Autor Wątek: Restauracje Bydgoszcz  (Przeczytany 297580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #180 dnia: 25 Września 2008, 22:45 »
ZgAdZaM SiE !! ;D

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #181 dnia: 26 Września 2008, 07:04 »
A ja nie :) Na naszym weselu bedzie kilka starszych osób, którym zdrowie nie pozwala na tańce. I będą siedziały, popijały naleweczkę i wspominały stare, dobre czasy :) A tak poza tym, nie chcemy tradycyjnego, zwykłego wesela. Chcemy zaskoczyć gosci pod każdym względem. Dla większości zaskoczeniem będą właśnie okragłe stoły. I na zawsze zapamiętają takie wesele :)

Offline Sandra87

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2010 :):)
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #182 dnia: 26 Września 2008, 15:16 »
Witam! Jestem tu nowa , ale na bierząco staram sie przeglądac wątki  :) W sumie do slubu jeszcze daleko ale chce sie juz mniej więcej zorietowac co jak i kiedy.   Chciałam zapytać o sale "Tango" , czy macie może jakies zdjęcia tej sali , szukałam w internecie ale nic nie znalazłam.   Z tego co czytałam to dużo osób ją poleca.   Wicie może ile mniej liczą sobie za osobe?? Proszę o odpowiedz   Pozdrawiam!
Nagle los mi dał
Wszystko co chciałam mieć
W końcu jesteś Ty, jestem ja
Zabrał całe zło
Bym mogła wierzyć Ci,
Że będzie zawsze tak
Jak w tę noc. . .

Offline ania24polska

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1134
  • Płeć: Kobieta
  • Anuleczka
  • data ślubu: beż ślubu najlepiej :)
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #183 dnia: 26 Września 2008, 17:24 »
kazdy wybiera takie stoly jakie mu sie podobaja :)
ja wybralam okragle w restauracji LEWICCY choc milam mozliwisc miec normalne... slub byl na swiezym powietrzu w stylu mysle lekko zamerykanizowanym wiec i stoly okragle kojarzyly mi sie z czyms takim .. no i tak wyszlo w efekcie tej decyzji nie żałuje :) i polecam


Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #184 dnia: 26 Września 2008, 18:04 »
I o to wlasnie chodzi by kazdemu z osobna odpowiadala jego decyzja :)

Ja na swoim weselu stoly bede miala ustawione w literke pi, z przerwami aby mozna bylo przechodzic ... widzialam juz ustojona sale i wlasnie tak ustawione stoly i takie ustawienie bardzo mi odpowiada !! !! !!

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #185 dnia: 26 Września 2008, 18:22 »
Jesli chcecie zobaczyc naszą salę i okrągłe stoły to wejdzcie na stronę Park Hotelu. Nie wklejam linka, bo pewnie to wbrew regulaminowi :) ale łatwo odszukać stronę w wyszukiwarce.

Offline Kasiuniuńka

  • zapraszam!!!
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 251
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #186 dnia: 26 Września 2008, 20:10 »
w zeszla sobote bylam na weselu u lewickich na atrze i wlasnie byly okragle stoly! sala wygladala przeslicznie! jedynym minusem bylo to ze na tym weselu prawie nikogo nie znalismy (znajomi) no i moim zdaniem wlasnie przez te stoly nie mielismy okazji poznac!!! takie jest moje zdanie..

