e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wrześniowe Panny Młode 2010  (Przeczytany 5691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ^kArOliNaP Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Wrześniowe Panny Młode 2010
1 czerwca 2010, 23:18
Nam już zostały chyba tylko papierki w kościele, coś dla rodziców i strój PMa :D
Zaproszenia się robią, było z nimi trochę problemów, ale od dziś już chyba wszystko będzie ok...
W sobotę zamówiliśmy obrączki :) już się nie mogę doczekać kiedy będą gotowe (za ok miesiąc) :)

Offline Analia Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.09.2010
2 czerwca 2010, 19:12
Gosiek ja tam się nie przejmuje wypowiedzią tej pani,chodz trafiłam jeszcze gorszą :diabel_3: nie wierzyła,że w rozmiar 38 się spokojnie zmieszcze,nosem kręciła i co nie tylko i jeszcze odniosłam wrażenie jakby łaskę robiła mi,że jakieś sukienki mi dała do przymierzenia. A jak założyłam sukienka idealnie pasowała ;D Ale u tej pani też nic nie wybrałam.  Jak się później dowiedziałam to nie tylko ja miałam takie zdanie o tej pani.
Przymierzałam dzisiaj dużo sukienusi i nie myślałam,że tak dobrze na mnie leży rybka czy syrenka jak zwał tak zwał  :P
I chyba taką będę już teraz szukac  :Serduszka:

Martusia123 ja też biorę ślub 25 września ;D Jak tam u ciebie przygotowania?

AnekPiekarek do mnie to jeszcze nie może dotrzec :smile: chyba dopiero po ślubie jak emocje opadną ;D

Offline gosiek 8513:) Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
16 czerwca 2010, 12:59
 :hello: :hello: :hello: dziewczynki moje ja wróciłam nie dawno z mazur po weselu siostrzyczki było super ale w kościele coraz bardziej się stresssssssowałam :tak_smutne: jak to będzie u nas ale musimy z moim M jechać spowrotem w lipcu na mazury bo musimy jeszcze załatwić papierki w kościele i chyba to by było wszystko no i mamy dzwonić jeszcze do pana który ma koniki :jupi: ale to już przed ślubem mamy się skontaktować :)
Pozdrawiam buziaki kochane :-*

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
25 lipca 2010, 17:26
 :hello: :hello: :hello:

Offline AnekPiekarek Kobieta

• uzależniony
25 lipca 2010, 23:59
Kochane moje wrzesniowe??

i jak sie macie???

już coraz bliżej ;D ;D ;D

Offline mijenka Kobieta

• nowicjusz
14 sierpnia 2010, 13:54
W końcu tutaj dotarlam:) mam nadzieję, że mogę się przyłączyć? ;)

• uzależniony
16 sierpnia 2010, 11:17
mijenka - co za pytanie  :D oczywiście , że możesz sie przyłączyć ;)

jak dziewczynki z przygotowaniami??? ja powoli mam ścisk w żołądku i wrażenie , że z niczym nie zdążymy ;)

Offline Analia Kobieta

• nowicjusz
16 sierpnia 2010, 11:46
Witam AnekPekarek  :) Dawno mnie tutaj nie było,bo remoncik maly mam w domku i mój Luby miał tydzień urlopu o jakoś musiałam go wykorzystać do rozwożenia zaproszeń i nie tylko  ;D ehh szybko minął,ale za 2tyg wraca już  :skacza: :skacza:

Zdążyliśmy kupić obrączki,garnitur młodemu,część vódki,samochód do ślubu załatwiony,protokół u księdza załatwiony,zapowiedzi już wiszą a nauki w trakcie robienia są ;D na razie sama chodze,ale jak przyjedzie to razem,najważnejsze że zaliczy nam:)

Tylko coraz bardziej wątpie w powołanie księży ...
Pojechaliśmy dać na zapowiedzi w parafi PM już z góry powiedział,że stówka się należy za to  :shock: ale to nie koniec!! Przy odbiorze zaświadczenia po wygłoszonych zapowiedziach powiedział,że jeszcze 300zł chce! :szczeka:  no weście mnie trzymajcie! :evil:  prędzej zobaczy  gwiazdki w oczach a nie te stówki  ;D

mijenka witamy witamy :Daje_kwiatka: jakieś szczegóły zdradzisz nam:) kiedy ślub,co już macie ustalone ?

