e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 237741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fish2004 Mężczyzna

• nowicjusz
Odp: Restauracje Bydgoszcz
25 listopada 2008, 15:04
to  my mieliśmy tak jak hania3033. . .  dziwne. . .
nam w Park Hotel (owszem ładna sala) podali propozycje menu i zaczynało się od 180
ale pewnie w większości lokali tak jest,że mają różne "pułapy" menu. . .

tylko zależy co który z nich zawiera ???

a co do Park Hotel do dużo sobie doliczają po weselu. . .  korkowe. . .  kawa itd

Offline paulikb Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.07.2009
25 listopada 2008, 15:27
Nam w Tangu na 2009 powiedzieli ze 145zł za osobę, plus 35zł za poprawiny (cena bez alko i owoców)

jeszcze do tanga się odwołam ;) kurcze paulikb, to dziwne bo nam na sierpień 2009 podali cenę 130 zł... (ale w tangu i tak nie mamy ;) )

Hmm to rzeczywiście dziwne, pewność będzie dopiero przy  podpisaniu umowy, a chcemy taka wstępną podpisać jeszcze w tym roku żeby właśnie nie było niedomówień.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
25 listopada 2008, 15:36
Poprawka! Zerknęłam do umowy i mamy cenę 160-180zł w Park Hotelu, a nie jak pisałam wcześniej 160-170zł. Na szczęście rodzice płacą  ;)

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
25 listopada 2008, 16:28
Japcio jak rodzice płacą to suuuper macie :D Nasi się "dołożą". Ale i za to jestem im wdzięczna ;)

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
25 listopada 2008, 17:07
hmmm a my sobie slub i wesele sami sponsorujemy i jestem z tego bardzo dumna...ale rozumiem pary mieszkajace w Polsce ze trudno jest samemu pokryc koszty i rodzice pomagaja:)
my weselicho mamy w Restauracji Pod Papugami przy ul. Staszica i cena na teraz to 160 od osoby z ciastem i torem włącznie bez alkoholu i napojów (sala absolutnie boska-wrecz balowa- polecam)!!!...ale podobno ceny na 2009 rok maja ulec zmianie...wzrost podatkow czy takie tam...oby nie!

Offline ska Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25-04-2009
2 stycznia 2009, 19:41
A czy ktoś może coś słyszał o Tobiaszu na Biziela???

Offline Agii_87 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 17.07.2010
3 stycznia 2009, 17:14
Tobiasz ??? nie jestem pewna ale mi się osobiście wydaje, ze to jest mała knajpka z piwem, a nie żadna restauracja. . .  mogę się mylić . . .

Offline nicicerata

• nowicjusz
  • data ślubu: maj 2010
6 stycznia 2009, 19:25
witam :) jestem tu nowa :) wiec prosze o lagodne traktowanie :):):)
mam ogromna prosbe - prosze o namiary na jakies dobre zespoly weselne
z gory wielkie dzieki :) czekam na newsy :)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
6 stycznia 2009, 21:57
jest mnóstwo polecanych zespołów ,ale w innym dziele musisz szukać-tam gdzie zespoły!!!w razie problemów daj znaka ,pomożemy!

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
7 stycznia 2009, 00:10
Tak jak mow Daruda, w innych watkach jest tego duzo, opisy i opinie :):):)
Ale zawsze mozesz na nas liczyc  ;)

Offline nicicerata

• nowicjusz
7 stycznia 2009, 13:36
dziekuje i zmykam szukac w innych dzialach  ;)
pozdrawiam  :)

Offline kendra Kobieta

• nowicjusz
7 stycznia 2009, 22:45
Witam wszystkie bydgoszczanki!
Bardzo zainteresowała mnie  ostatnio Karczma Kujawska "Kummerówka" w Myślęcinku.  Powiedzcie proszę co wiecie na jej temat? Jakie jest tam jedzenie, obsługa, klimat . . .  Czy któraś z Was może miała okazję być tam na weselu? Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczna:)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
7 stycznia 2009, 23:18
Bede tam sa weselu ale dopiero pod koniec sierpnia.

Slyszalam ze jedzenia jest malo, ale to chyba tylko takie gadanie glodomorow  ;)

Nie mam zadnych sprawdzonych inf, napewno ktoras z forumek cos wiecej Ci napisze,

Pozdrawiam :)

Offline sargon01 Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.09.2009
8 stycznia 2009, 11:27
Hejka!Jestem tu nowy:)!Wraz z narzeczona wybralismy Euro Hotel w Bialych Blotach!Czy moze wicei cos na jego temat?Z gory dzieki za wszelkie info!!!

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
8 stycznia 2009, 15:55
ja tez słyszałam ze w Kumerówce jest mało jedzenia...podobno mikroskopijne porcje!! generalnie to Pałac w Myślecinku i Kumerówka mają jednego właściciela-facet niezbyt miły w obyciu i nawet w stosunku do potencjalnych klientów nie za bardzo uprzejmy (my na początku chcielismy w Pałacu mieć wesele-bo tam odbyły sie nasze zareczyny :))...ale zrezygnowalismy...z regułu odbywaja sie tam dwa wesela na raz...a to nie wróży dobrze...pracowała tam przez jakis czas moja kumpela i mowiła ze panuje tam straszny chaos...a czesc jedzenia trafia-zgadnijcie do kogo???...do obsługi!!!