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #187 dnia: 27 Września 2008, 11:24 »
Kasiuniuńka A gdyby stoły były tradycyjne, poznalibyście ludzi? Sztuką jest posadzenie gości, czy to przy okragłych czy tradycyjnych stołach. Jeśli osoba jest cicha, niezbyt rozmowna, nikogo nie zna, nie może siedzieć z osobami tego samego pokroju. Towarzystwo musi być mieszane, aby miało o czym rozmawiać. I dobrze co kilka krzeseł (albo stołów) posadzić osobę towarzyską, która ma gadane. Będzie rozkręcac gości.
A tak poza tym, wyobraźcie sobie siedzenie przy ławie lub stole. Kontakt macie z 2 osobami siedzącymi obok i z 2 lub 3 naprzeciw. Przy okrągłym stole siedzi ok 10 osób. Każdego widzimy i z każdym możemy pogadać.  Ale oczywiście to tylko moje zdanie :)

Offline Kasiuniuńka

  • zapraszam!!!
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 251
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #188 dnia: 27 Września 2008, 18:49 »
przy naszym stoliku moglo usiasc 8 osob! i z tego co kojarze to wszystkie stoliki byly 8osobowe!
jedna para nie dotarla na wesele takze oprocz nas przy naszym stoliku siedzialy tylko 4 osoby.. moim zdaniem troszke malo! a z osobami z innych stolikow za bardzo nie bylo jak pogadac bo siedzieli tylem!
bylam juz na kilku weselach i osobiscie bardziej podoba mi sie jak goscie siedza przy jednym dlugim stole! w wiekszym gronie mozna wiecej  ;D no i na bank jest weselej a o to chyba najbardziej chodzi na weselach!!! ale to tylko moje zdanie..
co nie zmienia faktu ze bawilismy sie sietnie na tym ostatnim weselu gdzie byly okragle stoliki!

Offline Demonica

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.06.2010
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #189 dnia: 27 Września 2008, 22:05 »
a wracając do tematu restauracji to czy któraś z Was słyszała coś o weselu w hotelu maraton? nie mogę znaleźć żadnych opinii a sala mi się bardzo podoba

Offline etkapetka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.05.2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #190 dnia: 1 Października 2008, 08:29 »
Demonica mojej kuzynki kuzynka tam miała wesele i słyszałam, że było super. Dobre jedzenie, obsługa, klimat. Sala mi się bardzo podobała jak ją oglądałam.


Offline 1tvs
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #191 dnia: 10 Października 2008, 15:40 »
Witam,

Na początku tematu użytkownik Danae napisał, o stołówce ATRu, (obecnie już UTP).  Zajmuję się wideofilmowaniem i wykonywałem swoją pracę kilkanaście razy w tym lokalu.  Jedzenie nawet przyjemne (poza szynką która wjeżdża na salę koło godziny 1 w nocy - twarda jak deska), ale mogę potwierdzić "fochy właścicieli lokalu" o których pisał Danae, no i do tego brak organizacji podczas wesela (np.  nie ma kto podać tortu bo obsługa od tego znajduje się na równoległej sali gdzie inny ślub).  O problemach między zespołem i kamerzystą a właśnie właścicielem lokalu nie wspomnę bo to już tak bardzo samych Państwa Młodych nie dotyka. 

Lubię tam filmować, bo są dobre warunki od strony technicznej, ale własnego Ślubu tam mieć bym nie chciał. . .

Offline ania24polska

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1134
  • Płeć: Kobieta
  • Anuleczka
  • data ślubu: beż ślubu najlepiej :)
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #192 dnia: 10 Października 2008, 15:50 »
witam 1tvs ja miałam tam wesele.. z wlascicielami sie dobrze dogadywalo... jedzenie pyszne szynka w nocy byla super wydarzeniem i cala zeszła razem z kapustka była pyszna :)... sale ładne choc troszkę moje dekoratorki ja upiekszyły.... obsługi jest tyle ze starcza na dwie sale...z tortem sie nikt nie spoznil... byl rewelacja... wszyscy my rodzice i goscie jestesmy bardzo zadowoleni ....
kazdy ma swoje zdnie i ma prawo do tego aby je wypowiedziec.. ja polecam ten lokal  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

p.s. o tej szynce moi goscie do dzisiaj mowia jak była pyszna :)
kilka fotek









Offline Karola_kasia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18 04 2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #193 dnia: 10 Października 2008, 17:48 »
Demonika ja tez slyszalam ze w maratonie jest fajnie ja osobiscie mam na Zawiszy :) :)

