e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rafał i Wiola 13-02-2010 - przez tragedię aż do szczęścia  (Przeczytany 2361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
    • odliczam :)
  • data ślubu: 03.10.2009
zimowe szaleństwo dzienne i wieczorne - super, tylko większe fotki poprosimy :)

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009

Offline ravJG Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 13-02-2010r.
Większe fotki po powrocie bo teraz jestem na bezprzewodowym internecie i nie jest to za szybkie rozwiązanie, więc proszę o wyrozumiałość  ;)

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
    • odliczam :)
  • data ślubu: 03.10.2009
ok, jesteśmy wyrozumiałe :) i czekamy dzielnie

Offline Daria81 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08.08.2009
Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło, gratulacje!

Offline gosiaczek252 Kobieta

• entuzjasta
Coś tu cicho...małżeńskie obowiązki zajmują tak dużo czasu hihihi

Offline kinia8900 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.07.2010
Przeczytała i jestem w ciężkim szoku.... Z serca współczuję tych wszystkich nerwów które musieliście przeżyć. Podziwiam samozaparcia, ja to chyba bym sie polożyła do łóżka i przeryczała tydzień :-[

Jestem pod wrażeniem Waszej determinacji. Całe szczęście że jednak sie udało wesele :D Pieknie wyglądaliście, choć na pewno wydarzenia z poprzedniego dnia trochę naruszyły Wasze szczęście. Teraz to już tylko cieszcie sie małżeńskim życiem Pozdrawiam:)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Ja też jestem w szoku waszej siły i zaradności, cieszę się że jednak wszystko się udało i przeżyliście piękne chwile, a wasza historia to temat na reportaż przynajmniej :)

Pośledzę sobie, więcej zdjęć poprosimy :D Na wczasach widzę wypoczęliście :D

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
Jejku co za historia szok  :o ja na pewno bym się załamała więc tym bardziej podziwiam  :brawo_2: i czekam na dalszą relację

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 4 czerwca 2010 - 16:00
Podziwiam naprawdę! a wygraną to macie w kieszeni plus odszkodawanie oczywiście..  no i jak Wy to zrobiliście w jeden dzień ::) Niesamowite!

Offline kezza Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 19.06.2010
I ja sie przylacze do watku jesli mozna.
Jestem pod wrazeniem waszego opanowania i zorganizowania :)

Offline Lilya Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.07.2009
Widać, że żadne przeciwnosci Wam nie straszne  ;D niektórym bardziej zależy na ,,oprawie" i w takiej sytuacji przełożyli by ślub na inny miesiąc, a Wy swoją postawą pokazaliście że liczy się ślub! To, że od tego dnia będziecie już mężem i żoną  ;D Życzę szczęścia i gratuluję  :)