e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 240223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pzak Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010r
Odp: Restauracje Bydgoszcz
26 lutego 2009, 16:56
Stanowczo za daleko?? Całe liceum codziennie PKSem z Kruszyna do Bydgoszczy jeździłem i w centrum bywałem szybciej niż ludzie z Fordonu ;)

A co do samej sali, to faktycznie jest tak sobie.  Ja naliczyłem trzy główne wady:
1.  Właśnie te filary, które psują całkiem niezłą (dużą) salę.
2.  Jedna czy góra dwie toalety i to na piętrze :/
3.  O apartamencie dla Państwa Młodych to w ogóle nie ma co opowiadać ;)

A co do jedzenia, to naprawdę przepyszna sprawa. . .  Wszyscy znajomi, którzy tam jedli lub zamawiali jedzenie na prywatne imprezy bardzo sobie chwalili.
Jeżeli chodzi o zewnątrz to też nie jest aż tak źle. . .  A właściciel wspominał, że stara się o dotacje z Uni na rozbudowę sali i jak mu się uda to do końca tego roku powinno już być po pracach. . .

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
26 lutego 2009, 18:56
Witam

Bierzemy w czerwcu ślub cywilny chcemy po s=ślubie zorganizowac obiad weselny na 25 osób jakie miejsca polecacie i jakie ceny tam sa jakie jedzenie itp

Polecam baaaardzo Wenecję (Sigaro) na Poznańskiej (na przeciwko Wyspy Młyńskiej). Cen nie znam, ale jedzenie pysznę :) i całkiem sporo :)

Offline Adisz Mężczyzna

• nowicjusz
2 marca 2009, 11:24
Witajcie pisze na forum po raz pierwszy chcialbym zaczerpnac informacji na temat restauracji Pan Tadeusz w Osielsku.  Moze mial  ktos weselu lub bul tam na weselu. Jesli ktos moze to bardzo bym prosił o zdjecia.

Offline ska Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25-04-2009
2 marca 2009, 12:42
Wenecję też polecam.
Ja ma wesele u Tobiasza na wynajętej sali. Jedzenia mam pełno w menu razem z tortem, ciastami i owocami. Niestety nikt nie jadł tam :(, więc nie wiem czy dobre potrawy tam robią, ale pocieszam się, że w tym lokalu jedzą piloci i np. Zemke :).

Offline MagdaG Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16 sierpień 2008r.
4 marca 2009, 13:48
Polecam wspaniałą restaurację "Zatoka" (dawny Shanghaj). Obsługa wspaniała, jedzenia bardzo dużo i pyszne. Zrobią tam wszystko o co poprosisz. Złoci udzie. Ja byłam zachwycona.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
4 marca 2009, 16:59
MagdaG A dorobili się już klimatyzacji? Byłam tam kiedyś na weselu latem i ludzie umierali z gorąca :(

Offline pzak Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010r
5 marca 2009, 10:29
I zmienili podłogę, co by tak nie skrzypiała strasznie? :)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
5 marca 2009, 11:56
I pozbyli się mrówek z tarasu? :) były takie wielkie, ze skrzydłami i właziły wszędzie :(

Offline MagdaG Kobieta

• nowicjusz
6 marca 2009, 11:56
Klimatyzacji nie mają nadal. My ślubowaliśmy w sierpniu ale upałów nie było więc na temat gorąca nie mogę się wypowiadać. Co do podłogi nie miałam żadnych zastrzeżań. I żadnych mrówek ani innych robali nie było. Gdybym miała jeszcze raz organizować wesele to tylko tam.

Offline syla:) Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 4.09.2010
6 marca 2009, 23:48
A wie może ktoś jak szacują się ceny w Maratonie, Łuczniczce i na Zawiszy?
Jeżeli ktoś dysponuje zdjęciami, to poproszę o przesłanie.  Interesuje mnie najbardziej kwestia sali czy jest ona jedna do tańca i do jedzenia czy są oddzielne sale.