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #194 dnia: 23 Października 2008, 01:15 »
a wracając do tematu restauracji to czy któraś z Was słyszała coś o weselu w hotelu maraton? nie mogę znaleźć żadnych opinii a sala mi się bardzo podoba

Byłam w czerwcu na weselu w Maratonie - sala bardzo ładna, elegancka, jedzenie całkiem dobre, dość sporo, ale pewnie dużo zależeć bedzie od tego jakie menu i jaką ilość sobie zażyczysz, obsługa też sympatyczna. Tylko jak juz włączą klimatyzację to można niemiłosiernie zmarznąć (ja zmarzłam)  :-\ więc z tym ostrożnie

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #195 dnia: 23 Października 2008, 10:37 »
jeżeli chodzi o hotel brzoza, to ja juz jestem po weselu i śmiało mogę powiedzieć, że była to nasza najlepsza decyzja, wszystko było - SUPER

Offline anita1985
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #196 dnia: 28 Października 2008, 23:04 »
Hejka Dziewczyny,
Mam małe pytanko gdzie najlepiej jest urządzic małą uroczystość weselną na 30-40 osób.  Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #197 dnia: 28 Października 2008, 23:12 »
np w restauracji Dolce Vita, tam jest sala do 50 osob, wiem ze ta restauracja jest tuz obok mnie mianowiecie na  skrzyzowaniu ulicy dworcowej a fredry (przedluzenie krolowej jadwigi)  jest tam ladnie, jedzenie rozniez dobre, ale jak wesela tam wygladaja to juz bys musiala sie dokladnie dowiedziec.

Tam gdzie ja bede miala wesele czyli w Gazdowce, tez jest mniejsza sala ale tam juz jest na okolo 60 osob i nie placi sie za ilosc osob tylko od sali, takze nie wiem czy w Twojej sytuacji (30-40osob) bedzie sie oplacalo.

Jesli przpomni mi sie cos jeszcze to dam znac :)
Pozdrawiam :)

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #198 dnia: 28 Października 2008, 23:20 »
Ja Ci mogę anita1985 polecić restaurację: Medea na ul.Jezuickiej 16; Ratuszowa na ul. Długiej 37; Wenecja (inna nazwa Sigaro) na ul. Poznańskiej 8. Są piękne, niestety były za małe na moje wesele  :( w przeciwnym razie pewnie na którąś bym się zdecydowała  ;) Jeśli chcesz mogę przesłać na priv spis wszystkich reatauracji, które ja odwiedziłam - samo szukanie w internecie i selekcja co ciekawszych zajęło sporo czasu, więc jeśli chcesz go trochę zaoszczędzić i się zdecydujesz to służę pomocą  :)

Offline anita1985
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #199 dnia: 28 Października 2008, 23:26 »
Nataliu I Haniu bardzo dziękuje za informacje, napewno skorzystam.  Co sądzicie o restauracji Ogniem i mieczem ?

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #200 dnia: 28 Października 2008, 23:31 »
Na weselu tam niestety nie byłam, ale słyszałam, że jest w porządku. Ma taki... klimat, który ja osobiście bardzo lubię ;) Jest tak staropolsko  :D Znajomy znajomego tam pracuje i obaj mówili, że wesela są udane. Nie wiem jednak czy to jest lokal na 30 osób. Musiałabyś zapytać, czy to nie za mało. Ja szczerze mówiąc nawet do środka nie weszłam, bo mimo, że zdjecia w internecie bardzo mi się podobały, to jednak trochę przeraziły mnie twadre ławki dla gości, niektóre nawet bez oparć. Ale to juz musisz osobiście sprawdzić, bo być moze się coś zmieniło  ;)