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
16 sierpnia 2010, 14:39
Ja tak w sumie na ostanią chwilę, ale dołączam też  ;D
mijenka - co za pytanie  :D oczywiście , że możesz sie przyłączyć ;)
jak dziewczynki z przygotowaniami???
Sama się dziwię, że tak jakoś gładko idzie i mamy już w sumie wszystko co jest potrzebne :) No, może oprócz wysłania zawiadomień, ale z tym to na ostanią chwilę nawet można :) W niedzielę byłam na pierwszej Spowiedzi przedślubnej i chyba zaczyna do mnie docierać, że TEN dzień już coraz bliżej... Ale zamiast się stresować coraz bardziej się cieszę  :Serduszka:

• użytkownik
16 sierpnia 2010, 15:38
Witajcie :D
U nas trwa dogrywanie wszystkiego co potrzeba. Obrączki czekają do odbioru, spotkanie z florystką, odbiór sukni i dogranie z organistą- to zadania na ten tydzień :D
Mamy już wódkę i transporty (w tym nasz) i pozostałe rzeczy, które wcześniej wymagały załatwienia.
Musimy jeszcze spotkać się z orkiestrą, ubrać PMa, załatwić wino i szampana (chyba sala nam tego nie daje, ale nie dam sobie ręki uciąć :P )
Stres się pojawia coraz częściej, ale wszystko podkręca moja mama, która już zaczęła brać jakiś persen :D No ale w końcu pierwsze dziecko wychodzi za mąż i pierwsza wnuczka, ogólnie pierwsza z tego pokolenia, więc w jakimś stopniu to zrozumiałe.
Ciotki już mają kiecki, mojej mamci się szyje, podobnie babci ;)
Pierwsi goście przybyli już zza oceanu (Kanada) na szczęście mieszkają u babci ;)
To chyba tyle póki co ;)

Offline mijenka Kobieta

• nowicjusz
16 sierpnia 2010, 16:24
Analia oczywiście, że zdradzę ;D

ślub odbędzie się 4.09.2010 w Płoni, przyjęcie weselne w sali OSP w Jezierzycach:)
mamy już załatwione nauki, obrączki, suknie;D garnitur, kupione dekoracje (część w trakcie tworzenia;D)
dzisiaj byłam zamówić bukiet:) w środę idziemy zamówić tort i wsio póki co;D
a! został jeszcze protokół do spisania i odebranie zapowiedzi:)
reszta we wrześniu :P

Offline Analia Kobieta

• nowicjusz
21 sierpnia 2010, 22:56
AnekPiekarek wybacz w poprzednim poście zjadłam literkę  :Daje_kwiatka:

mijenka my też mamy w sali OSP pięknie wyremontowanej ( tylko się pośpieszyliśmy o rok,bo by dobudowali piętro na nocleg dla gości hehe ) i my bierzemy ślub 25 września to Ty z Lubym to już w podróży poślubnej będziecie się bawić :D

No włanie bukiet ah nie mam pojęcia co z nim zrobić. Chciałabym jasnoróżowy + biel + srebro,bo w takiej kolorystyce mamy wszystko tylko nie mam pojęcia co z formą   :-[  mam sukienkę-rybkę i nie wiem co by pasowało. Może mi coś dziewczyny doradzicie? Jestem wysoką i tak w miarę szczupłą :smile: blondynką. Macie jakiś pomysł może? Będę wdzięczna.

