Autor Wątek: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...  (Przeczytany 64110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1110 dnia: 21 Stycznia 2010, 13:54 »
Może coś jeszcze pokombinuje, kolega z pracy ostatnio coś tam mówił, ze może pomóc...Zobaczymy.

Madziu dzwoniłam do tej kamerzystki- już nie zajmuje się tym, także nic z tego.

A ja właśnie się umówiłam na opalanie natryskowe tu www.caspa-studiourody.com  ;D. Jest promocja karnawałowa- 60zł. Chyba zrobię sobie tam też żele bo mi sie nie chce samej dłubać przed ślubem :). Zabieg trwa 15min. Pani twierdzi, ze na ciele utrzymuje się opalenizna do 12dni. Zrobimy chyba jutro tylko kawałek, żebym zobaczyła jak zareaguje moje alergiczna skóra...jak dobrze to dokończymy całość, a przed ślubem powtórze jeśli będzie trzeba. Musze nabrać trochę kolorku :). Jak wszystko wyjdzie OK to będę musiała namówić R., zeby się wybrał- a trochę się wzbrania, no ale przecież nie moze być blady jeśli ja będę opalona... :D

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1111 dnia: 21 Stycznia 2010, 15:03 »
O kurcze, to się zdziwiłam, że zrezygnowała z kamerowania! No, no, a jeszcze cały wrzesień miała zawalony....
Ja się bałam opalać natryskowo, panie z salonu nastraszyły mnie że suknia się od tego brudzi no i nie robiłam w końcu.


Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1112 dnia: 21 Stycznia 2010, 15:11 »
Czytałam cały wątek o opalaniu natryskowym i wszystkie dziewczyny, które robiły zgodnie twierdzą, ze brudzi ubranie tylko do pierwszego prysznica. Poza tym jest jeszcze na tyle czasu dużo, że mogę to sprawdzić. Po prostu przez weekend będę chodzić w białych ciuchach, po pierwszym prysznicu i zobaczymy :). Byłoby super gdyby okazało się, że jest OK bo nie znoszę swojej bladej skóry...szczególnie w sukni ślubnej nie wygląda to korzystnie.

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1113 dnia: 21 Stycznia 2010, 16:34 »
No jasne opalanko musi być! Ja się tylko zastanawiam, czy ta opalenizna jest bardziej brązowa czy pomarańczowa, ale skoro tyle osób robi, to chyba musi być ok? :D :D

Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1114 dnia: 21 Stycznia 2010, 18:07 »
Są różne odcienie, myślę, że będzie OK :).

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1115 dnia: 21 Stycznia 2010, 18:14 »
hmm malo czasu Ci zostało zeby sprawdzic na całym ciele...
ja robiłam 2 razy, pierwsze pare dni super ale pozniej barwnik zaczał schodzic i to plamami wrrrrrrrr przed samym slubem szorowalam sie codziennie  :D
ale wiem ze sa dziewczyny ktore sa zadowolone :)
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1116 dnia: 21 Stycznia 2010, 21:47 »
I ja jestem już w końcowej fazie Twoich przygotowań :D

Nadrobiłam wszelkie zaległości i jestem na bieżąco :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa:

Kurcze 3mam kciuki,żeby efekty opalania Cię zadowoliły :brewki:

W ogóle trzymam kciuki,żeby wszystko poszło po Twojej myśli i abyś mogła się cieszyc tym nadchodzącym dniem a zmartwień aby było jak

 najmniej

Nie wiem czy inne dziewczyny też tak mają,ale jak jak czytam Twój wątek to buźka sama mi się uśmiecha-jakoś takie pozytywne "fluidy"przekazujesz :drapanie: :drapanie:

Uważam,że nie powinnaś się niczym przejmowac bo widac,że jesteście szczęśliwi i tego macie się trzymac! :D :-*

Kibicuję :skacza:  :-*


Offline galaretka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: były już dwa :hopsa:
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1117 dnia: 22 Stycznia 2010, 10:36 »
Hejka, ja zaraz zmykam w trase, ale wlasnie z mysla o Tobie aeniolku wskoczylam tu na chwile jeszcze, bo akurat testuje to malowanie ciala i chcialam zdac relacje ;D, czy tego chcesz, czy nie ;)..

