e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 232968 razy)

Offline slajmi

• nowicjusz
Restauracje Bydgoszcz
24 kwietnia 2007, 01:00
JA polecam sale na działkach na inwalidow

Offline marek.kwiecinsk

• nowicjusz
czas leci..
28 kwietnia 2007, 22:41
Ostatnio prawie wszyscy znajomi (łącznie ze mną wkrótce:)) się pobierają...
.. no ale zanim do tego dojdzie to jeszcze wiele pracy przed kazdym znas.
lacznie z restauracja, ktora trzeba dokladnie wybrac.. oczywiscie wplywa na to wiele
rzeczy - cena, lokalizacja, jedzenie, itp..

Uwazam, jako iz jest to jedyna tak wazna uroczystosc w naszym zyciu to i zabawa musi byc idealnie przygotowana..

Ostatnio mialem okazje uczetniczyc w wielu przyjeciach weselnych... ale ostatnia byla najlepsza... Bylo to w restauracji na staym miescie w Bygdo. Powiem szczerze..
Ja, goscie, para mloda .. bylismy naprawde pod wrazeniem.. wszytskio od A-Z bylo na TIP TOP... - wlasnie o tym marze.. Po wstepnej rozmowie z managerem tamtej restauracji okazalo sie, ze mozna sie dogadac i dopasowac cene do kazdego - gdyz to bylo moja i Marty udreka...  Jak na razie wszystko jest zaplanowane na sierpien,,, wprawdzie jest duzo czasu, a oni juz pytaja - jakie kwiaty maja byc,,,? czy auto, dorozka..? Deserek po, w czasie czy przed kawka, prosze o podanie +/- wieku zaproszonych gosc aby dobrac odpowiednia muzyke i przygotowac propozycje,,, itp itd.. musze przyznac, ze solidna firma... - traktuja wesela jak swoje wlasne...

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Restauracje Bydgoszcz
29 kwietnia 2007, 11:42
jakos mi to reklamą "śmierdzi" :roll:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

rybkawiedenka

• Gość
Restauracje Bydgoszcz
29 kwietnia 2007, 22:48
Mnie też troszke.....

Offline jolkaaa83

• nowicjusz
Restauracje Bydgoszcz
5 maja 2007, 10:59
Witam!
Poszukuje sali na wesele na około 100 osób ale bez konsumpcji,może ktoś zna jakieś fajne miejsca w Bydgoszczy?Może jakieś szkoły wynajmują sale na tę okoliczność?Z góry dziękuje za pomoc!pozdrawiam

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Restauracje Bydgoszcz
9 maja 2007, 14:34
Hejka!!!
Witam wszystkich serdecznie na forum. Jestem tu po raz pierwszy. Ciesze sie bardzo ze znalazlam to forum, bo mozna dowiedziec sie ciekawych informacji i opinii. W przyszłym roku we wrzesniu planujemy wesele i jestesmy na etapie poszukiwan "co gdzie i jak". Jeszcze nie mamy nic zorganizowane bo obecnie przebywamy zagranica  i w zwiazku z tym mamy ograniczone mozliwasci. Planujemy przyjazd do Polski w sierpniu i chcielibysmy jak najwiecej pozalatwiac. Jestesmy z Fordonu i chcielibysmy z narzeczonym zorganizowac wesele gdzies w okolicy. Czy ktos moze mi polecic jakies sale/restauracje na okolo 100 osob? No a jak nie znjade kolo nas to czy moze mi ktos polecic restauracje w bydgoszcz?
Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Offline Aniulek84 Kobieta

• użytkownik
Restauracje Bydgoszcz
9 maja 2007, 23:30
A tego co sie orientuje to do szkół Pan Giertych wprowadził zakaz organizowania uroczystości typu wesela ...szkoda bo niejedna szkoła sobie zarobiłaa młodzi byli zadowoleni z niskich kosztów i dobrego jedzonka...