Offline princeska Kobieta

• nowicjusz
22 sierpnia 2010, 01:25
Witam wszystkie wrześniowe Panny Młode !!!
Nasz dzień to 25 wrzesień 2010 i od poniedziałku spotkania i dopracowania do Wielkiego Dnia
Pozdrawiam

Offline mijenka Kobieta

• nowicjusz
23 sierpnia 2010, 10:44
kurcze, zaczyna mnie lekki stres dopadać :-\

Analia a co myślisz o bukiecie w kształcie wachlarza?  ;D

Offline mijenka Kobieta

• nowicjusz
23 sierpnia 2010, 10:49
princeska może coś więcej na ten temat?  ;)
co? gdzie? jak? kiedy? ;D

• uzależniony
23 sierpnia 2010, 11:09
stresik jest ;)

hehe byliśmy wczoraj u spowiedzi siedziałam w  Kościele, myślałam o Ślubie i łzy napływały mi do oczu . boje się , że będę ryczeć jak głupia :glupek: :glupek: :glupek:

przygotowania nabrały mega tempa. Zamówiłam bukiety , dekoracje auta, dekoracje klatek , kosze dla rodziców. oj duzo tego jest- a ile jeszcze do zrobienia :D :D

żoładek z nerwów czasem mnie już pobolewa:)

trzymajmy sie dziewczynki :-* :-* :-* :-*

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
23 sierpnia 2010, 11:12
Ja też odczuwam lekkie poddenerwowanie. W zeszłym tygodniu odebrałam suknię ślubną- już jest u mnie w domku i jakoś tak do mnie dotarło, że to już niecałe 2 tygodnie... Musimy być dzielne  :-*  ;)

Offline mijenka Kobieta

• nowicjusz
23 sierpnia 2010, 13:41
nooo najwięcej do zrobienia to chyba będzie w przyszłym tygodniu przed samym ślubem :-\
ale dla mnie to dobrze  ;D przynajmniej nie będę siedzieć i rozmyślać, co to będzie i jak to będzie  :) tak jak teraz  :-\ a jak z Wami?  ;) też tak macie?

• użytkownik
23 sierpnia 2010, 15:25
Nie rozmyślam co jak będzie :D
Ale dzisiejszy dzień wprowadził już całkiem przedślubną atmosferę. Tata ma już wolne, jeżdżą z mamą po produkty na ciasta. Ja wykonałam dziś mnóstwo telefonów organizacyjnych. Jutro wybieramy menu itp szał  ;D
I tak już pewnie będzie do samej godziny 16:00 dnia 4 września :D

Offline Analia Kobieta

• nowicjusz
24 sierpnia 2010, 22:51
mijenka wiesz co,nieee  :P nie bardzo mi się to widzi :P ostatnio wpadły mi w oko storczyki  ;D taki na pół okrągły delikatny bukiecik + mały storczyk we włosach (bo chcę zrobić lekkie fale spięte na bok) i myślę,że to będzie idealna opcja  :Serduszka:

Ja sukienkę swoją odbieram w sobote  :D

Stresa mam owszem,ale nie tak bardzo z powodu ślubu,choć  miesiąc został,ale z tego,że szefowa mojego PM chce,żeby został w Holandii tydzień dłużej  :ckm:  :ckm: :ckm: mam nadzieję,ze tak nie będzie,bo cięzko i tak znoszę tą rozłąkę naszą a tym bardziej,że tak krótki czas do ślubu a chciałam z Nim wyskoczyć nad morze,żeby odpocząć psychicznie od tego wszystkiego,ale chyba się to nie uda,a ja mam jeszcze zaliczenia na początku września :cry:

Ja to chyba rozbecze się jak głupia w tym kościele jak będę składać przysiegę albo co gorsza nie będę mogła opanować głupawki  ;D