Robilam barwnik we wtorek o godz 11. Poem musialam min. 8 godz z tym lepkim cialem wytrzymac i lazic. prysznic byl kolo 19:30 (uff..) troche splynelo, reszta zostala. Nie mieli akurat barwnika numer 2 (podobno sa 1,2,3), wiec testowalam 3ke. Kolor jest inny niz normalnej opalenizny, ale nie pomaranczowy, to na bank, bo pytalam juz wielu osob, lacznie z babkami w salonie slubnym i fryzjerkami. Pierwszego dnia brudzi, nie jakos szalenie, ale biale ciuchy nie wchodza w rachube.
Drugiego dnia juz mniej, ale tak naprawde, to jak wezmiesz cos bialego i przejedziesz tym po skorze, to zostawia smuge. Moze to przesada, moze nie, ale daje znac. A i widac, gdzie sie czlowiek nie domyl porzadnie przy 1 prysznicu np. nasada wlosow, szyja, bo tam plamil wiecej, wiec porzadnie trzeba wsz. splukac z mydelkiem i sie nie bac, ze zejedzie ;)

Tak sam z siebie to dzis juz nie brudzi, ale jak sie czlowiek zgrzeje i tancuje to przy 3ce mam watpliwosci, ze sie na wesele nadaje.
Moze blad tkwi wlasnie w kolorze..

Na kazda inna impreze, bal itp. gdzie sie nie ma bieli, to jak najbardziej duzo fajniej niz solarka, ale z suknia moze byc roznie. a, no i uwazam, ze wystarczy jedna runda.

moze wez 1, albo 2jke.. mysle. uwazaj na na wnetrza dloni tego pomalowanego dnia, zeby sie nie dotykac gdzie, bo sie podobno tez moga zabarwic;) ja oczywiscie zapomnialam ale jakos je domylam (aczkolwiek: dopiero po 19! bo inaczej trzeba unikac mycia dloni, zeby sie nie odbarwily;) ) aaale zrob koniczenie peeling na lokciach, kolanach, dloniach i palcach u stop dokladnie;). I przede wszystkim: na twarzy, bo cokolwiek sie potem zluszcza, schodzi z barwnikiem. no i kremuj sie kazdego dnia porzadnie od stop do glow, zeby sie ladnie wsz. utrzymalo i rozlozylo:)

i mysle, ze schodzic bedzie jak mowi paoolka platami. tak jak naskorek, takie mam przeczucie. dlatego za wczesnie tez sie nie da ;)
okej,
to tyle, lece
3majcie sie

Kochajmy się !! ;D

"As im rządzi, fanki kadzą, kogo zechcą tego zgładzą."
Czemuż to, o Asie, o wyjątkowej klasie, w rymu niepozorności widzisz brak miłości.

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1118 dnia: 22 Stycznia 2010, 10:54 »
Jak dla mnie masakra  ;) ;)

Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1119 dnia: 22 Stycznia 2010, 10:55 »
Witaj patrycja_4r  :hello: :hello: Zapraszam do siebie !!!! Ja sama uważam, że jakieś pozytywne energie wyzwalam w ludziach :). Grunt to samouwielbienie  ;D.

paooolka no to mnie zestresowałaś...Dziś nie idę jednak, idę we wtorek. Myślę, że jeśli zrobią się plamy to przez 2 tygodnie zdąże je z siebie zmyć. I wtedy zrobię ponownie, ale 1 dzień przed ślubem i na ślubie plam nie będzie :).