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #201 dnia: 28 Października 2008, 23:37 »
Ach! Z mniejszych restauracji w moim spisie znalazłam jeszcze: Witrażowa, ul. Długa 34; 3 światy ul. Piotra Skargi 13, Stary Port 13, ul. Stary Port 13; Dolce Vita, nie mam nazwy ulicy, ale to ta przy Dworcowej, chyba Królowej Jadwigi. No, to tyle :D

Offline Paroska

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 maj 2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #202 dnia: 29 Października 2008, 14:13 »
Witam.  dopiero teraz zagoscilam na waszym forum, chociaz o slubie myslimy juz dlugo.  planujemy wesele we wrzesniu, powiedzcie mi, czy ktos z was ma namiary na stołowke w aterze?! Ciekawe czy na wrzesien zjandzie sie jakis wolny termin na ten miesiac.  moze zdradzicie namary na zespol (chodzi, zeby zachecali gosci do zabawy, tancow, aby prowadzili kionkursy no i dobrze spiewali, czyli chodiz o kogos kto poderwie do tancow! zalezy mi na glosie damskim i meskim), na kamerzyste i na fotografa?! a ktos planuje slub w fordonie u Meczennikow?! a na atr maja duz sale? zmiesi sie tam ze 120 osob?! aha, jeszcze jedno pytanie,ile kosztuja poprawiny?!Pozdrawiam!

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #203 dnia: 29 Października 2008, 14:35 »
Paroska odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania znajdziesz na forum. Poszperaj troszkę  :) Na początek proponuję zajrzeć do tematu zatytułowanego po prostu "Bydgoszcz". Życzę owocnych poszukiwań, powodzenia!!  :D

Offline etkapetka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.05.2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #204 dnia: 29 Października 2008, 15:02 »
Witamy Cie Paroska. Ja bede slubowac w Parafii MBKM w Fordonie. Myslę, że mozesz mieć problem z stołówką we wrześniu bo jest rozchwytywana. Telefon do nich znajdziesz pewnie na google - szukaj pod catering lewiccy. Grecka i ania24polska mialy tam wesela, wiec jesli masz ochote to napisz do nich na priv. Jesli chodzi o kamerzyste to polecam Wojwit a fotografa - Jacek Kołaczek. Pozdrawiam  :)


Offline Aggy

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #205 dnia: 29 Października 2008, 15:20 »
Ja bede slubowac w Parafii MBKM w Fordonie.
ja również :)

Co do ATR to ja się dowiadywałam we wakacje i niestety do końca września 2009 mają zajęte wszystkie soboty. No chyba, że ktoś zrezygnował od tamtego czasu i coś się zwolniło  :-\

Offline Paroska

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 maj 2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #206 dnia: 29 Października 2008, 17:28 »
dziekuje za odpowiedzi.  a znacie jakies ciekawe miejsca w fordnie na wesele?!

Offline Aggy

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #207 dnia: 29 Października 2008, 18:46 »
Paroska, na myśl przychodzi tylko Karczma Tatrzańska, ale właścicielka nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.
Osobiście zdecydowaliśmy się na Klub Heros, ale niestety nie słyszałam o nim żadnych opinii. Właścicielka super, dała nam wstępne menu (z możliwością modyfikacji), pokazała nam przystrojenie sali itd. Trochę obawiam się tego lokalu, bo nie znam nikogo kto tam wesele robił (a wiem, że robią, bo znajoma mieszka obok i mówi, że są często).

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #208 dnia: 29 Października 2008, 19:00 »
U nas podobnie. Nie znam nikogo kto robiłby wesele w naszym lokalu, wiem jednak że restauracja ta słynie głównie z organizacji wesel. A to już coś  :) No i obsługa bardzo miła, co też się liczy. Bo w niektórych oglądanych przez nas restauracjach... :-\ Co z tego, ze były piękne, jak ni cholery nie szło się dogadać. No i zostaliśmy przy naszej Karczmie  ;D

Offline Aggy

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Restauracje Bydgoszcz
« Odpowiedź #209 dnia: 29 Października 2008, 19:03 »
hania3033, musimy być dobrej myśli ;)