e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...  (Przeczytany 41027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aeniołek Kobieta

No witam was wraz z moim dzisiejszym przyjacielem- kacem gigantem  :Naciaga: :Naciaga: :Naciaga:
Tak jak pisała czigra poległyśmy baardzo szybko! Wódka lała się strumieniami. Latałam jak głupia po całej knajpie wykonując różne żenujące zadania ale ubaw był po pachy!!!!
Generalnie impreza *cenzura*  :pijaki: :pijaki: :hopsa: :skacza: :brawo_2: :brawo_2: Dziękuję kochanej świadkowej za ten cudowny wieczór panieński i jednocześnie cieszę się, ze poległa razem ze mną  ;D ;D. Dzisiaj życie bardzo boli, zarówno mnie jak i R....Takiego kaca to ja dawno nie miałam! Od razu uprzedzam, że zdjęcia są żenujące i uwłaczające no ale takie prawo wieczoru panieńskiego  ;D. Na początek pierwsze- śmiałyśmy się wczoraj, że to jedno będzie najgrzeczniejsze bo z początku imprezy, no i okazało się to prawdą... ;D.

ZA DUŻY ROZMIAR ZDJĘCIA
« Ostatnia zmiana: 24 stycznia 2010, 14:45 wysłana przez ela »

Offline madzia_n Kobieta

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Ja chcę ciąg dalszy!!! :D :D :skacza:  :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:

Offline justys0101 Kobieta

A ja zdjęcia nie widzę... Usunięto  :-\
Wrzuć jeszcze raz, plisssssssss  :D

Offline wiśniowa Kobieta

ale super fotka :) czekamy na więcej  ;D

Offline werka23 Kobieta

hehehe fotka wypasiona  ;D ;D ;D

No pięknie  ;D
Czekamy na resztę zdjęć i fotkę z fryzurą przedslubną  ;)

Offline aeniołek Kobieta

Wieczór zaczął się od małego niewypału bo się okazało, że nasza rezerwacja na godz. 20 jest nieaktualna bo tą knajpę od wakacji otwierają o 21! Ktoś sobie jaja chyba zrobił, że taką rezerwację na taką godz. przyjął. Siadłyśmy więc w knajpie obok i strzeliłyśmy po 2 drinach :).

Jak już mogłyśmy wejść to się zaczęło... Na początek dostałam strój panieński  ;D. Trochę się przeraziłam ale dziewczyny dla siebie też przygotowały więc nie czułam się osamotniona...A wyglądało to tak:

Ubieramy się...

...i prezentacja przyszłej Panny Młodej ;D

Gabiś

• Gość
Asiu ale super zdjęcia ;D;D Fajnie wyglądacie :)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
Pięknie!  :brawo_2:  :brawo_2: :brawo_2: Ogonek jest sexy...jak dla mnie do wesela możesz go nie ściągać :glupek: :hahaha: :hahaha: :p

Offline madzia_n Kobieta

Bomba  ;D
Ciekawe co dalej się działo...  ;)

Offline aeniołek Kobieta

Dalej było tylko gorzej....Miałam test znajomości przyszłego męża i zaradności życiowej- na test znajomości PM były pytania, a na test zaradności były zadania...:)

Pierwsze było najgorsze, bo jeszcze byłam trzeźwa. Później podeszłam ambicjonalnie do sprawy i postanowiłam każde wykonać. Co mi się jednak nie udało bo mi się nie spodobały wszystkie. Generalnie biegałam po knajpie- pytałam facetów o gumke, prosiłam o postawienie drinka, pytałam o ich rozmiary :D.