• użytkownik
25 sierpnia 2010, 01:51
Analia współczuję Wam rozłąki.... ja bym chyba nie dała rady żyć na odległość, a jeszcze texty w stylu "Szefowa kazała mu zostać tydzień dłużej"  już całkiem mnie dołują, bo ja zazdrośnica jestem i już mam wizje na rożne tematy jak coś takiego słyszę ;D
Na szczęście mój PM jest przy mnie. Ćwiczymy sami 1 taniec (super nam wychodzi- o dziwo), razem wybieramy Menu na sali, pociesza mnie w chwilach stresu i strachu przed tym wszystkim, a ja jego, jeśli chodzi o garnitur (bo póki co, tylko tym się przejął :D)
Ja suknię już mam w domu.
dziś byliśmy u 1 spowiedzi i wybierać menu.
Jutro idę do kosmetyczki na depilację pach i brwi z henną a do ślubu 10 dni.... w sobotę czekają nas nasze wieczory- jego kawalerski- mój panieński.
A ogólnie to już tak zleci na załatwianiu dzień po dniu do 4 września. Cały tydzień odczuję jak 1 dzień, bo już nie wiem który jest dzień tygodnia :D
Najważniejsze że mam Jego u swego boku- bez tego i moich rodziców, nie dała bym chyba rady :(
A dziś zamówiłam bieliznę na noc poślubną :D

• użytkownik
25 sierpnia 2010, 01:52

Offline mijenka Kobieta

• nowicjusz
25 sierpnia 2010, 11:42
 :o to się szykuje ostra jazda  ;D
my byliśmy wczoraj ostatecznie rozmówić się z naszą panią fotograf, co i jak  :D

moja sukienka wisi w szafie już od... kwietnia  ;D  8) w piątek jadę do teściów wyciągnąć ją z opakowania i włożyć koła, żeby nabrała jakiegoś sensownego kształtu  ;)
my też planujemy zacząć ćwiczyć 1 taniec ale póki co mój PM woli grać w WOWa niż zrobić coś pożytecznego  :'(

zaliczenia... to jest chyba bardziej przerażające niż ślub  :P

• zapaleniec
25 sierpnia 2010, 14:44
OOOOOOOOOOOOO  :o :o ale wąteczek z Wrześniowymi wrze jak nic a ja mam mało czasu bo ciągle coś załatwiam i ta moja praca ehhhhhhhhh no ale już 3 mam wolne urlop wymarzony i tak czekałam a tu jeszce tylko tydzień hihi :-*

Offline princeska Kobieta

• nowicjusz
25 sierpnia 2010, 21:53
Witam ponownie ;)
I już wrzesień nadchodzi wielkimi kroczkami. . .
Ślub jest w Gorzowie Wlkp,przyjęcie "W Małym Dworku" suknia już jest ,przymiarka 20 września ,garnitur kupiony,jutro kościół i orkiestra a w piątek pierwsza spowiedź. . . . a po 19 września całkowite dopracowanie. . . .
pozdrawiam serdecznie:):):)
no i mały stresik już jest. . . . a co z WASZYM pierwszym tańcem kroki przed ćwiczone . . . .

Offline mijenka Kobieta

• nowicjusz
25 sierpnia 2010, 22:32
kroki hehe  :D w końcu dało mi się namówić PMa, żebyśmy poćwiczyli  :) więcej było śmiechu i wygłupów niż prawdziwego ćwiczenia  :P coś czuję, że skończy się na tym, że pokiwamy się przez 3 minuty i wio na rosół  ;D  8)

• zapaleniec
25 sierpnia 2010, 23:37
coś czuję, że skończy się na tym, że pokiwamy się przez 3 minuty i wio na rosół  ;D  8)

hehe dobre ale u nas chyba będzie to samo hihi ;) ;D

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
26 sierpnia 2010, 08:31
;D U mnie pewnie podobnie ;D a jaką piosenkę wybraliście na I taniec?
« Ostatnia zmiana: 26 sierpnia 2010, 12:47 wysłana przez Maja »

• użytkownik
26 sierpnia 2010, 13:52
My mieliśmy wielce Ćwiczyć od tamtego poniedziałku (TJ 16.08) a w praktyce może dwa lub 3 dni przetańczyliśmy to parę razy. Ale nawet dobrze nam wychodzi- oby tak było przy wszystkich :D
A nasza piosenka:   :D

Offline mijenka Kobieta

• nowicjusz
26 sierpnia 2010, 14:15
u nas będzie:

;D