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
Restauracje Bydgoszcz
10 maja 2007, 19:26
Czy ktos orientuje sie jak wyglada sprawa organizacji wesela w PHG JRMIR w Strzyzawie oraz w palacu w Ostromecku pod Fordonem.
Bede wdzieczna za wszelakie informacje i z gory dziekuje.
Pozdrawiam

Offline jolkaaa83

• nowicjusz
Restauracje Bydgoszcz
11 maja 2007, 11:18
Aniulek84 niestety masz rację...nie wolno organizować wesel w szkołach chyba że bez alkoholu,a to nie dobra dla mnie wiadomość bo nie mam pojęcia gdzie indziej mogłabym wyprawić wesele,potrzebuje samej sali!Pomóżcie kochani...pozdrawiam

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Restauracje Bydgoszcz
11 maja 2007, 13:21
Cytat: "Aniulek84"
A tego co sie orientuje to do szkół Pan Giertych wprowadził zakaz organizowania uroczystości typu wesela
Cytat: "jolkaaa83"
nie wolno organizować wesel w szkołach chyba że bez alkoholu

ło matko , a cóż to za pomysł :zdziwko:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Aniulek84 Kobieta

• użytkownik
Restauracje Bydgoszcz
11 maja 2007, 23:10
Cytat: "jolkaaa83"
nie mam pojęcia gdzie indziej mogłabym wyprawić wesele

radzę szukać na salach działkowych np na szwederowie na ulicy horodelskiej/koło bielickiej jest sala i wynajmują jaa za chyba 1000 zł plus opłaty typu prąd i gaz, nie wiem czy opłaca się robić wesele na sali, ja po przekalkulowniu kosztów wybrałam sale z kateringiem bo naprawde wychodzi to samo a masz mniej nerwów.

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
Restauracje Bydgoszcz
17 maja 2007, 12:56
Hejka  :hello: poszukuje namiarow (telefon lub mail) na stołowke bylego ATR w fordonie (przy akademiku). Pilne!!! Bede bardzo wdzieczna za info. Pozdrawiam

Offline kaasieek

• zapaleniec
  • data ślubu: 06.06.2007
Restauracje Bydgoszcz
18 maja 2007, 20:34
Szajbik, namiary poszły na maila

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
Restauracje Bydgoszcz
19 maja 2007, 11:24
:hello: kaasieek. Witamy w naszym gronie  :uscisk: .
Dziekuje ci bardzo serdecznie za maila i namiary :skacza: . A ty gdzie urzadzasz swoje wesele? I czy masz juz wszystko zorganizowanie (pewnie tak bo czerwiec nadchodzi juz duzymi krokiami  :tupot: ). Teraz juz tylko czekanie i odliczanie. Pozdrawiam goraco i jeszcze raz dzieki

Offline kaasieek

• zapaleniec
Restauracje Bydgoszcz
19 maja 2007, 14:40
Szajbik,

nie ma za co... My będziemy mieli wesele właśnie na ATR w Fordonie. Od osób które tam się bawiły na weselu lub balach karnawałowych słyszałam same dobre opinie, stąd ten wybór. Do naszej uroczystości zostały dwa tygodnie z małym hakiem i siłą rzeczy większość już musi być załatwiona. Dziś odebraliśmy obrączki od złotnika - robione na zamówienie o ok 40% tańsze niż u renomowanych jubilerów.
Jedynie troszkę się martwię o fryzjera, jestem już po jednej próbnej i nie polecam, moja fryzjerka nie może mnie czesać....w poniedziałek idę do kolejej "specjalistki" i jeżeli tam nie wypali to chyba się sama uczeszę.....
W przypadku pytań służę radą :skacza:

