Autor Wątek: Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?  (Przeczytany 1809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wsapek1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 29.09.2010
Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?
« dnia: 8 Listopada 2009, 21:07 »
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a u nas wciąż nie ma fotografa.  Podobno ci robią dobre zdjęcia, jednak wolę się upewnić, by później moja pani mi głowy nie zmyła.  Mieliście z nimi jakiś kontakt? Jeśli nie - to pewnie macie skalę porównawczą.  Co o nich myślicie?

bez stron www
« Ostatnia zmiana: 8 Listopada 2009, 21:08 wysłana przez ela »

Offline wsapek1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 29.09.2010
Odp: Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Listopada 2009, 21:01 »
nie wiedziałem, że linków nie można dodawać:/ chodziło mi o fotografię ślubną Adama Słomskiego i Tomasza Szymuli.  Jakieś sygnały o ich działalności? Błagam o podpowiedź, bo czas nie jest moim sprzymierzeńcem:(

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Listopada 2009, 22:17 »
2600 za całośc ( sesja, przygotowania,  slub,  wesele do oczepin).. hmm.. cenią się chłopaki...

jeśli ci się podobają te zdjęcia to bierz..

jak dla mnie mają trochę za mało sesji na stronie żeby coś wiecej powiedzieć.. mam wrażenie ,zę na niektórych fotach mają problem z balansem bieli.. albo.. taki  styl pracy mają.. niestóre to  ustawienia  z PS ( automatyczmne ustawianie np barw).. sama z tego korzystam..

 a niektóre  sa ciekawe..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopada 2009, 09:38 »
cenia sie cenia...

ale fakt niektore foty fajne.

Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline natalia2009
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.11.2008
Odp: Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudnia 2009, 17:57 »
Adam Slomski i Tomek Szymula robili zdjecia na moim slubie ponad rok temu, we wrzesniu.  Powiem Wam jedno nieskromnie: mam najlepsze zdjecia slubne na swiecie :)
Juz samo to, ze sa 2 to duzo daje, zwlaszcza w kosciele, bo pozniej nie ma juz raczej problemu.  Podpowiedzieli nam wiele rzeczy, o ktorych nie wiedzielismy.  Najbardziej jestem zadowolona z sesji zdjeciowej.  Zrobilismy ja nad Ina - maz jest wedkarzem, wiec byly wedki, wiaderko, i wodery.  I to tyle.  Nie mielismy zadnego pomyslu, jak pozowac jak sie ustawiac, nawet jak uzyc rekwizyty.  Z niczym nie bylo problemu. 
Od ubieglego wrzesnia chlopcy robili juz zdjecia na slubie u kilku znajomych par - wszystkie fotki sa superowe.  Ja zastanawialam sie wczesniej nad studiem "Na pietrze" - tez maja niezle fotki ale niestety wszystko na jedno kopyto.  A tu kazda sesja jest bardzo oryginalna. 
Cena - no niestety za dobre zdjecia trzeba zaplacic, ale to pamiatka na cale zycie.  W albumie wygladaja pieknie, znacznie lepiej niz na kompie.  Ale teraz moja znajoma slub bedzie brala i tez zdjecia beda u niej robili Adam i Tomek.  Sprawdz bo z tego co mi mowila to teraz maja jakies promocje, znizki, czy cos :) pozdrawiam i zycze powodzenia w slubnych przygotowaniach

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Grudnia 2009, 19:45 »
Zdjęcia Studio na piętrze mi osobiście się podobają chociaż nie robili nam zdjęć to ich prace są całkiem fajne.
O tych Panach żadnych opinii nie słyszałam-na forum chyba też o nich nic nie ma chociaż może przeoczyłam,a fotki na stronie mają całkiem niezłe.




Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Grudnia 2009, 19:50 »
natalia2009 to może jakaś fotka ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Wielki dzień się zbliża. Co myślicie ?
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Grudnia 2009, 21:24 »
taaa. slubowałaś w czwartek?? wtedy nie było długiego weekendu... 13.11.08 to był czwartek, kochanie.. poza tym logowanie ponad rok po ślubie na forum ślubnym tylko dla tej firmy?? hmm... mega dziewne  ::)

nie ma co prosić o foty.. wrzuci cokolwiek, bo to jest firma  ;D
pewnie sam/a jest fotopstrykiem  ;D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"