Autor Wątek: karczma "U Vona" w Rudnie  (Przeczytany 7092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline natalia86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
karczma "U Vona" w Rudnie
« dnia: 7 Listopada 2009, 15:38 »
 Witam, mam pytanko, czy ktoś był na weselu w Karczmie "U Vona" w Rudnie k/Gliwic?? Proszę o jakieś opinie i sugestie co do organizacji i jedzenia.  Pozdrawiam:)

Offline max128
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: karczma "U Vona" w Rudnie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwca 2010, 10:45 »
ten lokal mial byc najwiekszym pewnikiem naszej imprezy, okazalo sie inaczej. . .  pierwszy najgorszy punkt to niewlaczenie klimatyzacji, mimo wielu interwencji, dopiero okolo godz 23:30 zostala uruchomiona. . .
dalej:
- brak pojemnikow na lod, tak zeby mozna bylo wodke do nich wstawic - to chyba podstawa na takiej imprezie!!
- brak papierowych recznikow w wc - chyba suszarka do rak - twarzy nie wytre!!!
- cieknaca spluczka, zapchane wc
- brud na sali, trzeba sie dopominac o sprzatniecie ze stolow smieci, brudnych talerzy itd. . .
- chlodziarka do napojow i wodki - niestety za slaba na takie ilosci przechowywanych w niej napojow, kolejna
  duza porazka, po interwencji dostalismy zamrazarke, niestety jej stan i zapach "ryb" dobrze o niej nie
  swiadczyl!!!
- ciasnota przy stolach, mimo zapewnien organizatorow, ze wszystko bedzie ok, okazalo sie ze ludzie sie gnietli jak
  sledzie w puszce. . .
- jedzenie ok. . . .

nie polecam, chyba ze komus nie przeszkadza to co mi przeszkadzalo.  proponuje tez przy zawieraniu umowy dopisac takie punkty jak np.  ze musi miec lokal na czas imprezy wlaczona klimatyzacje, ze musza byc reczniki i sprawne wc. . . .  itd itd. . .

pozdrawiam

Offline Sylwia_25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.04.2012
Odp: karczma "U Vona" w Rudnie
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipca 2012, 18:38 »
witam mielismy wesele w kwietniu super sala i organizacja obsluga bardzo mila jedzonko pycha i bardzo duzo lokal klimatyzowany bylo super dziekujemy obsludze i wspanialej szefowej

Offline piotrek89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 08.09.12
Odp: karczma "U Vona" w Rudnie
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marca 2013, 22:22 »
DZIEN DOBRY  ;D MIAŁEM WESELE W TYM LOKALU W WRZEŚNIU 2012.  MOGĘ PRZYZNAĆ ,ŻE WRAŻENIA SĄ NIE SAMOWITE.  BARDZO ELEGANCKI WYSTRÓJ  SALI NIE DO OPISANIA PRZEMIŁA OBSŁUGA JEDZENIE PALCE LIZAĆ POPROSTU REWELACJA.  POGODA NAM DOPISAŁA, ALE KLIMATYZACJA NAS OCHŁADZAŁA.   ŁAZIEKI ZADBANE I CZYSTE, RĘCZNIKI PAPIEROWE POD DOSTATKIEM ORAZ MIŁY ZAPACH.  NAPOJE ZIMNE PROSTO Z LODÓWKI I DO TEGO SZWEDZKI STÓŁ Z KOSTKAMI LODU I FONTANNĄ CZEKOLADY MMM PRZEPYSZNE.
DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA ORGANIZACJE I POLECAM TĄ RESTAURACJĘ  :D

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: karczma "U Vona" w Rudnie
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Marca 2013, 09:22 »
Kto mija się z prawdą? :)

Offline sonia88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07
Odp: karczma "U Vona" w Rudnie
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marca 2013, 19:44 »
Witam wszystkich :)
Miałam wesele w lipcu sala przepiękna wystruj mnie zaszokował. 
Lokal był klimatyzowany.  Łazięki zadbane .  Bardzo dużo miejsca do tańczenia oraz wygodne miejsca do siedzenia.
Duży ogród plus plac zabaw dla dzieci oraz duży parking.  Jedzanie pycha  najbardziej zaimponowało mi czysyość stolików ,wymiana sztućców i talerzy. 
BYŁO SUPER BARDZO DZIĘKUJĘ PRZEMIŁEJ OBSŁUDZE  ;D

Offline ewa888
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: karczma "U Vona" w Rudnie
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maja 2017, 18:51 »
Nie polecam. Wystrój sali i wygląd odstaje od dzisiejszych standardów podobnie zresztą jak u konkurencji po drugiej strony ulicy. Kuchnia w obu przypadkach ok, ale na tym koniec pochwał.
« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2017, 20:16 wysłana przez ~Ania~ »