcie wesele i czy zmieściłaby się tak ponad setka gości??

Offline nataliaxp

30 sierpnia 2009, 22:17
Madziara co masz na mysli pytajac jak to wyglada podczas wesela?? O co dokladnie pytasz?
O kelnerow - spisali sie swietnie!!
O jedzonko - bylo wysmienite !!
....................

A co do 100 gosci  zmiesci sie .. !!
Ja mialam 80 i jeszcze bylo miejsce na parkiecie .... !!

Zajrzyj do mojego i Darudy odliczania ...... ta wszystko mamy opisane i pokazane .... !!

Pozdrawiam :)

Offline Daruda Kobieta

30 sierpnia 2009, 22:25
ojjjj Natalko stówka to chyba za dużo;-)zmieszczą się przy stołach,ale gorzej chyba z tańcami......tak 80 moim zdaniem to chyba max cooooo?

Offline nataliaxp

30 sierpnia 2009, 22:46
Ja mialam 80 osob a miedzy stolami a kominem bylo praktycznie pusto, tam tanczyli Ci ktoryz woleli spokojniejsze ruchy albo ja sie krecilam w sukni  ;D ;D ;D heheheeee

Menager mowil mi ze na sylwestra bawi sie tam 120 osob ..... !!

Ciezko tak powiedziec, zalezy tez ile miejsca zajmie orkietsra, ja miala dwoch Panow i duzo mieksca nie zajeli .... !!

Ale gdyby na moi weselu bylo 100 osob napewno by sie wybawili bez obijania sie  :P :P :P

Offline Daruda Kobieta

30 sierpnia 2009, 22:49
hihihi a my tańczyliśmy w innym miejscu własnie hihihihiih;-))) właśnie tańczyliśmy nie z tej strony co orkiestra tylko z tej strony co stoły;-)))a ci ci nie chcieli byc obijani wlaśnie tańczyli albo w kąciku gdzie orkiestra albo przy wyjściu;-0

1 września 2009, 14:51
dzięki, zajrzę napewno, bo mnie/nas interesowało by tak na ok 120 osób, i poza karczmą pod gołębiem w złejwsi chyba niema tu gdzieś blisko czegoś dużego i klimatycznego

Offline nataliaxp

1 września 2009, 20:37
Madziara a patrzalas w Dakocie albo czarnym Koniu - to jest kawalek za Gazdowka i tez super klimacik  ;D

Ja bym sie chba bala zaryzykowac na 120 osob - ale spotkaj sie z menagerem i on napewno Ci powie jak to sie odbywa przy tylu gosciach - poprosc go o zdjecia z sylwestra, jak sie ludzie bawia (chodzi mi o ilosc miejsca do tanczenia przy pelnym parkiecie) i jak sa rozmieszczone stoly - moze faktycznie da sie rade zrobic imprezke na tyle osob :)

Zycze powodzonka :)

Offline Daruda Kobieta

1 września 2009, 20:41
w sumie to tam są dwie salki,może na sylwka sa one jakoś połączone???????hmmmmmmmmmmmm

Offline iwi Kobieta

10 września 2009, 12:29
Witam,
Pierwszy raz piszę na tym forum.  Ślub planujemy na wrzesień 2010, więc zabieramy się za przygotowania dlatego mam pytanie czy ktoś może zna restauracje "Kapitańską"?