e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Chciałabym spędzić resztę życia z kieliszkiem wina o Jego smaku ...  (Przeczytany 40898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tylunia Kobieta

obraczki sliczne i jaka bielizna  :P :P :P :P :P a pokazesz to cudo z apartu   ;D - i pytanko dostalas to 14 stycznia  ;D bo napisalas lutego  ;D

super ze coraz wiecej do przodu  ;)

Offline Isus Kobieta

Świetne są te wasze obrączki :taktak: bardzo ładne...

Offline aeniołek Kobieta

tylunia cudo z Apartu to znaczy bransoletkę? :) Bo się już pogubiłam...
Oczywiście chodziło o 14 stycznia, ale widać już o Walentynkach myślę  :P

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 19.09.09
obraczki sliczne i jaka bielizna  :P :P :P :P :P a pokazesz to cudo z apartu   ;D - i pytanko dostalas to 14 stycznia  ;D bo napisalas lutego  ;D

hmm ja tam widze 14stego a o miesiacy nigdzie nie jest napisane  :D :D
[/url]
[/url]

Offline pamela Kobieta

Offline ASIA39 Kobieta

bardzo ładne obrączki i bielizna cudowny ma kolorek  :D

Offline aeniołek Kobieta

Z dzisiejszego dalszego przygotowywania wesela: koszula już odebrana, spodnie też  :D. R. chciał wszystko przymierzyc i powiem Wam, ze efekt jest powalający...Przystojniak z niego! Do tego fotogeniczny jest...Obym i ja ładnie wyglądała. Poza tym przyszły rzeczy do dekoracji samochodu, właśnie nad nimi pracuje bo muszę jeszcze margaretki połączyć z przyssawkami. Ale dam radę :).
Jutro chyba spotkamy się z kamerzystą, jeśli zaproponuje nam jakąś akceptowalną cenę to będzie filmik  ;D.

Offline justys0101 Kobieta

No to trzymamy kciuki za korzystną ofertę  ;D
Daj znać czy udawało Wam się dogadać.

Offline czigra Kobieta

Jutro chyba spotkamy się z kamerzystą, jeśli zaproponuje nam jakąś akceptowalną cenę to będzie filmik  ;D.
Najgorzej :mdleje: znowu będe dupą kręcić :buu:

Offline aeniołek Kobieta

Hehe, no to będzie kolejny filmik ze zbliżeniem na tyłeczek czigry  ;D ;D

Offline aeniołek Kobieta

Wiedziałam, ze tak będzie ...  :buu: :buu: :buu: :buu: :buu:

Nie przejmuj się, to się jeszcze 3 razy zmieni pewnie :)  :przytul:

Offline aeniołek Kobieta

Dziewczynki chyba załapałam jakiegoś doła przedślubnego...:(. Martwię się, żeby nie było problemów z dojazdami, martwię się czy będzie OK, że moi znajomi śpią w innym hotelu. Czy nie będzie problemów jeśli ktoś będzie chciał wcześniej wyjść z wesela, a transport będzie umówiony na inna, późniejszą godzinę...Ech i takie tam pierdoły. Może to dlatego, że właśnie większość z tych znajomych z Krakowa było na moim poprzednim weselu i nie chciałabym, żeby to wypadło gorzej  :-[. Chyba za dużo się zastanawiam...

Offline epox Kobieta

• maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
nie martw sie wszystko bedzie wspaniale...co do sprawy"jak ktos bedzie chciał wczesniej wyjsc z wesela,to co wtedy" moze pomysl o jednym samochodzie,ktory bedzie do dyspozycji cały czas,ja miałam dwuch kierowcow,ktorzy byli na kazde tzw. zawołanie,nawet pojechali mi do sklepu dokupic wode mineralna i piwo,bo poprostu tak zeszło.. ;D ::)byli bardzo pomocni,a wieczorem,jak ktos juz chciał pojechac do domu,to poprostu zawiezli...

Offline czigra Kobieta

Asiu będzie dobrze, nawet jak będzie +2, to ten śnieg nie zdarzy tak szybko stopnieć, a przynajmniej czerwonego noska nie będziesz mieć. Przecież plener i tak będziecie robić w innym dniu, a wiec będziesz miała piękna sesje zimową :przytul:

Offline aeniołek Kobieta

No to ma być niby pierwszy dzień ocieplenia więc mam nadzieję, ze po tych mrozach, które są teraz nie stopnieje wszystko w jeden dzień...A może prognoza się jeszcze zmieni.

epox my będziemy mieć kierowcę z busem niby też na telefon ale umawialiśmy się na 2 kursy nad ranem- jeden do hotelu, drugi do centrum. Nie wiem jaka będzie cena jeśli byśmy chcieli więcej kursów zrobić...Martwię się o ten transport bo nic nie wiem, nie widziałam gościa, nie jestem pewna tego wszystkiego. Mam nadzieję, ze nie zawali...Chciałabym się z nim spotkać albo chociaz porozmawiac przed weselem- musze to obgadać z R.