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
8 stycznia 2009, 20:41
A ja słyszałam bardzo pochlebne opinie i o kummerówce i o euroholelu. Więc dziewczyny nic się nie martwcie - bedzie fajnie w tych miejscach :D

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
8 stycznia 2009, 20:55
jesli chodzi o euro hotel to my bylismy bardzo napaleni po obejrzeniu fotek w necie,fajna i zachęcająca też była gadka z szefem,jednakże gdy pojechałam zobaczeć sytasznie przeszkadzały mi filary na środku sali i sala bardzo wąska według mnie.
kUMERÓWKA natomiast zrobiła na mnie fajne wrażenie bardzo......i pewnei zdecydowałaby sie na nią gdyby nie.....Gazdówka;-)))

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
8 stycznia 2009, 21:04
....gdyby nie Gazdówka - dobrze Daruda, dobrze   ;D ;D ;D
nie, nie tak sobie tylko zartuje  ;)

Offline etkapetka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.05.2009
9 stycznia 2009, 18:34
Witajcie. Ja byłam z narzeczonym w Kummerówce jak szukaliśmy sali... no i przy okazji zjedliśmy przepyszną rybkę. Na sale się nie zdecydowaliśmy bo za mała jak na nasze potrzeby. Ale moja znajoma była tam na weselu i bardzo chwaliła to miejsce.

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
9 stycznia 2009, 19:46
no widzicie co człowiek to inna opinia :)
ale tak juz jest...kazdy ma prawo do własnego zdania...a ja tylko pisze co słyszałam :)

Offline kendra Kobieta

• nowicjusz
9 stycznia 2009, 23:28
Ewiszka, a możesz mi powiedzieć kiedy ten ktoś od kogo słyszałaś tę opinię miał wesele w Kummerówce? Bo mi z kolei powiedziano, że kiedyś był tam kiepski kucharz a niedawno się zmienił i że jedzenie zrobiło sie bardzo smaczne.  Dlatego już sama nie wiem  ???  ;)

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
10 stycznia 2009, 14:18
jakos tak latem 2007...ale ja i tak gorsze opinie slyszalam o Pałacu..tylko mowie ze wlascicicielem tych dwoch sal jast jedna osoba co moze sie przekladac na opinie wspolna...
Kendra polecam moja sale...jedzenia nie do przejedzenia...jeszcze Panstwo młodzi po weselu dostaja tzw prowiant...super obsługa...piekna balowa sala w centrum miasta tak wiec odchodzi nam problem przewozu gosci- Restauracja Pod Papugami Staszica 1 :)

Offline ania24polska Kobieta

• uzależniony
    • Ania i Michal
  • data ślubu: beż ślubu najlepiej :)
11 stycznia 2009, 09:13
Ja polecam Restauracje u Lewickich dawny ATR ..
Ewiszka to ze ktos mieszka i pracuje za granica nie jest wyznacznikiem robienia slubow za wlasna kase.... niektorzy chca zeby im rodzice pomagali niektorzy nie maja wyboru .. Ja mieszkam i pracuje w Polsce i tez wesele i slub zrobilismy za walsne fundusze
pozdrawiam wszystkie przyszle panny mlode
dokonujcie wlasciwych wyborow buziaki

Offline martinip Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.05.2009
11 stycznia 2009, 13:32
Ja polecam Gościniec nad Strugą, bo tam będę miała wesle :) Wystrój sali bardzo ładny, no i jest dużo miejsca do parkowania i wcale nie jest drogo :) Polecam także TANGO - kolega miał wesele i było ok. , oraz Ogniem i Mieczem - super wystrój i jedzonko, z kolei nie polecam Adagio - fatalna obsługa !

Offline wir13

• nowicjusz
11 stycznia 2009, 17:22
 :Daje_kwiatka: też polecam

Offline scilia Kobieta

• nowicjusz
11 stycznia 2009, 22:35
polecam nowootwartą VILLE SECESJA. . . piękne wnętrze. . . centrum miasta, maja piękne sale, wyborną kuchnię, i 7 słodkich pokoi hotelowych

dane adresowe podajemy na priv! Proszę zapoznać się z zaakceptowanym przy rejestracji REGULAMINEM!

« Ostatnia zmiana: 12 stycznia 2009, 09:38 wysłana przez Maja »

Offline nicicerata

• nowicjusz
12 stycznia 2009, 20:22
czy ktos ma jakies doswiadczenie weselne z Gazdowka w zoledowie ? :):):) czekam na jakies opinie :) i pozdrawiam :)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
12 stycznia 2009, 23:23
Ja tam bede miala wesele, ale zadnych doswiadczen oprocz udanych obiadow i kolacji to nie mam  ;D

Offline nicicerata

• nowicjusz
13 stycznia 2009, 11:24
a na ile osob planujecie? jesli moge zapytac, bo ja na ok 80 i nie wiem czy nie gazdowka bedzie wielkosciowo odpowiednia?

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
13 stycznia 2009, 11:43
Na 90 - jesli bedziesz mialo okolo 80 naprawde bedzie super, i fajnie ustawione stoly i mieksce do tanczenia - u mnie bezie ok to tym bardziej u Ciebie :)

Masz zdjecia gazdowki jak sa stolu ustawione? jesli chcesz moge ci przeslac tylko podaj Swojego meila na priva :)