Ale miałam kiepską noc...:(. Wczoraj wracając z pracy chwycił mnie nagle ból z prawej strony brzucha. Coraz bardziej się nasilał...Jeszcze na zakupach byłam. Jeszcze spotkanko z czigrą zaliczyłam. Ale zmierzyłam sobie u niej temperature i się okazało, że mam 37,5 C. Pojechałam więc od niej na dyżur do szpitala. Pani mnie tam wymacała, stwierdziła, że to nie wyrostek (właśnie o to się martwiłam najbardziej) ani nie nerki. Może :boje_sie: :boje_sie:. Dała mi silny antybiotyk jednorazowy, po którym miało mi przejść. Jeśli nie to znaczy, że to coś z jajnikiem. O 1:30 w nocy obudził mnie silny ból z prawej strony brzucha więc ponownie pojechaliśmy do szpitala, pani doktor ponownie wykluczyła wyrostek i nerki. Więc udaliśmy sie na dyżur do ginekologicznego. Lekarz mnie zbadał, chciał położyć na oddział ale się nie zgodziłam. Dziś od rana jestem na ketonalu, póki co nie boli. Ale wieczorem wybieram się na USG...albo jutro rano. Dramat to jest bo nie dość, że jutro od 8:00 rano załatwiamy ostatnie najważniejsze sprawy ślubne to jeszcze jutro jest wielki dzień- wieczory panieński i kawalerski!!! Mam nadzieję, że będe na chodzie!!!!! No i dziś na airbrush nie idę bo nie wiem jak wyjdzie po zażyciu antybiotyku, a poza tym żadnych peelingów nie robiłam bo byłam nie do życia wieczorem... :pogrzeb: :pogrzeb: :Mdleje_1: :Mdleje_1: :Mdleje_1: Wybieram się we wtorek.

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1120 dnia: 22 Stycznia 2010, 10:58 »
O matko... ale Cię złapało bidulko  :(

Koniecznie leć na to USG... Trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego!

Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1121 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:03 »
Galaretko, dziękuję Ci bardzo za opis!!!! Trochę mnie przeraziłaś...Nie chce sobie zniszczyć sukienki...Sama już nie wiem czy iść czy nie...Może spróbuje smarować się samoopalaczem przez 2 tyg? Albo pójdę i wezmę kolor 1- najsłabszy...Zobaczymy jak wyjdzie. Jeśli wystarczy tylko raz to teraz jest za wcześnie, żeby iść. Może poczekam jeszcze do końca przyszłego tygodnia. Dziękuję Ci za te wszystkie rady...A jeśli nie to wystąpie blada na weselu i kropka. Albo zrobię sobie tylko górę ciała numerem 1, a na nogi założę rajstopy w kolorze opalenizny, tym sposobem nie będę robić brzucha, ud, nóg, pupy. Co myślicie?

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1122 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:14 »
Szczerze mówiąc, nie sądzę aby odcień miał jakiekolwiek znaczenie z tego względu, że farba jest ta sama i będzie zachowywać się dokładnie tak samo - tyle, że smugi będą innego odcienia... No, ale przecież na sukni to będzie widać...

Ja już gdzieś wcześniej pisałam, że co do airbrusha to ja na ślub bym się nie zdecydowała...  ::)

Offline ika3w

  • Ilona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3905
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008r
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1123 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:20 »
O kurcze ale przeżycia... Asiu to na pogotowiu nie zrobili Ci od razu USG?

