e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 251465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Restauracje Bydgoszcz
29 października 2008, 19:05
Damy radę  ;D

Offline karusia_85 Kobieta

14 listopada 2008, 17:45
co sądzicie o salach na Zawiszy? i o weselach, które się tam odbywają?

Offline Olka1983 Kobieta

15 listopada 2008, 17:32
moj slub odbedzie sie wlasnie na jednej z sal na zawiszy - olimpijczyk, ta druga jest ladniejsza. . . .  ale termin juz byl zajety, wiec zarezerwowalismy sale Olimpijczyk. . .  slyszalam ze jedzenie jest bardzo dobre i duuuuzo, obsluga rewelacja. . . 

Offline Kasiuniuńka Kobieta

15 listopada 2008, 19:49
ja mialam wesele wlasnie na olimpijczyku i nie uwazam zeby ta sala byla brzydsza od zawiszy a wrecz przeciwnie! mielismy do wyboru oby dwie i wybralismy olimpijczyk!
po pierwsze olimpijczyk jest wiekszy, jest dalej od stadionu i ma zamkniety ogrodek -chcialabys widziec wychodzacych kibicow z meczu albo nie daj boze zyby sie dosiedli do Waszego ogrodka przed sala?
po drugie nie wiem czy zauwazylas jak wyglada parkiet na sali zawisza? maly i do tego sa stopnie! latwo z niego spasc a co dopiero przy tancach hulancach! zobacz do mojej relacji i ocen czy ten olimpijczyk jest rzeczywiscie taki brzydki bo wg nas i naszych gosci ta sala jest super!

Offline Olka1983 Kobieta

16 listopada 2008, 01:31
powiem tak. . .  mi sie podobala bardziej zawisza. . . .  a nie mowie ze olimpijczyk jest brzydka sala :) ale wiesz jak to jest jak cos ci wpadnie w oko. . .  .  Jednak musze przyznac Tobie racje co do pozostalych kwestii :)mam nadzieje ze bede rownie zadowolona jak wy i goscie :)

16 listopada 2008, 14:37
No my też raczej zdecydujemy sie na salę Olimpijczyk:):):):) po relacji Kasiuniuńki utwierdziłam się w tym przekonaniu.

16 listopada 2008, 19:59
ciesze sie ze moja relacja no cos sie przydala  ;D
nie bedziecie zalowaly tej decyzji mowie Wam! i powodzenia zycze..

Offline AniaRomek Kobieta

17 listopada 2008, 19:51
Mi tez sie podoba Olimpijczyk :)
Bylam tam kilka razy, co prawda nie na weselach, ale obsluga i jedzenie bylo super :)
Kasiuniuńka-pewnie jestesmy fordonskimi sasiadkami,mialam I Komunie w Kosciele,w ktorym slubowalas :D
Pozdrowionka!!

Offline Agape007 Kobieta

18 listopada 2008, 18:31
Witam.  dopiero teraz zagoscilam na waszym forum, chociaz o slubie myslimy juz dlugo.  planujemy wesele we wrzesniu, powiedzcie mi, czy ktos z was ma namiary na stołowke w aterze?! Ciekawe czy na wrzesien zjandzie sie jakis wolny termin na ten miesiac.  moze zdradzicie namary na zespol (chodzi, zeby zachecali gosci do zabawy, tancow, aby prowadzili kionkursy no i dobrze spiewali, czyli chodiz o kogos kto poderwie do tancow! zalezy mi na glosie damskim i meskim), na kamerzyste i na fotografa?! a ktos planuje slub w fordonie u Meczennikow?! a na atr maja duz sale? zmiesi sie tam ze 120 osob?! aha, jeszcze jedno pytanie,ile kosztuja poprawiny?!Pozdrawiam!

Czesc Paroska, mam namiary na fajny zesol - namiary wysle Ci na priv. W zespole jest dwoch mezczyzn i kobieta. graja na gitarach, klawiszach, saksofonie, trabce, akordeonie i flecie - oczywiscie nie na wszystkim jednoczesnie. Super zachecaja gosci do zabawy, fajnie prowadza wesele, humor wymyslaja na poczekaniu, oczepiny tez fajne. Wesele mojej siostry wspominamy wszyscy do dzis, a film z udanem zabawy juz chyba z dziesiec razy obejrzalam. Pozdrawiam i wysylam namiary na priv.

Jezeli chodzi o sale, to ja bede miala wesele na ATR-ze. Ogolnie slyszalam o nich dobre opinie, ale powiem Ci 25 kwietnia szczegoly, bo bede juz po weselu. Apropo poprawin i ich ceny - wszystko zalezy kiedy masz slub, bo tak jak np. my mamy w piatek, to poprawiny w zupelnosci odpadaja, chyba ze zapalcimy cene jak za wesele..... Pozdrawiam
Aha, sala biesiadna w bialych blotach jest suuuuuuuuuper, tanio, w cene wliczone ciasto, jedzenia full, wjezdzasz samochodem na sale - gdybym nie miala zarezerwowanej sali na atr-ze to tam zamowilabym, ale nie wiem jak wygladaja terminy na wrzesnia.

19 listopada 2008, 15:47
Witajcie!