Pozdrawiam

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
Restauracje Bydgoszcz
19 maja 2007, 16:19
Kaasieek
My zastanawiamy sie caly czas nad sala. Myslelismy o Jermir w Strzyzawie, palacu w Ostromecku i wlasnie sali ATRu. Ze wzgledu na to ze przebywamy zagranica wlaczylismy w przygotowania i poszukiwania rodzicow. Mieli sie przejsc dzis do Jermir ale duzo znajomych im odradza. Ostromecko odpada ze wzgledu na cene. No i zostaje na razie sala na ATR. Wiem ze wiele osob ja chwali. Rodzice beda sie dowiadywac od znajomej ktorych corka miala tam tydzien temu wesele. I maja nam przekaza relacje. Czekam rowniez na twoje wrazenia po twoim weselu  :telefon: . I jeszcze zastanawiamy sie nad salami nad zalewem koronowskim. Moze ow POLONEZ w Pieczyskach albo ow JULIA w Samociazku.
Nie wiem czy pochodzisz z Fordonu, ale ja chodze do fryzjera (jak jestem w Polsce) kolo BLMu (salon STYL przy kwiaciarni).
Pozdrawiam

Offline kaasieek

• zapaleniec
Restauracje Bydgoszcz
19 maja 2007, 18:57
Szajbik,

jeżeli chodzi o Jermira to też braliśmy ten lokal pod uwagę ale szczerze mówiąc odstraszyła nas perspektywa siedzenia na tarasie, który w przypadku chłodu jest osłonięty tylko przeźroczystą imitacją ściany ( może od zeszłego roku to się zmieniło ). Jak jest ciepło taras jest odsłonięty i pewnie pojawia się dużo nieproszonych gości w postaci muszek, owadow itd... Ostromecko jest ładne ale w przypadku dużej ilości gości jest chyba podział na dwie sale. Ja chciałam aby wszyscy razem siedzieli i by tańce odbywały się w tym samym pomieszczeniu. Nasze wesele za dwa tygodnie z hakiem i oczywiscie postaram się podzielić wrażeniami po ... Powiedz jeszcze jak duże wesele planujecie, do 80 osób jest chyba mniejszy problem ze znalezieniem fajnego lokalu.
Pozdrawiam i powodzenia w przygotowaniach:)

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
Restauracje Bydgoszcz
19 maja 2007, 19:07
Wstepnie planujemy wesele na 80-90 osob.  Ale widomo jak to jest nie zawsze wszyscy przyjada. No i chcielibysmy cos niedaleko od Fordonu zeby daleko nie jezdzic.

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
Odp: Restauracje Bydgoszcz
22 maja 2007, 22:20
Hejka  :)
Czy ktos organizowal lub byl na weselu w osrodku JULIA w Samociążku albo OW Żagiel (Pieczyska i Borówno). Jak to wyglada z jedzeniem, obsluga, całą organizacja. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Offline AGNIESIA Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 26.07.2008
24 maja 2007, 20:23
Witajcie ponownie.  Jestem w ciężkim szoku, zwlekałam z szukaniem sali bo szczerze mówiąc myślalam, ze właściele lokali pomyslą, ze jestem jakaś nawiedzona, ze szkukam sali prawie połtora roku przed godziną zero.  Ku mojemu zdziwieniu wszędzie gdzie bylam zostałam wyśmiana bo na sierpień miejsc nie ma juz prawie nigdzie :) Ma ktoś z was jakieś doświadczenia z SALĄ BIESIADNĄ w Białych Błotach?? Pani chwali się, że ma najbogadsze menu ze wszystkich lokali jestem ciekawa czy to prawda :)

Offline kaasieek

• zapaleniec
11 czerwca 2007, 18:34
Szajbik
my już jesteśmy po. . . . . Gdybym miała to przeżyć raz jeszcze nic bym  nie zmieniła. . . ATR polecam z całego serca!!!!

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
11 czerwca 2007, 23:57
kaasieek jeszcze raz GRATULACJE  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: i wszystkiego naj... na wspólnej drodze życia  :bukiet: :bukiet:

my już jesteśmy po. . . . . Gdybym miała to przeżyć raz jeszcze nic bym  nie zmieniła. . . ATR polecam z całego serca!!!!