Ja polecam balsamy brązujące. Miałam z ziaji i byłam zadowolona z niego mimo, że tani. Słyszałam też dużo dobrego o balsamach brązujących z nivea.
Z natryskowym bym nie ryzykowała skoro wcześniej nie robiłaś.
 :-*


Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1124 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:38 »
pogadaj z babka w salonie. ostatnio jak bylam u siebie babka doradzała innej zeby zmyc to z siebie wczesniej, wtedy skora ma bardziej naturalny kolor.
poza tym mimo wszystko nie poszłabym na natryskowe 1 dzien przed slubem. 2-3 dni to minimum, opalenizna staje sie wtedy bardziej naturalna, poza tym masz czas zeby miejsca gdzie najbardziej osadza sie barwnik (stopy, rece itp) troche sie odmyły. nooo i najwazniejsze zebys nie miała sladów na kiecce.
Sama Galaretka pisała ze 1 dzie po natryskowym nie ubierała białych rzeczy... no i przynajmniej u mnie skora cuchnela jak po samoopalaczu  :D
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1125 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:44 »
Ja jakoś nie jestem przekonana do balsamów brązujących itp.może dlatego że nie potrafię tego dobrze nałożyc, :cegly:i nie mam cierpliwości żeby czekac aż się wchłonie  :drapanie: :drapanie: :drapanie:

Pamiętaj,że czeka Cię jeszcze noc poślubna :serce: :uscisk: :uscisk: :uscisk:-czyli troszkę dziwnie byłoby gdybyś miała inny odcień skóry na nogach a inny na górze
;D


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1126 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:46 »
Kochana zdrówka życzę  :przytul: :przytul: :przytul: A może to jakaś kolka jelitowa?Albo co....

Kurde, ja tez mam co raz większe wątpliwości do tego opalania...mój ślub w maju, tak więc też za wiele się nie zdążę poopalać w naturalny sposób...mhmm...i też myślę, że zrób na 2-3 dni przed ślubem-będzie dobrze ;) ;)

Ja akurtat balsamy brązujące dobrze wspominam...ale brązujące nie samoopalacze ;)

Offline czigra

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5591
  • Płeć: Kobieta
  • Ewa i Maciek
  • data ślubu: [i
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1127 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:56 »
Z doświadczenia wiem ze Asia nie ma z tym problemów. Jak mieszkałyśmy razem to codziennie rano paradowała nago po mieszkaniu, czekając az sie balsam wchłonie :brewki: Z samego rana miałam "Różową landrynkę" :p


Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1128 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:57 »
Chyba jednak mimo wszystko się zdecyduję, ale na pewno nie pójdę 1 dzień przed ślubem w takim razie...Może w ogóle pójdę tylko raz- teraz we wtorek. Właśnie chce iść już teraz bo jeśli się nie uda to zdąże to zmyć do ślubu- jeszcze 2 tygodnie czasu.A jeśli będzie ok- bo wiele dziewczyn jest naprawdę zadowolonych- to powtórzę jeszcze 2-3 dni przed ślubem i będzie OK :).
 
patrycja_4r R. zamówił sobie na noc poślubną samonośne białe rajstopki więc i tak nie będzie widać różnicy bo cały czas będę w rajstopach  ;D. Zresztą nie będzie żadnych problemów bo przecież w noc poślubną nie chodzi o kolor skóry  :brewki: :brewki: Poza tym jak znam siebie to pewnie padnę na ryjek bo jakby nie było będziemy na nogach od soboty od 7 rano :).

ika3w nie byłam na pogotowiu, byłam na dyżurze nocnym. Nie chciał mi ginekolog własnie zrobić USG, powiedział, że zrobi mi badanie ale jak zostanę w szpitalu- następnego dnia. Z chęcią bym sobie poszła na L4 ale niestety za miesiąc kończy mi się umowa więc nie chcę takich akcji urządzać.

A ja się dziś zorientowałam, że z okazji ślubu przysługuje 2 dniowy urlop okolicznościowy  ;D ;D. Fajowo, zawsze to więcej dni zostanie urlopu na wakacje  ;D.

Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1129 dnia: 22 Stycznia 2010, 11:58 »
Ale wtedy wyglądałam o wiele lepiej! Byłam w miarę opalona i chuuda :).