Offline MagdaG Kobieta

• nowicjusz
9 marca 2009, 12:45
Na Łuczniczce wesele miała moja siostra. Są tam 2 sale: jedna do tańcznia a drugo - główna, tam gdzie znajduje się bar na której się je.

Offline ska Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25-04-2009
9 marca 2009, 13:51
Łuczniczka-ma swoją stronę, jak ja dzwoniłam w zeszłym roku to chyba 150 za os. ale nie pamiętam dokładnie. Najlepiej zadzwonić.

Offline tom

• nowicjusz
13 marca 2009, 11:38
Witam.
Ja polecam wesela pod Bydgoszczą - po co się dusić w mieście, nawet nie ma gdzie wyjść na papierosa, miałem w Hotelu - restauracji SAGA w Zamościu (droga na Poznan).
Duża sala, duży taras, duży ogród, parking, nikt nie przeszkadza, czułem się naprawdę jak Pan tego dnia ;D
Żadnych minusów nie było, no może najtańsi nie są, ale za mercedasa trzeba płacić.  Wolałem zapłacic ten tysiąc więcej i mieć pełen wypasik.
A rodzina do dzisiaj nie może się nachwalić mojego, przepraszam NASZEGO (koniec ja teraz tylko MY) wyboru
pozdrawiam

• forumowicz
13 marca 2009, 21:51
Tom, a ślub mieliście w Bydgoszczy? Jak rozwiązaliście kwestię dojazdu gości?

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
14 marca 2009, 13:56
syla:) podpowiem Ci z doświadczenia mojej kuzynki - możesz wynając nawet autokar czy bus, ale uważaj, bo często w autokarze nieraz jedzie jedynie 5-6 osób, bo reszta jakoś się załapie na podwózkę z kimś innym z rodziny. Warto wcześniej się zorientować, kto chciałby np. jechać autokarem czy busikiem, będziesz wiedziała o jaką liczbę osób chodzi. I wtedy możesz kombinować.

• forumowicz
15 marca 2009, 12:10
Najlepiej zorganizuje ślub i wesele w Bydgoszczy i nie będzie problemu ;)

Offline remlin Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
21 marca 2009, 12:59
Hej.
Czy może ktoś, coś napisać o sali biesiadnej Martina przy zajezdni MZK na inowrocławskiej?
Pozdrawiam

Offline k8 Kobieta

• "Miłość jest radością świata, Słońcem życia, wesołą melodią na pustyni. "
  • nowicjusz
  • data ślubu: 05.06.2010
22 czerwca 2009, 13:02
Witam.
Czy ktoś z Was słyszał cokolwiek o weselach w Karczmie Polskiej na ul.  Żupy w Bydgoszczy?
Jeśłi tak to proszę piszcie:)

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
28 lipca 2009, 14:22
a ja na tym forum nie przeczytałam żadnej wypowiedzi ani pozytywnej ani negatywnej na temat restauracji "słoneczna" w Bydgoszczy na Wyżynach. . .
ja mam tam wesele za 5 tygodni i nie wiem jakie zdanie maja inni o tej restauracji :):))
mi osobiście się ona bardzo podoba właściecielka to równa babeczka, stoły ustawione w literkę u czy kto jak woli w podkowę, ja mam duuuuuuuuuuuuuuużo jedzenia i płacę 109 zł od osoby (wesele na 55 osób) bez ciasta, alkoholu napojów i owoców, ale sala jest dla mnie śliczna :)

• Chuck Norris
28 lipca 2009, 14:26
Ja słyszałam o tej restauracji same pozytywne opinie oraz jedną negatywną. Po prostu chyba akurat cos im nie wyszło i całe jedzenie przesolili... :-X Ale to tylko ten jeden przypadek... ;)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
28 lipca 2009, 15:45
ada Słoneczna to moje rejony :) właścicielka to na pewno PLUS, ale otoczenie.....hmmm.....pełno pijaczków przesiadujących pod monopolem, załatwiających swoje potrzeby na dworze.... w dzień strach tam iść... może nawet nie strach, a obrzydzenie :(