Własnie sie zalogowałam do was :D
My planujemy ślub na 29. 09. 2009 wstępnie . . .  chcieliśmy na 03. 10. 2009 ale . . .  problemy itd i prawdopodobnie będzie wrzesień - w sumie tez ładna data ;) My wybierając datę sugerowaliśmy się kalendarzem księżycowym hehe  ;)

Jeśli chodzi o salę czy słyszał ktoś coś o Łuczniczce ???????

Offline paulikb Kobieta

19 listopada 2008, 20:18
Czy któraś z Was mogłaby przesłać mi na priv linka do stronki tej sali Olimpijczyk? albo jakies Wasze fotki jeśli macie ? :)

19 listopada 2008, 20:45
Poszło na priva ;D Pzdr!

Offline paulikb Kobieta

19 listopada 2008, 20:55
Dziekuje bardzo :D
« Ostatnia zmiana: 20 listopada 2008, 09:03 wysłana przez Maja »

Offline Aggy Kobieta

19 listopada 2008, 21:11
AniaRomek, a możesz mnie też wysłać? :)

19 listopada 2008, 21:54
Nie ma problemu ;D
Zaraz wysylam!

19 listopada 2008, 21:58
sale Olimpikczyk mozecie zobaczyc na fotkach w mojej relacji! ;D

Offline Olka1983 Kobieta

21 listopada 2008, 17:02
Ja wam polece jeszce Sale Biesiadna znajdujaca sie na Białych Błotach, jest pieknie przystrojona, obsluga przesympatyczna, a jedzenie rewelacja:) piekna sala.... bylam u kuzynki i bylo naprawde suuper

Offline aagaaz Kobieta

22 listopada 2008, 14:48
Ja polecam sale "Gościniec nad Strugą".  Będę miała tam ślub i byłam już na kilku imprezach na tej sali.  Bardzo mi sie tam podoba.   ;)

Offline Agape007 Kobieta

24 listopada 2008, 08:36
Ja wam polece jeszce Sale Biesiadna znajdujaca sie na Białych Błotach, jest pieknie przystrojona, obsluga przesympatyczna, a jedzenie rewelacja:) piekna sala.... bylam u kuzynki i bylo naprawde suuper

Potwierdzam to w 100%, byłam tam na Sylwestra i na weselu. SUPER!!!

Offline michasia Kobieta

24 listopada 2008, 15:48
czy moze ma któraś z was aktualne rozeznanie cenowe w restauracjach na terenie bydg. i okolic?(chodzi oczywiści o cenę za os. na ślubie)

24 listopada 2008, 19:29
Ceny w Bydgoszczy układają się bardzo różnie. Już od 110 nawet do 200 za osobę. Ale myślę, że jako cenę optymalną mogę podać 130

24 listopada 2008, 20:41
no ja nie wiem. . . .
nie do końca się zgodzę. . .

jak szukaliśmy sali na 2009 jakoś wiosną tego roku to jak cena była ok 150 to się cieszyliśmy. . .

a z reguły zaczynały się od 160-180. . . .     :-\

a teraz może się coś pozmieniało nawet. . . . .

Offline Paroska Kobieta

24 listopada 2008, 20:48
my na atr, w maju 2009 placimy ok.  140-150 zl za osobe! w cenie nie jest wliczone ciasto, alkohol, muzyka.  Pozdrawiam

24 listopada 2008, 20:59
W Brzozie bez ciasta i alkoholu 140-150 zl ze wszystkim 200zl (na sierpien 2009) :D

24 listopada 2008, 21:19
mi na UTP zaproponowano na rok 2010 cenę 160-180zł na osobę plus 50-60zł za poprawiny

Offline paulikb Kobieta

24 listopada 2008, 22:06
Nam w Tangu na 2009 powiedzieli ze 145zł za osobę, plus 35zł za poprawiny (cena bez alko i owoców)

25 listopada 2008, 12:56
fish2004 podałam cenę 130 bo tak średnio wyszło, gdy szukaliśmy sali w maju 2008 na sierpień 2009. W większości restauracji podali nam ok. 120 zł, a tu wpisałam 130, bo w kilku innych ceny były 150 zł, więc wypośrodkowałam. Ot co ;) A najwyższa cena jaką usłyszeliśmy to 180 zł (o cenie 200zł mówili mi tylko znajomi). No :)

25 listopada 2008, 13:01
ach, nie napisałam o nas :P my płacić będziemy ok. 120 lub 130 zł  (w zależności od tego, jakie menu sobie wybierzemy). Cena jest z ciastem i tortem.

25 listopada 2008, 13:04
Nam w Tangu na 2009 powiedzieli ze 145zł za osobę, plus 35zł za poprawiny (cena bez alko i owoców)

jeszcze do tanga się odwołam ;) kurcze paulikb, to dziwne bo nam na sierpień 2009 podali cenę 130 zł... (ale w tangu i tak nie mamy ;) )

Offline japcio Kobieta

25 listopada 2008, 13:06
My zapłacimy ok. 160-170zł od osoby (bez alkoholu, ciasta i zależy od menu, które wybierzemy), ale sala (Park Hotel) jest piękna i warta swojej ceny.