To świetnie, bo mamy już podpisaną umowę na ATRze  :jupi: :jupi: :jupi: (w naszym imieniu była podpisać moja przyszła teściowa) i teraz jak przyjedziemy do Bydgoszczy to wybierzemy manu. Mamy również już razezerwowanego fotografa i termin w kościele. Rozglądamy się jeszcze za zespołem i kamerzystą. Pozdrawiam gorąco
Napisane: Czerwiec 11, 2007, 22:54:11
Czekamy na jakieś fotki  :tak_2: :tak_2: :tak_2:

Offline kaasieek

• zapaleniec
15 czerwca 2007, 12:06
Szajbik,

bardzo dziękujemy za życzenia.  Według mnie będziecie zadowoleni z sali, obsługi, menu itd. . .  Pełen profesjonalizm.
Jeżeli chodzi o zespół to mogę Ci polecić ten który grał u nas.  Opinia gości i nasza - REWELACJA.  Jest to dwóch chłopaków i dziewczyna, grają dosłownie wszystko i cały czas parkiet był pełen.  Zespół wcześniej sprawdzilismy na innej imprezie stąd nie był to wybór w ciemno.
Pozdrawiam

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
15 czerwca 2007, 18:17
Hej kaasieek cieszę sie, że weselicho się udało. I bardzo dziękuję ci za wszystkie informacje i pomoc  :przytul: :ok: :ok: :ok:.
Czy mogłabyś mi podać namiary na ten zespół, będziemy bardzo wdzięczni ( bo zawsze wiadomo, że lepiej jak sprawdzony)
Ciesze się, że wybraliśmy ATR i już nie możemy się doczekać (a tu jeszcze 14 miesięcy).
Macie jakieś plany na wycieczkę poślubną :?: :?:

Pozdrawiam cieplutko

Offline kaasieek

• zapaleniec
19 czerwca 2007, 08:18
szajbik,

namiary na zespół poszły na priva.
Oj żałuję że to tak szybko minęło. . . .
Podróż poślubna owszem ale w późniejszym terminie, cel jeszcze bliżej niesprecyzowany ale mam nadzieję że wkrótce się to wyklaruje :D

jeżeli chodzi o salę to przyznam że zleciliśmy wszystko szefowi. . . on zamawiał ciasta, tort weselny i on sam ustalił ile czego ma być. . . i tej decyzji także nie żałujemy. . . mniej biegania, wożenia a tort rewelacyjny i dla oka i dla smaku, ciasta wystarczyło. . . .
W przypadku pytań nadal służę pomocą:D

Pozdrawiam gorąco

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
19 czerwca 2007, 14:38
kaasieek namiary doszły. Dzięki bardzo, na pewno zadzwonimy  ;D ;D
Przygotowania tyle czasu nam zajmują a ten JEDYNY dzień tak szybko mija. Żeby można było cofać się w czasie  :D :D.
Powiedzenie "wszystko co dobre szybko się kończy" sprawdza się tu w 100%.

Jak będę miała jeszcze jakieś pytanka to na pewno napiszę.
Pozdrawiam cieplutko

Offline justyna2384 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.08.2008
12 sierpnia 2007, 16:10
czesc dziewczyny.  czy miala ktos mial przyjecie weselne w hotelu brda w bydgoszczy.  sala juz prawie zarezerwowana . napiszcie cos prosze. . .

Offline kaasieek

• zapaleniec
12 sierpnia 2007, 21:25
szajbik, jestem ciekawa czy masz już zespół.....dzwoniłaś pod ten nr który Ci podałam??

Offline szajbik Kobieta

• zapaleniec
13 sierpnia 2007, 00:44
hej kaasieek po rozmowie z moim ukochanym zdecydowaliśmy się w końcu na DJa. Jest o wiele tańszy niż zespoły. Umowę już podpisaliśmy, zaliczka wpłacona.
Mamy załatwione - sala, fotograf, termin w kościele, DJ i wstępnie kamerzysta. A więc najważniejsze sprawy z głowy.
Pozdrawiam

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.09.2008
26 sierpnia 2007, 12:23
Witam.  Dopiero planuję swoje wesele i jestem na etapie szukania sali:) Chciałam się zapytać czy ktoś miał jakieś doświadczenia z Hotelem pod Orłem, Hotelem Brzoza, Hotelem Saga i salą biesiadną w Białych Błotach. ?