Zadanie- przynieś papier z męskiego :)

Za wykonane zadania dostawałam prezenty. Tu - kajdanki :)

Zadanie- pokaż na butelce jak pieścisz faceta  ;D

Z prezentem za wykonanie- podwiązką

Prezent- nagi tors faceta. Domyślacie się co musiałam zjeść najpierw... ;D

Drapieżna świadkowa !! Staneła na wysokości zadania-zorganizowania wieczoru  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

Zadanie- znajdź faceta z prezerwatywą. Nawet nie wiecie jakie to trudne, okazuje się, że faceci nie noszą ze sobą gumek bo jak usłyszałam, lizanie lizaka przez szybę jest do bani  :mdleje: Ale jednego znalazłam!  ;D

Papużki nierozłączki  ;D

Tak wyglądałyśmy z czigrą niedługo po rozpoczęciu imprezy. Tu już panowie do nas dołączyli. Ewa leżała tak samo na kanapie naprzeciwko  ;D.

IMPREZA BYŁA W DECHE !!  :skacza:

Offline ela Kobieta

bOSHEEE Ja myślałam że to kobitka  ;D

Offline madzia_n Kobieta

O rety ale fotki :skacza: No no, ale miałaś wieczór panienski!

Wieczór panieński pieerwsza klasa  ;D
Czigra spisała się na medal  :brawo_2:
Jeszcze trochę i jej się  "odwdzięczysz"  ;)

Offline aeniołek Kobieta

Gdzieś mi się straciło zdjęcie Papużki-Nierozłączki :). Wklejam poniżej.

Offline paooolka Kobieta

Offline wiśniowa Kobieta

super foteczki... widać, że super się bawiłyście :) jestem ciekawa jakie było mocowanie tego ogonka... super wyglądałaś jako króliczek  :ok:

:brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: brawa dla Czigry  :)

Offline aeniołek Kobieta

Ogonek był na agrafkę ! :)

Offline wiśniowa Kobieta

a co PM powiedział na strój króliczka? :)

Offline kawaii2 Kobieta

wieczorek - rewelacja!!! nieźle się wyszumiałyście, i tak powinno byc na panieńskim ;)

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Buahahaha zadania mi sie podobały!!!! :brewki: :hopsa: :hahaha: :hahaha: A szukanie faceta z gumką to już w ogóle ::) :glupek: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Offline pamela Kobieta

ale super wieczor, swietna zabawa jest najwazniejsza.  :-*

Offline moniq Kobieta

no no imprezka widać że była udana
bomba
Dane potrzebne do przekazania 1% podatku na naszego syna Maćka
W formularzu PIT wpisz numer KRS: 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
23900 Kowalski Maciej Dąbrowa Górnicza
Dziękujemy

Offline czigra Kobieta

Najważniejsze ze Asi sie podobało, ja byłam mocno zestresowana przed tym wieczorem, bo nigdy nie uczestniczyłam w wieczorze panieńskim i nie wiedziałam co powinien zawierać :mdleje:
Moja kochana mama również mi pomogła, upiekła tors z penisem, dzięki czemu mogłam zaszaleć z zakupami dla Asi :hopsa: a raczej dla Rolanda :brewki:
Po wczorajszym wieczorze, wiem ze mój PM nie zgodzi sie na to zeby mieć osobne wieczory i będziemy musieli zrobić w tej samej knajpie, ale po prostu przy innych stolikach.Mi to nie przeszkadza, jeżeli dzieki temu On bedzie  mniej zestresowany i zazdrosny to niech tak będzie ;)

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Po wczorajszym wieczorze, wiem ze mój PM nie zgodzi sie na to zeby mieć osobne wieczory i będziemy musieli zrobić w tej samej knajpie, ale po prostu przy innych stolikach.Mi to nie przeszkadza, jeżeli dzieki temu On bedzie  mniej zestresowany i zazdrosny to niech tak będzie ;)

Skąd ja to znam ::) Mój obawia się striptizera :D :D

Offline pamela Kobieta

rany bez przesady, ja tam uwazam, ze kazdy ma prawo do swojego wieczoru. mozna je polaczyc ale moze chociaz w polowie nocy a nie tak od razu.