Autor Wątek: PODRÓŻ POŚLUBNA  (Przeczytany 40916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klaudek22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #120 dnia: 12 Czerwca 2010, 00:57 »
OLU, my z cala pewnoscia mozemy polecic w egipcie hotel millenium w sharm el sheik. pyszne jedzenie, doskonala obsluga, wycieczki, basen. jedynym minusem jest to ,ze raf nie ma od razu przy brzegu tylko trzeba kawalek przejsc molem. z tego co pamietam to my placilismy za 2 tygodnie 2100 zł od osby, bo trafilismy last minute, a moja mam ktora przyjechala tam w dniu kiedy wyjezdzalismy 2600 zł za tydzien.

dla osob z wiekszym budzetem zdecydowanie polecam malediwy.  to jest raj na ziemi. ja bylam w w hotelu paradise i bylo cudownie. jedzenie ze wszystich czesci swiata-kazdy cos znajdzie, nurkowanie, sporty wodne, spa=po prostu bajka, ale cena za tydzien okolo 9000 zł za osobe

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #121 dnia: 12 Czerwca 2010, 01:38 »
Ja mogę powiedzieć co nieco o Hotelu Sharm Holiday w Naama Bay, Sharm El Sheikh. Hotel duży, czysty, przemiła obsługa. Świetny zespół animatorów. Jakby Wam proponowali ten hotel to można śmiało jechać. Niestety muszę dodać, że złapaliśmy Zemstę Faraona, jednakże nie mogę powiedzieć, ze w akurat hotelu bo jedliśmy w wielu innych miejscach a dodatkowo można to złapać i z powietrza ;D

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #122 dnia: 13 Czerwca 2010, 21:23 »
My we wrześniu zeszłego roku byliśmy w Tunezji w Hotelu Soviva Resort. Było gorąco i słonecznie aczkolwiek trafił się jeden dzień z deszczem. Do hotelu, obsługi, jedzeni, czystości czy też animatorów nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wszystko było na prawdę super. Lecieliśmy przez pośrednika tj. klub podróżnika - Lotos Travel w Szczecinie z Exim Tours i biuro także spisało się na medal. Korzystaliśmy z oferty last minute - wycieczkę wykupiliśmy na tydzień przed wylotem. Uważam, że właśnie "lasty' są najbardziej opłacalne bo można sporo zaoszczędzic.

Natomiast w tym roku wybieramy się na Majorkę i chcemy jechac z Niemieckiego biura L'tur albo TUI. Czy ktoś zna te biura i może wyrazic swoją opinię?

O samej Majorce z punktu widzenia osób, które na niej były też chętnie poczytam  ;)

I ja często korzystam ze stronki holiday check.pl. Znajdują się tam cenne informacje na temat hoteli, ale przede wszystkim dużo zdjęc zrobionych przez gości hotelowych więc wszystko dokładnie widac. Inaczej niż na tych "katalogowych" zdjęciach.

Offline netka0003

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1919
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham Cię Kochanie Moje :)*
  • data ślubu: 02 lipca 2011
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #123 dnia: 15 Czerwca 2010, 16:15 »
bede podczytywac watek, bo moze i my sie wybierzemy gdzies w podroz poslubna :)
 

Offline bluebird

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
  • Don’t forget to smile :)
  • data ślubu: 28/05/2011
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #124 dnia: 7 Września 2010, 10:44 »
W Egipcie też polecam Steigenberger al Dau Beach Hotel, zarówno przez turystów i miejscowych jest uważany za najlepszy z  hoteli w hurghadzie. Piękne miejsce, rewelacyjna obsługa, restauracja hotelowa pierwsza klasa, codziennie kuchnia z innego zakątka świata, zajadać się można od świtu do zmierzchu, co też czyniliśmy ;)  No i w hotelu tej klasy, nie trzeba się obawiać o zemstę faraona ;) Dodatkowo wiele atrakcji takich jak pole golfowe, świetne spa, salon masażu (Pary Młode dostają  na te przyjemności rabat) my troche ściemniliśmy i też dostaliśmy ;) Ja uważam, że jest to idealne miejsce na podróż poślubną :)

Offline Ania1234

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #125 dnia: 7 Września 2010, 11:45 »
Ja polecam w Hurghadzie hotel Sunrise Select Garden Beach. Hotel z własną plażą, czysto, jedzenie smaczne, podobno nawet owoce myją w wodzie mineralnej dlatego żadna zemsta faraona nas nie dopadła, a to chyba najważniejsze :) Oprócz Sunrisa można korzystać z wszystkich atrakcji sąsiedniego hotelu Mamlouk :) W naszym hotelu było zaledwie kilku Polaków, ale za to w tym obok - sporo.

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #126 dnia: 7 Września 2010, 11:52 »
A u nas poprzez Turcję, Majorkę i Egipt znowu stanęło na Tunezji  ;D

Byliśmy tam drugi raz i znów było rewelacyjnie. Nam oprócz bliskości do plaży, czystego pokoju w hotelu i żarełka podanego pod nos niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. Ponadto atmosfera i tubylcy bardzo nam przypadli do gustu więc złego słowa na Tunezję jako taką nie damy powiedzieć ;D

Offline Monika7k1

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.02.2019
  • Skąd:: Kraków
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #127 dnia: 13 Listopada 2018, 22:28 »
Cześć,

pobieramy się w okresie zimowym, toteż myślimy nad zorganizowaniem jakiejś wycieczki do Egitpu, a konkretnie Marsa Alam - czy ktoś był, poleca ? Prosimy o poradę, wciąż nie możemy się zdecydować, a data ślubu tuż tuż.

Z góry dziękujemy ! <3

Pozdrawiam

Offline Rafolo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: PODRÓŻ POŚLUBNA
« Odpowiedź #128 dnia: 9 Maja 2019, 07:33 »
My też z żoną myślimy nad podróżą poślubną, bardzo ciekawe artykuły można znaleźć na LINK USUNIĘTY
my pewnie coś z tej listy wybierzemy.
Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 9 Maja 2019, 11:49 wysłana przez Sylvi »