e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...  (Przeczytany 39585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
A ja bym wolała myśleć o psinie która jest "na górze" i zawsze mogłabym się urwać i polecieć ciekawość zaspokoić... niż 11 km stąd i nie wiedzieć co tam się wyprawia... to dopiero może być stresujące...

A jak będziesz miała go pod ręką to zawsze ktoś może iść wyprowadzić pieska chociaż ten 1-2 razy w ciągu imprezy...  :)

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 6.02.10
Wiem, wiem ale to też są problemy typu jak go tam zawieźć (to znaczy kto go weźmie to auta), jak go odwieźć do domu (naszym mercedesem na pewno nie), poza tym bałabym się czy czegoś nie zniszczy (chociaż nigdy mu się nie zdarzyło ale niewiadomo co mu strzeli do głowy). A w domu wiem, że będzie spał. Wytrzyma tyle godzin bo już mi się raz zdarzyło go tak zostawić na 1.5dnia przy okazji wesela. Wiem, że może się trochę pomęczyć z pełnym pęcherzem no ale nie mam wyjścia. Nie chce nikogo wysyłać do niego wieczorem, a przecież R. nie będzie jechał z własnego wesela. Także najprawdopodobniej zostawię go z pustym pęcherzem i żołądkiem na noc i kawałek dnia. Ewentualnie pokombinujemy jak będzie 1 transport gości do Gliwic to wyślę R., zeby podjechał nad ranem. Jeszcze się pomyśli...Jutro nas czeka sprzątanie mieszkania i już mnie skręca. Co prawda jest czysto bo sprzątaliśmy w piątek ale później nie da się tego zrobić bo jak wrócimy z airbrusha w czwartek to nie będę się już pocić.

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Słuchaj, a może jak jacyś goscie będą wracać z waszego wesela to dacie im klucze i wyprowadzą jeszcze psinkę?Czy nie chcesz robić im kłopotu?  ::) ::)

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
No własnie tu jest problem- goście po weselu, podpici, wparują do mnieszkania bez nas w środku nocy (nad ranem jest jeszcze ciemno). Może być z tego niezła jadka... :-\

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Myślę że psiak da radę :) Pomęczy się troszkę ale przeżyje :)

Offline madziatko Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
aeniołek Mam ten sam problem. Zresztą ta sama rasa psa przecież :)I z moim gończakiem to też "obcym" kluczy bym nie dała, gdy nas nie ma w domu. Jak wytrzyma to zostawiłabym go w domu samego, tylko rano trzeba w miarę szybko wracać. A ja bym chyba pół wieczora o nim myślała, że biedak sam tam siedzi tyle czasu. Jednak do pokoju hotelowego nie wzięłabym go. Zbyt duże ryzyko, że coś zniszczy, mimo że w domu mu się nie zdarza. Poza tym nowe miejsce, którego wcale nie zna i pewnie by piszczał, gdy byśmy z pokoju wychodzili zostawiając go:) My Naszego chcemy do Hotelu dla psów dać na kilka dni (ostateczność, i wcześnie byśmy razem z nim chyba w tym hotelu byli z jeden dzień) albo do hodowcy (jak się zgodzi, jeszcze nie pytaliśmy).

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
jak juz wczesniej zostawialiscie go samego to wytrzyma. jej jak blisko  :-*

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
    • odliczam :)
  • data ślubu: 03.10.2009
Nie przejmuj się gadaniem babci o poprzednim mężu, nie warto się stresować. Ty masz być szczęśliwa a ona albo da sobie spokój albo Ty odpuścisz rozmowy...niestety.
Trzymaj się :)

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
Asiu powodzenia na ostatniej prostej  :D trzymam kciuki. Nie słyszałam, żeby w okolicach Gliwic były problemy z prądem  ;) Jedyne słuszne podejście : to WASZ dzień i nikt tego nie popsuje.

Offline Jessie

• zapaleniec
NO i Ostanie chwilę panienko Asiu :) Spokojnych ostatnich 3 dni panieństwa :) Będziesz Śliczną panna młodą To wasz dzień i nie przejmuj się czasem głupim gadaniem ludzi :) Pozdrawiam.

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
Patrze na listę i widzę, że PM odbiera Twoją suknię dzisiaj :D :D :D

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Witam Was środowo  :D
Cieszę się bardzo bo za oknem mocno pada śnieg w Gliwicach  :balwan: ! Mam nadzieję, że w sobotę będzie pięknie i biało, bo teraz to już tak poszarzał ten śnieżek to niefajnie jest. A tak będzie pięknie i biało  ;D.

Dziś sprzątanie mieszkania przedślubne  :-\. Ale mi się chce ...  :mdleje: No ale wolę wrócić w poniedziałek do czyściutkiego mieszkania, a od jutra zajmuje się już wyłącznie sobą  ;D.

Dziś również R. odbiera moją suknię  :skacza: :skacza: Nie mogę się już doczekać kiedy ją założę...

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Ooo, Jessie- gdzie byłaś i czemu Cie nie było u mnie? Cieszę się, że jesteś  ;D.

Offline Jessie

• zapaleniec
Jestem jestem i już zostanę. :)

A Jessie Się wybiera na Ślub Wasz i ma nadzieję, że jednak nie dowali śniegiem tak abym nie dojechała.

U nas też biała i sypie i sypie i sypie. Nawet moja psina nie chciała wyciągnąć nosa z domu.

Ja się już nie mogę doczekać Soboty :)

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
No będzie nam bardzo miło jeśli przyjedziesz aczkolwiek pogoda jest średnia do jazdy. Aczkolwiek my sie bardzo cieszymy, że jest śnieżek...Ja to bym jeszcze chciała, żeby świeciło słoneczko w sobotę...No ale nie można mieć wszystkiego :).

Offline Jessie

• zapaleniec
Asiu W Takim Razie życzę jak najwięcej śniegu i słonka. My jakoś postaramy się dotrzeć. Powiedz mi tylko teraz gdzie Gliwicach jest USC w Ratuszu czy w Wilii Caro? Bo pewnie pisałaś ale mi umknęło.

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
A ja nadal zaklinam pogodę...Właśnie wyszło przepiękne słoneczko i tak się cudnie odbija w śniegu...Ech jak ja bym chciała taką pogodę w sobotę. Ale teraz niestety planowana jest odwilż :(. Same popatrzcie...

Pałac ślubów jest w Ratuszu na Rynku  ;D.

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
A tam  ;D a ja wierzę,że będzie śnieg.Pogoda zmienia się z dnia na dzień i jakoś nie chce mi się wierzyc,że śniegu nie będzie  ;D

Będzie pięknie,bajecznie i to wszystko już za kilka dni  ;D

Widzę,że nasz aeniołek robi sobie krótkie przerwy w sprzątanku  :los: :brewki:

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
my tu bedziemy wszystkie trzymac kciuki za sloneczko i za piękna pogodę  :D

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.07.2010
ja również trzymam kciuki za śnieg
jeszcze tylko 2 dni

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Mam suknię, wszystko dobrze  ;D ;D. Czeka już tylko na Ten Dzień. Butki też przetestowane, nie powinny mnie obetrzeć.

Jutro airbrush. Muszę też jeszcze dorobić jedną kokardkę na klamkę samochodu (kwiatki już porobione).

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Oooo to może jakieś foteczki...wiszącej sukienki porobionych ozdób? ;D ;D

• Chuck Norris
Asia nie daj się prosić, wrzuć zdjęcie  ;)

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
jak ja Ci zazdroszczę  ;)
2 dni zostały do tego ważnego dla Was wydarzenia ;D

• Chuck Norris

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Witam Was! W Gliwicach od rana świeci piękne słoneczko, które w połączeniu ze śniegiem tworzy cudowną zimę... ;D  :balwan: Mam nadzieję, że będzie tak również w sobotę, chociaż boję się, ze to słońce roztopi cały śnieg  :nerwus: :nerwus:

Dzisiaj wybieramy się na airbrush. Wczoraj nie udało mi się posprzątać, chyba tylko ogarnę mieszkanie dziś, a sprzątanie zostawię na przyszły tydzień.

Foteczki ozdób wkleję po pracy, a na zdjęcie sukni będziecie musiały poczekać...W worku jest ona tak włożona, że nie widać ani kawałka. Musicie się uzbroić w cierpliwość. Może uda mi się wrzucić jakąś fotkę po ubraniu się, przed wyjściem do USC, ale to już zrobić ją musi czigra więc do niej prośby proszę kierować  ;D.

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
To żeś mnie teraz wrąbała, przecie jak nie zdarzę wkleić to mnie tutaj na forum zlinczują :biczowanie: dziewczyny od razu piszę, ze nic nie obiecuje, mnie w domu nie będzie, jedyna możliwość to u Asi w mieszkaniu 8)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Emocje mi się udzielają, malutko zostało :)

czigra, wierzymy w Ciebie  ;D