e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Klub e-weselnych grubasek ;) czyli walka o płaski brzuch i szczupłe uda  (Przeczytany 173466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
55 kg jeny zazdroszcze....ja bym chociaz chciala spasc do 60 kg..wiec dluga droga przede mną...
beta80 a jak ta dieta Lewandowskiej nie ma dziwnych wymyslnych posilkow....
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
no właśnie nie...mam dietę wege i jest przepyszna. nawet mężowi smakuje jak coś "skubnie" ode mnie :-) wszystko do kupienia w normalnym sklepie...duzo warzyw i kasz. koktajle też bardzo dobre...
ja wagowo niby ok jestem ale brzuch mam w fatalnym stanie po 3 ciazach.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Beta80 a podasz jakies fajne przepisy?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
To i ja sie przyłącze. Tez waże 56-55 ale moj brzuch po 2 ciazach woła pomocy... nie chce mi sie cwiczyc wczesniej jakos mialam wiecej "siły" a dieta to nie dla mnie, ale tez nie jem pieczywa bialego, nie słodze , gazowanego nie pije, i ziemniakow nie wiem....za to moj brzuch wyglada jakbym byla w 6 miesiacu ciazy.... :(

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
ja przed ciążą wykupilam diete na bebio.pl bylam zadowolona, dobre przepisy, fajne zamienniki.Stosowałam pare miesiecy, waga troche spadla ale najbardziej cieszylam siebze w ogóle nie ciągnęło mnie do slodkiego.
Ja do brzucha tez mam problem , po dwóch cesarkach nie jest on taki jaki bym chciala.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Ja mialam diete z oxy i robilam poki pracowalam po 5 h, teraz pracuje po 9  i mi sie nie chce.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
I ja od 2 tygodnie na diecie i ćwiczeniach, mam od crossfit mamy Klaudi Szczęsnej
Przepisy są mega, proste, smaczne bez wymyślnych składników.
I do tego zestaw ćwiczeń. Z nimi to jestem na bakier bo od 3 tyg jestem słomiana wdową , ale dietę trzymałam.
Po 2 tyg mam - 2,5 kg , - 5 cm w pasie i -1 cm w biodrach.
Mam nadzieję że jak bardziej przyłoże się do ćwiczeń to i biodra i uda się zmniejszą

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
dzieki dzieki,
i ponawiam pytanko o ulubione i latwe przepisy.

Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
Chciała bym mieć choć trochę waszej motywacji do diet ;p. Ja wiem , że też musze sie ogarnać bo jest masakraaa i chyba od 1.04 zaczynam chociaż jak wracam po pracy i po nocnych wstawaniach do Amelki ( ciagle sie budzi , czasem i ze 3 razy) to mi sie nic nie chce , a jeszcze gotowac osobno dla siebie inco innego dla innych  achh no ale chyba koniec „wymowek”

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Justyna ja mam identycznie.
Az przyszedł dzien ze mowie a z ciekawości policze ile kcl ma moje śniadanie.. jak zwazylam śniadanie tak wazylsm posilki caly dzien i tak zostalo. Zaraz 8 tygodni.
Zmiana jest spora.
Walcze codziennie.
Codzuennie jem jakis szit typu Cheetosy serowe 30gram  :D ale mieszcze sie w moim ujemnym bilansie kalorycznym.
Moj cel to 10kg jeszcze.
Natomiast przy 5 juz bede przeszczesliwa.  A przy 3 spelnie maoe marzenie ;)