Od rana siedzę i próbuję ogarnąć usadzenie gości  :Mdleje_1: :Mdleje_1: :Mdleje_1: :Skrzypce: :Skrzypce: :pogrzeb: :pogrzeb: Czemu z tym są zawsze takie problemy ??? Ech, wstępnie coś tam ustaliłam ale nie podoba mi się do końca... Z młodymi znajomymi nie było problemu, gorzej z rodziną, która się wzajemnie nie toleruje  :-\ i u mnie i u R. Masakra...

Offline czigra Kobieta

Asiu jak chcesz to Ci mogę dzisiaj pomóc z tym usadzaniem, moze wspólnie cos wymyślimy ;)

Offline epox Kobieta

• maniak
wiesz,ja miałam busa i autobus,a potem dwa samochody osobowe do rozwozu gosci i zdało to egzamin

Offline aeniołek Kobieta

No ale ja niestety nie mam takich możliwości :(. A przydałby się jeden samochód to zawiezienia gości do drugiego hotelu, odwiezienia babci wcześniej i takie tam...

Offline epox Kobieta

• maniak
ja poprosiłam znajomego,a kolezanka sasiada,dałysmy tylko na paliwo i 200  :)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Hmmm...a nie będziesz miała jakiegoś "niepijącego" gościa, który w razie W mógłby porozwozić innych? ::)
Z pogodą będzie dobrze, tzn. będzie mroźno zobaczysz  :przytul:

Offline aeniołek Kobieta

Nie zanosi się na niepijącego gościa, a nawet gdyby taki było to nie ma auta. No cóż, będzie jak będzie.

No i ja bym niepijącego gościa nie fatygowała żeby innych rozwoził... to, że nie pije nie oznacza, że ma robić za kierowcę. Mi by takie coś nie odpowiadało  ::)

Myślę, że skoro masz transport na dane godziny to jest to absolutnie fair i jeśli ktoś będzie chciał wyjść szybciej to może po prostu zamówi sobie taksówkę? Ty transport zapewniasz a przecież nie można dogodzić wszystkim. Tak uważam :)

Nie przejmuj się tak wszystkim, będzie okej! :)

A co do pogody to właśnie w tv mówili, że do 16 lutego straszne mrozy i sniegi a później odwilż więc chyba nie będzie tak źle :)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
No i ja bym niepijącego gościa nie fatygowała żeby innych rozwoził... to, że nie pije nie oznacza, że ma robić za kierowcę. Mi by takie coś nie odpowiadało  ::)

No ja tak pytam, bo u mnie jest kolega niepijący, wcale a wcale i się zaoferował ::) ::) ;)

Offline aeniołek Kobieta

Mysikróliczku obyś miała rację z tą pogodą ...

Offline justys0101 Kobieta

Mnie też się wydaje, że nie wypada gości prosić i rozwożenie... To, że nie pije nie znaczy, ze ma robić za kierowcę, bo tez przyszedł się pobawić. Szukałabym innego rozwiązania. ;)

Jak się zaoferował to co innego...  :) chociaż i tak wolałabym nie...

aeniołku, zaczarujemy Ci tą pogodę, nie bój się :) Forumki potrafią  :D

Offline paooolka Kobieta

dla mnie usadzanie gosci bylo horrorem, chcialam wszystkim dogodzic  :D
ja miałam podobnie - bus był zamowiony i odwoził o ustalonych porach, jesli chodzi o babcie to akurat moj brat sie zaoferował ze je odwiezie :) sa w takim wieku ze nie wypada ich trzymac do rana

Offline madzia_n Kobieta

Pogoda będzie wspaniała, za to trzymamy kciuki :) :) :)
U nas był kierowca, był nim mój sąsiad który się cieszył że nam pomaga :) No i ze dwa razy mąż mojej chrzestnej, nie pijący w ogóle, kogoś tam podwiózł gdzieś, ale tylko i dlatego że sam chciał, chociaż go zatrzymywaliśmy ;) Ale on jest taki że wszędzie go pełno, super gościu :) I dlatego chciał pomóc :)
Mam nadzieję, że dostałaś ode mnie namiary na tą kamerzystkę. :)