Offline ika3w

  • Ilona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3905
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008r
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1130 dnia: 22 Stycznia 2010, 12:04 »
patrycja_4r podejrzewam, że masz na myśli samoopalacz. Balsam jest delikatniejszy, nie zostawia żadnych smug i nie trzeba czekać bardzo długo aż się wchłonie, tak jak normalny balsam do ciała :)
Samoopalaczy to i ja dobrze nie wspominam, ten ich okropny zapach ::)


Offline czigra

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5591
  • Płeć: Kobieta
  • Ewa i Maciek
  • data ślubu: [i
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1131 dnia: 22 Stycznia 2010, 12:04 »
Bo teraz jesteś gruba, jak Ci piz..... :Kill: tęsknie za różową landrynką :buu: :Serduszka:


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1132 dnia: 22 Stycznia 2010, 12:07 »
Z samego rana miałam "Różową landrynkę" :p

 :hahaha: :hahaha: :hahaha: no nie...tego nic nie przebije :D :D :D :D

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1133 dnia: 22 Stycznia 2010, 12:08 »
Czigra a to zmienia postac rzeczy :P :P :P

aeniołek
faktycznie,maj mystejk ;D ;Dzapomniałam o kilkunastogodzinnym maratonie sobotnio/niedzielnym ;)



Aaaa i wracaj do zdrówka :przytul: i zbieraj siły na jutrzejszy wieczór :skacza:


Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1134 dnia: 22 Stycznia 2010, 12:29 »
No to mnie dziewczyny zdołowałyście :cry: :cry: :cry:

Chyba naprawdę jestem jakaś  :glupek: :glupek: :glowa_w_mur: :glowa_w_mur:  bo  używałam i samoopalacza(nie pamiętam jakiej firmy)

i balsamu brązującego JOHNSON & JOHNSON.Po jednym i drugim mam takie same wspomnienia >:( :nerwus:

Czyli to chyba ze mna jest coś nie tak :tak_smutne: :tak_smutne: hehehhe

No nic buziaczki :-* :-* :-*


Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1135 dnia: 22 Stycznia 2010, 12:38 »
Różowa landrynka powróci już 5 lutego kiedy to śpimy razem droga  ;D ;D ;D

Offline czigra

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5591
  • Płeć: Kobieta
  • Ewa i Maciek
  • data ślubu: [i
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1136 dnia: 22 Stycznia 2010, 12:52 »
Ty lepiej szykuj pazurki na smyranie :brewki:


Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1137 dnia: 22 Stycznia 2010, 12:59 »
Pazurki też będą !! :)

A nam się szykuje ciężki weekend. Dziś wieczorem sprzątanie bo w sobotę czasu brak.

Sobota:

- 8:00 jechać kupić wino
- 8:30-9 jechać zamówić napoje
- 9:30 próbna fryzura ( a ja nie wiem jaka !!  :pogrzeb:)
-12:00 spotkanie w Tawernie- dopięcie szczegółów (ciekawe czy już nam zagwarantuje na której sali będziemy się bawić)
- wieczorem (nie wiem o której!!!) wieczór panieński i kawalerski :D

Niedziela:

- 8:00-13:00 (co najmniej) leczenie kaca po wieczorach (oj już mnie boli jak sobie pomyślę)  ;D
-16-17:00 wyjazd do Częstochowy do zespołu, żeby ustalić szczegóły (nie mamy nawet wybranego pierwszego tańca...aaaaaaaa  :pogrzeb:)

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1138 dnia: 22 Stycznia 2010, 13:02 »
to weekend cały zapełniony juz nie mogę się doczekać relacji z panieńskiego  :skacza: :skacza:
[/url]
[/url]

Offline Isus

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1227
  • Płeć: Kobieta
  • Kochamy się:*
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...
« Odpowiedź #1139 dnia: 22 Stycznia 2010, 13:05 »
 :taktak: no to widzę że, weekend pełen wrażeń...
Czekamy na relacyjkę :hopsa: