e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...  (Przeczytany 40934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline patrycja_4r Kobieta

Piękna jest ta piosenka na 1wszy taniec :Serduszka: :Serduszka: :cancan:

Pada śnieg,pada śnieg...  ;D ;D ;D

Offline Justys851 Kobieta

To super ze wszystko gra  ;)
8 dni to zleci rach ciach, i mówiłam ze ta długoterminowa prognoza to mało wiarygodna  :P  ;D

Offline aeniołek Kobieta

Jadę dzis odebrać suknię i martwię się czy się zmieszczę... :-[  :waga:

Offline madzia_n Kobieta

No bo kciuki forumkowe zawsze dają rezultaty.... ;D
Na jakiej stronie korzystasz z pogody ? :)
W suknię zmieścisz się na pewno :)

Offline aeniołek Kobieta

pogoda.onet.pl i pogoda 16-dniowa  ;D

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
http://www.twojapogoda.pl/ Tutaj jest taka 16 dniówka ;D ;D

Oooo to dzisiaj będą jakieś Twoje foteczki w sukni?Co...? :D :D

Offline Isus Kobieta

Forumki zaczarowały pogode na twój ślubek :hahahaha: :ok: :ok:
Czekamy na zdjęcia w sukni,bo napewno się zmieścisz w niej idealnie :brawo: :id_juz:

Offline Netula Kobieta

ciesze sie ze  z kapela tak fajnie poszlo:)  Oj ale fajna radosc bije z twoich postow. Az buzia sama sie usmiecha. Ciekawa jestem efektu koncowego twojej sukni

Oj tam,oj tam  ;D na pewno się zmieścisz  :-* :D

Czekamy więc na foty ;D ;D ;D

Offline madziatko Kobieta

Suknia będzie idealna. Daj znać koniecznie jak z krawcową poszło :)

Offline aeniołek Kobieta

Muszę Was rozczarować ale nie mam żadnych fotek !! Nie przyszło mi do glowy, żeby coś robić tymbardziej, że ona została po godzinach, żebym mogła do niej dotrzeć. Także szybko sie uwijałyśmy.
Jednym słowem... SUKNIA JEST IDEALNA  :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: Jak ją założyłam to aż mi dech zaparło...Jednak te kilka poprawek było KONIECZNE !! Wygląda o wiele zgrabniej, była po chemicznym czyszczeniu porozszywana z niektórych miejscach, poza tym teraz jest IDEALNIE dobrana do mojej figury, nic nie odstaje. WYGLĄDAM PIĘKNIE! Wiem, ze to nieskromne ale po prostu oniemiałam...Dlatego też od razu postanowiłam, że .... zostaje w długiej do PÓŁNOCY  ;D ;D ;D. Muszę w niej trochę pobyć...Nie będę umiała jej sprzedać... ;D. Najważniejsze jest to, że doł został poszerzony pod biustem (doł ubiera się pod sam biust) i teraz mogę ją ściągnąć dołem, wiec nie muszę się martwić o makeup i fryzurę (wcześniej była za wąska żeby przejść mi przez biodra) !!  :skacza: :skacza:
Nie mogę się doczekać kiedy ją założe i mówiąc szczerze wcale nie chce ściągać dołu po poprawkach  ;D. No ale chyba zdejmę jakoś po oczepinach...zobaczymy  ;D.

No to dobrze. Tak się cieszę :) Będziesz prześliczną Panną Młodą :)

Offline madzia_n Kobieta

No widzisz! A nie mówiłam ;D ;D ;D :P
Już nie mogę się doczekać zdjęć! :)

strasznie się cieszę,że jesteś zadowolona!Baaaaa Ty jesteś zachwycona-wiedziałam że tak będzie  :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa:

Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zrobić fotki i nam pokazać :brewki: :brewki: :brewki: :skacza: Bardzo się cieszę
:D

Offline moniq Kobieta

super że jesteś zadowolona, już nie mogę się doczekać aż cię zobaczę w sukni
8 dni zleci szybko, bardzo sprawnie wam poszło załatwianie wesela
Dane potrzebne do przekazania 1% podatku na naszego syna Maćka
W formularzu PIT wpisz numer KRS: 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
23900 Kowalski Maciej Dąbrowa Górnicza
Dziękujemy

Offline ejotek Kobieta

Trzymam kciuki za śnieg o którym marzysz :)
Czekam na piękną pannę młodą w pięknej sukni - na fotki oczywiście

Offline justys0101 Kobieta

No to cudownie. Już nie możemy się doczekać aż Cię zobaczymy :)

A tak w ogóle masz prąd? Bo słyszałam, że ponad 200 tys. mieszkańców Gliwic nie ma prądu.... I tak sobie pomyślałam, że skoro Cię dziś jeszcze nie było to albo śpisz, albo nie masz prądu  ;)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Nie no...jeszcze tydzień mamy czekać na foteczki :mdleje: :mdleje: Mam nadzieję, że czigra nie zawiedzie i umieści zaraz po weselu Wasze piękne zdjęcie bo normlanie nie wytrzymam!! :D :D

Obawiam się, że ja też mogę nie wytrzymać  ;D ;)

Offline ela Kobieta

Jak suknia idealna to szczęśliwa panna młoda a co za tym idzie bardzo udany ślub :)

Offline aeniołek Kobieta

Witam Was!

Mamy prąd, nie słyszałam nic o tym, żeby w Gliwicach nie było :\. Dziś odpoczywamy...Namierzyliśmy tanie soki w Biedronce i jutro jedziemy kupić. Oprócz tego zaklepaliśmy listę gości na wesele. Poza tym wczoraj dzwonilam do hotelu, w którym śpią znajomi z Krakowa, żeby zapytać czy możemy dostać zwrot kasy za 1 pokój, który nie zostanie wykorzystany (moja kumpela z Krk). Okazało się, że zwrócą nam całą kasę  ;D.

Na czwartek umówiłam się na airbrush, a na piątek na żele  ;D. Także dopinamy ostatnie szczegóły.

Poza tym dziś kupiłam świecidełko na szyję  ;D. Co prawda zupełnie inne niż chciałam, ale jest piękne- zaraz będzie FOTA! :)

W Tesco też są takie i dobre soki. Tylko na opakowaniu jest napisane, że są z Tesco, więc chyba trzeba byłoby je w dzbankach podawać (nie wiem, jak u was na sali jest praktykowane?).

Offline baska98 Kobieta

już się nie mogę doczekać zdjęć w sukni :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:

Offline aeniołek Kobieta

Przepraszam Was kochaniutkie ale nie miałam kiedy wczoraj wkleić zdjęć. Poniżej po 1 prysznicu po airbrushu- możecie ocenić na ile widać muśnięcie słońcem  ;D. Oczywiście mina do d... ;D

A tu moje nowe świecidełka. Zdecydowałam, że jak będę mieć spięte włosy to będą kolczyki z kompletu, a jak rozpuszczone to romby. Zobaczymy jak wyjdzie..:)

Muśnięcie słońcem, rzecz jasna widać  :D

A świecidełka super... Bardzo mi się podobają. Dla mnie wiszące kolczyki dodają elegancji, więc pewnie niezależnie jak upięłabym włosy, zdecydowałabym się na kolczyki ze zdjęcia poniżej. No chyba, że faktycznie nie pasowałyby do fryzury. No ale czekam na Twój wbór  ;D

Offline wiśniowa Kobieta

Super, że jesteś tak zadowolona z sukni... jak się w niej dobrze czujesz to na pewno będzie widać :) Mam nadzieję, że relacyjka będzie szybko i będziemy mogły zobaczyć Cię w całej krasie :) A czemu chcesz przebierać się po północy?

Offline Netula Kobieta

sliczne te swiecidelka!! i super ze z sukienka tak idealnie sie udalo.  Jeju za tydzien juz beda poprawiny:) ale to szybko leci.

Offline aeniołek Kobieta

wiśniowa ta suknia jest 2 częściowa- wersja długa i krótka, ja chcę po prostu doł zdjąć i po pólnocy być w krótkiej wersji :).

Offline ejotek Kobieta

Świecidełko bardzo ładne, też uwielbiam długie kolczyki więc jeśli będą pasowały to mogłabyś je założyć. Skóra ma opalony odcień, więc napewno nie będziesz zbyt "biała" :)