Offline karusia_85 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 17.07.2010
28 lipca 2009, 16:02
ja ostatnio nawet widziałam,że restaurację Słoneczną ogrodzilipłotem-parkanem, bo podobno pijaczki ciągle załatwiali pod oknami restauracji swoje potrzeby fizjologiczne :(:(:(:(:( na moje to jest straszne,żeby podczas wesela widzieć jak za oknem jakiś koleś sika:(:(:(

• Chuck Norris
28 lipca 2009, 16:48
Japcio przy słonecznej pracuje moja teściowa ;D ale nie w monopolu :P nie jest aż tak źle, tym bardziej, ze faktycznie Słoneczną teraz na czas imprez odgradzają i to w dodatku ślicznym płotkiem :) ada będzie ok :)

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
28 lipca 2009, 20:37
to moje rejony także i mam takie zdanie jak japcio;-) nawet ostatnio tamtędy przechodziłam noi hmmmmmmmm to nie jest miejsce,gdzie mogłabym mieć wesele i też nawet chyba nie chciałabym tam iść. jednak cena robi swoje,nie wiem jakie jest wesele ale wydaje mi się,że cena jest taka,że to po prostu taka osiedlowa restauracja...ja jej mówię NIE,ale życzę miłej zabawy i Wszystkiego naj;-)

• Chuck Norris
28 lipca 2009, 20:41
No to pocieszyłyście dziewczynę... :P ::)

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
28 lipca 2009, 20:56
ojj Haniu,koleżanka przecież z jakiegoś powodu zdecydowała się na tą restaurację,przecież wie w jakiej jest ona okolicy,była tam zapewne nie raz,ja nie miałam na myśli,aby ją zniechęcić do Słonecznej,tylko wyraziłam swoje zdanie kochana.Najważniejsze,że adzie się podoba i  na pewno będzie zadowolona ze swojego wyboru;-))))ja po prostu mówię NIE ale przecież nie mam tu nic do gadania.;-)))) p.s nie chcioałam urazic Ciebie Ado xxx

• Chuck Norris
28 lipca 2009, 21:19
Och Dario kochana ;D ja zrozumiałam Twoją intencję ;) spoczko oczko :-*

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
28 lipca 2009, 21:49
Dziś późnym popołudniem szliśmy koło Słonecznej..... roiło się od żulowatych gości z fioletowymi nosami. Dziwię się, że policja nic z nimi nie robi. Piją jawnie alkohol pod chmurką. Zaczepiają ludzi, śmierdzą.... fuuuuj. Myślę, że gdybym miała ograniczone fundusze na wesele to poszukałabym innego miejsca w podobnej cenie.

• Chuck Norris
28 lipca 2009, 21:55
Dziś późnym popołudniem szliśmy koło Słonecznej..... roiło się od żulowatych gości z fioletowymi nosami. Dziwię się, że policja nic z nimi nie robi. Piją jawnie alkohol pod chmurką. Zaczepiają ludzi, śmierdzą.... fuuuuj. Myślę, że gdybym miała ograniczone fundusze na wesele to poszukałabym innego miejsca w podobnej cenie.

Kurcze serio aż tak???? Teraz rzadko tam bywam, ale gdy chodziłam tamtędy do liceum (jakieś 5-6 lat temu) to nie było tak źle...

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
28 lipca 2009, 22:13
ale ja nie pisze o żulach. . .  tymbardziej że ja też nie daleko mieszkam i wiem jak wygląda sytuacja wiem też, że wieczorami ich nie ma. . .
zresztą jak by nie było żule są wszędzie i tego nikt za nic nie zmieni. . .
hmmm. . .  ale najważniejsze to nie to że będą żule bo przecież ja z żulami się bawić nie będe. . .  tykko ja będę w środku i nie będę miała potrzeby wychodzenia na zewnątrz tylko to jak bedzie wygladać cała zabawa itd no i najważniejsza to chyba jest nasza miłość :) a nie żule :)