e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: znalazłam Ciebie gdzieś na końcu świata... odliczanie do 07.08.2010  (Przeczytany 4671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nesa Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 07-08-2010
wiśniowa faktycznie takie same kwiatki mamy. Nie są one duże i wszystko sie zmieści w kopercie.
Podziwiam, że chciało Ci się nwlekać ale pomysł dobry, może skorzystam choć nie mam cierpliwości.

A zdecydowalam sie na róż bo....
powiem wam dziewczyny, że to był kolor ktory odrzucałam jako weselny. Mowiłam, że tylko nie w różu. Ale do mojej sukienki najbardziej pasuje róż, różowe róże- taka kopułka więc zdecydowałam się w końcu na ten róż choć marzył mi się fiolet albo jasna zieleń... ehh...

ale ja jestem typowo nie kolorystyczna, lubie mieć wszystko kolorowe, w różnych kolorach i raz w zyciu postanowiłam zrobić wszystko w miarę pod kolor. Czyli jak różowe kwiaty to zaproszenia i wizytówki pod kolor. Bo zawsze nic do siebie nie pasuje to niech choć raz będzie- to taka moja mała walka z samą sobą.

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Fiolet faktycznie ładny, podoba mi się równiez miodowy :)

Ale skoro róż tak ładnie się komponuje to popieram również róż ;)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
A mi zaproszenie nr 2 najbardziej się podoba ::) No ja już teraz mam dylemat..robić samemu czy kupić :drapanie: :drapanie: :drapanie:  Patrząc na wybór dodatków na all do zaproszeń aż chce sie majstrować  :brewki: :brewki:

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
dużo zachodu nie było z tym nawlekaniem... zresztą jedna różyczka dostawała tylko dwie-trzy perełki  :)

Patrząc na wybór dodatków na all do zaproszeń aż chce sie majstrować  :brewki: :brewki:

najtrudniej zacząć... potem już idzie gładko :) polecam

Offline kaamila Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 10.07.2010
Podziwiam was dziewczyny, że same robicie zaproszenia. Pewnie wyjdą śliczne. Ja jestem kompletne beztalencie, i chociaż bardzo bym chciała, to nie mam tyle odwagi. Więć zamówiłam na allegro gotowe, i już. Na wódkę też mamy same kokardki, bez zawieszek. W kolorze białym perłowym. Tzn. planujemy takie mieć.

Offline kaamila Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 10.07.2010
no a ja znowu na weselach, na których bywam to widzę, że wino nie idzie wcale.
a taka bardzo różna mieszanka alkoholi to chyba nie za zdrowe na następny dzień....
ale piwko na poprawiny byłoby na pewno wskazane. zimne piwko na kaca ;)

Piwko na poprawiny będzie, a co do mieszania, to każdy chyba wie że to nie wskazane ;D Więc to indywidualna sprawa każdego gościa.

Offline nesa Kobieta

• użytkownik
Masz rację- jak pomieszają to oni będą chorzy i będą cierpieć. Trzeba pić z głową :)

Jak sobie pomyślę ile będzie pracy przy tych zaproszeniach to ojej....
ale dostałam dziś już wszystkie materiały i normalnie mnie ręce swędzą by zacząć :)

A znalazłam dziś jeszcze kilka pomysłów zaproszeń na allegro:

Zaproszenie 1a
dosyc ładne ale to jest perfidnie tapeta!!!!! szklaczek tapety. Ale ludzie mają pomysły ;)

Zaproszenie 2a
alegancko wygląda z tą złotą wstążką. ale ja mam już kwiatki kupione. zastanawiam się jednak nad takim kształtem-sposobem składania

zaproszenie 3a
to takie nawet, nawet....

zaproszenie 4a

zaproszenie 5a

zaproszenie 6a
takie na początku bardzo mi się podobały ale by mnie chyba wkurzało wiązanie ładnych kokardek

zaproszenie 7a
kolejna kokarda ale fajnie wygląda. w różu już by tak ładnie nie wyglądało

zaproszenie 8a
to bardzo proste ale podoba mi się rozwiązanie z tymi dwoma wstążeczkami

zaproszenie 9a
to jest bajkowe, strasznie mi się podoba, szkoda, że go wcześniej nie widziałam

zaproszenie 10a
a to ma właśnie takie koraliki na kwiatkach i do czegoś takiego się skłaniam najbardziej

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
Mi bardzo się podoba
9 jest cudne takie delikatne
2 i 6 reszta taka sobie jak dla mnie

Offline nesa Kobieta

• użytkownik
:serce: :serce: :serce:
Zostało 240 dni do naszego ślubu :)
:serce: :serce: :serce:

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Mnie się najbardziej podoba zaproszenie nr: 9  - prześliczne :) W drugiej kolejności 2 :)

240 dni - już coraz bliżej... Zanim się obejrzysz będzie 200,100 ... :)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
Co do zaproszeń to mamy inny gust ;D

Emocje co raz większe bo do ślubu bliżej ;D

Offline nesa Kobieta

• użytkownik
Chyba zrobię ze dwa zaproszenia na próbę.... tak mnie korci ;)
A chcemy kupić jeszcze w tym roku wódkę bo straszą, że znowu akcyza pójdzie w górę, że wodka podrożeje. Nie wiem ile to straszenia a ile prawdy ale jak kupimy teraz to będzie kolejny wydatek z głowy.

Offline Joanna1912 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 19 czerwiec 2010
Witam,z racji tego ze mam juz zaproszenia (widac na zdjeciu) trudno mi wybrac.Ale zycze powodzenia w tworzeniu. Pozdrawiam :)

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Bardzo dobry pomysł z kupienim wódki wcześniej ;D Ja też już bym chciała,ale w mojej rodzinie to się w głowę pukają  :glupek: :bredzisz: hihi,ale wybaczam im ::)

Offline galaretka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
na alkohol akcyza nie pojdzie, tylko na papierochy..
ale ceny moga sobie wzrosnac i tak i tak...
poza tym teraz tez ludzie alkohol kupuja, bo imprezy sylwestrowe i karnawalowe przed nami= jest popyt= ceny wcale nie powinny byc najnizsze.. ale kto ich tam wie.. w PL to i tak roznie bywa  ;D

ale ja nie wiem ile tak naprawde mozna na tym wsz. zaoszczedzic, bo setki zl. to to chyba nie beda...
jak mozecie to kupcie, nie zepsuje sie;) a bedzie z glowy

my sie zajmiemy tym najwczesniej wiosna.. hihi, "teraz" mamy do pokonania kwestie obraczek i kto wie ile to potrwa.. ::)

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Nie chodzi o oszczędność, a o rozłożenie kosztów ;) ;)

Offline nesa Kobieta

• użytkownik
Joanna1912  śliczne zaproszenia. Masz większe zdjęcie?

Chodzi nam głównie z tą wódką o rozłożenie kosztów ale też wódka świeża jest niedobra, im dłużej stoi tym podobno lepiej więc niech spobie postoi do sierpnia.

Walczę z zaproszeniami, robię jedno próbne. Jak zrobię to zamieszczę fotkę.
Bardzo praochłonne i czasochłonne zajęcie.
Efekt? hmmm.... ja jestem jakaś wybredna jednak, jakieś za blade mi wyszło... ale to może wina tego, że lubię kolorki, dużo kolorków a to miało być w miarę klasyczne.... ehh.... same ocenicie....

A teraz jeszcze historia naszego pierścionka zaręczynowego.
Nie jest to miła historia. Mój pierścionek zaręczynowy był z firmy Yes. Mój PM sam go kupił, sam go wybrał, bez ,moich podpowiedzi. Białe i żółte złoto, jedna curkownia, ale nie w koszyczku tylko tak pomiędzy. Niestety nie mam zdjęcia :(
Byłam zachwycona nim.
Po miesiącu wypadło mi oczko. Byłam załamana, że to jakiś zły znak i inne bzdury przychodziły mi do głowy. Naprawili po 3 tygodniach. Nosiłam go jakieś następne 9 miesięcy.... i znowu wypadło oczko. Drugi raz zarządaliśmy wymiany na inny model. 3 tygodnie czekania na decyzję. Zgodzili się. Jednak nic za ciekawego nie mieli, ja byłam zakochana w swoim poprzednim pierścionku i wybraliśmy pierścionek z ogromnym oczkiem ale za to w koszyczku i już na pewno z niego nie wpadnie. Niestety musieliśmy sporo dopłacić. To była paranoja bo gdybym chciała wymienić na TAKI SAM JAKI MIAŁAM wcześcniej to też bym musiała tyle dopłacić! Bo złoto podrożało!!! A oni zamiast go wycenić w gramach czy coś to po starej cenie. Paranoja prawda? Musiałabym dopłacić prawie 200 zł gdybym chciała wymienic na identyczny jak ten stary.
Tak więc mam drugi pierścionek zaręczynowy. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły znak :(
a do firmy Yes bardzo się zraziłam. Bardzo.

• uzależniony
o rany, jaja jak berety. skandal wrecz. ciekawe, co by na to nasze prawniczki powiedzialy  ;D

tak czy siak: trzeba sobie zapamietac, i gdyby ktos mial taka sytuacje kiedys, to brac umowe jakas albo cos, ze sie cena przy odbiorze nie zmieni.

a co do znakow, haha, no co Ty.
rownie dobrze moglabys myslec, ze jestescie sobie przeznaczeni, a zle moce probowaly Was rozdzielic, niszczyly pierscionek raz i drugi, potem podniosly zlowieszczo cene, ale WY sie nie poddaliscie i milosc zwyciezy takie przeszkody nawet malo materialne  ;D happy end w horrorze  ::)

• nowicjusz
Srodek zaproszenia podesle pozniej :)

Offline gosia_pawel_85 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 3.08.2013
   Łaaaa trochę miałam do nadrobienia :D
Sama bym nie pomyślała,że jest tyle gadżetów-by zrobić samemu zaproszenie  :szczeka:
Podziwiam Cię,nie wiem czy ja bym miała tyle cierpliwości. Hm..właściwie to też musiałabym zacząć myśleć nad zaproszeniami.. :drapanie:
Moje faworyty to 1,5 :ok:

Alkohol ..aaa no właśnie. Ciężka sprawa,tym bardziej,że ceny mogą wzrosnąć po Nowy Roku,a tak jak napisałaś- trzeba rozłożyć koszta.
Jak kupisz do końca roku,to potem będziesz mieć jeden problem z głowy. Miejmy nadzieję,że uda Ci się załatwić tak - jak chcesz :)

Wiesz co,nie słyszałam czegoś takiego,że im wódka dłużej leży tym jest lepsza :drapanie:

Ale jaja z tym oczkiem w pierścionku zaręczynowym. Trochę przeszłaś co z tą wymianą-ja bym się chyba wściekła.
Ale głowa do góry :D Ja co chwile lukam w swoim czy mi brylancik nie wypadnie.. :||

Offline Castia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: sierpień 2009
Zaproszenie to 9a rzeczywiście śliczne :)

Co do pierścionka to dla mnie też skandal... i to nie pierwszy raz jak oczko wypadło, więc powinni wymienić i się cieszyć, że nie mają większych problemów ;/

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
A ja właśnie słyszałam to o pierścionkach z Yes`a, że oczka wypadają... :-X :-X W każdym razie to tylko nierzetelność firmy, a nie jakaś zła wróżba :przytul: :przytul: :przytul:

• uzależniony
wtrace krotko nie na temat..Joanna1912 widze, ze odliczamy do tej samej daty  :D ,a  tak chyba nie bylo od poczytku ? kiedy zalozysz swoj watek :)? czy cos przegapilam  :o ?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Hm, jeśli chodzi o zaproszenia to zdecydowanie najładniejsze to nr 3  :ok:
Podziwiam Cię, że sama się za nie zabierasz :) Powodzenia :)

A nawiązując do znaków i pierścionka... jak byłam na praktykach w szkole to w pokoju nauczycielskim słyszałam historię o tym jak Panna Młoda przed wejściem do kościoła poczuła coś dziwnego na palcu... Okazało się, że tuż przed mszą pękł jej pierścionek zaręczynowy :) A teraz są szczęśliwym małżeństwem więc w żadne "znaki" nie wierzcie :)

• nowicjusz
galaretka... nosze się z zamiarem założenia odliczanka i chyba już czas wiec podpatrujcie..... ;D

Offline nesa Kobieta

• użytkownik
Joanna1912 śliczne te zaproszenia.

a ja jedno zrobiłam swoje na próbę. wieczorem może wkleję zdjęcie.
z tym pierścionkiem to właśnie sobie tłumaczę, że to nie zła wróżba ale trochę nerwów nas te wszystkie reklamacje kosztowały. I NIGDY WIĘCEJ BIŻUTERII Z YES.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Też nie przepadam za Yes, raczej omijam...  ::)

Offline nesa Kobieta

• użytkownik
Hej.

Oto moje pierwsze próby z zaproszeniami.
Proszę Was o uwagi SZCZERE. Mi się tak sobie podoba, czegoś mi brakuje, no sama nie wiem. Dlatego proszę o szczere uwagi!!!!!

Tusz się rozmazuje więc będe musiała drukować na laserowej.

Wygląd ogólny:

Po kliknięciu na miniaturki pojawi Wam się w osobnym okienku duże zdjęcie

wnętrze zaproszenia

Zbliżenie wierszyka na lewej stronie z obrączkami

zbliżenie na różyczkę

napis zaproszenie

zaproszenie

wkładka do zaproszenia (nie moge się zdecydować jakim wzorem ciąć)

wzór 1

wzór 2

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Ja bym trochę zwiększyła czcionkę napisu "Zaproszenie" i dodała tam Wasze imiona i chyba darowałbym sobie tą różową kokardkę ;) ;) ::)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Mi też się wydaję, że napis zaproszenie jest za mały do tak dużego zaproszenia :)